Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki, šogad plānoju ziemā arī pēc iespējas mazāk izmmantot tārpus, bet vairāk laika pievērsties māksligiem mānekļiem-bļitka, bezmatilka.
Nu tad lūk veikalos ir čortiki kurus obligāti uzsiešu uz 1copenes, vēl vajag kādas bezmatilkas. Skatoties internetā nekādu variantus i-veikalos neatradu, izņemot dažas mormiškas ar pērlīti kādu.
Vai Latvijas i veikalos ir atrodami līdzīgas mormiškas, kā skatoties krievijas video( gvozdešariki, gvozdekubiki, košačij glaz utt.)? :)))

pludinsh, 3.janvāris 2018, 08:48

Varu droši teikt ka veikalā tādus nedabūsi un no tā ko var nopirkt strādā labi ja katra desmitā. Nu jau daudzas ziemas esmu uzsēdies uz bezmatilkām un kombinēju pats. Apmēram zinu ko veikalā meklēt un kā pārtaisīt.

kutis, 3.janvāris 2018, 11:14



ok nu tā jau arī domāju, būs vien jāskatās kādas formas pirkt utt. un jākombinē :) Paldies par atbildi!!
3.janvāris 2018, 11:20 | links
 
Jautājums?Kas ar karpu forumu
3.janvāris 2018, 11:24 | links
 
Uz bezmotilku kjert nav tik vienkárshi.Jápatrennéjas....
Vispirms pamégjini uz parastajám svina(rubína krása),ja nav liels dziljums,varbút tríníshiem(bús vairák copes,bet vairak aizies).
Tie onkulji,kas sézhj vieni pashi tajos garajos mételjos,vot tie mák.....
Nevajag pirkt iesákumá neko sarezhgjítu,kamér neiemácísies.
3.janvāris 2018, 11:29 | links
 
nu standartā gribu paņemt pāris velniņus melnos un kādas mormiškas aprīkot ar krellitēm, kāda izmēra labāk tai lietai der? ir kkādi mm apzīmējumi viņām?
Jāpaskatās vēl rus forumi tur daudz noderīga var atrast!!
3.janvāris 2018, 11:50 | links
 
Vispar jau méra mm.Tá ká to ir grútak saprast,jo ir atshkjiríba materiálá.
Tad turu kabatá svarinjus apr ko dazhreiz veikalnieki brínás,DJa pérku parastá veikalá.Visu pérku Iveikalos,bet mormishkas gan ne.
Vari droshi sákt ar banáninjiem,ir protams ar visádam krellítem,velninji,utt.
Nezin jau káda dziljuma taisies kjert.Upe vai ezers....
3.janvāris 2018, 12:25 | links
 
Jautājums?Kas ar karpu forumu

kazimirs, 3.janvāris 2018, 11:24


Sveiki! Tagad jābūt ok. Notiek servera uzlabošanas darbi, tā kā ja vēl kaut kas nestrādā kā vajag, dodied ziņu.
3.janvāris 2018, 12:26 | links
 
nu standartā gribu paņemt pāris velniņus melnos un kādas mormiškas aprīkot ar krellitēm, kāda izmēra labāk tai lietai der? ir kkādi mm apzīmējumi viņām?
Jāpaskatās vēl rus forumi tur daudz noderīga var atrast!!

pludinsh, 3.janvāris 2018, 11:50

nu standartā gribu paņemt pāris velniņus melnos un kādas mormiškas aprīkot ar krellitēm, kāda izmēra labāk tai lietai der? ir kkādi mm apzīmējumi viņām?
Jāpaskatās vēl rus forumi tur daudz noderīga var atrast!!

pludinsh, 3.janvāris 2018, 11:50


Ieeij manā albumā "ziemai" šo to atradīsi.
3.janvāris 2018, 12:27 | links
 
Vajag arí eksperimentét.Ir gadíjumi,kad nenjem uz tám krelítém,nenjem uz silikona bumbinjám.
Var sagriezt smalkus gabalinjus no vecajiem silicone mánekljiem vai pirkt bumbinjas(Krievijas razhojums).
Tad vajag vispár pliku akji,utt.
3.janvāris 2018, 12:32 | links
 
Ir arí svarígi,ar kádiem sardzinjiem darbosies.Atrast pareizo spéli.
Spéle arí ir jamaina dienas garumá,tikai tad bús rezultáts.
3.janvāris 2018, 13:06 | links
 
CopesLietas.lv [03.01.18]: Jautājums?Kas ar karpu forumu

kazimirs, 3.janvāris 2018, 11:24

Sveiki! Tagad jābūt ok. Notiek servera uzlabošanas darbi, tā kā ja vēl kaut kas nestrādā kā vajag, dodied ziņu.
Paldies
3.janvāris 2018, 13:53 | links
 
Par karpu forumu ! Solis tālāk tieku bet sadaļas nē
3.janvāris 2018, 13:57 | links
 
Sveiki, šogad plānoju ziemā arī pēc iespējas mazāk izmmantot tārpus, bet vairāk laika pievērsties māksligiem mānekļiem-bļitka, bezmatilka.
Nu tad lūk veikalos ir čortiki kurus obligāti uzsiešu uz 1copenes, vēl vajag kādas bezmatilkas. Skatoties internetā nekādu variantus i-veikalos neatradu, izņemot dažas mormiškas ar pērlīti kādu.
Vai Latvijas i veikalos ir atrodami līdzīgas mormiškas, kā skatoties krievijas video( gvozdešariki, gvozdekubiki, košačij glaz utt.)? :)))

pludinsh, 3.janvāris 2018, 08:48


Sveiks, pie mums veikalā ir atrodamas lieliskas kvalitātes Ukrainā ražotas bezmotilkas. Pieejami dažādi modeļi, gan sānpeldes gan "kazas" kā arī daudz kas cits.
3.janvāris 2018, 16:40 | links
 
Sveiciens visiem Jaunajā gadā!
Vai Latvijā ir iespēja realizēt vienas dienas maksu par makšķerēšanu. Man atbrauc armijas dienu čoms no Baltkrievijas - kaislīgs makšķernieks. Butes nav ķēris ne reizi. Lai paņemtu viņu uz butēm, man jāpērk MK uz trim mēnešiem...
Lēnie kaimiņi sen jau tikuši šai problēmai pāri.
Kas ir jāizdara, lai tā būtu arī pie mums Latvijā???
Ar cieņu visiem!
4.janvāris 2018, 15:07 | links
 
Nez vai LV tāda diena pienāks :) Sens, garš stāsts, pagaidām bez jebkādiem rezultātiem. Ja pie manis kāds atbrauc ciemos, tad vedu pārkāpjot likumu.
4.janvāris 2018, 15:24 | links
 
Vai Latvijā ir iespēja realizēt vienas dienas maksu par makšķerēšanu.


Vai tiešām armijas dienu čomam būs žēl "ziedot" 7€?
Gan jau polšam naudiņa tiks atrasta :) Es tā nedaudz ar humoriņu, jo uzskatu, ka 7€ nav nekas, salīdzinot ar makšķerēšanas inventāra cenām. Ar zivīm šīs kapeikas atsitīsi atpakaļ + emocijas un kompānija... Laimīgu Jauno gadu! :)
4.janvāris 2018, 15:31 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/zinas/2672-legalu-makskernieku-skaits-pamazam-iet-mazuma.htm

Pieņemu, ka vienas dienas atļaujas administrēšana būs dārgāka nekā summā ieņemtā nauda par atļaujām.
4.janvāris 2018, 15:45 | links
 
Es vairākkārt esmu teicis, ka te nav runa par naudu! Es labprāt maksātu kaut 3x vairāk par gada karti, ja tā nauda nonāktu tur kur tai jānonāk - ūdeņos! Karti pērku tikai tāpēc, ka pierīgā ir ļoti bieži karte jāuzrāda un vieglāk nopirkt, nekā kasīties un bojāt sev nervus, citas pievienotās vērtības kartei neredzu...kārtējā nauda, kas aiziet valsts budžetā.
4.janvāris 2018, 15:46 | links
 
Sveiciens visiem Jaunajā gadā!
Vai Latvijā ir iespēja realizēt vienas dienas maksu par makšķerēšanu. Man atbrauc armijas dienu čoms no Baltkrievijas - kaislīgs makšķernieks. Butes nav ķēris ne reizi. Lai paņemtu viņu uz butēm, man jāpērk MK uz trim mēnešiem...
Lēnie kaimiņi sen jau tikuši šai problēmai pāri.
Kas ir jāizdara, lai tā būtu arī pie mums Latvijā???
Ar cieņu visiem!

Evaldsch, 4.janvāris 2018, 15:07

No soda naudām var vairāk nopelnīt nekā no kartēm. Neloģiski dienas karti tirgot par 2 eiro, bet mēnesim 3 eiro būtu OK. Pašiem jāiet strādāt par likumu pieņēmējiem, bet vecos āžus bez žēlastības izmest no amatiem.
4.janvāris 2018, 15:53 | links
 
Paldies par ieinteresētību!
Neiet runa par to, cik man čomam ir žēl samaksāt par vienas dienas copi.
MT9-Tev ir taisnība! Tajās pāris dienās aiziet...
Iet runa par to,vai kāds tur vispār grib paiet soli pretī. Tas rūgtums krājas arvien, arvien...
Esmu lepns par savu valsti, bet, tā sajūta,ka svarīgas lietas tik virzītas caur ķermeņa lejas daļu,mani joprojām nepamet...
4.janvāris 2018, 15:59 | links
 
Esmu lepns par savu valsti, bet, tā sajūta,ka svarīgas lietas tik virzītas caur ķermeņa lejas daļu,mani joprojām nepamet...

Evaldsch, 4.janvāris 2018, 15:59


Rādās, ka vienas dienas un vispār makšķerēšanas atļauju svarīgums ir nedaudz pārspīlēts...cik cilvēkiem LV tas varētu būt aktuāls? 100k? :)
un salīdzini to ciparu ar veselības aizsardzību, izglītību, ceļiem, sab transportu u.c... kas skar visus vai gandrīz visus iedzīvotājus...
4.janvāris 2018, 16:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager