Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
sidla5 [24.01.18]: Šodien palasu šeit spriedelējumus par Peipusu, par copes vēlmēm un mērķiem, un???Jā citi brauc copēt , lai tikai tiktu prom no mājām, citi brauc uz labām atmiņu copes vietām, bet apzinās, ka zivju tur vairs nav.Daudzi, lai ar draugiem īdzertu šņabstu tālāk no mājām, utt.Es gan esmu mednieks, gan makšķernieks, un vienmēr uz copi dodos ar milzīgu vēlmi ,lai piedzīvotu un sajustu to, ka māku makšķerēt, ka vienmēr atlicinot savu laiku copei.Cerībā, ka pratīšu gan atrast un apmānīt zivis, gan atpūsties tā, kā katram no mums to nepieciešams.Vēlos vienmēr makšķerēt, gan ķert, gan atlaist, vēlos gūt baudu no atrastā laika savam hobijam.Tāpēc domāju , ka pats galvenais īstam Copmanim ir rezultāts, un pārējais jau viss ir pakārtoti.Ķeram,garšojam, kad vēlamies atlaižam, bet galvenais copējam:)
Precīzi teikts
25.janvāris 2018, 09:16 | links
 
Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?
26.janvāris 2018, 18:07 | links
 
Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?

orests, 26.janvāris 2018, 18:07

Pret vēju,draugs! Pret vēju!
26.janvāris 2018, 18:12 | links
 
Normāli orest, ja CL tev vēl nav brīdinājuma tad neesi vecis ar savu viedokli :))

26.janvāris 2018, 18:13 | links
 
orests [26.01.18]: Man uz profila parādās 1brīdinājums!Kā lai zinu par ko?
Un sen jau?
26.janvāris 2018, 18:20 | links
 
Cik sen,īsti nezinu,bet interesē par ko!
26.janvāris 2018, 18:25 | links
 
Kāds moš zin... Alūksnes ezeram atļauju kkā nevarēja caur mobilo telefonu nopirkt? Vai arī man tikai likās ka varēja.... slinkums iet printēt ....
26.janvāris 2018, 18:52 | links
 
orests [26.01.18]: Cik sen,īsti nezinu,bet interesē par ko!
Bij jābūt skaidrojumam. Ja sen, tad raksti adminam lai noņem.
26.janvāris 2018, 18:57 | links
 
Jau saņēmu skaidrojumu no admina.Tas par manu komentu ka jauni puikas dzīvodami Latvijā neprot latviešu valodu!
26.janvāris 2018, 21:23 | links
 
Jau saņēmu skaidrojumu no admina.Tas par manu komentu ka jauni puikas dzīvodami Latvijā neprot latviešu valodu!

orests, 26.janvāris 2018, 21:23


Tas jau vispārzināms fakts, par tādu izteikumu brīdināt nevarētu, laikam bij kāds skarbāks vārds ;) es dabūju par vārdiņu "pamuļķis", pat ja tika bezpersoniski lietots, acīmredzot kāds pagudris jutās aizvainots :)
26.janvāris 2018, 21:34 | links
 
Tad jau marfimam bija jābūt sen bloķētam.Deģenerāts ir vieglākais no vārdiem.:)))
26.janvāris 2018, 21:43 | links
 
Stukaču ari šajā forumā pietiek. Admins pārsvarā reaģē uz stukaču ziņojumiem. Bet tiešām interesants fakts, ka par tādu sīkumu dod brīdinājumu. Jo politiskajā sadaļā tur visus ar reizi vajadzēja nobanot par izteicieniem. A nekā, tikai sadaļu slēdza.
26.janvāris 2018, 21:43 | links
 
Akmens
Jums jau kā provokatoriem un stukačiem gribētos gan ne? :)
26.janvāris 2018, 21:45 | links
 
Kapēc Tu ar mani runā daudzskaitlī?
26.janvāris 2018, 21:48 | links
 
Tāpēc, ka jūs, tu, av, mazais napoleons brālītis, ar to vien nodarbojieties kā provocējat uz kašķi. Nemaz nebrīnīšos, ka maģisko pogu ziņot ari jau esat sapaidijuši. Nav jau pirmā reize!
26.janvāris 2018, 21:52 | links
 
Sulla [26.01.18]: Jau saņēmu skaidrojumu no admina.Tas par manu komentu ka jauni puikas dzīvodami Latvijā neprot latviešu valodu!

orests, 26.janvāris 2018, 21:23

Tas jau vispārzināms fakts, par tādu izteikumu brīdināt nevarētu, laikam bij kāds skarbāks vārds ;) es dabūju par vārdiņu "pamuļķis", pat ja tika bezpersoniski lietots, acīmredzot kāds pagudris jutās aizvainots :)
Pastāsti tak arī ka mani nostučīji, ko tad te tikai par tādu ,, cietēju,, uztaisies.
Palasu un saprotu kas esat padomju gados patiesībā bijuši, kā latviešu teicienā:
Kule jauna, bet vēži tie paši !
:DDDD
26.janvāris 2018, 21:55 | links
 
3 - 0 Urmās :) Tu sāc pamatīgi jau zaudēt ar savu uzvedību.
26.janvāris 2018, 21:58 | links
 
Urmaas kļūdies.Uz kašķi es varbūt varētu provocēt ja satiktos pie dabas,jo es par saviem vārdiem esmu radis atbildēt.Virtuālajā vidē es to nekad nedarīšu.Bet vispār pēc dabas esmu mierīgs un izpalīdzīgs.Uzjautā kluba biedram ar kuru kopā bijām vēdzelēs,diemžēl neatceros kā šo sauca,zinu ka bija džipiņš.
26.janvāris 2018, 22:00 | links
 
Nu re. Jau trīs reizes nospiesta maģiskā poga ziņot. :)
Brachiņ
Kā reiz teica viens ļoti labs inženieris-ja esi p....s tad esi stīvs līdz galam! Tā turēt-neatlaid! :)
26.janvāris 2018, 22:00 | links
 
Akmens
Viņš bij vārdā Andris.
26.janvāris 2018, 22:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager