Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!

Kāds dīvānā purkšķinātājs manām bildēm smuki salicis mīnusiņus!:)Tas nozīmē,ka cilvēciņš sapņo,bet prātiņa nav!:DDD
30.jūnijs 2022, 14:23 | links
 

Bb tēma!:)
29.jūnijs 2022, 14:12 | links
 

Kijivā
28.jūnijs 2022, 22:07 | links
 
Davis-Di [22:26]: RaimisD [21:19]: nelietotaajs [20:32]: Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....Akumulātoriņu.......
Bukultos krievu kamikadzes gājuši tālāk.
No mājām atvelk 220 kabeli, katrā vadā pa šašliku iesmam. Iedur metra attālumā.
Ejot garām pajautāju: ,,Nebaidies, ka var atrauties?''
Šams.
Esmu gumijniekos un galvenais aiz abiem iesmiem neparaut.220 un var vienu vadu ar iesmu lietot, tik rozetē apmet lai zin uz kura fāze un nāk ārā griezdamies. Labāk lai zeme ir drusku mitra, bet ja pārlej var dabūt arī pa pirkstiem :/Cik lielu platību elektriskais sārts aptver un cik ilgi jāgaida rezultāts.

fantoms, 27.jūnijs 2022, 23:11

Oi, atvainojos, nepamanīju, ka pravietis :D Kā ar 2 augstākām izglītībām var tādas lietas nezināt?
27.jūnijs 2022, 23:52 | links
 
Davis-Di [22:26]: RaimisD [21:19]: nelietotaajs [20:32]: Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....Akumulātoriņu.......
Bukultos krievu kamikadzes gājuši tālāk.
No mājām atvelk 220 kabeli, katrā vadā pa šašliku iesmam. Iedur metra attālumā.
Ejot garām pajautāju: ,,Nebaidies, ka var atrauties?''
Šams.
Esmu gumijniekos un galvenais aiz abiem iesmiem neparaut.220 un var vienu vadu ar iesmu lietot, tik rozetē apmet lai zin uz kura fāze un nāk ārā griezdamies. Labāk lai zeme ir drusku mitra, bet ja pārlej var dabūt arī pa pirkstiem :/Cik lielu platību elektriskais sārts aptver un cik ilgi jāgaida rezultāts.

fantoms, 27.jūnijs 2022, 23:11

Apmēram 1m diametrā, vai bik vairāk. atkarīgs no zemes mitruma, stieņa uzbūves, Ja nesaliek pareizās fāzes, nekas nebūs.
27.jūnijs 2022, 23:49 | links
 
fantoms [27.06.22]: Cik lielu platību elektriskais sārts aptver un cik ilgi jāgaida rezultāts.
Nu hvz, atkarīgs no elektrības vadāmības un tārpu esamības.
27.jūnijs 2022, 23:16 | links
 
Davis-Di [27.06.22]: RaimisD [21:19]: nelietotaajs [20:32]: Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....Akumulātoriņu.......
Bukultos krievu kamikadzes gājuši tālāk.
No mājām atvelk 220 kabeli, katrā vadā pa šašliku iesmam. Iedur metra attālumā.
Ejot garām pajautāju: ,,Nebaidies, ka var atrauties?''
Šams.
Esmu gumijniekos un galvenais aiz abiem iesmiem neparaut.220 un var vienu vadu ar iesmu lietot, tik rozetē apmet lai zin uz kura fāze un nāk ārā griezdamies. Labāk lai zeme ir drusku mitra, bet ja pārlej var dabūt arī pa pirkstiem :/
Cik lielu platību elektriskais sārts aptver un cik ilgi jāgaida rezultāts.
27.jūnijs 2022, 23:11 | links
 
RaimisD [9:39]: Vīri, ir nepieciešams Jūsu padoms !
Sanāca tāda stūlba situācija.
Paņēmu no čoma sup dēli. Dēlītis pilnīgi jauns.
Pieštropēju to pie auto jumta. Pēc kilometra brauciena ņemot nost konstatēju, ka štrope ir nokrāsojusi dēli.
Sīkums, bet nepatīkami.
Jautājums.
Ar ko varētu nomazgāt ?
Štrope poliestera.
Dēlis gumijots.
Pamēģināju.
Spirta logu mazgājamo līdzekli.
Cif, saimniecības ziepes, benzīnu, pat atšķaidītāju.
Nešķīst.
Kādas bāzes krāsas varētu izmantot poliestera, stiklauduma
krāsošanai ?Storija turpinājums.
Es kko pamazgāju, nesanāca. Aizbraucu uz darbu. Pa to laiku sīkais ar skuķi paņēma dēļus. Aizgāja pie kanāla un liekot ķīļus nolika supus zālē, gundegās.
Nu bija jāmazgā melnās strīpas no štropēm un dzeltenie pleķi no ziediem ?:)))
Lohiem lohu problēmas :)))
Morāle.
Dispersijas krāsu no sup dēļa gludā materiāla.
NOZMAZGĀT NEVAR.
Lai kādam nerastos ilūzijas.
Es to nemēģināju , tā uz atp...ies, bet centos.
Izmēģināts gludajai daļai.
Benzīns.
Vaitspirts.
Petroleja.
Wanish.
Veļas pūlveris parastais.
Cif.
Cif ar hloru.
Uzlīmju līmes noņēmējs.
Saimniecības ziepes.
Logu mazgājamais līdzeklis.
Spirts tīrs.
Auto disku tīrītājs.
Motora mazgātājs.
Makrofleksa šķaidītājs.
Poliuretāna atšķaidītājs
Atšķaidītājs 646
Pat Acetons !!! tas šķaida materiālu, bet tās fakinās smalkā pūlvera daļas ir dziļāk un nesabojājot pārklājumu nomazgāt nesanāks.
Noteikti vēl kko aizmirsu pieminēt.
Ziedputekšņus no dēļa mīkstās daļas arī nedabūsiet nost.
Tur aprobežojos ar standarta mazgājamiem līdzekļiem un birstīti.
Labi, ka čoms saprotošs:,, tas taču ir dēlis, nav kāzu uzvalks pie altāra,,

RaimisD, 27.jūnijs 2022, 22:30


Mums astron dēlis laikam, to balto fumu notīrīt nevar, pat no smiltīm ar laiku paliek netīrs un dzeltens.
27.jūnijs 2022, 22:41 | links
 
fantoms [27.06.22]: ...pilsētā naktiniekus var salasīt domes dārzu un parku lapu izgāztuvēs un citās delikātās vietās.....

...var sarakt tārpus pilsētas apstākļos....
Pag, tad sarakt vai salasīt!?
27.jūnijs 2022, 22:31 | links
 
RaimisD [27.06.22]: Vīri, ir nepieciešams Jūsu padoms !
Sanāca tāda stūlba situācija.
Paņēmu no čoma sup dēli. Dēlītis pilnīgi jauns.
Pieštropēju to pie auto jumta. Pēc kilometra brauciena ņemot nost konstatēju, ka štrope ir nokrāsojusi dēli.
Sīkums, bet nepatīkami.
Jautājums.
Ar ko varētu nomazgāt ?
Štrope poliestera.
Dēlis gumijots.
Pamēģināju.
Spirta logu mazgājamo līdzekli.
Cif, saimniecības ziepes, benzīnu, pat atšķaidītāju.
Nešķīst.
Kādas bāzes krāsas varētu izmantot poliestera, stiklauduma
krāsošanai ?
Storija turpinājums.
Es kko pamazgāju, nesanāca. Aizbraucu uz darbu. Pa to laiku sīkais ar skuķi paņēma dēļus. Aizgāja pie kanāla un liekot ķīļus nolika supus zālē, gundegās.
Nu bija jāmazgā melnās strīpas no štropēm un dzeltenie pleķi no ziediem ?:)))
Lohiem lohu problēmas :)))
Morāle.
Dispersijas krāsu no sup dēļa gludā materiāla.
NOZMAZGĀT NEVAR.
Lai kādam nerastos ilūzijas.
Es to nemēģināju , tā uz atp...ies, bet centos.
Izmēģināts gludajai daļai.
Benzīns.
Vaitspirts.
Petroleja.
Wanish.
Veļas pūlveris parastais.
Cif.
Cif ar hloru.
Uzlīmju līmes noņēmējs.
Saimniecības ziepes.
Logu mazgājamais līdzeklis.
Spirts tīrs.
Auto disku tīrītājs.
Motora mazgātājs.
Makrofleksa šķaidītājs.
Poliuretāna atšķaidītājs
Atšķaidītājs 646
Pat Acetons !!! tas šķaida materiālu, bet tās fakinās smalkā pūlvera daļas ir dziļāk un nesabojājot pārklājumu nomazgāt nesanāks.
Noteikti vēl kko aizmirsu pieminēt.
Ziedputekšņus no dēļa mīkstās daļas arī nedabūsiet nost.
Tur aprobežojos ar standarta mazgājamiem līdzekļiem un birstīti.
Labi, ka čoms saprotošs:,, tas taču ir dēlis, nav kāzu uzvalks pie altāra,,
27.jūnijs 2022, 22:30 | links
 
RaimisD [27.06.22]: nelietotaajs [20:32]: Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....Akumulātoriņu.......
Bukultos krievu kamikadzes gājuši tālāk.
No mājām atvelk 220 kabeli, katrā vadā pa šašliku iesmam. Iedur metra attālumā.
Ejot garām pajautāju: ,,Nebaidies, ka var atrauties?''
Šams.
Esmu gumijniekos un galvenais aiz abiem iesmiem neparaut.
220 un var vienu vadu ar iesmu lietot, tik rozetē apmet lai zin uz kura fāze un nāk ārā griezdamies. Labāk lai zeme ir drusku mitra, bet ja pārlej var dabūt arī pa pirkstiem :/
27.jūnijs 2022, 22:26 | links
 
Par to dzīvelīgumu esmu dzirdējis to pašu..... Ja runā par līni, tad viņam, iespējams, tas nav galvenais. Bet zuti diezzin vai ar apdauzitu nakteni piemanīsi. Galošas un līķu sekcijas cimdus neesmu izmantojis, bet pilsētā naktiniekus var salasīt domes dārzu un parku lapu izgāztuvēs un citās delikātās vietās..... Paši varat aizdomāties. Es kultivēju dārzā. Šodien pat izgāztu mucu ūdens uz trūdvielām.
27.jūnijs 2022, 22:24 | links
 
user1962 [40m]: .Mans viens paziņa tā dara. Tārpi nav īsti dzīvelīgi.Tā varētu būt. Nākot ārā vertikāli. Neesmu redzējis, tā stāsta. Baigi kkā zvērīga metode izskatās.
Par to dzīvelīgumu šķiet štrunts. Galvenais ,lai smaķels un izskats. Drīzākais, ka kļūdos. Neesmu saminieks un grunts makšķerēšanas fans.
Tās retās reizes, kad ieeju , konstatēts, ka uz balto zivi sēžot, lapu, zāles trūdzemē saraktie smerdelīši strādā labāk kā pirktie.

RaimisD, 27.jūnijs 2022, 21:56


Ja pa dienu dabū, nākamajā dienā cope, ir kā ir.
27.jūnijs 2022, 22:01 | links
 
user1962 [27.06.22]: .Mans viens paziņa tā dara. Tārpi nav īsti dzīvelīgi.
Tā varētu būt. Nākot ārā vertikāli. Neesmu redzējis, tā stāsta. Baigi kkā zvērīga metode izskatās.
Par to dzīvelīgumu šķiet štrunts. Galvenais ,lai smaķels un izskats. Drīzākais, ka kļūdos. Neesmu saminieks un grunts makšķerēšanas fans.
Tās retās reizes, kad ieeju , konstatēts, ka uz balto zivi sēžot, lapu, zāles trūdzemē saraktie smerdelīši strādā labāk kā pirktie.
27.jūnijs 2022, 21:56 | links
 
RaimisD [27.06.22]: nelietotaajs [49m]: Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....Akumulātoriņu.......
Bukultos krievu kamikadzes gājuši tālāk.
No mājām atvelk 220 kabeli, katrā vadā pa šašliku iesmam. Iedur metra attālumā.
Ejot garām pajautāju: ,,Nebaidies, ka var atrauties?''
Šams.
Esmu gumijniekos un galvenais aiz abiem iesmiem neparaut.
Mans viens paziņa tā dara. Tārpi nav īsti dzīvelīgi.
27.jūnijs 2022, 21:21 | links
 
nelietotaajs [27.06.22]: Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....
Akumulātoriņu.......
Bukultos krievu kamikadzes gājuši tālāk.
No mājām atvelk 220 kabeli, katrā vadā pa šašliku iesmam. Iedur metra attālumā.
Ejot garām pajautāju: ,,Nebaidies, ka var atrauties?''
Šams.
Esmu gumijniekos un galvenais aiz abiem iesmiem neparaut.
27.jūnijs 2022, 21:19 | links
 
nelietotaajs [27.06.22]: fantoms [10:19]: Jon-Hill [Vakar]: .. kā Mirtante teiktu: *rīdzinieki nav nekādi cilvēki*,, bet redz makteņus tur tirgo :)
Jelgavas apriņķī neviena piedāvājuma,, labprāt iepirtktu kādu simtiņu.. bet tak nē, nepiedāvā !!!Baltās apkaklītes ir izlutinātas. Rīdzinieks būdams, esmu padzīvojis rajona pilsētā. Jaunībā paņēmu lāpstu un aidā uz kādu kūtī vai kolhoza fermu. Priekš sevis tagad audzēju pats. Ja tas ir zem sava goda, tad latvietim ģenētiski iekodēts un zināms, kur var sarakt tārpus pilsētas apstākļos. Runā, ka slinkumu lielāko tiesu izārstē ienākumi. :).Pravieti,
Vai tad naktstārpus ir jārok? Zināju, ka tos krēslā/tumsā tā pat var salasīt, bet to, ka uz parku iet ar lāpstu..., tas ir kas jauns. Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....
Mitrā vietā var arī sarakt dienā. Piemēram, pilsētā grāvītī
27.jūnijs 2022, 21:14 | links
 
fantoms [27.06.22]: Jon-Hill [Vakar]: .. kā Mirtante teiktu: *rīdzinieki nav nekādi cilvēki*,, bet redz makteņus tur tirgo :)
Jelgavas apriņķī neviena piedāvājuma,, labprāt iepirtktu kādu simtiņu.. bet tak nē, nepiedāvā !!!Baltās apkaklītes ir izlutinātas. Rīdzinieks būdams, esmu padzīvojis rajona pilsētā. Jaunībā paņēmu lāpstu un aidā uz kādu kūtī vai kolhoza fermu. Priekš sevis tagad audzēju pats. Ja tas ir zem sava goda, tad latvietim ģenētiski iekodēts un zināms, kur var sarakt tārpus pilsētas apstākļos. Runā, ka slinkumu lielāko tiesu izārstē ienākumi. :).
Pravieti,
Vai tad naktstārpus ir jārok? Zināju, ka tos krēslā/tumsā tā pat var salasīt, bet to, ka uz parku iet ar lāpstu..., tas ir kas jauns. Es vēl saprastu, ja ietu ar akumulatoriņu....
27.jūnijs 2022, 20:32 | links
 
Strādāts ir daudz un dikti, varbūt tapēc tagad mazo Yamaha līdz laivai nonest sagādā grūtības !
un otrs tā kā ir strādāts, tad var atļauties, un pie reizes ļaut piepelnīties vēl kādam ! :)
27.jūnijs 2022, 10:45 | links
 
Jon-Hill [26.06.22]: .. kā Mirtante teiktu: *rīdzinieki nav nekādi cilvēki*,, bet redz makteņus tur tirgo :)
Jelgavas apriņķī neviena piedāvājuma,, labprāt iepirtktu kādu simtiņu.. bet tak nē, nepiedāvā !!!
Baltās apkaklītes ir izlutinātas. Rīdzinieks būdams, esmu padzīvojis rajona pilsētā. Jaunībā paņēmu lāpstu un aidā uz kādu kūtī vai kolhoza fermu. Priekš sevis tagad audzēju pats. Ja tas ir zem sava goda, tad latvietim ģenētiski iekodēts un zināms, kur var sarakt tārpus pilsētas apstākļos. Runā, ka slinkumu lielāko tiesu izārstē ienākumi. :).
27.jūnijs 2022, 10:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager