Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki, man ir jautājums, varbūt kāds var palīdzēti ka var tikti vaļa no karūsām diķi .
30.novembris 2014, 13:17 | links
 
Mārtiņ Balodi,
māku skaitīt,par kasieri varētu pieteikties....
A kāpēs Tu mani par armēni gribi pārkristīt?:)
30.novembris 2014, 13:49 | links
 
Praktisks pielietojums Tonim.Sēž Tonis upes malā un skaita zivjgārņus.Skaita cik šie maitas:)))apēd zivju resursu.Protams sabiedriskā kārtā(bez atalgojuma).:)))
30.novembris 2014, 14:01 | links
 
Vai nu, sazinoties ar tādu iestādi BIORu, vai nu pats ar elektrozvejas metodi - savā privātā dīķī tā kā drīkst... :):)! Citas metodes dārgākas/laika un resursu ietilpīgākas.
Sveiki, man ir jautājums, varbūt kāds var palīdzēti ka var tikti vaļa no karūsām diķi .

Murds, 30.novembris 2014, 13:17
30.novembris 2014, 14:36 | links
 
Sveiki, man ir jautājums, varbūt kāds var palīdzēti ka var tikti vaļa no karūsām diķi .

Murds, 30.novembris 2014, 13:17


cik liels diķis , un citas zivis ari ir !
30.novembris 2014, 15:19 | links
 
Ja nevar nolaist, tad jāizsūknē. Bet kur nu vairs šogad.

Ja dīķis liels, tad jāsadzīvo - vai jālaiž līdacēni, lai aug lielas, mundras un garšīgas.
30.novembris 2014, 15:25 | links
 

šajā upē notiek ne tikai foreļmači.
30.novembris 2014, 16:57 | links
 
Sveiki, man ir jautājums, varbūt kāds var palīdzēti ka var tikti vaļa no karūsām diķi .

Murds, 30.novembris 2014, 13:17


Ja dīķis nav nolaižams, to vari mēģināt izpumpēt (vēlams arī izsaldēt ziemā).
Amurikāņi nevēlamās zivis izindē. Palasi par šo te:
http://en.wikipedia.org/wiki/Rotenone
It kā noindē (ķīmijai esot ietekme tikai uz zivīm, citu neietekmē - teorētiski. Pats gan interesējies neesmu). Tad pēc laika jau var atkal laist jaunas zivis iekšā.
30.novembris 2014, 17:06 | links
 
Ups!Tomēr turpinās?))))
Ielaid dīķī pāris lidakas un rezultāts būs ātri-gan karusa pieaugs gan lidaka!
30.novembris 2014, 17:38 | links
 
Urmaas,
ja Tevi,pēc džipiņa iegādes,sāk aizraut dubļaini bezceļi,atver mana puikas safilmētās filmiņas-Arnis Namajuns ...
30.novembris 2014, 17:43 | links
 
Toni. Mans nav pursiks, lai pa dubļiem mīcītos. Man attiecīgas klases autiņš vajadzīgs, lai nebūtu problēmu ar laivas ielaisšanu ūdenī un izcelšanu no tā. ;)
30.novembris 2014, 17:53 | links
 
Cik esmu dzirdējis, ja nav pārāk liels dīķis, salaid samus.. Šie pa nakti labi palasīs tavas karūsas..
30.novembris 2014, 17:58 | links
 
Ja karūsa dīķī ir iemājojusi tad to tik viegli ārā nedabūs. Tā ir kā nezāle. Ar dīķa nolaisšanu uz ziemu vien nepietiks. Ja nemaldos tad zivjaudzētavās kādreiz pēc dīķa nolaisšanas bagātīgi to grunti nokaisija ar kaļķi. Ko tas dod, nezinu. Bet tas tika darīts ar mērķi, lai iznīcinātu slimības un vēl kautko.
30.novembris 2014, 18:04 | links
 
Dzēstie kaļķi palielina ph un nokauj baktērijas, tipa dezinficē. Organiskās atliekas no zivīm u.c. nogulsnes labāk sadalā. Bet tas ir reizi 5 gados, pat retāk var, tas nav karūsu tēmā.
30.novembris 2014, 18:18 | links
 
Bija Tā-Dīķī bija tikai rotani kurus droši vien kaijas ievazāja!Tad tur ielaidām karūsas(baltās) un rotāni pazuda!Paradokss ne?Dīķis diezgan paliels ap 0,3ha un dziļums līdz 4,5m.Karūsas savairojās un ķērās pārsvara mazās un pa kādai 300.gr,bet iekšā ir lielākas!Tad paziņa ielaida pāris līdakas un karūsu vidējais izmērs pieauga!Sezonas (Samu) beigās ielaidām vienu kurkuli apmēram 2,5.kg nu redzēs kas būs pavasarī jo pārliecība ka izdzīvos ir 100%!Dīķis avotains un dziļš kokiem iekšā!Samelim pat vārdu iedevām-Žano!)))Droši ka viņam tur paradīze jo nav jānēsājas pakaļ pļitakiem!Atver muti un karūsas pašas ielīdīs punčukā!)))
30.novembris 2014, 20:17 | links
 
Reku skaistums izpeldēja-SS,lv. makšķeres un piederumi-Prodaju kitaiskie seķi,ļuboj razmer pod zakaz!Atbilde kuru meklējat!Uz priekšu kungi!
30.novembris 2014, 22:53 | links
 
willijs-ko cepies par tīkliem, ka visu vasaru stāv sludinājums pērk vēžus un aicina viņus ķert.
30.novembris 2014, 23:34 | links
 
Šito gan vajadzēja likt sāpes tēmā:

Daugavā un Buļļupē, kur dabīgais lašu nārsts nenotiek, šajā laikā likumīgi drīkst atrasties zvejnieku murdi. Daugavā posmā no grīvas līdz Rīgas HES 27 zvejniekiem ir izsniegtas zvejas atļaujas 230 nēģu murdiem un 51 zivju murdam, Buļļupē 3 zvejniekiem – atļaujas 12 zivju murdiem. Murdi ir domāti citu zivju ķeršanai, bet tajos gadījušos lašus vai taimiņus zvejniekiem ir atļauts realizēt. Tāpat šajā laikā makšķerniekiem Daugavā ir atļauts paturēt lomā ar makšķeri noķertu vienu lasi un vienu taimiņu, bet – ne vairāk.

Tādejādi, lašu un taimiņu nārsta laikā tirdzniecībā var parādīties oficiālā zvejas murdā noķertas zivis.
1.decembris 2014, 00:10 | links
 
Ar labu nakti visiem!
Kā jau teicu-viss tādā līmenī kur petenes un peņi!
1.decembris 2014, 00:37 | links
 
Dīķis ir 50 m x 35 m dziļ 2,5 m ziemā 3 m
avoti caurtece 25 gadus vec
Agrāk bija līdakas bet tad nebija caurtece un nesaurba caurumus un nolika visi karotes Lidakas asari u.tt karusam pofig bij :D
tagad ir līdakas bet tās karūsas ir nereāli daudz un sakot ka viņas narsto 2 reiz gadā un nevajagot pat tēviņus, baltās karusas.
Nesaprotu ko darīt agrak bija pari 1 kg karusas tagad max 600 g ļoti reti .
Un kur lai dzemdēju to samu esmu Jelgava
nosūknēti ar benzīn sūkni nu nezinu .Tad vel bridene jādabon atkal problēma
1.decembris 2014, 20:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager