Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Hey, vai kads šeit ir lielu zivju copmanis uz grunteni , jo esmu iesacejs un gribu iegūt pieredzi. Varbūt kāds bariņš brauc un varētu paķert līdz. Nu ja galīgi nekā tad vismaz padalaties ar pieredzi.
29.maijs 2018, 20:56 | links
 

Sākas!
2.jūnijs 2018, 10:56 | links
 
Čau! Zinu ka atrodos copes lietas,bet gribēju pajautāt vai kādam/ai ir bijušas darīšanas neirologa izmeklējumu "Tremorogrāfija"?
2.jūnijs 2018, 14:49 | links
 
https://www.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/bhlodn.html


krasti aug ciet tur neviens necopee un dzekiem sludinajums ss jaliek lai kadu kapeiku dabutu :))))
6.jūnijs 2018, 13:42 | links
 
Hey, vai kads šeit ir lielu zivju copmanis uz grunteni , jo esmu iesacejs un gribu iegūt pieredzi. Varbūt kāds bariņš brauc un varētu paķert līdz. Nu ja galīgi nekā tad vismaz padalaties ar pieredzi.

augustszz, 29.maijs 2018, 20:56


Jebkurā normālā copes bodē tev pārdevējs uztaisīs normālu gruntenes uzparikti - ar un bez barotavām un uz dažādu zivju copi. Tā ir tik plaša tēma ka tev ir pašam jāsaprot kādu zivi gribi un vari izvilkt. Tas nozīmē ja tev ir iesācēja kāts tu nevari iet uz samu kas ieraus tevi ar visu kātu ūdenī - tas piemērs . Uz kādu zivi gribi iet. 60% copmaņu copē uz gruntenēm -arī es. Bet uz katru zivi ir sava štelle.
6.jūnijs 2018, 17:41 | links
 
BOLDERĀJAS PLUDMALĒ NOSLĪCIS PUISIS❗❗❗

NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA MEKLĒŠANĀ❗❗❗

Ņemot vērā pieejamo informāciju no dažādiem dienestiem un citiem avotiem, pastāv liela iespējamība, ka persona meklējama posmā no Bolderājas mola līdz Lielupes ietekai jūras līcī.

Vadoties pēc pēdējo dienu vēju plūsmām un liecinieku teiktā, īpaša vērība jāpievērš Bolderājas molam, kur persona var būt iesprūdusi akmeņos, vai kaut kādā veidā uzstumta uz šī mola❗❗❗

Pēc pieredzējušu cilvēku teiktā, noteikti apskatāmi ir arī Buļļupes un Lielupes krasti, kur abas upes satek kopā ❗❗❗

Lūgums dalīties ar ziņu īpaši tiem, kas atrodas šajā apkaimē un apmeklē minētās puses pludmales (Bolderājas pludmale, Rītabuļļu pludmale, Vakarbuļļu pludmale). Puisis noslīka pirmdienas vakarā.

Telefona numurs uz kuru zvanīt, ja kaut kas tiek atrasts/manīts: +371 26393433
8.jūnijs 2018, 15:09 | links
 

Tere!
Strazdu barā albīns!
12.jūnijs 2018, 15:18 | links
 
Tere!
Strazdu barā albīns!

BrunoL, 12.jūnijs 2018, 15:18


Pērn nobildēju meža pīli albīnu, skats savdabīgs jāsaka. Bildi Sulla uzlaboja, ir albūmā.
12.jūnijs 2018, 17:19 | links
 
Varbūt arī šeit Sulla var ko lidzēt?
Bildēju ar “trubu”. Pie mājas pļaviņā barojās paliels bars.Māte Google saka,ka albīnie melnie strazdi,visai reta parādība un neizdzīvojot,jo sugasbrāļi piebeidzot.Neko tādu nenovēroju.Pat viss jaunuļu bars sekoja kā barvedim,zacenes meklējumos.
12.jūnijs 2018, 18:31 | links
 
Davis-Di, pastkastē ziņa.
12.jūnijs 2018, 22:34 | links
 
Ei kur CL laika ziņas un gizmeteo pazuda ? Aļļo ?
14.jūnijs 2018, 11:45 | links
 
Forumnieki, labdien! Man tāds jautājums - jūlijā beigās atbrauc radi no Igaunijas un ir doma paņemt uzkodas, labu kompāniju un smuki sagaidīt saulrietu kādā laivā/jahtā/kuterī. Kādi ir varianti un kur tos meklēt? Palīdziet, lūdzu, ar kontaktiem jeb vietām, kur lābāk un izdevīgāk to atrast? paldies!
15.jūnijs 2018, 13:57 | links
 
Forumnieki, labdien! Man tāds jautājums - jūlijā beigās atbrauc radi no Igaunijas un ir doma paņemt uzkodas, labu kompāniju un smuki sagaidīt saulrietu kādā laivā/jahtā/kuterī. Kādi ir varianti un kur tos meklēt? Palīdziet, lūdzu, ar kontaktiem jeb vietām, kur lābāk un izdevīgāk to atrast? paldies!

Varbūt meklē kaut kur Kolkas vai Rojas mājaslapā
Sintija123, 15.jūnijs 2018, 13:57
15.jūnijs 2018, 14:24 | links
 
Jautājums DEEPER lietotājiem. Ūdenī ar minimālu straumi rāda visu labi. Kad trāpa straumē - raustās. Man domāt, ka straumē eholotei neizdodas izveidot pietiekami labu saikni ar pavadoni. Kāda pieredze ir Jums?
16.jūnijs 2018, 16:58 | links
 

Sveiki kolēģi, dikti mīļais kāts ir sadalījies no divdaļīgā uz trīsdaļīgo, varbūt varat ieteikt risinājumu, labot vai jaunu spici?
Ja labot, tad iesakat kādu meistaru, ja tomēr citu spici, tad no kurienes sūtīt un aptuveno cenu.
Paldies par atsauksmi, gaidīšu jūsu viedokli.
18.jūnijs 2018, 05:49 | links
 
Forumnieki, labdien! Man tāds jautājums - jūlijā beigās atbrauc radi no Igaunijas un ir doma paņemt uzkodas, labu kompāniju un smuki sagaidīt saulrietu kādā laivā/jahtā/kuterī. Kādi ir varianti un kur tos meklēt? Palīdziet, lūdzu, ar kontaktiem jeb vietām, kur lābāk un izdevīgāk to atrast? paldies!

Sintija123, 15.jūnijs 2018, 13:57


Es pats parasti visādas aktivitātes meklēju un ņemu caur dāvanuserviss.lv, arī laivu variantu tur ir daudz https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/jahtas-un-laivas vari papētīt + uzreiz ir pieejamas cenas, lai vieglāk saprastu, vai tas ir īstais. P.S. Kolkā arī jābūt ļoti smuki, ja ir iespēja aizbraukt - ļoti iesaku!
18.jūnijs 2018, 09:25 | links
 
Var piedalīties aptaujā, kam nav slinkums.

https://www.visidati.lv/aptauja/1358215518/
19.jūnijs 2018, 23:34 | links
 
Var piedalīties aptaujā, kam nav slinkums.

https://www.visidati.lv/aptauja/1358215518/

Domaataajs, 19.jūnijs 2018, 23:34


Aizpildiju !
Tikai ko tas dos ! ?
19.jūnijs 2018, 23:49 | links
 
Mani bieži pārsteidz gan šeit gan arī FB lapās, ka nez kādēļ runājot par zivīm nepamatoti tiek lietots vienskaitlis, piemēram "breksis ņēma labi" vai "žanis vakar nebarojās". Tas nozīmē, ka 1 breksis ņēma visu laiku vai kā? Vai tiešām joprojām esam tk milzīgā krievu valodas ietekmē? Cita izskaidrojuma neredzu.
20.jūnijs 2018, 08:57 | links
 
Aizpildiju !
Tikai ko tas dos ! ?

plesigais, 19.jūnijs 2018, 23:49


HVZ.
20.jūnijs 2018, 11:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager