Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
bushmans
Nopērcc normālu telefonu vai fotoaparātu, datoru un tad sapratīsi.
19.februāris 2016, 18:46 | links
 
.. man tāds jautājums pierietējis... ko dod copes meistarībā tās zivju līķīšu, vai copes inventāra un citas bezponta bildes, ko publicējam ???

bushmans, 19.februāris 2016, 18:34


TEv tak neviens te neliek nākt un skatīties uz tiem līķīšiem :D sēdi savā bedrē un makšķerē :)
19.februāris 2016, 18:52 | links
 
Labāk apsveicam un lepojamies ar Martina Dukura uzvaru pasaules čempī!
19.februāris 2016, 19:03 | links
 
.. nē, nu veči,,tā reāli...jūs ko ķerat kaifu no zivju līķu foto ???
..nu bija vakar, aizvakar cope , nu izvilka kāds kkur ,,,,ko tas dod,,,rīt tai pašā vietā , iebartojot to pašu ēsmu, vai mētājot , velcējot to pašu Rudras vobleri nekas nenotiks !!!
...kur fīča ???
19.februāris 2016, 19:53 | links
 
.. pa manam šeit vajadzētu būt ideju apmaiņai !
Ja nav ideju un fīču,,,huļi likt līķu bildes ?
Nu labi vēl piekrītu, kādu izcilu trofeju !!!
..tad jau es arī, ielieku sava mirušā sievastēva bildi, kurš reāli nošāvis septiņus sarkanarmiešus ( no tiem trīs tankistus)...lai Raihs masturbē !!!
19.februāris 2016, 19:57 | links
 
.. man nav problēmu dzēst profilu,,, bet gribētos, lai šeit būtu skola jaunajiem, domu ideju, apmaiņa,,, nevis pļūtīzeru un nekrofīlu saiets !!!
19.februāris 2016, 20:02 | links
 
.. pa manam šeit vajadzētu būt ideju apmaiņai !
Ja nav ideju un fīču,,,huļi likt līķu bildes ?
Nu labi vēl piekrītu, kādu izcilu trofeju !!!
..tad jau es arī, ielieku sava mirušā sievastēva bildi, kurš reāli nošāvis septiņus sarkanarmiešus ( no tiem trīs tankistus)...lai Raihs masturbē !!!

bushmans, 19.februāris 2016, 19:57

labais.
19.februāris 2016, 20:35 | links
 
bushmans
Mudaciņ(tas nav per Tev domāts)...Te jau sen neviens neko normālu neraksta. Ja gribi par sevi uzzināt kaut ko vairāk...ieklabini .
Sen nomiris diskusijām saits. Var ievilkties uz pohām un kašķi nenokā uztaisīt.....piepisisies i par bildēm, i par gramatiku, i par dajebko.
19.februāris 2016, 20:58 | links
 
.. pa manam šeit vajadzētu būt ideju apmaiņai !
Ja nav ideju un fīču,,,huļi likt līķu bildes ?
Nu labi vēl piekrītu, kādu izcilu trofeju !!!
..tad jau es arī, ielieku sava mirušā sievastēva bildi, kurš reāli nošāvis septiņus sarkanarmiešus ( no tiem trīs tankistus)...lai Raihs masturbē !!!

bushmans, 19.februāris 2016, 19:57


Labais :)))


Labāk apsveicam un lepojamies ar Martina Dukura uzvaru pasaules čempī!

uldeens, 19.februāris 2016, 19:03


Jau pierasta lieta Uldēn:) Tāpat kā savā laikā Serģis :)
19.februāris 2016, 21:59 | links
 
.. pa manam šeit vajadzētu būt ideju apmaiņai !
Ja nav ideju un fīču,,,huļi likt līķu bildes ?
Nu labi vēl piekrītu, kādu izcilu trofeju !!!
..tad jau es arī, ielieku sava mirušā sievastēva bildi, kurš reāli nošāvis septiņus sarkanarmiešus ( no tiem trīs tankistus)...lai Raihs masturbē !!!

bushmans, 19.februāris 2016, 19:57


Ko saki par šo ? Tā viņiem visiem? :D
https://vp3.ifrype.com/gallery_gif/561/583/414561583.mp4
19.februāris 2016, 22:37 | links
 
Interesants grupas nosaukums mūsu eurovīzijas pārstāvjiem.
21.februāris 2016, 23:19 | links
 
Hā Mairis Briedis uzvarēja :) APSVEICU :)!
21.februāris 2016, 23:29 | links
 
Sveiki, Liepājā vēl var dabūt kaut kur motili? Un pa kādām naudām ?
23.februāris 2016, 12:44 | links
 
čau vīri,nezinu kādam ir pieredze ar go pro gribu sev nopirkt tādu verķi,lai varu iemūžināt copes burvību un vsp aktīvo atpūtu:)

ko labāk izvēlēties no piedāvājuma, ir tā go pro hero 4,3,2 ar ko vinas iznemot cenu baigi atširār reālajā pielietojumā un ir tāda melna kā vnk kubiks ar ko tā atšķiras no tās standartampaldies par atbildēm??
23.februāris 2016, 16:56 | links
 
Es pēc forumiešu ieteikuma nopirku Qumox SJ4000. Amazonā ap 80 eur. Ļoti apmierināts. Nāk līdzi kaudze ar stiprinājumu čančariem, kā arī kapsula zemūdens filmēšanai līdz 30m. Atsevišķi piepirku 32GB atmiņu. Vajadzēja otru akumulatoru arī paņemt, jo viņš pa ~1.5h filmējot izlādējas.
23.februāris 2016, 17:05 | links
 
Arī uz vasaru gaišos sūtīt ,sj4000 pēc atsauksmēm labs,tik jaskatas lai nav analogs,kopija....
23.februāris 2016, 18:16 | links
 
Sveiki,

Varbut kads var ieteikt, kur var nopirkt normalas brienambikses pa budzeta naudam. Faterim bebru medibam vajag.
23.februāris 2016, 19:01 | links
 
UP! Sveiki, Liepājā vēl var dabūt kaut kur motili? Un pa kādām naudām ?
25.februāris 2016, 15:13 | links
 
Jaa,mani arii intresee shis tas,teiksim kur Riigaa vareetu nopirkt forelju kombikormu?Tencinu jau ieprieksh
25.februāris 2016, 15:48 | links
 
čau vīri,nezinu kādam ir pieredze ar go pro gribu sev nopirkt tādu verķi,lai varu iemūžināt copes burvību un vsp aktīvo atpūtu:)

ko labāk izvēlēties no piedāvājuma, ir tā go pro hero 4,3,2 ar ko vinas iznemot cenu baigi atširār reālajā pielietojumā un ir tāda melna kā vnk kubiks ar ko tā atšķiras no tās standartampaldies par atbildēm??
waffenss88, 23.februāris 2016, 16:56



Varu padalīties tikai savā pieredzē, salīdzināt ar citiem modeļiem vai ražotājiem nevarēšu!
Mana pieeja, attiecībā uz rotaļlietām ir tāda, ja ko patiešām vēlies, tad pacieties, sakrāj, bet nopērc labāko un tad priecājies un kaifo, ka tiešām bija vērts. Lietoju GoPro Hero4 black. Teikšu tā, ar video kvalitāti, esmu ļoti apmierināts, par bildēm nosacīti, vajag daudz gaismu, lai sanāktu labas. Nu un protams nav zoom un neredzi arī ko īsti bildē vai filmē, ja nesavieno ar kādu papildus ierīci. Caur telefonu visu kamerā var kontrolēt un redzēt attēlu. Zem ūdens vēl neesmu filmējis, nevarēšu komentēt. Baterijas gan vajag vairākas. Kameras uzstādījumus un apstrādes programmas esmu apguvis nosacīti, pieļauju, ka māsteri no aparāta var daudz vairāk dabūt ārā, bet mācos. Labākajā kvalitātes režīmā (4K) īpaši nefilmēju,jo tad materiāls aizņem stipri daudz vietas un nav īsti jēga, ja gribi kompī paskatīties vai netā ielikt, bet uzstādījumi ir plaši un var izvēlēties atbilstošāko. Kopumā jāsaka, ka čomi, kas skatījušies video, atzinīgi novērtējuši kvalitāti. Es saku, ja var atļauties, tad tiešām ir vērts. Ilgi šaubījos, bet beigās noliku spolei atlikto naudu, tagad ir arī spole un visas pārējās iegribas :) , nauda jātērē tā, lai sagādā prieku!!!
25.februāris 2016, 16:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager