Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Noteikumi domāti priekš tiem, kas tos ievēro! :))
28.novembris 2014, 10:54 | links
 
Citu vārdu kā valsts nezini!Tas ir kā simslatniekam gaidīt kamēr iedos?Ko ta paši esat darījuši lietas laba izņemot mūžīgo kašķi starp MRK un MOSP?
28.novembris 2014, 10:54 | links
 
Kādēļ maija mēnesī būtu jāaizliedz cope no laivas? Willij, Tu mini konkrētus ūdeņus, Lielupi, Daugavu, bet kādēļ Maijā, no laivas es nevarētu ķert pēcnārsta līdaku?
28.novembris 2014, 10:54 | links
 
Ekselenti, nevar izkontrolēt - aizliegt nafig. tieši tā te viss darās :) Klasiska latviešu pieeja.
Nez kādēļ asociējas ar impotenci.
28.novembris 2014, 10:55 | links
 
Tad kāpēc tāda pretestība?Tas ir kaut kāds hipijisms-Mēs ir pret visu kas aizliegts!Kas Tev šķiet sarežģīti?Manuprāt sarežģīti ir šobrīdējie noteikumi!Par kontroles iespējām visu tak lieliski zināt-nu švakas tās iespējas,un vēl mazākas ir sodu piedziņas iespējas!Tatad atliek tikai vienkāršot!

willijs, 28.novembris 2014, 10:51

Vienkāršot ko?
Noteikumiem ir jābūt pēc iespējas vienkāršākiem- saprotamākiem makšķerniekam.
Varat matus no padusēm uc intimām vietām plēst ārā, bet kamēr nebūs sakārtots kontroles un soda piedzīšanas mehānisms, tikmēr būs kā ir.
28.novembris 2014, 10:55 | links
 
Bet kas tev liedz to darīt?Ir pietiekoši daudz ūdeņu kur tas ir atļauts!Tādi nu ir tie copmaņi-Tfu,tfu ka tik man kaut ko neaizliedz!))))
28.novembris 2014, 10:57 | links
 
VALSTS=MēS.
28.novembris 2014, 10:58 | links
 
martin esi viens no tiem kas maija uz kantītēm līdakas un asarus copē?
28.novembris 2014, 10:58 | links
 
Bet kas tev liedz to darīt?Ir pietiekoši daudz ūdeņu kur tas ir atļauts!Tādi nu ir tie copmaņi-Tfu,tfu ka tik man kaut ko neaizliedz!))))

willijs, 28.novembris 2014, 10:57

TIEšI Tā-KāPēC NODARBOTIES AR MAZOHISMU UN UZLIKT SEV PAPILDUS IEROBEžOJUMUS utt.
28.novembris 2014, 10:59 | links
 
Lieliski Sevi pozicionējat kungi!Tikai neaizmirstat pačīkstēt par,,Spāristiem",pavasara cemmeristiem u.t.t. Nu ja un ka Valsts neko nedara un zivju ir maz!Lai jums labi noiet!
28.novembris 2014, 11:01 | links
 
Noželojami, ka vajag visu aizliegt, varbuut licenzeeto zonu veidojam, no Varkaļa lidz Juurai , es tanii posmaa necopeeju :)
28.novembris 2014, 11:02 | links
 
Da kāda runa par man ko aizliegšanu? Nebūs kontroles, tad pie kājas viss šis. Tik pat labi, ja jau brakaro visu gadu, visā valstī, tad nahrenizējam vispār copi kā tādu, ja redzi kādu ar pātagu rokās, šņorē ciet un aiz restēm - būs pa visam vienkārši, ne? Brakars būs tāds līdz kapam, kādēļ jāčakarē godīgi makšķernieki?
28.novembris 2014, 11:02 | links
 
Lai cik tas būtu nepatīkami,bet jāpiekrīt Willijam.
Jo pašlaik,zāģējam zaru uz kura paši sēžam.
28.novembris 2014, 11:02 | links
 
nevajag arī problēmas nozīmi pārspīlēt.

Referendumu par atsevišķām MN normām neizdosies sarīkot, valstī ir lielākas problēmas.
28.novembris 2014, 11:03 | links
 
Willij, mazliet esi pārdedzis, jeb jau nogāja.. :)) iesāki uzrunāt mūs.. Bet tiklīdz uzdzirdēji citu viedokli, jeb mazliet citu redzējumu, kas nepiekrīt tavam teiktājam.. ķēries pie apvainojumiem.. :)
Es ar nepiekrītu aizliegumam no 1.maija laivu liegumam.. Agrāk bij, atcēla.. Pamatojumu aizliegumam un tad iekarst un pārkarst.. :))
28.novembris 2014, 11:05 | links
 
Lieliski Sevi pozicionējat kungi!Tikai neaizmirstat pačīkstēt par,,Spāristiem",pavasara cemmeristiem u.t.t. Nu ja un ka Valsts neko nedara un zivju ir maz!Lai jums labi noiet!

willijs, 28.novembris 2014, 11:01

Lūk uz šo var attiecināt kontroles un soda neizbēgamību. Ja Tu esi pret kontroli un soda piedziņas mehānismu, tad tā ari pasaki. Nevajag makšķerniekam vienkāršajam sarežģīt dzīvi tikai tāpēc, ka neatbalstāt kontroles un soda piedzīšanas mehānisma sakārtošanu.
28.novembris 2014, 11:08 | links
 
Boris nejauc kaimiņzemi ar mūsējo!Treknās raudas var paķert arī zemāk un augstāk!Tātad tas nozīmē ka jūs kungi atbalstāt copi no laivām Daugavā un Lielupē no 1.maija ,kā arī spiningošanu cauru gadu?
Tatad lai rullē velce ar benzīnmotoriem no maija mēneša jo redz motori nopirkti(runa iet par velci iekšējos ūdeņos)!Tātad Jūs atbalstāt strekozu(Spāru raustītājus),zandartu ķērājus maijā,pavasara cemmerētājus kanālos un zem hesiem!Ir pietiekoši daudz ūdeņu kur ļauj copēt no laivam maijā!Krafta kungam ka sportistam to vajadzētu zināt!

willijs, 28.novembris 2014, 10:32


Bāc Willi! tava polemika gluži tāpat kā Baloža kungam - kas nav ar mums, tas ir pret mums un sirdī ir nelieši un braki!
Protams, par cik es nevelcēju, man būtu pofig ja aizliegtu velcēt un tikai par to egoistiksi priecātos, bet vai tas būtu godīgi pret tiem kas ar šo copes veidu nodarbojas?

Par Jūrmalas lielupi runājot, ņemot vērā visus ledus liegumus jūrmalas teritorijā, kad ledus vēl mēnesi neizgāja un bija makšķerējams pēc lieguma iestāšanās, tad vēl paskatīsimies cik vispār reāli tur atļaus copēt. Par strekozistiem, tad kad tur beidzot uzradās pārbaude, tā uzreiz noplaka visas nelegālās darbības. Ja tajā posmā
kaut nedaudz iespirngtu vismaz dažas reizes sezonā piekāptu pārbaudes tad jau būtu daudz labāk.
28.novembris 2014, 11:10 | links
 
Mans gan gribētu ezeru apsaimniekotājus redzēt.. Zivju ielaišana utt.. Jo presings ir pārāk liels.. Tāpēc jāatjauno vai jāpalielina zivju daudzums... Licenzes un miers.. Manis pēc, kaut lašus ķer nārsta laikā. Bet tam attiecīgo samaksu, kas sedz uzraudzību un zivju resursu palielināšanu.. Eļementarno vatson!
28.novembris 2014, 11:10 | links
 
Wiillij nečiksti, ka nevari izkontroleet un, ka visi ir tavaa galviņaa brakari, .... ar likumu nevarat sakartot, kas ir cemmeereešana , tad vajag veel visu aizliegt....
28.novembris 2014, 11:10 | links
 
Velcēšanai vajadzētu ierobežojumu uz izmantojamo kātu skaitu peldlīdzeklī. Savādāk paņem lielāku tupeli, iekraujas 3 rumpji, izvērš 6 kātus un mierīgi ķemmē.
28.novembris 2014, 11:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager