Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
nu ja ar roku piegriezts tad skaties tur 1 kārt, drosšvien iet garām. Atrauj vaļā, ja uz leju viss pilns ar ūdeni tad vārsts ar tur.

Bebrs, 13.aprīlis 2015, 23:29

labs padoms :)..
14.aprīlis 2015, 00:00 | links
 
es daru tā- ar vibrācijas sūkni caur iesūcošo galu pumpē līdz pa krānu sāk nākt ūdens, tad krānu aiztaisa, pieskrūvē pretvārstu un viss darbojās bez čakarēšanās.
14.aprīlis 2015, 08:45 | links
 
Maza aptauja

Kā Tu justos komfortablāk un no kura varianta Tu gūtu lielāku gandarījumu?
Tu viens, vai ar draugiem, aizbrauc uz copi. Plāns ir palikt arī pa nakti.



Paldies! :)
15.aprīlis 2015, 17:34 | links
 
Kādās mājās aizbrauc? Karpiniekam vismaz divas naktis+3dienas pēc kārtas jāsēž ,lai būtu pilna labsajūta!!:)))
15.aprīlis 2015, 17:46 | links
 
Nevajag visu uztvert tik burtiski. Te galvenais kritērijs, vai dod priekšroku lielam komfortam, vai dabas baudīšanai :)
Vari palabot - ceturtās dienas rītā brauc mājās..... :)
15.aprīlis 2015, 17:50 | links
 
Variants C
15.aprīlis 2015, 17:53 | links
 
Gana izplatīts variants, bet tas šoreiz neder :)
15.aprīlis 2015, 17:55 | links
 
Variants D. Tikai nesaki,ka atkal neder:)
15.aprīlis 2015, 18:02 | links
 
B variantā var sanākt ka no rīta nav ko novākt jo visu novācis kas pa nakti neguļ.:)
15.aprīlis 2015, 18:06 | links
 
C variants tomēr ir labāks.. Jo, mēs nezinām vai vispār cope būs.. Bet ja mēs stingri tomēr paliekam pie Raiha variantā, tad domāju viss izdosies! :))
Bet, ja nopietni.. tas taču ir ļoti individuāli.. Un, ja cilvēks dara konkrētas lietas kā B, tātad viņam tas patīk.. Tāpēc mans nesaprot šī salīdzinājuma mērķi..
16.aprīlis 2015, 17:32 | links
 
Bez ugunskura grūti iedomāties nakšņošanu pie ū-tilpes. A(ugunskurs) pēcāk B (telts).
16.aprīlis 2015, 20:21 | links
 
Iespēja izteikt savu viedokli par drošību Kurzemes reģiona piekrastē!
http://www.kurzemesregions.lv/news/289
16.aprīlis 2015, 21:14 | links
 
Mans darba koleegjis brauc uz 1 maiju copeet,vieniigo reizi gadaa un piekopj tikai C variantu
16.aprīlis 2015, 21:15 | links
 
Variantā c izskatās,ka kolēģis trusikos noslēpis kkādu red bul ,lai nenozog?
16.aprīlis 2015, 21:18 | links
 
Man patīk komforts,bet ir tādas reizes kad dodies uz copi bez teltīm.
17.aprīlis 2015, 09:16 | links
 
Man šķiet, ka visi varianti der. Tikai noteiktā secībā -
B, A, D, C :)
17.aprīlis 2015, 11:36 | links
 
Baiga beda notikusies. vakar biju noskrejis lidz upei ar spiningu pie Murjaniem. Shodien saprotu ka spiningu aizmirsu pie upes a vina ta tur vairs nava. Ja kads ir uzgajis DAM spiningu dodiet zinu. Nav jau nekads dargais vai kas, bet no mila cilveka davana. Mans telefons 26676349.
17.aprīlis 2015, 19:55 | links
 
Copējot Čīlē savajadzējās auklu upes krastā samainīt-laši,maitas,sapluinījuši. Bet aukla tīri vēl jauna , un LV aptākļiem gana laba(mūsu zives jau vairāk par 10m no spoles izplēst parasti nevar). Meklēju piemērotu koka gabalu,uz kura uztīt. Beidzot skatos,viens piemērots ir - abos galos tā kā kāsīši. Tikai atbraucot no copes vakarā ieraudzīju,kādu šedevru esmu iemantojis. Tagad mājā izžāvēts,nopucēts un nolakots un pie sienas goda vietā piekarināts
18.aprīlis 2015, 19:35 | links
 
Labs vakars. Varbūt te ir kāds kas saprot. Uzmūrīju dārza mājā kamīnu,skurstenis iet pa ārsienu(metāla truba apmūrīta ar laukakmeņiem. Trubas diametrs 180mm. Garums 4.5m) bet brīžiem ir tā ka vējš ieskrien skurstenī un iesit dūmus atpakaļ,aizmirsu piebilst ka kamīns ir vaļēja tipa. Varbūt kāds var pateikt ko var darīt lietas labā? Nau tā ka baigi kūp,bet pie lielāka vēja ik pa brīdim telpā iesit dūmu mutuli.
18.aprīlis 2015, 20:28 | links
 
Noskatījos to Beļavska šovu- "tizlākie no tizlākajiem"! Norvēģija-Latvija 7-:3! Tie DR/LV izcilie aizsargi!!!...- vispār bez komentāriem. Nezinu kā ir ar galvu jā draudzējas,lai naudu atstātu Prāgā?? Ja 12 dienas pirms PČ tā Beļauska izlase vispār neko nevar parādīt,tad tikai brīnums var glābt izkrišanas. Jāgaida šovs pret Kanādu!
18.aprīlis 2015, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager