Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
aiwa Tev pareizi pateica un urmaas piebalsoja - tāds regulators galīgi neder. Viņš regulē spriegumu un Tu vari to motoriņu nosvilināt vienā rāvienā.
3.decembris 2014, 15:58 | links
 
 
oki, paldies, sāk bilde iezīmēties,,,, vismaz starpcopes laikos ir ko padarboties :)
3.decembris 2014, 16:24 | links
 
Internetā ir tāds guļošais pareģis(krievu valodā raksta, bet dzīvo Vācijā) viņš pareģo ka Rīgās kaut kāds ČP
3.decembris 2014, 21:25 | links
 
ЧП в Риге. Просто знаю что там ЧП, Рига в новостях....
3.decembris 2014, 21:30 | links
 
Par krievijas rubli, viņš jau janvārī brīdināja, ka kurss būs 50/70 un naftas cenas gada laikā nokritīs ap 70 par barelu.Cik palasu kaut kas sakrīt un kaut kam man nav informācijas vai kaut kur noticis, bet droši ka ne viss piepildās.
3.decembris 2014, 21:33 | links
 
Internetā ir tāds guļošais pareģis(krievu valodā raksta, bet dzīvo Vācijā) viņš pareģo ka Rīgās kaut kāds ČP

Malikis2011, 3.decembris 2014, 21:25


vēlāk uzzināsim patiesību, pagaidām tikai vakar ūdensvads plīsis un vienu vieglo auto pārvērtis lāstekā
3.decembris 2014, 21:51 | links
 
Beidz tak lasīt/skatīties tos krievu mēslus-caurām dienām pareģi,visādas vangas,globas,ekstrasensi-ko tik tur nevar dzirdēt-tukša Eiropa 2016.gadā,no jūras atlanti nākšot,Dienvidu tiltam jau sen vajadzēja būt sabrukušam,utt. Cieni tak sevi nedaudz,un ja tomēr skaties,tad vismaz labāk klusē par to,jo neko labu tas par tevi neliecina:)
3.decembris 2014, 21:56 | links
 
malikis2011 paarsleedz kanaalu..
3.decembris 2014, 22:00 | links
 
raihs-es tikai palasu ko raksta, kas tur slikts bet šo to var ņemt vērā, viņš daudz izsaka savus spriedumus, kam es lielāko daļu nepiekrītu, bet to ko viņš raksta ko nosapņojis var pasekot līdzi.
3.decembris 2014, 22:01 | links
 
suudiigi, ka nevar norubiit na tos krievus no muusu zemes...
3.decembris 2014, 22:01 | links
 
Piekrītu Raiham. Slavenais šarlatāns Globa pēc Dienvidu tilta uzbūves, kad bija lielā vaimanāšana, ka neviens pa šo nebraukšot, zināja teikt, ka pēc gada vai diviem tā tilta vairs nebūšot. Ko viņa pravietojumi zina visi, kas kauč vai šodien garām gāaja/brauca...
3.decembris 2014, 22:02 | links
 
Viņš palika populārs kad internetā bija publicējis ka liels ugungrēks naktsklubā Krievijas pilsētā, pilsētas nosaukumu arī bija ielicis, kas piepildījās. Kā pats raksta nevar pateikt kad tas notiks parasti 4 mēnešu laikā, bet gadoties ilgākā laikā.
3.decembris 2014, 22:09 | links
 
visādi brīnumi ir manīti, nupat šitādam uzsēdos virsū.
http://www.la.lv/gals-klat-ka-izskaidrot-mistiskas-bet-patiesas-naves-prieksnojautas/
3.decembris 2014, 22:15 | links
 
 
Nu ielikšu ko viņš rakstīja 17 novembrī, var jau apstrīdēt ka neprecīzi:
ЧП на ядерном хранилище или объекте. Скорее всего склад, бункер или пусковая шахта....
Вплоть до эвакуации...
3.decembris 2014, 22:19 | links
 
Un bija ielikts 21novembrī
Опять чую радиацию. Я её физически ощущаю. Трудно передать как, но чувствую.
Где-то прорвало. Идёт утечка в атмосферу.
Nu paskatīsimies ko Ukraiņu AES noticis.
3.decembris 2014, 22:23 | links
 
Runčukam riests laikam sācies un galva sagrozijusies :))).. Ar pareģiem visādi var būt.. Ja es izteiktu pāris apgalvojumus, gan jau sakristu kāds ar :)).. Es ticu, kad var būt tādi minējumi un piepildās, bet lai lasītu kā no grāmatas - sry.. :))
SKatos palogu un redzu smuku mēnesi debesīs.. :)))
3.decembris 2014, 22:45 | links
 
Un bija ielikts 21novembrī
Опять чую радиацию. Я её физически ощущаю. Трудно передать как, но чувствую.
Где-то прорвало. Идёт утечка в атмосферу.
Nu paskatīsimies ko Ukraiņu AES noticis.

Malikis2011, 3.decembris 2014, 22:23


Jā, pagaidām jau stāsta, ka nekas gaisā neejot, varbūt pēkšņi tā uzies, ka Rīgā būs ČP. Es tā vairāk ar patiesu domu, nevis ar sarkasmu. Te jau visādi pareģi atomsprādzienus paredz tuvā nākotnē. Černobiļā jau tikai 3% no degvielas izplatījās pa pasauli, pārējais palika iekšā. Nu varbūt, ka kādam ir cita info.
3.decembris 2014, 22:46 | links
 
Runčukam riests laikam sācies un galva sagrozijusies :))).. Ar pareģiem visādi var būt.. Ja es izteiktu pāris apgalvojumus, gan jau sakristu kāds ar :)).. Es ticu, kad var būt tādi minējumi un piepildās, bet lai lasītu kā no grāmatas - sry.. :))
SKatos palogu un redzu smuku mēnesi debesīs.. :)))

mjuniors, 3.decembris 2014, 22:45


Jā, skatoties tautas ticējumos, pēc mēneša varētu būt tāds pats, tikai ar lielākiem lauska zobiem.
3.decembris 2014, 22:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager