Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Davis-Di [12.12.22]: Braucot no Vīnes uz Milānu es nodedzinu 80 litrus degvielas. Bet atgrižoties no Milānas uz Vīni es nodedzinu 100 litrus.
RaimisD, 12.decembris 2022, 21:01

Atkarībā kā brauci, bet pieņemu ir vērts ņemt vērā augstuma izmaiņas un kurā virzienā tu brauc vairāk pret kalnu un otrādi!
Protams esmu braucis šo maršrutu, bet mans teiktais ir vairāk metafora, nevis precīza apstākļu noskaidrošana patēriņa pieaugumam.
12.decembris 2022, 22:38 | links
 
Braucot no Vīnes uz Milānu es nodedzinu 80 litrus degvielas. Bet atgrižoties no Milānas uz Vīni es nodedzinu 100 litrus.
RaimisD, 12.decembris 2022, 21:01


Atkarībā kā brauci, bet pieņemu ir vērts ņemt vērā augstuma izmaiņas un kurā virzienā tu brauc vairāk pret kalnu un otrādi!
12.decembris 2022, 21:37 | links
 
Nu kurienes man radies tāds jautājums.
Vangažu tantiņas uz soliņa, jau kādu brīdi mēļo, ka tagadējā gāze nekam neder. Agrāk mēnesī aizgāja 100 kubi tagad 130 kubi.
Izklausās pēc ,,sviesta,, bet lika aizdomāties.

RaimisD, 12.decembris 2022, 21:03


Vecie elektrības skaitītāji ar skaitīja mazāk kw un kā runā ja vēl uzlika magnētu tad vispār skaitīja mazāk, tagad viedie gan pieskaita gaidīšanas režīmu, gan jūtīgāki un precīzāki uz patēriņa uzskaiti!
12.decembris 2022, 21:33 | links
 
Nu kurienes man radies tāds jautājums.
Vangažu tantiņas uz soliņa, jau kādu brīdi mēļo, ka tagadējā gāze nekam neder. Agrāk mēnesī aizgāja 100 kubi tagad 130 kubi.
Izklausās pēc ,,sviesta,, bet lika aizdomāties.
12.decembris 2022, 21:03 | links
 
Mēs visi zinām, ka dranķīga degviela sadeg štruntīgāk, tās kapacitāte ir zemāka. Līdz ar to patēriņš lielāks.
Piemērs.
Braucot no Vīnes uz Milānu es nodedzinu 80 litrus degvielas. Bet atgrižoties no Milānas uz Vīni es nodedzinu 100 litrus. Top skaidrs, ka Roberto atkal soļķi sašķaidījis ar ēzeļa mīzeļiem
Klau. Man tāda ,,ģeniāla,, doma.
Kā būs vai ir ar to ievesto gāzi. Atved mums sašķidrināto propānu ,tad mūsējie vai leiši jauc klāt sēra savienojumus smaķelim. Vai ved jau gatavu maisījumu , kas nav loģiski, jo tas aizņem vietu. Cik vispār tie merkaptāni maksā. Man šķiet jāmaksā kapeikas.
Jautājums.
Kā patērētājs var zināt, ka nopirktā gāze ir vajadzīgajā konsistencē.
12.decembris 2022, 21:01 | links
 
Šodien man brīvs vakars. Nav treniņu, nav adīšanas pulciņa un citu aktīvu nodarbju.
Sēžu, dzeru alu un pīpēju zāli.
Joks protams :) kāds alus.
Tas paskaidro manus ne pārāk konstruktīvos , bet emocionālos postus
12.decembris 2022, 20:59 | links
 
Ar ko atšķiras portugāļi no marokāņu arābiem? Viņiem ir blondas baķenes un tēraudzils acu skats? :)
Visu taču izsķir spēle, nevis tituls pasē. Ja labi spēlē, tad manis pēc vari būt pigmejs vai čukča, tas nemaina lietas būtību.
10.decembris 2022, 20:11 | links
 
Lai dzīvo mandarīni!
10.decembris 2022, 17:43 | links
 
RaimisD [09.12.22]: Efektīvāks sējums bija šāds, tāds kā Andreiko teica.
Tas strādā, kad asaru ir nemērā un tie ir aktīvi.
Ja šams niķojas, man uz šo nav ķēries.
Jāsaldē knaģi un uz mormenēm jākabina motils. :(((
9.decembris 2022, 22:29 | links
 
Paldies par ieteikumiem, Raimi!
9.decembris 2022, 21:56 | links
 
RaimisD, taisnība jau Tev ir. Protams, ka uz naglas prātā nenāk ķert.
9.decembris 2022, 21:51 | links
 
RaimisD [09.12.22]: Vecīt neskaties uz ko ķer aiz Urāliem :)
Ja gribās kko palūrēt, lietderīgāk skatīties mūsu pašu blogerus.
Viss notiek Latvijas ūdeņos.
NG labi raidījumi.
Bez ūdens, ļoti informatīvi.
Zveja kko iefilmē, daudz dirš, bet ko par lietu ar pasaka.
Nenonievājiet ar mazos blogerus, kam 30 sekotāju.
Reizēm no viņu copes video var vairāk iegūt, kā no brendiem.
Reiz kāds jauns čalis, ziemas copes entuziasts, minēja kā video skolotāju
,, resno leģendu,,
Sorry Normund :)
Tie nav mani vārdi :)
Tie ir mūsu kolēģi, kas copē mūsu zemes ūdeņos. Atbalstām viņus.
9.decembris 2022, 21:39 | links
 
Man pašreiz nevajag ne dziju, ne naglu, ne cauraudzēnu. Futene, pietiek ar butelīti askanelli un dūmu koku zobos. Mani mīļie ņeķerlandieši pret dieva ķetnām. Un pirms stundiņas kroati aizsūtīja nach hause sambas lēkoņus, pelnīti.
9.decembris 2022, 21:08 | links
 
Krievzemē arī redzēts, ka uz naglu ķer ar dzijas diegu.
9.decembris 2022, 21:00 | links
 
andreiko [09.12.22]: Raimi, par speķi. Carnikavā itin labi breksēni reizēm ņem (fīderējot) uz žāvēta speķa gabaliņu. Pērnruden man viens vietējais pie šosejas tilta ierādīja.
Johaidī, man Buma kūpinātais cauraudzīts Ziemīšiem noglabāts. Rīt vajadzētu pamēģināt.
9.decembris 2022, 20:57 | links
 
Raimi, par speķi. Carnikavā itin labi breksēni reizēm ņem (fīderējot) uz žāvēta speķa gabaliņu. Pērnruden man viens vietējais pie šosejas tilta ierādīja.
9.decembris 2022, 20:50 | links
 
Kuršu jomā (no krievu puses gan) ar šādu sistēmu (čorts un muša augšā) manējie čomaki skalda ašukus no 300 līdz pat kg. Tur gan jāzina vietas un vajadzīgs jaudīgāks aprīkojums (maktenie čorti). Piezvejā - ļurbas. Asari parasti ņemot uz mušu.
Tikai viens - šī sistēma darbojas pie palielas zivju koncentrācijas, mūsu šauruma grādos var nestrādāt. Tehniski saprotu - ar čortu ašukus sakacini, bet nāk grauzt viņi mušu. Ļurbas gan tikai uz čortu.
9.decembris 2022, 20:48 | links
 
naloxon04 [09.12.22]: Doma uzsiet bļitku apakšā, augstāk gumijas zivtiņu.
Bet es zinu no kurienes šai idejai kājas aug :)
Vecīt neskaties uz ko ķer aiz Urāliem :)
Tur viņi uz tādiem sējumiem un kombinācijām ķer, ka afigeķ.
Vēl viena pērle :))
Veči uz speķi Latvijas ūdeņos neķerās :))))


https://youtu.be/2Y55JLUxZ28
9.decembris 2022, 20:40 | links
 
naloxon04 [09.12.22]: Doma uzsiet bļitku apakšā, augstāk gumijas zivtiņu.
Tas ir domāts šim postam
9.decembris 2022, 20:22 | links
 
RaimisD, ok ņemšu vērā, uz čortiem gan neesmu mēģinājis. Var jau mēģināt tikai uz gumijas zivtiņu. Domāju 2m dziļumā 2g atvariņš būs ok.
9.decembris 2022, 20:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager