Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
p.s. Maliķi, mazliet mazāk ar šiem gaišreģiem un tik publiski izpausties :)).. citādi, kad maliķi tiesā liksi, šis liks priekšā tavas izklaides.. :)) tev tikai rēgojas..
3.decembris 2014, 22:48 | links
 
p.s. Maliķi, mazliet mazāk ar šiem gaišreģiem un tik publiski izpausties :)).. citādi, kad maliķi tiesā liksi, šis liks priekšā tavas izklaides.. :)) tev tikai rēgojas..

mjuniors, 3.decembris 2014, 22:48


gaišreģis zinās, kurš viņu liks tiesā un par to laicīgi savāks kompromatu :)
3.decembris 2014, 23:01 | links
 
Es jau gadu nebraucu tāpt, sākumā meditēju,tad gaidu kad nāks apgaismība un ja atnāk tad braucu:D
3.decembris 2014, 23:04 | links
 
Visādā ziņā iezīmējas šādas tādas bīstamas likumsakarības, kas liecina,ka nevajadzētu profila bildē izmantot kaķu attēlus-spriežot pēc postiem,tas agri vai vēlu noved pie prāta aptumsumiem(te es domāju arī krievu laiku slavinātāju-plesigo)
3.decembris 2014, 23:48 | links
 
raihs-pasaki ka nenodarbojies ar meditāciju, tās nodarbes ilgums atkarīgs no trauka tilpuma, jo lielāks trauks jo garāka meditācija:D
3.decembris 2014, 23:53 | links
 
Palasījos ārzemju ziņas, franči ziņo ka nav konstotēts Ukrainā paaugstināta radiācija, bet Ukraiņu medijos ka sprādzis transformātors kas nodrošinājis kaut kādas iekšējās strāvas funkcijas, bet kā patiesībā kas to zina.
3.decembris 2014, 23:56 | links
 
raihs-pasaki ka nenodarbojies ar meditāciju, tās nodarbes ilgums atkarīgs no trauka tilpuma, jo lielāks trauks jo garāka meditācija:D

Malikis2011, 3.decembris 2014, 23:53

Es jau gadu nebraucu tāpt, sākumā meditēju,tad gaidu kad nāks apgaismība un ja atnāk tad braucu:D

Malikis2011, 3.decembris 2014, 23:04

Nav labi braukt dzērumā!:)))..
4.decembris 2014, 00:00 | links
 
mjuniors- kur es teicis ka braucu dzērumā, pēc meditācijas ja atnāk apgaismība, tas notiek no rīta kad saule acīs iespīd:D
4.decembris 2014, 00:14 | links
 
dzērumā vai nedzērumā, bet šodien divi čaļi, laikam brāļi ielidoja Garozā (Jelgavas raj) upē (Velnagrāvī) un buļ buļ. kaut kas vēl mēģinājis ko glābt, bet tādos apstākļos bez palīgierīcēm bez izredzēm. Pagaidām vismaz Apollo vēl nav par to ziņojis. Uz ceļa atkala (šorīt lija šur tur), ļoti iespējams, ka aŗī CSN neievērošana vai pārgalvība. Pārlidojuši pāri barjerai. Nu tāda man tā informācija, vēlāk jau būs skaidrāk zināms kas un kā , bet cilvēku vairs nav.
4.decembris 2014, 16:58 | links
 
Bļins, šitais labs, fiksi jāskrien vēl piecopēties pa riktīgo kamēr laiks.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/atsifreti-nostradama-pravietojumi-2015-gadam/674512
4.decembris 2014, 17:21 | links
 
izskatās daudzsološi-
Nākamais gads atnesīs nodokļu atcelšanu, dažās valstīs tiks atļauts dzemdēt bērnus, kā arī mirušo celšanās no kapa, nākamgad, valodu sajaukuma rezultātā tiks nojauktas nacionālās barjeras, cilvēki sapratīs viens otru un dzīvniekus.
4.decembris 2014, 20:20 | links
 
izskatās daudzsološi-
Nākamais gads atnesīs nodokļu atcelšanu, dažās valstīs tiks atļauts dzemdēt bērnus, kā arī mirušo celšanās no kapa, nākamgad, valodu sajaukuma rezultātā tiks nojauktas nacionālās barjeras, cilvēki sapratīs viens otru un dzīvniekus.

Juurasbullis, 4.decembris 2014, 20:20


Appīpēties var!
4.decembris 2014, 20:37 | links
 
muņikiem šodien ķīsītī atkal būs ko darīt :D
5.decembris 2014, 09:03 | links
 
Lai nu kā,bet ļoti daudzi Nosterdamusa, Vangas,kā arī daudzu citu pareģu redzējumi ir piepildījušies...
Ticēt vai nē,tas jau ir tājums,vai mēs esam pārliecināti materiālisti,vai ticam ka pastāv arī neredzamā nemateriāli smalkā pasaule.Nez kādēļ uz baznīcu mīlam aiziet? Kādreiz cilvēks domāja ,ka zeme ir plakana un saule ap to griežas...
5.decembris 2014, 09:39 | links
 
Par pareģojumiem.
Ja palasa krievu saitus, tad visi pareģojumi paredz Krievijai uzvaras un gaišu nākotni tuvā un tālā nākotnē. Bet kā rāda vēsture, tad pareģojumu patiesumu parasti galvenokārt konstatē tikai apskatot jau notikušas lietas, tās "pievelkot" viena vai otra pareģa izteikumiem. Respektīvi- tos izmanto sabiedr. domas veidošanā un ietekmēšanā.
5.decembris 2014, 09:53 | links
 
Lai nu kā,bet ļoti daudzi Nosterdamusa redzējumi ir piepildījušies...


Tonis, 5.decembris 2014, 09:39


Kādi nu tie pareģojumi... ļautiņš saraksta savas vārsmas, pisloņi tad nu tulko kā māk un viss atkarīgs no interpretācijas.
Piemēram, es varētu paziņot, ka 2016. gadā nāks tumši padebeši pār Lietuvu. Pienāks 2016. gads un gan jau notiks kas, uz ko to var attiecināt - liela gripas epidēmija, ekonomiskā lejupslīde vai ārkārtas vēlēšanas. Nu un manu pravietojumu fani teiks - vai tad cēlais pareģis to neteica?
Tā aiz matiem jebko var pievilkt...

Cita lieta ir tad, ja es pateikšu - 2020. gadā Latvijā būs postošākie plūdi gadsimtā, nošaus prezidentu vai kaut ko konkrētu, kur ir skaidrs, vai pravietojums izrādījies ticams vai ne.
5.decembris 2014, 09:54 | links
 
Lai nu kā,bet ļoti daudzi Nosterdamusa redzējumi ir piepildījušies...


Tonis, 5.decembris 2014, 09:39

Kādi nu tie pareģojumi... ļautiņš saraksta savas vārsmas, pisloņi tad nu tulko kā māk un viss atkarīgs no interpretācijas.
Piemēram, es varētu paziņot, ka 2016. gadā nāks tumši padebeši pār Lietuvu. Pienāks 2016. gads un gan jau notiks kas, uz ko to var attiecināt - liela gripas epidēmija, ekonomiskā lejupslīde vai ārkārtas vēlēšanas. Nu un manu pravietojumu fani teiks - vai tad cēlais pareģis to neteica?
Tā aiz matiem jebko var pievilkt...

Cita lieta ir tad, ja es pateikšu - 2020. gadā Latvijā būs postošākie plūdi gadsimtā, nošaus prezidentu vai kaut ko konkrētu, kur ir skaidrs, vai pravietojums izrādījies ticams vai ne.

Hotentots, 5.decembris 2014, 09:54


kaut kur jau tā taisnība te ir, bet nu , piemēram, pēc Vangas teiktā, 4 valstu vadītājiem būtu jābūt zem zemes, Nostardamusa šifrētāji saka, ka tikai tagad būs. reizēm ir tā, ka viens sapņotājs pārfrāzē cita teikto, bet ja nu kas Nostradamus ir paredzējis PSRS sabrukumu, kodolieroču izgudrošanu, Hitlera nākšanu pie varas u.c, un ja skatās, tad šobrīd viss velk uz to, lai Vovka no Kremļa vienā brīdī sava reitinga celšanai vai iedomu apmierināšanai uzmet kādu atombumbu jeņķiem vai ES, un notiks tas ko Nostardamus ir paredzējis pirms vairākiem gadsimtiem. Un mūsu pašu Finks arī nekāds sūda pareģis nav bijis. Vēl ir atzīta piebilde, ka šos pareģojumus var cilvēki paši izmainīt. Paši jau arī mēs mēdzam pareģot pareizi, piemēram, ja Krievijai nosaka sankcijas, tad ar laiku viņai būs sūdi.
5.decembris 2014, 11:11 | links
 
ja nu kas Nostradamus ir paredzējis PSRS sabrukumu, kodolieroču izgudrošanu, Hitlera nākšanu pie varas u.c,

Domaataajs, 5.decembris 2014, 11:11


Drīkstu pajautāt - KĀ viņš to ir pareģojis? Varbūt varu apskatīt šī pareģojuma rindas (derēs tulkotas arī)?
Te nu piekrītu Valdim687 - visticamāk PĒC notikuma attiecīgas rindiņas tika piemeklētas konkrētajam notikumam. Pie tam visticamāk tur nekā konkrēta nav, vien ļoti vispārīga runāšana par to, kas varētu būt.
Tikpat labi arī es varu apgalvot, ka tuvāko 100 gadu laikā nomainīsies kāds ļoti ietekmīgs valsts vadītājs, ka kāda ietekmīga valsts vairs nebūs ne tuvu tik ietekmīga u.tml. Būtu dīvaini, ja tas nepiepildītos...
5.decembris 2014, 11:56 | links
 
To pašu Nosterdamusa pareģojums var iztulkot no orģinālā teksta, bet tulkojumi ir jau interpretācija, jo vārdiem var būt vairākas nozīmes, un neviens pareģis nerakstīs ka tādā un tādā datumā un tādu valsts vadītāji ies bojā, jo tad neviens nebrauks, nelidos un negribēs būtvalsts vadītājs.Var paskatīties par vienu mūsējo:
https://www.youtube.com/watch?v=fDQhw0zN_-c
5.decembris 2014, 13:58 | links
 
Ātri sirmi paliksiet visām šīm blēņām ticot...
5.decembris 2014, 14:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager