Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Praviets [19.05.22]: 0 : 5 pēc pirmā perioda. Kā nav kauna pazemoties. Vismaz met pa purnu, bet to arī neprot un dabū sodu. Ja nevar, tad nevajag iet vispār laukumā, pirms spēles neostīt ožamo spirtiku, bet lietot kvalitatīvo somu, kā arī izklaidēties bordelī. Labāk saņemt tehnisko zaudējumu bez pazora un netēlot varošos. Neķeriet kreņķi, vinnēs zviedrus un visus pārējos un tad Latvija būs čempions. Jābūt esot optimistam, savādāk Admins paliks dusmīgs un mani banos. :). Bet atstāt bez uzmanības Antihokeju nevarēju....
Tava smirdēšana bija tik pat ļoti gaidāma kā rīta sūds. Principā analoģiskas lietas.
Būsim reāli. Salīdzināt sastāvus ir tas pats kas salīdzināt mūsdienu makšķernieku ar makšķernieku pravietis. Diena pret nakti.
Protams , var uzrakstīt palagu , ka ar 3 ēsmu āķi ( samoduru) un priecāties ka esi atkodis kā ķert 400 g pličus, bet var arī paklusēt.

Paklusēt vateni tu nevari, ja runa ir par jebkādu Latvijas nodiršanu, tādēļ admins tev piedos :) tu taču tāpat ielīdīsi atpakaļ, kāda jēga tevi banot. Gnīdas tā dara, vai ne pravieti?
19.maijs 2022, 21:23 | links
 
0 : 5 pēc pirmā perioda. Kā nav kauna pazemoties. Vismaz met pa purnu, bet to arī neprot un dabū sodu. Ja nevar, tad nevajag iet vispār laukumā, pirms spēles neostīt ožamo spirtiku, bet lietot kvalitatīvo somu, kā arī izklaidēties bordelī. Labāk saņemt tehnisko zaudējumu bez pazora un netēlot varošos. Neķeriet kreņķi, vinnēs zviedrus un visus pārējos un tad Latvija būs čempions. Jābūt esot optimistam, savādāk Admins paliks dusmīgs un mani banos. :). Bet atstāt bez uzmanības Antihokeju nevarēju....
19.maijs 2022, 21:10 | links
 
Praviets [17.05.22]: edzuss2 [Vakar]: Pravietis - nu nav jēga tur iedziļinieties :D tur viss ir slikti!!!
Jau nez cik gadus dzen sūdus. Tie kas šeit ir vairākus gadus sapratīs to, bet jaunie lietotāji diemžēl to nezin.Pateikt, ka Latvijā čempions nozīmē nepateikt neko, bet ar to gan ir pateikts viss par sevi. Man par asinizatoru nav jāstrādā ar divām izglītībam, un tās neesmu ieguvis tautas universitātē, vai veroties monitorā. Rakstu, lai rosinātu domāt, nevis ielaistos vārdu kaujās un kolektīvi masturbētu.
Tavs rakstītais 99% tiešām rosina domāt! Domāt par to, no kurienes rodas tādi vates troļi, faktu sagrozītāji, apmelotāji, asinizatori, copes "eksperti", dezimformātori un tukšpļūtītāji, kā tu, praviet!:)
17.maijs 2022, 17:24 | links
 
Ierakstu var patīt atpakaļ. Breksis parādījās 10:12. Un pastāvīģi grozās pie nārsta vietas.
17.maijs 2022, 15:10 | links
 
Tagad lielvārdes nārsta vietā smuks plaudis kaut ko dara. Izskatās ka nārsto bet nava par agru.
17.maijs 2022, 13:26 | links
 
Praviets [17.05.22]: edzuss2 [Vakar]: Pravietis - nu nav jēga tur iedziļinieties :D tur viss ir slikti!!!
Jau nez cik gadus dzen sūdus. Tie kas šeit ir vairākus gadus sapratīs to, bet jaunie lietotāji diemžēl to nezin.Pateikt, ka Latvijā čempions nozīmē nepateikt neko, bet ar to gan ir pateikts viss par sevi. Man par asinizatoru nav jāstrādā ar divām izglītībam, un tās neesmu ieguvis tautas universitātē, vai veroties monitorā. Rakstu, lai rosinātu domāt, nevis ielaistos vārdu kaujās un kolektīvi masturbētu.
Kur ieguvi? Savā veļikajā vai kādā no okupētajām zemēm? Vai vienkārši izdomāji, lai atkal tukši pamuldētu?
Tu krieviņ esi visīstākais asinizators te! tev baudu sagādā, ka pār tevi gāž sūdus.
Ja tā nav, atbildi - kādēļ tu te raksti savus murgus? Vai gribi pateikt, ka raksti kaut ko par makšķerēšanu? Pareizi. Te tu raksti par hokeju tikai. Nu vēl par vibratoriem un to, ka vēlies vairāk apakšveļas reklāmas. Būtībā, hokejs jā.
Tevi nobloķēja! Pirms tam tu dienām čīkstēji cik labs būs forums lielajā lomā un tevi tur novērtēšot. Viss būšot labāk kā te. Te ir briesmīgi.

Bet tu kā mēsls ielīdi atpakaļ ar jaunu profilu un turpini rakstīt savus sūdus par neko, par to cik Latvijā viss ir slikti utt.
Tu pretī saņem tikai un vienīgi sūdus pār sevi. Veseli cilvēki izvairās no sūdiem un sūdiem pār sevi.
Un tu krievu trolli gribi pateikt ka neesi sūdu asinizators??? tu esi. Pamatīgs
17.maijs 2022, 12:19 | links
 
Pravietis - nu nav jēga tur iedziļinieties :D tur viss ir slikti!!!
Jau nez cik gadus dzen sūdus. Tie kas šeit ir vairākus gadus sapratīs to, bet jaunie lietotāji diemžēl to nezin.

edzuss2, 16.maijs 2022, 23:06


Nu svētdien Burtniekā viens zināms makšķernieks no lielas un krutas laivas tā gandrīz esot aizgājis... Stiprs vējš un liels vilnis, vienatnē copējis un ievandījies no platformas, pie tam baigi neveiksmīgi, kāja iesprūdusi elektromotora satiprinājuma un sapinusies ap priekšgala striķi, pats atbrīvoties nekā... Baigi paveicās, ka piebrauca netālu esošā laiva....
17.maijs 2022, 11:14 | links
 
edzuss2 [16.05.22]: Pravietis - nu nav jēga tur iedziļinieties :D tur viss ir slikti!!!
Jau nez cik gadus dzen sūdus. Tie kas šeit ir vairākus gadus sapratīs to, bet jaunie lietotāji diemžēl to nezin.
Pateikt, ka Latvijā čempions nozīmē nepateikt neko, bet ar to gan ir pateikts viss par sevi. Man par asinizatoru nav jāstrādā ar divām izglītībam, un tās neesmu ieguvis tautas universitātē, vai veroties monitorā. Rakstu, lai rosinātu domāt, nevis ielaistos vārdu kaujās un kolektīvi masturbētu.
17.maijs 2022, 10:17 | links
 
Baltiņā paziņa pie šāda manevra ( izgriezis rumpeli un iedeva gāzi uz maksimumu) motoru noslīcināja. Nebija normāli pie tranča pieskrūvējis.
17.maijs 2022, 08:12 | links
 
,,Negadījums uz ūdens notika pusdienlaikā. Motorlaivas vadītājs, visticamāk, neveikli veicot manevru, sasvērās un pārkrita pāri bortam, bet iedarbinātais motors turpināja nekontrolēti dzīt laivu pa apli.''

Beigās gan tiek rakstīts.

,,Taču konkrētajā gadījumā Juglas ezerā, apsekojot vīrieša laivu, atklājās, ka šāds drošības rīks netika izmantots. Par laimi, mediķu palīdzība šoreiz cietušajam nebija vajadzīga.''

https://degpunkta.tv3.lv/degpunkta-dazadi/pec-strauja-manevra-kisezera-makskernieks-parkrit-pari-bortam-laiva-nekontroleti-griez-saulites/
17.maijs 2022, 08:07 | links
 
Pravietis - nu nav jēga tur iedziļinieties :D tur viss ir slikti!!!
Jau nez cik gadus dzen sūdus. Tie kas šeit ir vairākus gadus sapratīs to, bet jaunie lietotāji diemžēl to nezin.
16.maijs 2022, 23:06 | links
 
Pravieti. tev vajag nopietni sākt domāt ko tu runā ....

Abavnieks, 16.maijs 2022, 21:09


Pravietis jau nesaprot, kā šīs reklāmas strādā! Un jau jau skatās visādādas apakšveļas, intīmpreces, tad arī tādas reklāmas redz, ja skatās riepas, copes loriņus tad arī tādas reklāmas rāda!
16.maijs 2022, 22:09 | links
 
Neesam tik daudz lai stridetos savā starpā, lai visiem labs vakars un nauda makā,, ,
16.maijs 2022, 21:13 | links
 
Praviets [16.05.22]: RaimisD [19:43]: Ziniet, vienā ēstuvē ,kur parasti pusdienoju, ievēroju pozitīvu tendenci.
Arvien, vairāk krievi šajā vietā runā latviski. Šķībi, greizi, bet cenšas.
Pie kam, tirgoņi ir pretīgi pieklājīgi pret krieviem. Atliek tik pircējam bišķi nostostīties, pateikt krieviski vārdu kā pārdevēja smaidīdama uzreiz pāriet krievu valodā.
Morāle
Ne visi krievi ir putleristi un ne visi latvieši ir latvieši.Klau, dzīvē notiek dažādi kuriozi. Esmu šajā nodaļā runājis tikai par hokeju, bet ne par politiku. Pāris bērni te ir dezontereti alkohola reibumā un dzen durku. :). Atstāj bez reakcijas. Nešaubīgi somu spēles stils mani imponē. Kāds logisks sakars ar krieviem. Dzērumā vai prastuma delirijs.

Pravieti. tev vajag nopietni sākt domāt ko tu runā ....
16.maijs 2022, 21:09 | links
 
Pravietis [11.10.21]: Admin...., cik ilgi tizlosies ar saviem saražotajiem kloniem. Vēlies pārbaudīt manu pacietības robežu. Kas tie par dauņa šļupstiem un taisnošanos, "ka nezināji, ka fotogrāfējis esmu es "un tt. Paskaidroju vēl vienu reizi tiem, kam bēniņos dzirksteļo...., un pārņemti savā vajāšanas mānijā izdomā regulārus idiotismus un veselības stāvoklis neļauj apstāties. Man ir aptuveni desmit fotogrāfijas visos nepieciešamajos rakursos. Sagaidīju un nofotografēju arī kuģi (ir panorāmas bilde), lai pēc tā iziešanas no ostas varētu precīzi noteikt tīklu atrašanās laiku un tt. Es atbildēšu par saviem vārdiem un darbiem, bet vai tu spēsi to izdarīt. Sekla domāšana tevi spiež izmantojot arvien rafinētākas un nelietīgākas metodes mani aprunājot. "Ko tu mani fāteru māci p....ties" (latviešu teiciens). Par kādu banālu un bērnišķīgu ziņošanu te var būt vairs runa, ja jau tik klajas nelikumības notiek inspektoriem deguna galā, visredzamākajā un publiskākajā vietā Rīgā. Tas, nupat, jau ir apokaliptisks bezpreģels. Es zinu daudz iedarbīgākas metodes un zinu kā jārīkojas bez tavām bērnišķigajām pamācībām. Pagaidām nogaidīšu un pēc kompetentu orgānu pieprasījuma, ja tāds būs, nodošu fotogrāfijas valsts varas rūpīgajās rokās, Man nevajag iestāžu, kas pašas sevi kontrolē, tupu atrakstīšanos, ka tīklus nejauši ir pārvietojusi straume, vai krievu zemūdene tos nejauši parāvusi. ..... Ko es vēl tev saprotamā latviešu valodā neesmu spējis "iedot bietē". Par ko atkal esi tā norūpējies.....tīkli nepatīk, mani lomi nepatīk, kas vēl..... To visu labāk izstāsti speciālistam... Netraucē citiem dzīvot.
Esmu šajā sadaļā runājis tikai par hokeju...!:)))
Tev, praviet, smadzenes ir riktīgi sviestā sagājušas!:)))
16.maijs 2022, 20:39 | links
 
Praviets [16.05.22]: Klau, dzīvē notiek dažādi kuriozi. Esmu šajā nodaļā runājis tikai par hokeju, bet ne par politiku. Pāris bērni te ir dezontereti alkohola reibumā un dzen durku. :). Atstāj bez reakcijas. Nešaubīgi somu spēles stils mani imponē. Kāds logisks sakars ar krieviem. Dzērumā vai prastuma delirijs.
Mans teiktais nebija Jusu sarunu kontekstā.
16.maijs 2022, 20:31 | links
 
RaimisD [16.05.22]: Ziniet, vienā ēstuvē ,kur parasti pusdienoju, ievēroju pozitīvu tendenci.
Arvien, vairāk krievi šajā vietā runā latviski. Šķībi, greizi, bet cenšas.
Pie kam, tirgoņi ir pretīgi pieklājīgi pret krieviem. Atliek tik pircējam bišķi nostostīties, pateikt krieviski vārdu kā pārdevēja smaidīdama uzreiz pāriet krievu valodā.
Morāle
Ne visi krievi ir putleristi un ne visi latvieši ir latvieši.
Klau, dzīvē notiek dažādi kuriozi. Esmu šajā nodaļā runājis tikai par hokeju, bet ne par politiku. Pāris bērni te ir dezontereti alkohola reibumā un dzen durku. :). Atstāj bez reakcijas. Nešaubīgi somu spēles stils mani imponē. Kāds logisks sakars ar krieviem. Dzērumā vai prastuma delirijs.
16.maijs 2022, 20:19 | links
 
Praviets [16.05.22]: Vai kādreiz pienāks diena, kad iemācīsies spēlēt hokeju ar 1.numuru. Ar somiem bija hokejs, šodien šovs priekš jaunajiem hokejistiem. Lieli un mazie, nācija dodieties atslābst pie alus krūkas ..... Cerības saglabājas, ka paģirās nevajadzēs mocīties cīņā par... " projām jāiet, projām jāiet, šeit palikt nevaru"... . :).
Čemodan, vokzal, rašistu trolli!
16.maijs 2022, 19:47 | links
 
Ziniet, vienā ēstuvē ,kur parasti pusdienoju, ievēroju pozitīvu tendenci.
Arvien, vairāk krievi šajā vietā runā latviski. Šķībi, greizi, bet cenšas.
Pie kam, tirgoņi ir pretīgi pieklājīgi pret krieviem. Atliek tik pircējam bišķi nostostīties, pateikt krieviski vārdu kā pārdevēja smaidīdama uzreiz pāriet krievu valodā.
Morāle
Ne visi krievi ir putleristi un ne visi latvieši ir latvieši.
16.maijs 2022, 19:43 | links
 
Praviets [16.05.22]: Vai kādreiz pienāks diena, kad iemācīsies spēlēt hokeju ar 1.numuru. Ar somiem bija hokejs, šodien šovs priekš jaunajiem hokejistiem. Lieli un mazie, nācija dodieties atslābst pie alus krūkas ..... Cerības saglabājas, ka paģirās nevajadzēs mocīties cīņā par... " projām jāiet, projām jāiet, šeit palikt nevaru"... . :).

Eu vates galva. Saprotu, ka tu tāpat par saviem vārdiem nekad neesi atbildējis un arī neatbildēsi, bet tāpat interesanti. Pret somiem tev bija šādi vēmekļi par Latvijas izlasi.
Šodien tev jau pret somiem bija vērojams ĪSTS HOKEJS.
kārtējo reizi personības un domu dalīšanās?
16.maijs 2022, 19:40 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager