Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
SOS,mēģinu pieslēgt ūdens sūkni.. Sākumā esot jāpiepilda ūdensvads ar ūdeni.. Man galīg s...ūdig sanāk šis process.. Nenormāli lēni pildās!? what a f*? please help.. :) asprātības pie malas.. jo esmu dikti pikts:D
13.aprīlis 2015, 22:29 | links
 
Aka
1 k;art - esi pārliecināts ka vārsts lejā kārtīgi noslēdz?
2kārt - nepildi pa mazo skrūves caurumiņu bet atrauj vaļā izekošo un gāz tur iekšā
13.aprīlis 2015, 22:32 | links
 
skaties ja nepumpē velti leļurini, ielej ūdeni un slēdz sūkni atkal, agri vai vēlu sanāks, ja agri , nebūs laika doties gulēt:)
13.aprīlis 2015, 22:36 | links
 
Hm, esmujaupārdomājis visus variantus.. vārsts truba caura.. Utt bet.. mans lej vienkārši pašā šlangā iekšā.. TĀ IR KĻŪDA?! doma ir tāda,kā pieleis pilnu, tā tad slēgšu klāt sūuknim!?:/
13.aprīlis 2015, 22:40 | links
 
It kā jau lej iekšā sūknī un tad kamēr sāk stāties
Cik šlanga gara? cik sagāzi iekšā? kāds diametrs trubai
13.aprīlis 2015, 22:42 | links
 
kā pilna tā slēdz, lai ūdens neaizmūk, ja aizmucis lej atkal, it kā vajadzētu kādu spaini ieliet uz iespējamiem taviem metriem, nu tā lai ilgi nerauj gaisu.
13.aprīlis 2015, 22:43 | links
 
aptuveni 35m. diametrs 32mm..
13.aprīlis 2015, 22:44 | links
 
sagāzu jau trīs spaiņus :D.. rēķināju, sanāk 28 litri it kā jāpiepilda:/..
13.aprīlis 2015, 22:47 | links
 
Cik daudz salēji iekšā? Man uz kādiem 12 m bija ja nemaldos pāris spaiņi. Bet liekas ka lejas noslēdošais vārsts varētu būt.
13.aprīlis 2015, 22:48 | links
 
nu tad 2 spaiņi:) bet vajag pilnus:), tai caurulei pie sūkņa jābūt ar ūdeni tad jāpumpē, ja redzi ka rauj leilus gaisa burbuļus , apstādini iegāz ūdenu un ieslēdz atkal, visu laiku sūkni jāmoči ar ūdeni tad uzvilks , ja vienīgi gals nav aizaudzis ar dubļiem
13.aprīlis 2015, 22:48 | links
 
Esjau ceru, ka veinkārši nēesmu pilnus spaiņus pielējis.. puse zemē izlija utt :)) izliešu šo spaini vēl un tad domās.. kas par vainu..
Vai vārsts utt.. Bet kad iepūt gaisu.. trubā notiekās ūdens svārstības.. kas liek domāt,ka truba vienkārši vēl nav pilna.. true!?
13.aprīlis 2015, 22:55 | links
 
Es kad liku virsū sūkni atgriezu vaļā izejošo caurumu, tur piltuve un tad gāzu iekšā ūdeni. Kad sāka nākt pāri ūdens, tad saliku visu kopā, padarbināju un ar mazo skrūvi atgaisoju un viss,
13.aprīlis 2015, 22:56 | links
 
nu tad 2 spaiņi:) bet vajag pilnus:), tai caurulei pie sūkņa jābūt ar ūdeni tad jāpumpē, ja redzi ka rauj leilus gaisa burbuļus , apstādini iegāz ūdenu un ieslēdz atkal, visu laiku sūkni jāmoči ar ūdeni tad uzvilks , ja vienīgi gals nav aizaudzis ar dubļiem

usis, 13.aprīlis 2015, 22:48

Tur viss ok,jauns salikts..tik uztrauc, ka bomzis kas līda akā nav visu kārtīgi piegriezis.. :/
13.aprīlis 2015, 22:57 | links
 
Es kad liku virsū sūkni atgriezu vaļā izejošo caurumu, tur piltuve un tad gāzu iekšā ūdeni. Kad sāka nākt pāri ūdens, tad saliku visu kopā, padarbināju un ar mazo skrūvi atgaisoju un viss,

Bebrs, 13.aprīlis 2015, 22:56

Tā reizi mēģināju, bet necēla.. :) man jau veikalā brīdināja 6 reizes pamēģināsi aizies :D.. Tā, ka laikam pieredzes un prakses man trūkst :)
Es es ar tā lēju iekšā.. Saliku visu kopā nekas nenotika.. izbesijos, ka atkal viss jājauc ārā :))).. interesant
13.aprīlis 2015, 22:59 | links
 
nu ja nav kārtīgi piegriezts tad i neko, gaidi rītu. Tas ir diezgan būtiski. ja ir kādu daļu akā truba ārpus ūdens, ielej ūdeni un aizej paklausies vai nepil
13.aprīlis 2015, 23:02 | links
 
kā tas notiek
1. truba pilna -ieslēdz sūkni, tu redzi, dzirdi ka ūdens tiek pumpēts, iedzen uzkrājējbundulī līdz parādās burbuļi un ūdens beidzas
2. izslēdz sūkni pielej ūdeni un atkārto, ja kā saki reizes sešas, un joprojām gaiss, tad rīt pie gaismiņas ielien bedrē ,turkautkursavienojumā rauj gaisu, ja gals ciet, jeb varbūt sūknis švaks ja trubā ir ūdens .
13.aprīlis 2015, 23:07 | links
 
Skaidrs, un paldies.. Gaidīšu rītdienu.. sūknēšu aku ārā un skatīšos vai laiž cauri.. Jo pašu trubu pilnu nevaru pieliet.. Apnīk, jo kā leju lēnām sēžas.. 10 min, viens litrs..
Līdz rītam.. pārlasīšu jūs rakstīto.. un likšu atkal visu kopā!:))
13.aprīlis 2015, 23:10 | links
 
Skaidrs, un paldies.. Gaidīšu rītdienu.. sūknēšu aku ārā un skatīšos vai laiž cauri.. Jo pašu trubu pilnu nevaru pieliet.. Apnīk, jo kā leju lēnām sēžas.. 10 min, viens litrs..
Līdz rītam.. pārlasīšu jūs rakstīto.. un likšu atkal visu kopā!:))

mjuniors, 13.aprīlis 2015, 23:10


A kāpēc jāsūknē tukša? tev vaita 90 grād savienojums tur iekšā nav? Vai nu tas laiž cauri vai vārsts. tur jānovelk kārtīgi, ar 2 rorenēm.
13.aprīlis 2015, 23:17 | links
 
ir ir,sūknēs līdz tam 90*.. un skatīsies.. :/ tur diemžēl ir tik ar rokām piegriezsts.. iespējams tāpēc tā notiekas..
13.aprīlis 2015, 23:21 | links
 
nu ja ar roku piegriezts tad skaties tur 1 kārt, drosšvien iet garām. Atrauj vaļā, ja uz leju viss pilns ar ūdeni tad vārsts ar tur.
13.aprīlis 2015, 23:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager