Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
:?
13.septembris 2015, 21:40 | links
 
Parunāt vairs nevari?
13.septembris 2015, 21:49 | links
 
Te taču rakstīts vnk runājam. ..nav nekādu failu ar kompromaatiem:) nebaidies
13.septembris 2015, 22:00 | links
 
Te jau mums bija viena anonīma skabarga ,kas aiz bailēm lai nedabūtu no otra pa muti,sāka publiskot individuāli personisko saraksti.Trūkst vārdu,pretīgi ...

Tonis, 12.septembris 2015, 23:05


nepinkšķi...

Man domāt tieši dēļ demoralizētiem elementiem šis forums ir tāds kāds ir... Tavs pienesums tajā ir pietiekami liels. Ja foruma uzturētāji to nesaprot, viņu problēma.
14.septembris 2015, 12:49 | links
 
Divi makšķernieki stāstīja , ka uz velci Plaužu ezerā noķerts 11kg smags sams . atceros , ka gadus8 atpakaļ vietēie makšķernieki vāca naudu 100 samu mazuļu ielaišanai .Bet līdz šim brīdim vēl neviens nevienam nebija pieķēries
16.septembris 2015, 22:04 | links
 
Tonis: "Ja vakaros ir garlaicīgi,saprotat krievu valodu,un gribas atslābināties...."!?...
Letviski to nevar izteikt, "zakalipali tie krievi"...!
Braucu entos km no Rīgas krieviem prom, atpūsties, pacopēt, baudīt dabu...!
Otrā rītā copmaņi blakus klāt, mūžīgais duets, Letts un krieva, Letts runā tikai krieviski/māte un žogs/, krivičš tikai semenes grauž...!?
Pēc divām nedēļām, atkal diennakts cope, tas pat variants! No rīta blakus atbrauc divi copmaņi, krivičs- krievs, matj, pere matj, abi runā tikai matj, krieviski....!?
Cik tālu Lettam jābrauc no Rīgas, lai nebūtu jāklausās tas "matj"...!?
Iepriekš, tālāk par Ķegumu, gan nebraucu...!?
16.septembris 2015, 22:44 | links
 
Gadiem ilgi esmu bijis lojāls BITEs klients,bet nu mans lojalitātes kauss ir iztukšojies:) Aizbraucu uz copi kaut kur dziļāk un viss-nav zonas-gan pie Salacas,gan pie Ventas. Gan jau arī visur citur arī tāpat...
Jautājums sekojošs no jūsu pieredzes-kurš no pārējiem diviem operatoriem sakarīgāks šajā ziņā-TELE2 vai LMT?
18.septembris 2015, 16:34 | links
 
Gadiem ilgi esmu bijis lojāls BITEs klients,bet nu mans lojalitātes kauss ir iztukšojies:) Aizbraucu uz copi kaut kur dziļāk un viss-nav zonas-gan pie Salacas,gan pie Ventas. Gan jau arī visur citur arī tāpat...
Jautājums sekojošs no jūsu pieredzes-kurš no pārējiem diviem operatoriem sakarīgāks šajā ziņā-TELE2 vai LMT?

raihs, 18.septembris 2015, 16:34


Ar LMT zonas nebūšana ir bijusi ļoti retos gadījumos. Pēdējos gados pat neatceros tādus gadījumus, ja nu vienīgi kaut kādas tehniskas problēmas pašā LMT, kas ir īslaicīgi bijis.
18.septembris 2015, 16:51 | links
 
Raih, par Tele neko nepateikšu, bet ar LMT viss ok.
18.septembris 2015, 16:51 | links
 
Mirtin, ne tu vienīgais, kam bail iziet no mājas, man arī, jau pāris mēnešus sēžu :)

Bet atkāpei, cik bieži ir jāsaņem uzbraucieni, lai cilvēks elementāri aizdomātos, ka varbūt tiešām savā leksikā, jokos ir iebraucis nedaudz par tālu, ka tie jau sen daudziem šķiet neinteresanti, uzbāzīgi, utt.

Bet lai nu paliek, kādu laiku diskusijām metu mieru un jūtos labi, ja kādam patīk, ka viņam nemitīgi kāds pārmet un vienalga šķiet ka viss notiek ''rāmjos'', nu tad laikam kautkādi secinājumi jāizdara.

Piektdienas vakars, priekā ;)
18.septembris 2015, 16:55 | links
 
LMT klients no 1.dienas. Nekādu problēmu!
Za ribalku!
18.septembris 2015, 17:52 | links
 
Raih. Tele2 nah, to šrotu irsēju bandu. Zona slikta, kur lmt un bitei pilna tabula. Vākšos atpakal uz lmt.
18.septembris 2015, 17:54 | links
 
LMT bez šaubām, ideāli nav, bet ticība-ir
18.septembris 2015, 18:17 | links
 
LMT sūdīgu zonu/nezonu zinu tikai divās vietās, patiešām tālu no Rīgas un vispār no civilizācijas. Pa visādiem nostūriem ganos bieži, bet citur vismaz viena palka zonas ir bijusi vienmēr :)
18.septembris 2015, 19:56 | links
 
Neciešu es to kantori(LMT) jau no seniem laikiem,bet nu neko-izskatās,ka pienācis laiks piedot:)
18.septembris 2015, 19:59 | links
 
Raih nesatraucies- tur kur Bite neņem ir labākās copes vietas Un nav ko zvanīties- baudi klusumu :) ....
18.septembris 2015, 20:11 | links
 
pārgāju no zelta zivtiņas uz biti, bet ar zonu arī ir problēmas, tā kā abi operatori vienlīdzīgi, lmt pārāk dārgs, bet labs.
19.septembris 2015, 20:56 | links
 
Nu manuprāt Tele 2 un Bite ir labāki par LMT viena iemesla dēļ : Viņi savā starpā konkurē ar klientiem un ik pēc gada zvana otrs tīkls un piedāvā pāriet, BET zinot to, ka pārejot katru gadu - puss gads nav jāmaksā, tad tas ir forši :D Jau kādu 3o reizi esmu pārgājis un baigi ietaupās. :D Neesmu dzirdējis, ka LMT zvanītu.
19.septembris 2015, 21:08 | links
 
nu tele2 zona ciematos un pilsetas skiet ka ir vienmer bet prom no dzivojamam zonam ir ta ka ir.personigi man brivdienas atrodoties pie dazadiem udeniem zona ir bijusi vienmer bet meza senojot ne vienmer.vienreiz ir sanacis noladet tele2 kad apmaldijos meza.labi ka masinas vareja dzirdet braucam a ta jau bija domas ka bus jaed tikai senes un ogas :D
19.septembris 2015, 21:34 | links
 
nu tele2 zona ciematos un pilsetas skiet ka ir vienmer bet prom no dzivojamam zonam ir ta ka ir.personigi man brivdienas atrodoties pie dazadiem udeniem zona ir bijusi vienmer bet meza senojot ne vienmer.vienreiz ir sanacis noladet tele2 kad apmaldijos meza.labi ka masinas vareja dzirdet braucam a ta jau bija domas ka bus jaed tikai senes un ogas :D

rexis, 19.septembris 2015, 21:34


Bet vaitad nav vieglāk paņemt kompasu līdzi ? :D Es vienmēr esmu domājis, kapēc cilvēki apmaldās mežā, ja ir tāda lieta, kā kompass.
Bet nu jā, paveicās, ka nebija no ogām jāpārtiek. :)
19.septembris 2015, 21:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager