Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Viss jau ir ierobežots 2 kaati vienam copmanim, vispaar vareetu aizliegt velceet no Kalnciema lidz Juurai, tad viss butu labi.
28.novembris 2014, 12:01 | links
 
Viss jau ir ierobežots 2 kaati vienam copmanim, vispaar vareetu aizliegt velceet no Kalnciema lidz Juurai, tad viss butu labi.

opusums, 28.novembris 2014, 12:01


Ja laivā ir n rumpji, tad 2*n kātu. Ja labi pacenšās tad var ļoti lielu teritoriju uzreiz nosegt. Tas vairs nav nekāds sports, bet gan rūpnieciskā cope.
28.novembris 2014, 12:14 | links
 
Pa lielam MN galvenie punkti būtu - lieguma laiki, lieguma vietas, zivju izmērs, makšķerrīku skaits, strikts formulējums makšķerēšanas veidam. MN pievienotu punktu - makšķerējot ar vienu pludiņmakšķeri bez spoles vai cita auklas uztīšanas veida nav nepieciešama MK. Ar šo es domāju "lazdaskātu vienkāršo" ar kuru parasti ķeram vīķes, raudiņas utt.
28.novembris 2014, 12:16 | links
 
Cienijamie ,,latvijas Makšķernieku pārstāvji"!
Visu laiku tikai samazgas!Izbīdiet šos četrus punktus MN un Jūs ļoti daudzi slavēs!Un proti:
1.Spiningot aizliegts no 1.marta līdz 1.maijam.(izņemot privātās ūdenstilpnes kur to atļauj īpašnieks un licencēto lašu makšķerēšanas vietās)
2.Makšķerēt no laivām aizliegts bezledus periodā no 1.marta līdz 1.jūnijam.(Izņemot vietas kur to atļauj LM,vai ūdenstilpnes apsaimniekotājs).
3.Aizliegts velcēt ar iekšdedzes dzinējiem.
4.Aizliegt jebkura veida makšķerēšanu Lielupē,posmā no agstsprieguma līnijas virs Varkaļu kanāla līdz dzelzceļa tiltam Jūrmalā laika posmā no 1.februāra līdz 1.aprīlim.(Sakarā ar pastiprinātu zivju migrāciju)
Nu ļoti vienkārši vai ne?Kamēr šito nepieņems uzskatu ka visa Tā ņemšanās(MOSP,MRK,LMA u.t.t) ir tukša salmu kulšana ar rezultātu kas līdzvērtīgs divām nullēm uz ķemertiņa durvīm.
P.S. Varbūt jānodibina sava pārstāvniecība?Man līdzīgi domājošo ir ļoti daudz!

willijs, 28.novembris 2014, 08:20


Domāju ka tev līdzīgi domājošo īpaši daudz nav , jo tu esi idiots .
28.novembris 2014, 12:20 | links
 
Urmās, par to lazdas kātu pasmaidīju! + :))
28.novembris 2014, 12:30 | links
 
Lazdaskaats vareetu buut taa 3 šā aizliegtaa makšķere uz dzivo, vareetu arii buut lazdaskaata ziemas makškeriite.
28.novembris 2014, 12:35 | links
 
Pirmkārt nepārstāvu nevienu organizāciju(pagaidām ne).Otrkārt nenodarbojos ar svina liešanu (neleju spāres un čortikus)tāpēc ar galvu viss ir kārtībā. Treškārt kur teikts ka viss tiek aizliegts? Velcēt, spiningot un makšķerēt ir atļauts izņemot dažus laika periodus, veidus un posmus!Ir ļoti daudz vietu kur to var darīt! Liekas ka liela daļa ir pret visu un jebko kas viņus skar vai neskar! Kur ta bijāt tālavas taurētāji kad atļāva cpoēt no laivām no maija mēneša un spiningot cauru gadu? Dažs labs arī tad taurēja uz nebēdu! Ko netaurējat par to ka esam vienīgā valsts kur 2,5m pūslim ar 5hp purkšķi vajag papīrus un piekraut līdz malām ar pričendāļiem? Visbeidzot mjunior Tu vispār makšķerē vai tikai purkšķi pie katras tēmas? Visu tikai sagaidāt no valsts? Kontroli, zivis, lielas atlaides veikalos! Drīzāk tas ir ,, Sovdepisms,, !Galvenais ir purkšķināt par visu un visur, un kā kas tā taurēt.
28.novembris 2014, 12:52 | links
 
Pa lielam MN galvenie punkti būtu - lieguma laiki, lieguma vietas, zivju izmērs, makšķerrīku skaits, strikts formulējums makšķerēšanas veidam. MN pievienotu punktu - makšķerējot ar vienu pludiņmakšķeri bez spoles vai cita auklas uztīšanas veida nav nepieciešama MK. Ar šo es domāju "lazdaskātu vienkāršo" ar kuru parasti ķeram vīķes, raudiņas utt.

urmaas, 28.novembris 2014, 12:16

Par šito tev pateiks paldies visi kas tūlīt pa ledu līdakas ķer:D
28.novembris 2014, 12:55 | links
 
urmaas-Tu vēl ierosini tādu punktu(skatoties kā valdība dara)
Ja makšķernieks iegādājies rīkus kuru vērtība pārsniedz 1000Eur tad makšķerēšanas karti nevajag iegādāties:D
28.novembris 2014, 12:59 | links
 
Urmasa domai pa lielam nav ne vainas, ja ieliek piebildi, bezledus sezonā, vai kaut kā pa gudro. Bet, lazdaskātus, parasti izmanto, bērni un veci cilvēki, kuriem pašreizējā MN redakcijā nav jāiegādājas MK.
28.novembris 2014, 13:04 | links
 
Malikis
Skaudība nav labs rādītājs! :))
MN ir noteikts paturamo zivju skaits. Ko maina "bambusa kāts"? Ja tiek pierādīts, ka līdaku skaits samazinās, tad ierobežojam paturamo zivju skaitu. Elementāri, vai ne?
Pats ar ūdām neesmu makšķerējis gandrīz 10 gadus. Bet atceroties tos laikus, kad Bebrupē bij jānosēž vismaz līdz 10-tiem rītā, lai piekapātu raudiņas nevis tai laikā copētu līdakas- nu nē. šis punkts būtu tikai PLUS par to, ka aizliegts pārvadāt uz citām ūdenskrātuvēm zivis. Tobiš no piemājas dīķīša, vai kādā veikalā iepirktās karūsiņas/raudiņas utt ņemtu līdzi kā dzīvo ēsmu. Jo šis ir visizplatītākais veids kā tiek pārkāpts punkts par zivju pārvietošanu no vienas peļķes uz otru.
28.novembris 2014, 13:04 | links
 
Mamikinu eiropā apvainoja, jautājums, vai Mamikins vērsīsies pie Putina lai eiropā ieved tankus, krievalodīgo tiesību ievērošanai?:D
28.novembris 2014, 13:04 | links
 
urmaas-Tu vēl ierosini tādu punktu(skatoties kā valdība dara)
Ja makšķernieks iegādājies rīkus kuru vērtība pārsniedz 1000Eur tad makšķerēšanas karti nevajag iegādāties:D

Malikis2011, 28.novembris 2014, 12:59

Esi tik laipns un neprovocē uz muļķībām. :))
28.novembris 2014, 13:05 | links
 
Urmasa domai pa lielam nav ne vainas, ja ieliek piebildi, bezledus sezonā, vai kaut kā pa gudro. Bet, lazdaskātus, parasti izmanto, bērni un veci cilvēki, kuriem pašreizējā MN redakcijā nav jāiegādājas MK.

micuks, 28.novembris 2014, 13:04

Es vēl neesmu pensionārs. Bet atpūšoties uz laipas cerībā noķert kādu kaulģīmi man un ne tikai man šis punkts nenāktu par skādi. Savādāk pašlaik uz trīs gruntenēm izmantojam vienu pludiņmakšķeri dzīvo noķeršanai.
28.novembris 2014, 13:08 | links
 
Es jau neko, padomāju par nabaga cilvēku, kas pāris štukas izlaidis, droši ka mājās maizītei nepietiek:D
28.novembris 2014, 13:09 | links
 
Nav smuki skaitīt kapeiciņu cita makā. :))
Ceru, ka tavs koments uz mani nav attiecināts. Jo man pietiek gan maizītei, gan ari sviestam. :))
28.novembris 2014, 13:13 | links
 
Atcerējos laikus kad celtnieks brauc jaguārā un mājās plikus makaronus ēda:D
28.novembris 2014, 13:15 | links
 
p.s.
Tam vasaras varianta "bambusniekam" varētu, lai kāds nepārprastu, noteikt atļauto garumu - piem 4,5-5m. Savādāk sanāk kā jau Maliķis zemtekstā te zirgojās par inventāru kurš iegadāts par n-tām štukām. :))
28.novembris 2014, 13:29 | links
 
a vienkāršākas lietas - MK uz dienu, nedēļu, mēnesi? ar ko beidzās?
...citādi vai nu Tu esi makšķernieks vai neesi - starpvariantu nav :)
28.novembris 2014, 13:33 | links
 
Man liekas vajadzētu nedēļas, priekš ārzemniekiem.Problēma kad atbrauc uz divām dienām uz sacensībām.
28.novembris 2014, 13:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager