Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
nav nekas nocirsts man. par dēli arī ir aizdomas, ka piesūcās gūžas rajonā, jo asi tur sāpēja, kad novilku bikses, jau asinis bišķi tecēja, laikam noplēsu to nost. tagad tur tāds zili sarkans pleķītis (nu jau sarkans). Šodien nopirku pretniezes gelu un zilos graudiņus, tūlīt iešu dušā un vēlreiz ar saimniecības ziepēm nomazgāšos.

belijs23, 2.augusts 2016, 18:50

Vēl + dēle !!! Ja tev piesūcās tā brūnā dēle tad zini ka tas orgāns tev ar laiku nokritīs . Kirdik tev vecīt ir .

Bralitis, 2.augusts 2016, 20:38


Bračiņš ar nenocietās:)

Kā ar "vimbām" Siguldā, nāk vai nenāk ....:)))

skutans, 2.augusts 2016, 20:41

No tām "vimbām " par kurām tu domā var tādas kaites dabūt ka Belija problēmas šķitīs kā iesnas :)

Bralitis, 2.augusts 2016, 21:55



Lai nu paliek uz citu dienu... , man Valmieras pusē vietējās nu jau pāris vietās piefiksētas jau trešo gadu pēc kārtas, vasarā.
2.augusts 2016, 22:00 | links
 
Nu ja dēle uz orgāna piesūksies, tad viss kas var gadīties :)
Patiesībā tas radījums piesūcas izmantojot anestēziju, tā kā sajust to kādu laiku nevar. Tas radījums var uztankoties pēc pilnas programmas, un tad nozust. Asiņo gan kādu laiku, pretsarecēšanas viela arī tiek pieslēgta sūkšanas procesā. Nu katram droši vien individuāla jušana. Man bijis jāstaigā mēnesi ar ziliem pleķiem lielākiem kā 2 EUR monēta. Īpaši gan niezējis nav.
Tā kā - dēles neķeriet, zāles labāk pļaut nekā raut, ja vien tas ir iespējams. Un nav ko karot savā starpā. Ne asakas!
2.augusts 2016, 22:40 | links
 
5 pamodos, gāž kā no spaiņa. Tā arī neaizbraucu zivīs. Vakarā sola sauli, bet kurš pirti kurinās?
11.augusts 2016, 09:02 | links
 
Nu tā-sveiki-kādas cerības Latvijai uz medaļām Rio?Izskatās vēl cerība uz Štrombergu un šķēpmetējiem.Ne tā.Bija divi labi sasniegumi no mūsējiem-2 4.vietas.Bet līdz medaļām trūka maz.Malači mūsu sportisti.Tāpat prieks:)))
15.augusts 2016, 14:15 | links
 
bet vinjsh ari raksta,kad nopirka graudinjus:)tatad klausa Pesigo k-gu:)lai vinjsh vel ko iesaka:)man zhel to puiku

sushnjaks, 2.augusts 2016, 20:06


Kas tad Sushnjaka k_gam , pakasīties gribās ?
Puika malacis "neklausīja" plesigo , paklausīja "pesigo" :) , būs uz kājām un vesels :) !
Bet Jums gan iesaku "krievu skolā" gājušam apmeklēt kādus pieklājības un latviešu valodas kursus :) !
Ne asakas :) !
15.augusts 2016, 16:34 | links
 
Artūrs Plēsnieks - svarcelšana (starp citu startēs šonakt). Anastasija Grigorjeva - brīvā cīņa.
Nu tā-sveiki-kādas cerības Latvijai uz medaļām Rio?Izskatās vēl cerība uz Štrombergu un šķēpmetējiem.Ne tā.Bija divi labi sasniegumi no mūsējiem-2 4.vietas.Bet līdz medaļām trūka maz.Malači mūsu sportisti.Tāpat prieks:)))

martinsgrinb, 15.augusts 2016, 14:15
15.augusts 2016, 20:29 | links
 
pats vari iet gan dirst,gan macities
15.augusts 2016, 21:17 | links
 
Artūrs Plēsnieks - svarcelšana (starp citu startēs šonakt). Anastasija Grigorjeva - brīvā cīņa.Nu tā-sveiki-kādas cerības Latvijai uz medaļām Rio?Izskatās vēl cerība uz Štrombergu un šķēpmetējiem.Ne tā.Bija divi labi sasniegumi no mūsējiem-2 4.vietas.Bet līdz medaļām trūka maz.Malači mūsu sportisti.Tāpat prieks:)))

martinsgrinb, 15.augusts 2016, 14:15

belijs23, 15.augusts 2016, 20:29

Ak pareizi,nu jā vēl šie.Lai šiem veicas!Gaidam medaļas.:)):))
15.augusts 2016, 21:29 | links
 
Nu jau atliek cerēt tikai uz Štrombergu...
16.augusts 2016, 08:25 | links
 
Gribētos lai iznāk citādi (ļoti gribētos) un lai es kļūdos, bet es kaut kā jūtu, ka šajās olimpiskajās spēlēs būs tikai viena medaļa. Teorētiski to (medaļu) var būt vairāk, jo gan BMX komanda ir starp pretendentiem, gan šķēpmetēji varētu ko labu uzmest, gan Grigorjeva ir gana spēcīga...
Protams, ka klusais sapnis ir par Štromberga olimpisko zeltu "hettriku" - līdz ar to viņš būtu gan trīskārtējais čempions, gan vienīgais čempions vēsturē uz to brīdi un varētu atļauties aiziet OS neuzvarēts...
16.augusts 2016, 09:45 | links
 
Es, protams, vēlu mūsu atlikušajiem sportistiem visaugstākos rezultātus, bet man ir tāda sajūta, ka šoreiz paliksim tukšā... Gaidīšu brīnumu!
16.augusts 2016, 12:44 | links
 
Sveiki! Meklēju ādas meistaru, kas var izgatavot cirvja asmens aizsargus un citas lietas (jostas, nažu makstis un utt.)
16.augusts 2016, 19:37 | links
 
Ei ļaudis padalas ar info par pretsmekesanas magnetiniem :) !
Ir kāds lietojis ,kādi rezultāti ,blakus efekti un t.t.
Varbūt kādam ir info kur viņus precīzi izvietot un cik lielus , pēc uzlikšanas cik ilgi gaidit rezultātus ;) !
17.augusts 2016, 10:55 | links
 
Ei ļaudis padalas ar info par pretsmekesanas magnetiniem :) !
Ir kāds lietojis ,kādi rezultāti ,blakus efekti un t.t.
Varbūt kādam ir info kur viņus precīzi izvietot un cik lielus , pēc uzlikšanas cik ilgi gaidit rezultātus ;) !

plesigais, 17.augusts 2016, 10:55


Par magnētiem nezinu, bet saka, ka Tabex ripas palīdz tikt vaļā no pīpju lietām..
17.augusts 2016, 17:08 | links
 
Ei ļaudis padalas ar info par pretsmekesanas magnetiniem :) !
Ir kāds lietojis ,kādi rezultāti ,blakus efekti un t.t.
Varbūt kādam ir info kur viņus precīzi izvietot un cik lielus , pēc uzlikšanas cik ilgi gaidit rezultātus ;) !

plesigais, 17.augusts 2016, 10:55
Palasi A.Karrs grāmatu - kā atmest smēķēšanu


Par magnētiem nezinu, bet saka, ka Tabex ripas palīdz tikt vaļā no pīpju lietām..

Domaataajs, 17.augusts 2016, 17:08
17.augusts 2016, 17:31 | links
 
Domāju, visas tās tabletes un magnēti ir fufels. Bet varētu būt, ka darbojās kā placebo.
Šitai ģēlā svarīgākais ir motivācija. Man tādas nebija, knapi mēnesi noturējos. Gandrīz prātā sajuku. Tagad copējot priecājos, ka neatmetu :D
17.augusts 2016, 20:21 | links
 
Domāju, visas tās tabletes un magnēti ir fufels. Bet varētu būt, ka darbojās kā placebo.
Šitai ģēlā svarīgākais ir motivācija. Man tādas nebija, knapi mēnesi noturējos. Gandrīz prātā sajuku. Tagad copējot priecājos, ka neatmetu :D

Slinkais, 17.augusts 2016, 20:21

Bet varēji jau tik pat labi arī atmest.Ui cik naudas tam neaiziet ,arī veselība.Es nekad nesākšu šo slikto lietu-pīpošanu.Saprotu,ka,ja esi sācis,tad būs grūti atmest,bet nu jā-tur vajag laikam lielu motivāciju.Tā pat vien tas nenotiks.Ne asakas!
17.augusts 2016, 20:34 | links
 
Domāju, visas tās tabletes un magnēti ir fufels. Bet varētu būt, ka darbojās kā placebo.
Šitai ģēlā svarīgākais ir motivācija. Man tādas nebija, knapi mēnesi noturējos. Gandrīz prātā sajuku. Tagad copējot priecājos, ka neatmetu :D

Slinkais, 17.augusts 2016, 20:21

Bet varēji jau tik pat labi arī atmest.Ui cik naudas tam neaiziet ,arī veselība.Es nekad nesākšu šo slikto lietu-pīpošanu.Saprotu,ka,ja esi sācis,tad būs grūti atmest,bet nu jā-tur vajag laikam lielu motivāciju.Tā pat vien tas nenotiks.Ne asakas!
17.augusts 2016, 20:34 | links
 
Kaut kas ne tā:(
17.augusts 2016, 20:36 | links
 
ak ja,aizmirsu vel piebilst-ir man viens dikjis kuru japatira,neviens nevelas???pat ezers,bet tas pilnigi nopietni

sushnjaks, 2.augusts 2016, 21:58


Ja maksāsi 400 pa mēnesi iztīrīšu un visas saknes izvilkšu!
17.augusts 2016, 22:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager