Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Izklausās skumji, bet neko darīt. Likumi paliek likumi. Būs vien jāmeistaro kaut kas līdzīgs makšķerei. Varbūt kādam ir pieredze ar makšķerēšanu neizmantojot neilona žilkas, bet gan kaut ko no dabā sastopamiem materiāliem, kas nebūtu ziviim kā baļķis acī, proti, uzkrītoši redzams. Iedomājos, ka no zarnām varētu uzpīt pavisam mazu aukliņu...

senasprasmes, 11.maijs 2015, 14:31


''Staburaga bērni'' copēja ar auklu, kas vīta no zirga astriem. : )
11.maijs 2015, 14:50 | links
 
galu galā, cilvēki taču arī pirms sintētiskajām žilkām makšķerēja...

senasprasmes, 11.maijs 2015, 14:32



Senāk, īpaši Latvijas teritorijā, pirms "neilona žilkas", Lettu veči vairāk zvejoja ar tīkliem, "žākļiem", dažādiem slazdiem un sprostiem, šodien, kas līdzīgs "pašpatēriņa zveja"!
Cope, līdzīgi, kā šodien, ar makšķerēm, vairāk, ka smalks un elitārs sportisks copes veids, pamazām ienāca no Eiropas. Vietējie Lettu "zemnieki" ar tādiem "štruntiem" nenoņēmās..., ka ņēma, ta ņēma...!?
11.maijs 2015, 15:03 | links
 
Ok, tātad linu aukla, iespējams arī kaņepju un nātru šķiedras auklas, jo pēc izturības ir līdzvērtīgas liniem. Tad vēl zirgu astri. Vismaz pāris varianti ir. :))
Vienīgi jautājums vai tad tā "pašpatēriņa zveja" mūsdienās ir aizliegta, atļauts tikai ar makšķeri? !!
11.maijs 2015, 15:20 | links
 
Cik saprotu ī-netā ieiet māki, tad māte Google, pašpatēriņa zveja..., atļauta, ar nosacījumiem un licenci, att. maksu...!?
11.maijs 2015, 15:36 | links
 
Redz kur mūsu sadarbības partneri Facebook rīko mazu konkursiņu! Balvā elektriskais zivju tīrītājs!
https://goo.gl/i8bkmY
12.maijs 2015, 18:02 | links
 
Buks,
jūtu ,LV asariem sāni sāk niezēt...:)
12.maijs 2015, 18:56 | links
 
Toni, nākamnedēļ jau arī kāds zviedru ašuks dabūs saldajā krējumā papeldēt:).
12.maijs 2015, 19:18 | links
 
Nu,nu koļījies, kurā pusē tad sataisījies?
12.maijs 2015, 19:38 | links
 
Beidzot vismaz vienā valstī ir labas idejas par maliķiem - tos nošaut uz vietas, transportu, laivas un inventāru sadedzināt!!!!

My link
16.maijs 2015, 06:12 | links
 
"Es kliedzu, lai kuilis liek mierā manu suni!"
Tiešām jāsmejas,...pilns ar cūku ziņām!Kāpēc neviena nekliedz- "Nemet atkritumus zemē"???
20.maijs 2015, 19:59 | links
 
"Es kliedzu, lai kuilis liek mierā manu suni!"
Tiešām jāsmejas,...pilns ar cūku ziņām!Kāpēc neviena nekliedz- "Nemet atkritumus zemē"???

aakkis, 20.maijs 2015, 19:59

Tad kad Jaunciema puses ļaudis sūdzējās pašvaldībai par rukruk sirojumiem, tad Rīgas pašvaldībai bij PO. Tagad ridzinieki nabadzini bauro par lapsu un cūku sirojumiem. Prese pamodās-uz katru sūdzību nu jau skrien korespondenti ar kamerām un glābēju komanda.
20.maijs 2015, 20:07 | links
 
Vēl komisijas veidos,..Līdz Līgo vajadzētu izveidot-..noteikti nevar vienoties pa finansējumu!
20.maijs 2015, 21:02 | links
 
"Es kliedzu, lai kuilis liek mierā manu suni!"
Tiešām jāsmejas,...pilns ar cūku ziņām!Kāpēc neviena nekliedz- "Nemet atkritumus zemē"???

aakkis, 20.maijs 2015, 19:59


Varbūt beidzot jāsāk tās mežacūkas apšaut, un ne tikai mežacūkas. Kādam visa siena pļava izrakņāta, kādam brieži noēdusi 60 ha rapsi pa ziemu utt. Man vienā naktī viens ruksis uz soļiem rēķinot kādi 120 kvadrātmetri pļavas uzrušināja. Maijvaboļu kāpurus meklējis pēc visa spriežot.
20.maijs 2015, 21:40 | links
 
Sveiki,
Varbūt kāds var padaliities ar info par likumiem.
Vai pārgājiena laikā pie apmetnes tuvumaa esoshaa upee driikst kert zivis ēšanai ar no kluugaam uzpiitu zivju slazdu. Protams ieveerojot zivju keršanas laikus u.c. noteikumus, vai tomeer paargaajienos ir jaaiztiek ar zaķskābenēm un citiem meža augiem. (Līdzņemama pārtika nav opcija)
Līdzņemama makšķere arī nav opcija?

senasprasmes, 11.maijs 2015, 13:57
20.maijs 2015, 21:45 | links
 
"Es kliedzu, lai kuilis liek mierā manu suni!"
Tiešām jāsmejas,...pilns ar cūku ziņām!Kāpēc neviena nekliedz- "Nemet atkritumus zemē"???

aakkis, 20.maijs 2015, 19:59

Varbūt beidzot jāsāk tās mežacūkas apšaut, un ne tikai mežacūkas. Kādam visa siena pļava izrakņāta, kādam brieži noēdusi 60 ha rapsi pa ziemu utt. Man vienā naktī viens ruksis uz soļiem rēķinot kādi 120 kvadrātmetri pļavas uzrušināja. Maijvaboļu kāpurus meklējis pēc visa spriežot.

Domaataajs, 20.maijs 2015, 21:40


Jā, jā visu vajag apšaut, kas kustas, VIISSUUU!
20.maijs 2015, 21:46 | links
 
"Es kliedzu, lai kuilis liek mierā manu suni!"
Tiešām jāsmejas,...pilns ar cūku ziņām!Kāpēc neviena nekliedz- "Nemet atkritumus zemē"???

aakkis, 20.maijs 2015, 19:59

Varbūt beidzot jāsāk tās mežacūkas apšaut, un ne tikai mežacūkas. Kādam visa siena pļava izrakņāta, kādam brieži noēdusi 60 ha rapsi pa ziemu utt. Man vienā naktī viens ruksis uz soļiem rēķinot kādi 120 kvadrātmetri pļavas uzrušināja. Maijvaboļu kāpurus meklējis pēc visa spriežot.

Domaataajs, 20.maijs 2015, 21:40

Jā, jā visu vajag apšaut, kas kustas, VIISSUUU!

ivog, 20.maijs 2015, 21:46


Arī tūristus, makšķerniekus un pašus medniekus. Nav ko dabu postīt. Visi kļūsim par veģetāriešiem un izskatīsimies pēc govīm.
Oi, samuldēju kaut ko laikam ne tā!
20.maijs 2015, 21:55 | links
 
 
A huļi aicināja piedeklarēties Rīgā? :D
21.maijs 2015, 08:43 | links
 
Humuss ir slieku pārstrādāta organika, tā ka kaut kāds slieku smacenieks tam var piemist. No tā viedokļa varbūt var paeksperimentēt. Varbūt tam ūdenslopam tā sliekas kaka nav vienaldzīga. Tikai kurā virzienā?
22.maijs 2015, 08:46 | links
 
Tā, ne tajā sadaļā trāpīja. Vajadzēja pie fīderiem.
22.maijs 2015, 08:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager