Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Manējā nekur neizplatās, paliek tepat. Sanāk, ka piržu balongāzi? :)
29.septembris 2022, 09:59 | links
 
Dabasgāze ir vieglāka par ūdeni, tāpēc izplūst virs ūdens. Bet man domāt, ka par gaisu vieglāka nav viss, smukā slānī noslāņojas virs ūdens. Tāpēc arī ir babah risks pastāv... Ja vien vējš neizdzenā.

Headhunter, 29.septembris 2022, 08:41


Ir ir, dabasgāze (metāns) vieglāka, 0,717 kg/m3, kur gaiss 1,2 kg/m3

Balongāze (propāns, atdalīta no dabasgāzes) ir smagāka par gaisu!

Karoč, nopirdies un pats sapratīsi, kur smaka ceļās! :D
29.septembris 2022, 09:07 | links
 
Dabasgāze ir vieglāka par gaisu, tā izplūst virs ūdens un tālāk gaisā. Nav jau nafta kas izveido plēvi virs ūdens. Tāpēc jau aizliedza tur braukt jebkādam kuģim, jo var būt ba-bah.

FishMV, 29.septembris 2022, 08:32[/quote]

Dabasgāze ir vieglāka par ūdeni, tāpēc izplūst virs ūdens. Bet man domāt, ka par gaisu vieglāka nav viss, smukā slānī noslāņojas virs ūdens. Tāpēc arī ir babah risks pastāv... Ja vien vējš neizdzenā.
29.septembris 2022, 08:41 | links
 
Man un trijiem užavniekiem radās jautājums.
Ir notikusi ekoloģiska katastrofa. Jūrā izplūst gāze. Sakiet lūdzu vai aizdedzināt to nebūtu dabai nodarītais kaitējums mazāks ?

RaimisD, 28.septembris 2022, 20:26


Dabasgāze ir vieglāka par gaisu, tā izplūst virs ūdens un tālāk gaisā. Nav jau nafta kas izveido plēvi virs ūdens. Tāpēc jau aizliedza tur braukt jebkādam kuģim, jo var būt ba-bah.
29.septembris 2022, 08:32 | links
 
Domaataajs [3m]: Man un trijiem užavniekiem radās jautājums.
Ir notikusi ekoloģiska katastrofa. Jūrā izplūst gāze. Sakiet lūdzu vai aizdedzināt to nebūtu dabai nodarītais kaitējums mazāks ?

RaimisD, 28.septembris 2022, 20:26
Tas gāzes daudzums noteikti ir daudz mazāks nekā tas kas izplūst atmosfērā Arktikā globālās sasilšanas rezultātā.Ja cilvēks pirstu no vietas 6 gadus un 9 mēnešus, tad viņš saražotu enerģijas daudzumu, kas būtu līdzvērtīgs atombumbai.putinam kādi 70 laikam, ir sakrājis resursu

usis, 28.septembris 2022, 21:33

Man labpatīk domāt, ka Putinam viņa paša saražota gāze ir saskrējusi galvā, nevis tajā vieta kur tai vajadzētu izplūst.
28.septembris 2022, 21:36 | links
 
Domaataajs [28.09.22]: Man un trijiem užavniekiem radās jautājums.
Ir notikusi ekoloģiska katastrofa. Jūrā izplūst gāze. Sakiet lūdzu vai aizdedzināt to nebūtu dabai nodarītais kaitējums mazāks ?

RaimisD, 28.septembris 2022, 20:26
Tas gāzes daudzums noteikti ir daudz mazāks nekā tas kas izplūst atmosfērā Arktikā globālās sasilšanas rezultātā.
Ja cilvēks pirstu no vietas 6 gadus un 9 mēnešus, tad viņš saražotu enerģijas daudzumu, kas būtu līdzvērtīgs atombumbai.putinam kādi 70 laikam, ir sakrājis resursu
28.septembris 2022, 21:33 | links
 
Man un trijiem užavniekiem radās jautājums.
Ir notikusi ekoloģiska katastrofa. Jūrā izplūst gāze. Sakiet lūdzu vai aizdedzināt to nebūtu dabai nodarītais kaitējums mazāks ?

RaimisD, 28.septembris 2022, 20:26

Tas gāzes daudzums noteikti ir daudz mazāks nekā tas kas izplūst atmosfērā Arktikā globālās sasilšanas rezultātā.
28.septembris 2022, 21:31 | links
 
Ja vienotos dedzināt, kamēr saskaņotu, kurš, kad utt, pēc daźām dienām būs cauri, truba tukša.
28.septembris 2022, 20:57 | links
 
usis [28.09.22]: Dabai mazāks
Bet,.....
28.septembris 2022, 20:43 | links
 
RaimisD [28.09.22]: Man un trijiem užavniekiem radās jautājums.
Ir notikusi ekoloģiska katastrofa. Jūrā izplūst gāze. Sakiet lūdzu vai aizdedzināt to nebūtu dabai nodarītais kaitējums mazāks ?
Dabai mazāks
28.septembris 2022, 20:33 | links
 
Man un trijiem užavniekiem radās jautājums.
Ir notikusi ekoloģiska katastrofa. Jūrā izplūst gāze. Sakiet lūdzu vai aizdedzināt to nebūtu dabai nodarītais kaitējums mazāks ?
28.septembris 2022, 20:26 | links
 
Tur Z burts redzams, drīzāk, ka Tatjanas ārpilsētas rezidence.
18.septembris 2022, 14:50 | links
 

Saimnieks nedzīvo, citiem neļauj. Šādas mājas patīk zagļiem.
17.septembris 2022, 19:46 | links
 
Tehniskās apskates darbinieku mašīnas arī būtu interesanti apskatīt, manuprāt viņi arī vienmēr iziet ar pirmo reizi, kaut kā dīvaini,,,
17.septembris 2022, 10:42 | links
 
Interesanti būtu zināt cik valsts policijā strādājošie iemaksājuši naudu valsts kasē par satiksmes noteikumu pārkāpumiem un cik soda punkti ir uzlikti,,,
17.septembris 2022, 10:27 | links
 
Agrāk zēģelētāju savienībā par polšu varēja nokārtot, tagad zem CSDD vismaz jāmāk uz teorijas jautājumiem atbildēt, bet tas drošību uz ūdens nav palielinājis!
12.septembris 2022, 22:04 | links
 
Man grāmatiņa nopirkta kādi 8 gadi vismaz, tā arī neesmu saņēmies nokārtot, kopš sapratu ka garāžā laiva ar piekabi neielīdīs :(
12.septembris 2022, 21:57 | links
 
RaimisD [12.09.22]: Man jau tagad tās tiesības bijušas nebijušas, maucu ar savu tupeli pa zināmiem ūdeņiem i labi. Ar ūdens moci ar nav stādinājuši. Bet pēc kādiem gadiem, sagribēsies visus pasūtīt ratā un aiziet saulrietā labā kuterī, tad tiesības noderēs.
Te visu laiku draud, ka laivu tiesībām būs jākārto arī praktiskā kuģošana. Un tādi kursi, eksāmens var maksāt kapitālu naudu. Man to vajag, nē. Labāk nokārtot tagad, kamēr teorētiskais eksāmens.
Kad es kārtoju kuga tiesības, es sarunāju vienu džeku, kurš SSā piedāvā sagatavot eksāmenam, vienu vakaru 3h pasēdējām, visu man izstāstīja, sagatavoja eksāmenam un nakamajā dienā 20 no 20.
Pašam mācīties man bij slinkums.
12.septembris 2022, 21:33 | links
 
RaimisD [12.09.22]: Burtu karogi

Sazvanījos ar to kursu vīru. Ļoti sakarīgs un pretimnākošs cilvēks.Teica, ka to var nemācīties, eksāmenā tas nebūs.
Ir jāzin viens karogs. Alfa
12.septembris 2022, 20:14 | links
 
Man jau tagad tās tiesības bijušas nebijušas, maucu ar savu tupeli pa zināmiem ūdeņiem i labi. Ar ūdens moci ar nav stādinājuši. Bet pēc kādiem gadiem, sagribēsies visus pasūtīt ratā un aiziet saulrietā labā kuterī, tad tiesības noderēs.
Te visu laiku draud, ka laivu tiesībām būs jākārto arī praktiskā kuģošana. Un tādi kursi, eksāmens var maksāt kapitālu naudu. Man to vajag, nē. Labāk nokārtot tagad, kamēr teorētiskais eksāmens.
12.septembris 2022, 20:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager