Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Nu ja, nav jau spiesta lieta. Nepatīk, vai nevari - sēdi rāms!
4.janvāris 2018, 16:26 | links
 
Es vairāk spiestu uz gada, vai sezonas "ikru karti"! Tobiš cena lielāka par MK, bet atļautajā laikā drīksti paturēt vienu spožu, vai raibu zivi. Nomārrutkot LM publiskajās upēs jo no LM tur galīgi nav nekādas jēgas!
4.janvāris 2018, 16:27 | links
 
Reāli kā zināms ir tā, ka kādi, piemēram es, copē vidēji labi ja pāris reizes mēnesī, kamēr viens otrs to dara katru dienu. Un katrs no mums aiznes maisā vairāk vai mazāk ne gluži katrā copes reizē, bet aiznes.
Maksājam vienādi tie, kas nav penši un juniori, bet tie arī ko mēdz aiznest. Skādi nodaram dažādu, bet par karti cena vienāda.
Nav mums un jādomā, ka tuvākās desmitgades laikā būs sistēma, kas patiesībā ir stipri nereāla dabīgā veidā, jo prasa milzīgus resursus. Proti, neviens neuzskaita cik bieži copē, ko un cik noķer. Ja tas tā būtu, tad varētu izkalkulēt kaut kādu maksu par makšķerēšanu.
Variants, kas man ieskrēja nupat galvā ir, piemēram, aproce kartes vietā. Uzliec aproci, ja ej makšķerēt un sistēma reģistrē, caur kaut kādu GPS vai savādāk, ka esi uz makšķerēšanu ieradies. Aprocei nomas maksa gadā, baterijas maini pats. Kaut kāds copes reižu limits par tādu cenu, vairāk copē, maksa lielāka, kaut kā tā varbūt.
4.janvāris 2018, 17:34 | links
 
Laikam pārteicos teikdams, ka būs sistēma, bet varbūt tomēr notiek brīnums? :)
4.janvāris 2018, 17:36 | links
 
A,kas jums zhél naudas,ká dazhi sheit min...ha,ha,stulbuma kalnagals.
Igaunija,Lietuva,tas jums protams nav nekáds piemérs,kur nu...
Shie varéja izdomat visu uzreiz,múséjie nevar.Nez kas ir múzhígi jápártaisa,saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarezhgjiiti.
Igaunijá Tehniská skate autinjam maksá tieshi 42Eu un vairák nekas nav jámaksá.Starpíbu,nejútat?
Nestrádájiet ierédnja darbu,ja viss it tik grúti.Njemiet roká lápstu.
Man nav problému samaksát par to karti,ko arí veiksmígi daru katru gadu.Kaut vai uzliks 100Eu,samaksáshu.
Tagad ko ieteiksiet,kas ir pret dienas vai ménesha licenzi?Cilvékam,kam tieshám nav tás naudas,lai iet irst,vai...
Zirgagalvas
4.janvāris 2018, 18:01 | links
 
Es gribu piesaukt igauņu piemēru. Tur iztiek bez aprocēm, čipiem. Makšķerniekam ir izvēle - pērc dienas, nedēļas...gada licenci. Un viss notiek!
Saprotams,ka Latvijā lielākā daļa aktīvu un lojālu copmaņu iegādājas gada licenci. Bet... Vēl viens piemērs. Es kopā ar dēliem un savām ģimenēm vasarā laižam pa Latviju. Vakarā pie ezera likumīgi makšķerēt varu tikai es. Dēli nav nekādi makšķernieki, bet interese tajā brīdī ir. Igaunijā tas būtu elementāri. Caur internetu nomaksā par vienas reizes copi un OK.
Kaut kā tā...
4.janvāris 2018, 18:02 | links
 
Ja puikas nepilngadīgi(līdz 16g), tad kurš viņiem var liegt copēt?
4.janvāris 2018, 18:16 | links
 
Pārsteidz viedokļi, it sevišķi ja sāk rēķināt no sērijas "skādi nodaram dažādu, bet par karti cena vienāda". Sākam vēl zivju kilogramos uz galviņām rēķināt pret vidējo tirgus cenu? Sviests! MK ir stipri simboliska maksa, ja pieaugušam veselam vīrietim ir apgrūtinoši samaksāt tos minimālos 7EUR (pa to naudu pat normāls polšs nesanāk!) par 3 mēnešu karti, tad ar viņa dzīvi kaut kas galīgi nav kārtībā. Es vienmēr esmu diezgan aktīvi publiskās diskusijās bijis pretimieks liecncētajai makšķerēsanai, ūdeņu privatizācijai un citiem ekonomiski bezjēdzīgiem "kormušku" projektiem, kas ierobežotu visu cilvēku vienlīdzīgu pieeju ūdeņiem un kaut kā dalītu sociālos slāņus, bet nu ņaudēšana par MK cenu un aicinājumi dalīt vēl sīkākos maksājumos, man šķiet absurdi, nu nav tur cipara ko dalīt.

Kas attiecas uz argumentiem par ārzemniekiem, tad vispār smieklīgi - ja ārzemnieks nav gatavs LV ūdeņiem iedot kaut tos sū..da 7EUR, tad viņu i tuvumā tiem ūdeņiem laist nevajadzētu. Igauņi ir vienkārši stulbi, ka ieviesuši tās dienas un nedēļas kartes, bet nu var arī saprast, salīdzinot ar viņu makšķernieku %, tur liec ko gribi un kādu cenu gribi, tāpat tā vispār nav summa ko nopietni izskatīt. Tagad gan sākuši bišku domāt un liek hotj kaut kādu loma ierobežojumu.
4.janvāris 2018, 18:42 | links
 
[quote=511108]Es gribu piesaukt igauņu piemēru. Tur iztiek bez aprocēm, čipiem. Makšķerniekam ir izvēle - pērc dienas,

Par to jau iet runa.nevis atrunáties,a kas tev zhél,vai....
Vél neilgu laiku atpakalj visi arí atrunajás,aaaa pie shiem jau nekas labáks nav,vinji jau nekur nav tálák tikushi.Tikai nezin kápéc jau pat pa TV ráda un gauduljo.....ká tad shitá,shie jau priekshá,D
4.janvāris 2018, 18:45 | links
 
stulbi, ka ieviesuši tās dienas un nedēļas kartes, bet nu var arī saprast, salīdzint ar viņu makšķernieku %, tur liec ko gribi un kādu cenu gribi, tāpat tā vispār nav summa ko nopietni izskatīt. Tagad gan sākuši bišku domāt un liek hotj kaut kādu loma ierobežojumu.

zaraza, 4.janvāris 2018, 18:42[/quote]

Nju,igaunji un lietuvieshi arí ir stulbi,ka prasa par auto Tehn. skati tikai 42Eu(Igaunijá,par LT nezinu)vai tá???
4.janvāris 2018, 18:50 | links
 
DSV
Vasals. :) Vai tik nebūsi kādu norges "reņģi" nobaudijis? :)
4.janvāris 2018, 19:06 | links
 
Piedodiet man par tik stulbu uzdoto jautājumu. Es vairāk tā nedarīšu.
Visiem veiksmīgus lomus šajā gadā!
4.janvāris 2018, 19:07 | links
 
Vél súdígák,Urmaas...pilnméness pashlaik in Norway.
Esmu pashlaik tádá vietá,kur nedríkst mencas pilkerét.
Sák nákt melnie virsú,lénám.
4.janvāris 2018, 19:09 | links
 
Nju,igaunji un lietuvieshi arí ir stulbi,ka prasa par auto Tehn. skati tikai 42Eu(Igaunijá,par LT nezinu)vai tá???

DSV, 4.janvāris 2018, 18:50


Par auto tehnisko apskati nezinu ciparus un uz kādiem principiem naudu sadala kurā valstī, grūti spriest. Apskate kā tāda pie mums tāpat maksā, jautājums jau ir par nodokļiem. Domāju, ka ja kaut kas maksā mazāk, tad tas attiecīgi kaut kur kaut kas citur maksā vairāk (nu piemēram pieļauju ir citi ieņēmumi , ko letiņi nemāk paņemt, uz tām pašam vinjetēm vtml.) , tikai nu ņemot attiecīgi proporciju pret ceļu infrastruktūras kopgarumu utml.

Vispār LV ar Igauniju un Lietuvu salīdzināt ir absolūti nekorekti, tas ir pilnīgs mīts par Baltijas valstu vienādajiem apstāķliem. Lietuvā tupa ir 2x vaiŗak cilvēku, a Igaunija vispār ir Somijas ekonomiskais piedēklis un tirgus sastāvdaļa.
4.janvāris 2018, 19:15 | links
 
[quote=511117]Piedodiet man par tik stulbu uzdoto jautājumu. Es vairāk tā nedarīšu.

Tur jau tá lieta,ka bezjédzígi.
Vel ir 2 topiki piedirsti par C&R, un?
Visi tik rausta palagu uz savu pusi.
Vnk ir panjemt savu badakátu un kjert kluséjot,saskanjá ar savu sirdsapzinju.Nerunáju par tiem,kas bázhj maisá visu kas pagadás.....
Jautájums jau bija uzdots labs,tikai neatradísi sheit dzirdígás ausis,diemzhél
4.janvāris 2018, 19:15 | links
 
Korekti vai nekorekti,tas ir cits jautájums,bet pagaidám músu valstí nodarbojamies vairák ar ieshnjákshanu savá kabatá un ar tukshu irshanu,diemzhél
Necik ilgi atpakalj tika uzdots jautájums par celju stávokli Igaunijá.Tad atbilde bija vienkarsha.Tur esot cits grunts sastávs,utt.
Un LT,kas vairák lídzinás mums???
Nemaz nepieminéshu visádus OIK,utt
4.janvāris 2018, 19:20 | links
 
Laimīgu Jauno visiem. Šodien nopirku gada karti. Nu tāda gaumīgi šogad izdevusies. Lai papīrītis paliek pa piemiņu.(:
4.janvāris 2018, 19:45 | links
 
Labdien copTautiesi !!!
Kas tas ira ??????
Varbut nostalgija.................pec ledus ??
Varbut............ vecums nenak viens !!!!
Katra zina..............paCopesim ;-)))

http://www.delfi.lv/news/arzemes/foto-dienvidkorejiesi-masveida-laujas-zibulesanas-azartam.d?id=49618939

P.S. S Novim Giodom Tovarisci
"Osobenosti nacionalnoi ribalki "
8.janvāris 2018, 13:09 | links
 
Uzmanieties tie, kam pretsāpju līdzekļi vajadzīgi ikdienā.
http://www.tvnet.lv/zinatne/atklajumi/768243-petnieki_atklajusi_ibuprofena_tumso_pusi
11.janvāris 2018, 09:26 | links
 
Šodien palasu šeit spriedelējumus par Peipusu, par copes vēlmēm un mērķiem, un???Jā citi brauc copēt , lai tikai tiktu prom no mājām, citi brauc uz labām atmiņu copes vietām, bet apzinās, ka zivju tur vairs nav.Daudzi, lai ar draugiem īdzertu šņabstu tālāk no mājām, utt.Es gan esmu mednieks, gan makšķernieks, un vienmēr uz copi dodos ar milzīgu vēlmi ,lai piedzīvotu un sajustu to, ka māku makšķerēt, ka vienmēr atlicinot savu laiku copei.Cerībā, ka pratīšu gan atrast un apmānīt zivis, gan atpūsties tā, kā katram no mums to nepieciešams.Vēlos vienmēr makšķerēt, gan ķert, gan atlaist, vēlos gūt baudu no atrastā laika savam hobijam.Tāpēc domāju , ka pats galvenais īstam Copmanim ir rezultāts, un pārējais jau viss ir pakārtoti.Ķeram,garšojam, kad vēlamies atlaižam, bet galvenais copējam:)
24.janvāris 2018, 17:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager