Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
tā jau tie sportisti stāsta... Galnais to murmuli pēc iespējas ātrāk dabūt zemē lai noķertu kārtājo ķīsi, kas vedīs pie grandiozās uzvaras 0.8kg un 250 galvas :) Tā vien liekas, ka fluorkarbona auklas tieši viņi arī izdomāja, a tas, ka tās mazāk notrinās un ir itkā neredzamas - tīri mārketinga triks, lai nopārdotu to ko sportisti nenopirka :)

Tas tikai mans viedoklis. Man nau zivs acu un es nevaru pateikt vai to auklu redzu vai nē:)
17.janvāris 2015, 18:44 | links
 
Viens tur esot it kā tam pašam , kuram dīķis Brankās. Bet cik esmu dzirdējis nekas tur daudz iekšā neesot.

Domaataajs, 17.janvāris 2015, 18:43



Tiešām nezinu ne Brankas, ne to saimnieku. Piebraucot pie karjerām samaksāt tur vajag kādam vai jāmeklē Brankas un jāmaksā tur?
17.janvāris 2015, 18:46 | links
 
pkludins
nersarezgi sev dzivi. Neko tur nevasjag. aukla parasta 0.2 pamataukla, pavadina pec izveles 0,1-0,14
17.janvāris 2015, 18:52 | links
 
Viens tur esot it kā tam pašam , kuram dīķis Brankās. Bet cik esmu dzirdējis nekas tur daudz iekšā neesot.

Domaataajs, 17.janvāris 2015, 18:43


Tiešām nezinu ne Brankas, ne to saimnieku. Piebraucot pie karjerām samaksāt tur vajag kādam vai jāmeklē Brankas un jāmaksā tur?

Jurik, 17.janvāris 2015, 18:46


Es domāju, ka pareizāk būs pašam aizbraukt uz Branku dīķi pacopēt un tad jau satiks kādu un parunās. tur esot tā, vismaz vasarā. ej un copē, tev pienāks klāt un paprasīs naudiņu, vai saimnieks, vai pārstāvis. kādreiz bijis Ls 2 par dienu. es pats tikai esmu taisījies uz zandartiem tur, bet nav sanācis. It kā pa ziemu ari varot copēt, bet nu nezinu. Kādreiz bija info dēlis dīķa malā, ja viņš vēl ir, tad tur tel.Nr. ir jābūt.
Par pašu dīķi. kaut kas tur ir, un šis tas ne slikts, bet tas ir uzpludināts karjers uz krūmiem, līdz ar ko sekas vari domāt pats.
Aizbraukt vienkārši - no Ozolniekiem uz staciju prom, pāri sliedēm, pāri Rīgas šosejai, turpat aŗī Brankas. Starp Valtru un vecajām darbnīcām pa kreisi ceļš pāri tiltam, gabaliņu pabrauc, labajā pusē tālumā redzi dīķi, vari iet tur, bet labāk pabrauc vēl taisni un tad gabaliņu pa labi, un esi dīķa malā, kur kādreiz bija stāvlaukums un info dēlis. Tur tālāk ir vēl viens dīkis, bet tur reti ko varot dabūt, kam tas pieder, nav ne jausmas. Vēl tur kaut kur bija DETu stabu ražotne, vai kaut kas tāds,
17.janvāris 2015, 19:11 | links
 
Cienītie! Lūdzu padalieties ar info par Ānes karjerām pie Elgavas. Šon braucu garām, izstījās smuks leds un arī kkādi veči tur bija. Respektivi kas pa zivi, ko ēd, kam jāmaksā par makšķerēšanu un kurā dienā būs labākā cope.

Ja nav žēl arī koordinātes zivīgākajam āliņģim noderētu :)


Jurik, 17.janvāris 2015, 18:00



Jurik, vienīgā karjera Ānē, kurā var copēt pa naudu ir no apvadceļa Garozas virzienā, kreisajā pusē. Tās karjeras, kuras ir apvadceļam abās pusēs ir privātas, tur copēt nevar ne par naudu ne par brīvu. Neiekulies nepatikšanās.
Tajā karjerā uz Garozas ceļa kādreiz bija ļoti laba gan līdaku, gan asaru cope. Nu jau senus gadus maksas dīķis.
17.janvāris 2015, 20:25 | links
 
Cienītie! Lūdzu padalieties ar info par Ānes karjerām pie Elgavas. Šon braucu garām, izstījās smuks leds un arī kkādi veči tur bija. Respektivi kas pa zivi, ko ēd, kam jāmaksā par makšķerēšanu un kurā dienā būs labākā cope.

Ja nav žēl arī koordinātes zivīgākajam āliņģim noderētu :)


Jurik, 17.janvāris 2015, 18:00


Jurik, vienīgā karjera Ānē, kurā var copēt pa naudu ir no apvadceļa Garozas virzienā, kreisajā pusē. Tās karjeras, kuras ir apvadceļam abās pusēs ir privātas, tur copēt nevar ne par naudu ne par brīvu. Neiekulies nepatikšanās.
Tajā karjerā uz Garozas ceļa kādreiz bija ļoti laba gan līdaku, gan asaru cope. Nu jau senus gadus maksas dīķis.

guntarskl, 17.janvāris 2015, 20:25


Viens dīķis pie apvedceļa pirms dažiem gadiem bija privāts no vienas malas, no Lielupes puses skaitījās pašvaldība, valsts, kaut kas tāds, bet aŗī izsmelts. Tagad nezinu.
Tajā dīķī uz Garozas galu, kur tie baseini iebūvēti it kā sīgas esot, un kad viņas barojot, tad tur apkārt saskrienot viss kaut kas, arī makšķernieki :).
Pārstāstu to ko man stāstīja.
17.janvāris 2015, 20:55 | links
 
Jaa es ar ta domaju:)nav ko sarezgit:)
17.janvāris 2015, 22:02 | links
 
Domaataajs, Tev nepereizi izstāstija, tās ir bijušās māla karjeras ķieģelenei "sarkanais māls".
Viņas ir privātas jau gadus 20it. Personīgi pazīstu īpašnieku.
17.janvāris 2015, 22:27 | links
 
Domaataajs, Tev nepereizi izstāstija, tās ir bijušās māla karjeras ķieģelenei "sarkanais māls".
Viņas ir privātas jau gadus 20it. Personīgi pazīstu īpašnieku.

guntarskl, 17.janvāris 2015, 22:27


Labi, es klusēju!
17.janvāris 2015, 22:34 | links
 
Redz kur padoms kā makšķerēt laikā, kad maz ledus!

https://www.youtube.com/watch?v=XLsW_wgAGrk
17.janvāris 2015, 22:37 | links
 
Apsveikumi VIX ar meenesha copi!
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-69409.htm
18.janvāris 2015, 18:38 | links
 
Bilde
18.janvāris 2015, 18:43 | links
 
Copmani ka ir ar to rudulu spiningosanu,kadi manekli strada labak jums?zinu sie nemot uz maziem rotiniem utt.,bet vasara no laivas nu visapkart laivai ka met taa ir pa kadam mazam bet taa visi no 300-500reizem lielaaki,bet tas uz pludu nu tur bieza slani vini,a uz spininga pa visu vasaru 1ruduzens 200gr un uz 2nr rotu kas ne taa meginaju viskko mazus supinus rotinus 0-2nr mazaas 3cm gumijzivtinas visadu krasu gumijas tarpinus,bet nu neka tik asarisi???
18.janvāris 2015, 19:40 | links
 
Copmani ka ir ar to rudulu spiningosanu,kadi manekli strada labak jums?zinu sie nemot uz maziem rotiniem utt.,bet vasara no laivas nu visapkart laivai ka met taa ir pa kadam mazam bet taa visi no 300-500reizem lielaaki,bet tas uz pludu nu tur bieza slani vini,a uz spininga pa visu vasaru 1ruduzens 200gr un uz 2nr rotu kas ne taa meginaju viskko mazus supinus rotinus 0-2nr mazaas 3cm gumijzivtinas visadu krasu gumijas tarpinus,bet nu neka tik asarisi???
18.janvāris 2015, 19:40 | links
 
viņi uz spiningu ņem tikai kautkādā vienā periodā un arī ne visās vietās. diezgan jāuztrāpa lai pavilktu viņus. bet nu mānekļi jau tie ko minēji un klāt noteikti iet mazie poperīši 3-4cm garumā
18.janvāris 2015, 20:52 | links
 
18.janvāris 2015, 21:10 | links
 
 
Bet kopumā rudulis ir universāla zivs - ķeram ar "burbuli", "mušu", rotiņu, nelieliem gumijas tvisterīšiem, poperiem u.c. Ir brīdis, kad tieši lielo ruduļu bari migrē pa ezeru un tad jācenšas tos noganīt. Ja uz tādiem trāpa, eksemplāri var trāpīties arī pāri par kilogramu.
18.janvāris 2015, 21:17 | links
 
Nu vini man liekas isti neparvietojas maija kad braucam lielie bija pie pasa krasta lielie velak jaanjos vairakas dienas braucam pie krasta tikai sikie tad atradam spotu kur apm 40m no krasta 1m dziluma nema katru dienu tur bars vinju pa augsu musas lersta utt bet nenem nu vot uzmeistaroju 1nelielu poperiti un cekosu kad veikala bus nopirks kadu mazo mos uz tiem ies labak:)
18.janvāris 2015, 22:10 | links
 
Rīga - Bauska. 100 EUR. Padārgi, bet ar komfortu aizvesti. Tas tā,pieredzei!
19.janvāris 2015, 17:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager