Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
:)))))
19.novembris 2022, 14:52 | links
 
Lielupē ir trāpījies enkurs.

Stāsts kā īsts kuriozs, Lielupe Kalnciema muiža, pārbraucu no lejas salas apvidus augstāk virs tilta, pa ceļam iemetis uz velci biju džerku, tad ap vadu rajonu, bams - ar džerku uz velci tur dibenu nevar dabūt, tā kā doma par zacepu izpaliek, jo nāk, bet nāk ļoti smagi un brīžiem lieli rāvieni, čoms jau sagatavojis uztveramo tīkliņu un no malas redzot kā kāts strādā un cik smagi nāk jau saka būs BAIGĀ zivs, kad velc tuvāk rāvieni parādās ritmiskāki, jau saku, ka rausta, bet pēc zivs neizliekas un tad parādās dzeltens striķis, rinda ar lamu vārdiem, un plakans enkurs ar striķi sanos laivā, rezumē kad vilku, tad enkurs straumē brīžiem rotēja un tāpēc bija tie rāvieni :D
19.novembris 2022, 14:43 | links
 
RaimisD [19.11.22]: Kāda ir Jūsu dīvainākā, eksotiskākā zivs, dzīvnieks vai lieta, ko esat noķēruši.
Es Juglas kanālā esmu noķēris apaļo krabi un dzīvu pīli. Latgales ezerā izvilku saliekamo krēslu, kādi 200m no krasta.

,,Nereti pat pieredzējušam copes meistaram gadās brīnīties par noķerto lomu"

https://jauns.lv/raksts/9viri/530620-makskeresanas-brinumi-it-ka-zinama-zivs-bet-tomer-nav-ko-var-atrast-latvijas-udenos
Abavā store, 1.1 kg. Varbūt arī kaut kāda pasuga, bet nu ar garu snīpi un no storu dzimtas. Uz grunteni, pasen atpakaļ. Visdrīzāk no kāda dīķa pamukusi, jo bija jau noskrāmbāta diez gan. Vēl ir gadījies žebērkli uz spininga izvilkt, tas gan Lielupē, lejtecē
19.novembris 2022, 14:07 | links
 
RaimisD [19.11.22]: Sorry, ne pīli, bet kaiju.
Pīles ir bijušas karpas ķerot, tām garšo boilas. Kaijas spiningojot 3x, viena uz BB, labā vējā un liela, kad izplēš spārnus bija ko pacīnīties.
Bet tas sīkums, zinu džekus, kas uz BB netīšām aizķēra gulbi Babītē, labi ka bija viņiem XXL lielais BFT uztveramais tīkliņš, tas palīdzēja veiksmīgi atbrīvot!
19.novembris 2022, 14:01 | links
 
Šodien man tādi nelieli svētki. Kuģošanas sezonas noslēgums. Izvilktas, ieziemotas laivas.
Kā Jūs ? Turat vēl uz ūdens ? Cerēdami uz decembra atkušņiem?
19.novembris 2022, 13:59 | links
 
RaimisD [19.11.22]: Kāda ir Jūsu dīvainākā, eksotiskākā zivs, dzīvnieks vai lieta, ko esat noķēruši.
Es Juglas kanālā esmu noķēris apaļo krabi un dzīvu pīli. Latgales ezerā izvilku saliekamo krēslu, kādi 200m no krasta.

,,Nereti pat pieredzējušam copes meistaram gadās brīnīties par noķerto lomu"

https://jauns.lv/raksts/9viri/530620-makskeresanas-brinumi-it-ka-zinama-zivs-bet-tomer-nav-ko-var-atrast-latvijas-udenos
Bērnībā netālu no staburaga noķēru uz grunteni nelielu stori, tajā laikā tas bija milzīgs pārsteigums.
19.novembris 2022, 13:55 | links
 
RaimisD [19.11.22]: Es Juglas kanālā esmu noķēris apaļo krabi un dzīvu pīli.
Sorry, ne pīli, bet kaiju.
19.novembris 2022, 13:52 | links
 
Kāda ir Jūsu dīvainākā, eksotiskākā zivs, dzīvnieks vai lieta, ko esat noķēruši.
Es Juglas kanālā esmu noķēris apaļo krabi un dzīvu pīli. Latgales ezerā izvilku saliekamo krēslu, kādi 200m no krasta.

,,Nereti pat pieredzējušam copes meistaram gadās brīnīties par noķerto lomu"

https://jauns.lv/raksts/9viri/530620-makskeresanas-brinumi-it-ka-zinama-zivs-bet-tomer-nav-ko-var-atrast-latvijas-udenos
19.novembris 2022, 13:50 | links
 
Labi varu izteikties par uzņēmumu Gards garantijas sakarā.
Izstāstīšu stāstu iz dzīves.
Bija maniem labiem paziņām saskarsmes problēmas ģimenē.
Palūdza tantiņa 80pāri gadi, lai es Rīgā nopērku viņai tādu ierīci, lai viņa varētu tikt galā ar piedzērušos mazdēlu. Nesitīs taču ar pagali.
Nopirku es veikalā Gards Alfa elektrošokeri. 2500Kw
Aizsūtu viņai.
Tantiņa man zvana pēc pāris mēnešiem, ka tā lieta nestrādā. Esot uzšāvusi, bet nekā. Mazdēls tik iebuhņījis un pensiju atņēmis.
Atsūta man, negribas pašam mēģināt uz sevi. Aiznesu uz patērētāju tiesību aizsardzības biroju ekspertīzei.
Viņi atbild: ierīces jauda neatbils norādītajai. Ir nevis 2500 kw, bet 2400 kw . Saprastdams, ka ierīce strādā labi un šī jaudas atšķirība nav liela. Tomēr mēģināju riskēt izskatīties pēc loha nesu uz Gards rēķinu kurā tika iekļauta ierīces cena, ekspertīzes cena un degvielas nauda.
Manam pārsteigumam nebija robežu, kad saņēmu viņu pārskaitījumu pilnā apmērā un bez pretenzijām.
Tik vēlāk uzzināju, ka mani pilnīgi likumīgi varēja pasūtīt ratā.
19.novembris 2022, 13:39 | links
 
Pilnīgi noteikti vados kā Andreiko. Ja var tad pērk labu, ja nav tās rocības un nopērc kādu repliku, kkādu līdzīgu štruntu. Cerēdams , ka man būs veiksemes stāsts kā ar Jasper instrumentiem, bet pēkšņi,tā lieta salūst.
Tad sataisi pats vai met ārā. Bet uz garantiju nav pat ko nest. Priekškam visai pasaulei paziņot ka esi kapeikpisējs :)
19.novembris 2022, 13:07 | links
 
Davis-Di [18.11.22]: Tīri intereses pēc, esi runājis izstādē vai kā citādi ar GintuZ no eboats, par eholotiem, motoriem vai tml. vari salīdzināt?
Es esmu.
Kad meklēju sev eholoti un i-pilotu, apbraukāju vairākas bodes un pataustīju, aprunājos, tai skaitā eboats. Arī izstādē.
Nezinu GintuZ, tāpēc nezināšu teikt vai esmu ar viņu runājis. Katrā ziņā negatīva pēcgarša pēc šī veikala apmeklējuma nav bijusi.
19.novembris 2022, 08:09 | links
 
Tīri subjektīvs viedoklis:
Ar pārdevējiem tur viss ir visslābākajā kārtībā, Uģi zinu ļoti ilgi.
No sortimenta viedokļa tur ir ļoti labi un pirmais lielākais BB veikals Baltijā, cik ilgi spēs turēt tādu stoku Latvijā ar vienu veikalu, it kā ir man ekonomiskās zināšanas, bet neredzot skaitļus ar rentabilitāti liekas varētu būt arī problēmas, jautājums kurš Baloža bizness ko kā atbalsta.
Ar Balodi ir vienkārši, tev pašam vajag zināt ko gribi un kā vai ko lai tev pasaka priekšā, un ko vari sagaidīt, tad viss būs bumbās, ja tavas ekspektācijas ir lielākas vai ārpus rāmjiem hvz. Salekties var ar jebkuru, bet kurš pie tā vainīgs?

Davis-Di, 18.novembris 2022, 17:41



Man viens labs čoms (viņš pazīst arī Balodi), kurš biznesā vismaz septiņus kazlēnus aprijis, par eholotēm teica tā - simts punktu copes tirdzniecība tiek sponsorēta no tām Baloža autobiznesa štellēm. Turklāt Eholotēs esošajā sortimentā ir iegāzts viens naudas everestiņš, iesācējam biznesā tāda piķa vienkārši nevar būt. Un pēc cik gadiem tas iegāztais piķis sāks atmaksāties, oi, oi, oi...
Eholotes vienkārši Balodim ir sirdslieta, nevis iztikas rene.

andreiko, 18.novembris 2022, 20:21[/quote]
Pilnīgs murgs. Tas viss sen ir atmaksājies vairākkārtīgi, tur vispār šaubu nav. Jums laikam nav sajēgas, cik uz vienu Panoptix pelna tirgotājs. Un jebkas cits, protams. Uzcenojumi ir lieliski un normālā dienā tiek atpelnītas visu darbinieku algas.
18.novembris 2022, 23:58 | links
 
Balodis, iespējams, ir savas lietas spečuks, bet kā cilvēks nepatīkams, ar izteikti uzspiedošu savu viedokli. Pavasarī copes izstādē interesējos par i-pilotu pie vairākiem tirgotājiem. Baloža kungs bija laipns un ieinteresēts līdz brīdim, kad uzzināja, ka meklēju budžeta klases pilotu nevis pa 4k. Tad uz mani paskatījās kā uz nabagu un lēnām novērsās, pievērsās citiem apmeklētājiem.
nelietotaajs, 18.novembris 2022, 21:49

Pilnīgi piekrītu, nepatīkams cilvēks. Es ļoti ceru, ka viņš zaudēs tiesvedību Augstākās tiesa Senātā.
18.novembris 2022, 23:52 | links
 
Balodis, iespējams, ir savas lietas spečuks, bet kā cilvēks nepatīkams, ar izteikti uzspiedošu savu viedokli. Pavasarī copes izstādē interesējos par i-pilotu pie vairākiem tirgotājiem. Baloža kungs bija laipns un ieinteresēts līdz brīdim, kad uzzināja, ka meklēju budžeta klases pilotu nevis pa 4k. Tad uz mani paskatījās kā uz nabagu un lēnām novērsās, pievērsās citiem apmeklētājiem.

nelietotaajs, 18.novembris 2022, 21:49


Tīri intereses pēc, esi runājis izstādē vai kā citādi ar GintuZ no eboats, par eholotiem, motoriem vai tml. vari salīdzināt?
Es esmu.
Nekomentēšu, bet uzskatu abi līdzīgi, bet Mārtiņš tomēr klienta orientētāks, bet tas tīri subjektīvi.
Reti cepēju izmantojot eholotu, bet ir un nav pirkts LV, ir tāds pišotrebs 9" Elements!
18.novembris 2022, 22:17 | links
 
Balodis, iespējams, ir savas lietas spečuks, bet kā cilvēks nepatīkams, ar izteikti uzspiedošu savu viedokli. Pavasarī copes izstādē interesējos par i-pilotu pie vairākiem tirgotājiem. Baloža kungs bija laipns un ieinteresēts līdz brīdim, kad uzzināja, ka meklēju budžeta klases pilotu nevis pa 4k. Tad uz mani paskatījās kā uz nabagu un lēnām novērsās, pievērsās citiem apmeklētājiem.
18.novembris 2022, 21:49 | links
 
bait.lt

andreiko, 18.novembris 2022, 21:41

Pret bait.lt un spiningnavas nav pretenziju, arī pret Jig.lv Gunču nav pretenziju.
18.novembris 2022, 21:46 | links
 
Es savu jamagu pirku no bait.lt. Ideāli, jo sūtīšana no japāņu māmiņas maksā sotaku, bet no leišiem tikai astoņus jevrikus. Tobrīd LV neviens jamagas netirgoja, tagad džiga Gunča šo to piedāvā. Man jamagiņa norullējusi jau trešo sezonu, Gaujas asariem un žaņukiem labākas nav, dziesma nevis stibiņa, pagaidām kalpo izcili un pilnīgi vasala (neesmu īpaši saudzīgs lietuvēns):

https://www.bait.lt/meskeres/spiningai/yamaga-blanks/blue-current-tz/yamaga-blanks-blue-current-91-tz-long-cast.html
18.novembris 2022, 21:41 | links
 

Siers, 35 % .....
18.novembris 2022, 21:35 | links
 
Nopirku šitādu .....
18.novembris 2022, 21:33 | links
 
Nopirku šitādu .....
18.novembris 2022, 21:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager