Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
man reiz tāda gumija izsvilināja robu putuplasta kastē. Es labāk atstāju tās iepakojumā.
23.oktobris 2022, 19:28 | links
 
Vai var ēdamgumijas ņemt ārā no orģinālā iepakojuma un uzglabāt kastē? Traucē iepakojumi.
23.oktobris 2022, 18:54 | links
 

Gatavojos lidojumam uz Dienvidiem.
23.oktobris 2022, 09:22 | links
 
Batlers [22.10.22]: Sveki visiem, varbūt kāds var padalīties ar informāciju kā garšīgi pagatavot vilka zivi, paldies,,,
Tāpat kā karpu: cepeškrāsnī. Pēc sajūtām gatavoju ēst un vienmēr garšīgi.
23.oktobris 2022, 09:22 | links
 
Sveki visiem, varbūt kāds var padalīties ar informāciju kā garšīgi pagatavot vilka zivi, paldies,,,
22.oktobris 2022, 14:45 | links
 
Alex [21.10.22]: Nedaudz atpūtas pirms darba.
Ja muzeja eksponātus apskatītu, arī copes forumam atbilstošas bildes būtu. Man dēls projejta darbu rakstīja, tad darbinieki bija ļoti atsaucīgi iedeva papildus fotogrāfijas un datus ar vienu nosacījumu, ka atsaucē piemin!
22.oktobris 2022, 01:02 | links
 

Nedaudz atpūtas pirms darba.
21.oktobris 2022, 20:27 | links
 
Kā reiz spiningu atmetu malā. Priekš manis asaru, līdaku cope šogad noslēgta. -:D
21.oktobris 2022, 19:18 | links
 
naloxon04 [21.10.22]: Abavniek, man arī šķiet, ka viss sākas, kad satumst. Labi, neesmu daudz tā ķēris, bet domāju pa dienu diezgan garlaicīgi būs. Mazā pieredze rāda, ka nekad nav bijis sitiens, kad ārā vēl ir gaišs. Jāpaņem līdz kāda grāmata un varbūt sliekas. Kaut gan citu zivi īpaši ķert negribas.
Jāķer uz spininga. Labāk kustēties :D
21.oktobris 2022, 19:09 | links
 
Abavniek, man arī šķiet, ka viss sākas, kad satumst. Labi, neesmu daudz tā ķēris, bet domāju pa dienu diezgan garlaicīgi būs. Mazā pieredze rāda, ka nekad nav bijis sitiens, kad ārā vēl ir gaišs. Jāpaņem līdz kāda grāmata un varbūt sliekas. Kaut gan citu zivi īpaši ķert negribas.
21.oktobris 2022, 17:20 | links
 
naloxon04 [21.10.22]: Sveiki, vīri! Sen nebiju nodarbojies ar gruntsmakšķerēšanu, bet rītā ir brīvdiena. Bija doma aizšaut uz copi. Esmu vairākas reizes ķēris zandartus, liekot uz gruntenes filejas, copes bija ar tumsu vai nebija vispār. Diezgan tāds pasīvs makšķerēšanas veids. Rītā visa diena brīva, jautājums vai ir jēga vispār pa dienu gaidīt kādu zandarta copi, ja ķer no krasta uz filejām?
Kad kādreiz vasarā ķēru, viss sākās ar krēslu, tumsu. Varbūt tā tikai Lielupes un vasaras specifika
21.oktobris 2022, 17:10 | links
 
Sveiki, vīri! Sen nebiju nodarbojies ar gruntsmakšķerēšanu, bet rītā ir brīvdiena. Bija doma aizšaut uz copi. Esmu vairākas reizes ķēris zandartus, liekot uz gruntenes filejas, copes bija ar tumsu vai nebija vispār. Diezgan tāds pasīvs makšķerēšanas veids. Rītā visa diena brīva, jautājums vai ir jēga vispār pa dienu gaidīt kādu zandarta copi, ja ķer no krasta uz filejām?
21.oktobris 2022, 16:58 | links
 
īstiem copmaņiem autiņš ir stipri lētāks par laivu... :)
19.oktobris 2022, 12:56 | links
 
P.s un to linku drošvien labāk vaļā nevērt...
19.oktobris 2022, 12:30 | links
 
Nē, visi brauc ar darba mašīnām, ar apmaksātu degvielu :)
19.oktobris 2022, 12:29 | links
 
Man ir jautājums. Vai braucot makšķerēt ar personīgajām automašīnām? Nedēļas nogalē, ejot makšķerēt pie upes, norauta dzinēja aizsargi... Un ne jau pirmā reize domāju, ka varbūt vajadzētu nopirkt lētu auto, lai nebūtu žēl, ja saplīst, un tikai ar to makšķerēt
19.oktobris 2022, 11:49 | links
 
Ar jebkura veida policiju man dzīvē nav bijušas labas atsauksmes par viņu darbu, ja Tevi abzog lieta slēgta, ja kaut ko pārkāp maksā, darīt neko normālu negrib, nu kā rekets, ar maximu jau 10 gadus netiek galā un arī netiks, jo būs lietas noilgums, visas buv firmas būve tālāk, neviena nav aizvērta,,,

Batlers, 14.oktobris 2022, 17:48


Būvfirma būvē to ko inženieris sazīmē, ja inženieris saka ka viss štokos, tad būvē tālāk, jo par BK atbild inženieris nevis arhitekts vai būvnieks. Tā ka beigās pakar inženieri, bet būvnieks būvē nākamā inžeiera darbu :)
18.oktobris 2022, 13:46 | links
 
Stulbums ka dēļ krievu valodas 9 klasē paliek nesekmīgs un tālāk īsti nekur netiek,, ,

Batlers, 18.oktobris 2022, 10:45

atliek nedaudz painteresēties, to var latviešu valodā.
18.oktobris 2022, 12:44 | links
 
Stulbums ka dēļ krievu valodas 9 klasē paliek nesekmīgs un tālāk īsti nekur netiek,, ,
18.oktobris 2022, 10:45 | links
 
ja bērnam vienigā saskarsme ar krievu valodu 1 vai 2 stundas nedēļā , skaidrs ka vairāk par ponidjelnik un cetverg , nu dienas kad krievene skolā, nekas nebūs, i pietiek
18.oktobris 2022, 08:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager