Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Skabarga71 [08.09.22]: Skabarga71 [20:16]: Abavnieks [46m]: RaimisD [19:10]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :DNu un kā ar ziņu, ka ukraiņi atbrīvojuši vairākas apdzīvotās vietas, bet ,, nav laiks,, par tām paziņot: laikam ,lai krievi nezin!???
Mazliet jau tas liekas dīvaini, lai neteiktu vairāk.
:DDDTāda savāda pieeja ......

:)
8.septembris 2022, 21:31 | links
 
Domaataajs [08.09.22]: Amīši, jau atzīmējuši, ka Ukraiņu kareivji izceļas ar kreativitāti. Migiem kkādā veidā piemudī raķetes, kas tam nav paredzētas. Himars koka mulāžas taisa pa kuriem krievi mauc ar spārnotajām raķetēm un tik atzīmē kā iznīcinātas raķešsistēmas. USA bija pārsteigti, ka krievi iznīcinājuši vairāk himars kā viņi ir piegādājuši :).
Pēdējā ziņa kapitāli pārsteidza. Desantnieki ar pārnēsājamām raķetēm Igla notriekuši divus bumbvedējus
Su-25
Interesanti kā tas iespējams. Pašam ir vairāk kā desmit lēcieni un droši varu pateikt, ka atrodoties gaisā satēmēt ar to uzparikti šķiet nav iespējams. Maz, ka esi vertikālā kustībā, bieži griezies arī ap savu asi. Un štruntīgākais, ka štropes traucē kko uz plece uzkrāmēt.
Fantasti !

https://zinas.tv3.lv/arvalstis/ukrainas-izpletnleceji-notriekusi-divas-krievu-lidmasinas/

RaimisD, 8.septembris 2022, 19:05
No zemes šāva, bija iekš kasjauns.lv vakar mazs video
Tajā pašā rakstā arī ir mazs video un redzams, ka no zemes :D
8.septembris 2022, 21:29 | links
 
Skabarga71 [25m]: Skabarga71 [47m]: Abavnieks [46m]: RaimisD [19:10]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :DNu un kā ar ziņu, ka ukraiņi atbrīvojuši vairākas apdzīvotās vietas, bet ,, nav laiks,, par tām paziņot: laikam ,lai krievi nezin!???
Mazliet jau tas liekas dīvaini, lai neteiktu vairāk.
:DDDTāda savāda pieeja ......Kaut kāda doma varbūt ir. Tajā pat laikā telegram ir video, no Harkivas apgabaliem, kur ir ukraiņu spēki iekšā

Abavnieks, 8.septembris 2022, 21:07

Viņi saka vismaz ar diennakts nokavēšanos, tīri tā lai ienaidniekam galvu sajauktu, citādi, ja uzreiz pateiks tad var gaidīt kādas darbības.
Piemēram sākumā, kad raķetes tika un daudzi uzreiz ziņoja, kas kur kā. Pretinieks tak internetā sēž un redz, kur trāpīts, kur korekciju vajag un bliež pa jaunam. Tāpat ukraiņi krievu propagandu skatās un redz, kur štābs, kur kāds objekts novietots. jau vairākas reizes tā krievi uzrāvušies.
8.septembris 2022, 21:29 | links
 
Amīši, jau atzīmējuši, ka Ukraiņu kareivji izceļas ar kreativitāti. Migiem kkādā veidā piemudī raķetes, kas tam nav paredzētas. Himars koka mulāžas taisa pa kuriem krievi mauc ar spārnotajām raķetēm un tik atzīmē kā iznīcinātas raķešsistēmas. USA bija pārsteigti, ka krievi iznīcinājuši vairāk himars kā viņi ir piegādājuši :).
Pēdējā ziņa kapitāli pārsteidza. Desantnieki ar pārnēsājamām raķetēm Igla notriekuši divus bumbvedējus
Su-25
Interesanti kā tas iespējams. Pašam ir vairāk kā desmit lēcieni un droši varu pateikt, ka atrodoties gaisā satēmēt ar to uzparikti šķiet nav iespējams. Maz, ka esi vertikālā kustībā, bieži griezies arī ap savu asi. Un štruntīgākais, ka štropes traucē kko uz plece uzkrāmēt.
Fantasti !

https://zinas.tv3.lv/arvalstis/ukrainas-izpletnleceji-notriekusi-divas-krievu-lidmasinas/

RaimisD, 8.septembris 2022, 19:05

No zemes šāva, bija iekš kasjauns.lv vakar mazs video
8.septembris 2022, 21:25 | links
 
Skabarga71 [08.09.22]: Skabarga71 [47m]: Abavnieks [46m]: RaimisD [19:10]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :DNu un kā ar ziņu, ka ukraiņi atbrīvojuši vairākas apdzīvotās vietas, bet ,, nav laiks,, par tām paziņot: laikam ,lai krievi nezin!???
Mazliet jau tas liekas dīvaini, lai neteiktu vairāk.
:DDDTāda savāda pieeja ......
Kaut kāda doma varbūt ir. Tajā pat laikā telegram ir video, no Harkivas apgabaliem, kur ir ukraiņu spēki iekšā
8.septembris 2022, 21:07 | links
 
Skabarga71 [08.09.22]: Abavnieks [46m]: RaimisD [19:10]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :DNu un kā ar ziņu, ka ukraiņi atbrīvojuši vairākas apdzīvotās vietas, bet ,, nav laiks,, par tām paziņot: laikam ,lai krievi nezin!???
Mazliet jau tas liekas dīvaini, lai neteiktu vairāk.
:DDD

Tāda savāda pieeja ......
8.septembris 2022, 21:00 | links
 
Skabarga71 [08.09.22]: Abavnieks [19:42]: RaimisD [19:10]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :DNu un kā ar ziņu, ka ukraiņi atbrīvojuši vairākas apdzīvotās vietas, bet ,, nav laiks,, par tām paziņot: laikam ,lai krievi nezin!???
Mazliet jau tas liekas dīvaini, lai neteiktu vairāk.
:DDD
Es nezinu. Ārpus konteksta Tavs jautājums. Es atbildēju Raimim, ka gaisā esot desantnieki nešauj, kā viņš to bija sapratis izlasot rakstu. Un atbildēju uz to, ka rakstā nav minēts, ka desantnieki bija " starp citu ",rakstā ir rakstīts, ka lidmašīnu nogāza desantnieki, un diezgan skaidri tas ir rakstīts.
8.septembris 2022, 20:56 | links
 
Abavnieks [08.09.22]: RaimisD [19:10]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :D
Nu un kā ar ziņu, ka ukraiņi atbrīvojuši vairākas apdzīvotās vietas, bet ,, nav laiks,, par tām paziņot: laikam ,lai krievi nezin!???
Mazliet jau tas liekas dīvaini, lai neteiktu vairāk.
:DDD
8.septembris 2022, 20:16 | links
 
RaimisD [08.09.22]: Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.
Desantnieki nolaižas uz zemes un tad šauj... nav gluži tā, ka viņi šauj laižoties ar izpletni gaisā. Un rakstā nav minēts " tā starp citu "... ir skaidri pateikts, ka izpletņlēcēji ar iglām nolaida lejā su :D
8.septembris 2022, 19:42 | links
 
Vai drīzākais esmu rakstu pārpratis , desantnieki minēti tā starp citu un šauts no zemes.
8.septembris 2022, 19:10 | links
 
Amīši, jau atzīmējuši, ka Ukraiņu kareivji izceļas ar kreativitāti. Migiem kkādā veidā piemudī raķetes, kas tam nav paredzētas. Himars koka mulāžas taisa pa kuriem krievi mauc ar spārnotajām raķetēm un tik atzīmē kā iznīcinātas raķešsistēmas. USA bija pārsteigti, ka krievi iznīcinājuši vairāk himars kā viņi ir piegādājuši :).
Pēdējā ziņa kapitāli pārsteidza. Desantnieki ar pārnēsājamām raķetēm Igla notriekuši divus bumbvedējus
Su-25
Interesanti kā tas iespējams. Pašam ir vairāk kā desmit lēcieni un droši varu pateikt, ka atrodoties gaisā satēmēt ar to uzparikti šķiet nav iespējams. Maz, ka esi vertikālā kustībā, bieži griezies arī ap savu asi. Un štruntīgākais, ka štropes traucē kko uz plece uzkrāmēt.
Fantasti !

https://zinas.tv3.lv/arvalstis/ukrainas-izpletnleceji-notriekusi-divas-krievu-lidmasinas/
8.septembris 2022, 19:05 | links
 
Interesants pieņēmums par teoriju nesaukšu.
Izrādās, ka iepisnot sev ar āmuru pa pirkstu un tanī brīdī nolamājoties. Tādā veidā sev sniedzot pirmo palīdzību, atbrīvojos no negatīvās enerģijas un stresa. Kam ir pozitīva fiziska ietekme.
Tā es varētu attaisnot nepiedienīgu lamašanos, kad esmu sacepies. Tipa atbrīvojos no stresa, nekā personīga :)
Gadījumā neziniet kāds termins psiholoģijā šim ir cilvēku valodā.
Lalohezija
:))
7.septembris 2022, 20:33 | links
 
Biju CT. Sakārojās nokūpināt skumbrijas. Laikam es atkal par agru braucu, jo zivju paviljons pustukš. Pārsteidza līdaku cena... 6.90€/kg. Gandrīz foreles cenā! Zandartiņi gan šoreiz pārsvarā mēriņi, bet 12.90€/kg.
Brekšu vispār nebija, tikai sikie, tādi ap 600gr. Toties kaķiem svaigas brētliņas tika, par 0.70€/kg.
3.septembris 2022, 11:07 | links
 
Delfos lasu:
"(UAZ) nu jau bijušie 11 darbinieki stājušies tiesas priekšā un saņēmuši sodu par ilgstošu komplektējošo detaļu zagšanu no ražotnes."
Galvā uzreiz protams ieslēdzas kalkulatirs...cik diez miljonus nozagusi 11 darbinieku banda pus gada laikā!?
Izrādās:
"Šī shēma darbojas vairāk nekā pusgadu – līdz "bobiku" detaļu zagļu banda tika pieķerta. UAZ kompānijai nodarīti zaudējumi 799 tūkstošu rubļu (13 215 eiro) apmērā."
Ārprāc! :)))))))
https://www.delfi.lv/auto
2.septembris 2022, 08:15 | links
 
Sveiki, paņēmu piektdienas vakarā alu un gribēju vēlreiz noskatīties basketbola spēli atkārtojumā visu rāda tik ne spēli, Slava mūsu TV,,,
26.augusts 2022, 22:27 | links
 
kāds varbūt ir saskāries ar tādu problēmu? nopirku chirp + eholoti, vecajā programmā nav problēmu uzreiz savienojas, viss iet, jaunajā fish deeper aplikācijā viss apstājās uz connecting to wi fi hotspot
26.augusts 2022, 21:52 | links
 
Labdien Kungi! Kur var meklēt informāciju par cik metriem tiks pazemināts Keguma HES ūdens līmenis??? .... un uz cik ilgu laiku?
26.augusts 2022, 09:09 | links
 
jurists [25.08.22]: ... Turku kebabs ir apēsts.
Es pat teiktu:
ka norīts:)))
25.augusts 2022, 21:51 | links
 
Msujie šovakar basi labi nospēlēja, ja kāds neredzēja, ir vērts noskatīties atkartojumu
25.augusts 2022, 21:50 | links
 
... Turku kebabs ir apēsts.
25.augusts 2022, 20:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager