Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Ja akumulators nav bojāts, tad tā tam vajadzētu būt.
1.februāris 2015, 13:10 | links
 
...paldies, es jau tā domāju, jo paņēmu jaunu lādētāju ! Iepriekšējam nebija tā ampermetra un lādēju *uz aci* :)
1.februāris 2015, 13:37 | links
 
Ampērmetru var pielikt jebkuram lādētājam,vnk šamais jāpieslēdz + vadam virknē.:)
1.februāris 2015, 14:02 | links
 
 
sūds vai laba?ziemas copē iesācējs jautājums nopirku aukliņi 0.1mm izturība itkā 1.80kg bet piesienot mormišku pavelku ar roku plīst mezglā??
4.februāris 2015, 08:35 | links
 
Uz šķūnīša ari bij rakstīts ..., bet tur izrādās malka. :)
Netici reklāmām.
4.februāris 2015, 08:37 | links
 
pludinj vaina vareetu buut arii murmishkaa,ja nav kembriks iekshaa,tad var buut asas malinjas,kas vienkaarshi griezh pushu
4.februāris 2015, 10:19 | links
 
jaa seeju pie citaam ir ok itka un izvelejos citu mezglu
4.februāris 2015, 10:23 | links
 
palidziet:Dvai materials ne tas jo nezinu vai kko nepareiz daru,skatijos lkm sherbakovu video vins lodeja mormiskas plana sudrava platniite un ta laikam bija alvas tada nujina???????!!!?es neemu alvu,bet nu nesanal,jo ka vinam vins atri to alvu panema uz lodamura un turejas tada ka pilite kuru vins uzlika man nav nesanak ta panemt ????????????
4.februāris 2015, 14:20 | links
 
Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds uzrakstīs kā angliski sauc spininga spicītes pēdējo gradzenu ?
4.februāris 2015, 14:27 | links
 
Tip ring/also known as an eye or guide/
4.februāris 2015, 14:42 | links
 
palidziet:Dvai materials ne tas jo nezinu vai kko nepareiz daru,skatijos lkm sherbakovu video vins lodeja mormiskas plana sudrava platniite un ta laikam bija alvas tada nujina???????!!!?es neemu alvu,bet nu nesanal,jo ka vinam vins atri to alvu panema uz lodamura un turejas tada ka pilite kuru vins uzlika man nav nesanak ta panemt ????????????

pludinsh, 4.februāris 2015, 14:20


sen jau pats lodē?
4.februāris 2015, 18:40 | links
 
Ne tacu es gribeeju saakt maciities lodet neko vispar nezinu........itka lasiju tur vajagot kkadus specialos materialus......
uz lodejama tur drusku traucina bija tads brungans nez kas tas bet baigi maz jau palicis
4.februāris 2015, 18:54 | links
 
Metāls jālodē ar skābi-ortofosforskābi vai sālsskābi,to mazliet atšķaida un iemet cinka gabaliņu ,būs labs.Pēc lodēšanas nomazgā ar kaut ko sārmainu-ziepjūdeni vai veļas pulv. Uz priekšu ! Pirmie 10 gadi grūtāki,pēc tam būs vieglāk...
4.februāris 2015, 19:13 | links
 
santehnikas veikalos ir kapara roru lodējamā pasta, Rotenbergera gan dārga, bet citas ir salīdzinoši lētas, ar to nosmērē , uzsildi ar lodāmuru lai noalvojās un tad lodē, alvu arī var dabūt tur pat.
4.februāris 2015, 19:55 | links
 
ja lodāmurs neņem alvu, tad to arī jānoalvo, ar vīli notīra lidz gluds metāls, tad nosmērē ar pastu, uzsilda un kad sāk kust pasta pabrucina pa koka dēlīti līdz visa virsma noalvojas, pēc tam ar lodāmuru ņem alvu un būs pilīte galā. :)
4.februāris 2015, 20:02 | links
 
Labi paldies!!!
4.februāris 2015, 20:20 | links
 
Santehniķi... :))) Ar skābi lodēja pusgadsimtu atpakaļ un arī ne pārāk sen TV darbnīcā kašķīgam klientam. Tagad var nopirkt flusus jebkura metāla lodēšanai, pat alumīnijam. Bet, ja neesi darbojies ar lodāmuru - būs pagrūti. Tev pareizi teica par tiem mācību gadiem. Es uzskatu, ka tikai gadus 20 lodēju labi, bet sāku pirms 40-it. Aizbrauc uz ''Latgalīti'' un izvēlies kādu flusu tev vajag un nemaz nav dārgi. Veiksmi!
4.februāris 2015, 20:27 | links
 
Alumīniju vēl lodēju ar taļku utt. :)
4.februāris 2015, 20:29 | links
 
skābe kaut kāda tiek izmantota jebkurā gadījumā, bez nekas nesanāks.:)
4.februāris 2015, 21:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager