Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Spečukiem.Procesors-AMD APUx4 A10-6790K.Mātes plate-ASUS/Gigabyte/Msi FM2 Socket AMD A Series.Videokarte-GeForce GTX650.HDD 500GB,SSD120GB.Skaņas karte-High Definition Audio 2.1/7.1-channel HD front panel audio.DVD-RW.Vai kompis ar šitādām iekšām priekš mājas būtu pietiekoši labs?Nekādas krutās spēles nespēlējos.Vienkārši gribās labu un fiksu kompi.

janka07, 11.decembris 2014, 20:20


Nav normāls. Jo 120 SSD piesitīsi pilnu ātri vien. Ja ļausi kompim iet čučēt, tad kompis uz HDD rezervēs 2xRAM apjomu. Tā ka rēķini pats cik paliek brīva vieta pie 16GB RAM. Win 7/8 arī noēd bez piepūles 20GB. Plus pārējie softi. Tā ka liec vismaz 160GB vai vairāk. Un paskaties kāds ir griešanās ātrums tam 500GB HDD. It kā jau jācer ka 7200RPM, bet vēljoprojām ir arī ar 5400RPM sastopami.
12.decembris 2014, 01:35 | links
 
Vai tad mūsdienās, capļapus neskaitot, vēl ir arī tāda aizvēsture kā 5400 rpm diski? Jēziņ, es tādus beidzu lietot vismaz pirms 10 gadiem...
Bet 500 GB disku ņemt ir dumji. Tādu aizpildīt var nu ļoti ātri. Kas vēl jo vairāk padara šāda diska iegādi par dumju pasākumu ir tas, ka 1TB disks maksā tikai kādu nieku vairāk. Protams, to var piestiķēt arī vēlāk klāt.

Jankam07,
iemetu parametrus meklētājā - vai tas kompis nav šis?
http://www.dataleks.lv/lv/item/pc-personalie-datori:62039

Ja jā, tad ar 4GB RAMa nebūs aršana. Vismaz 8.
Citādi pēc benchmarkiem izskatās pat gluži OK. Pazīstami ļauži par lielāku naudu ir pirkuši capļapus, kas ne tuvu nav tik varoši.
12.decembris 2014, 08:20 | links
 
Kaut kā sen Urmaas šeitan nav manīts,kas ir ,-pēc vakardienas ballītes galviņa Bo/Bo?...:)
13.decembris 2014, 22:05 | links
 
Pēc vakardienas šova atgriezies aizpūstais internets, nolikta vietā apgāztā sirsniņmājiņa, būs jānoenkuro, lai vairāk nav jāceļ, vēl palicis nokopt aplauztos augļukokus.Nosvinētas cūku bēres. Vēl baumas dzirdētas par to, ka kāds noķēris 5kg ļurbu Jelgavā.
Brīvdienas nebija garlaicīgas.
14.decembris 2014, 18:34 | links
 
Kāds var izpalīdzēt ? Nevaru atrast Mp3 ierakstu dziesmai "Jūra krāc un vēji pūš" konkrēti to versiju, kura skan filmā "Zvejnieka dēls". Internetā klejo tikai Galda dziesmu versija, bet tā nav tik forša..
Kādam varbūt datorā stāv , vai ir links ? :)
14.decembris 2014, 22:18 | links
 
Farnīr. Vai šī:
https://www.youtube.com/watch?v=GGP2avmePfA
14.decembris 2014, 22:41 | links
 
Urmaas, liels paldies! :) Tad redz kapēc nevarēju atrast, sauca viņu "Laša dziesma" ...
15.decembris 2014, 02:22 | links
 
Citāts no Dienas biznesa:

Paņēmu dzīvoklim kredītu 3 milj.r, 8 gadus maksāju, tagad esmu parādā 12 milj.r

- Krievijā ielās izgājuši hipotekārā kredīta ņemmēji.



Itkā raudāt gribas, bet tai pat laikā kādā d.... viņiem tur iet !!! Ekonomika ar Putlera palīdzību sasniedz jaunus apvāršņus.
15.decembris 2014, 13:46 | links
 
Latviešu opis slavens ar kaķi!

gudrs kaķis-neies pa ūdeni.
16.decembris 2014, 12:01 | links
 
Latviešu opis slavens ar kaķi!

gudrs kaķis-neies pa ūdeni.

aakkis, 16.decembris 2014, 12:01


Opis slavens ar kaķi, kaķis slavens ar iešanu pār ūdeni :)
Ja nemaldos šim filmējumam jau kādi divarpus gadi varētu būt. Tas parādījās tajā pavasarī kad pēdējie superpali bija.
Ir interesanti skatīties visādus šitādus, bet nu tik bieži atkārtojas daudzi
16.decembris 2014, 17:06 | links
 
reku šitāds ko pie mums tā īpaši redzēt nesanāk.

https://www.youtube.com/watch?v=ezcgPAptbIk#t=20
16.decembris 2014, 17:46 | links
 
Man ir viens jautājums datorspečukiem.Kurš procesors ir labāks un ātrāks? 1-AMD A6-7400K(2C,3.5GHz,,1MB Cache,65W,FM2+.Un 2-Athlon 5350(4C,2.05GHz,2mb Cache.25W. Un kāpēc?
16.decembris 2014, 20:51 | links
 
Kā man, vienmēr ir ieteikuši, mani IT spečuki, labākie vienmēr ir bijuši Intel produkti...!?
Līdz ar to AMD ir garām, kā suga...!?
16.decembris 2014, 21:44 | links
 
Es pats personīgi esmu Intel fans. Kaut kā ne pārāk veiksmīga man tā pieredze ar AMD. Bet ir tādi kuri stāvā sajūsmā no AMD, sevišķi geimeri. Varot tos AMD sagriezt vājprātīgas jaudas, esot tikai jāatrisinot dzesēšanas problēmas.
16.decembris 2014, 22:00 | links
 
http://www.cpubenchmark.net/compare.php?cmp[]=2392&cmp[]=2195

JA var ticēt tad A6 ir ātrāks. Testos. Bet dabā viss ir atkarīgs no tā kādas būs pārējās datora komponentes.
16.decembris 2014, 22:06 | links
 
AMD nereti ir jaudīgāks, bet problēmas ar karšanu, un unificēšanu!
Labāk Intel!
16.decembris 2014, 22:15 | links
 
Lūgums copes Brāļiem atsaukties! Saprotu, ka iespējas mazas, bet infu izlikšu pa visurieni kur vien iespējams: Tālak citāts no mana Facebook teksta:

Ir pinīgi redzami un pierādāmi krapšanās mēģinājumi. Šī "ģimenīte" pieradusi pie tādām darbībām un viņiem šķiet, ka tā nav sodāma rīcība:) Runa iet par īpašuma izīrešanu no DRAUGIEM:) Lūdzu visus pāršārēt šo ziņojumu un gribetos novēlēt - to Andru (Miti), tāpat jau no laba prāta - neviens nedrāzīs - vismaz izdrāst Jāni Forstu, kaut tas varētu būt viņam - patīkams pasākums. Ar cieņu Jānis Līpiniks
16.decembris 2014, 22:57 | links
 
Apliecinajuma pēc, ka tas nav viltus ziņojums - pievienoju savu Facebook linku: https://www.facebook.com/janis.lipiniks
16.decembris 2014, 23:00 | links
 
Vēl varu apliecināt, ka tā nav mana problēma - labi draugi iekrita uz šo - it kā izīrētāju Jāni FORSTU. Par ko arī esmu gatavs liecināt tiesā.
16.decembris 2014, 23:40 | links
 
Janka.
Cik noprotu viens ir divkodolu, otrs četrkodolu procesors.

Pēc skaitļošanas jaudas (kodoli x frekvence) 4kodolu sanāk drusku jaudīgāks (2x3.5=7, bet 4x2.05=8.2 papagaiļi)

Viss atkarīgs ko Tu grasies ar viņiem darīt. "Kompī parastajā" visticamāk būtisku atšķirību nesajutīsi. Ja gribi renderēt video, ņemties ar datu apstrādi, modelēšanu, tad 4kodolu ātrāk to darbiņu padarīs.

ja lasi angliski - http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2406293,00.asp
vai arī pats googlē pameklē pēc "dual core quad core"
17.decembris 2014, 13:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager