Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Un šī tendence pastiprināsies. Drīz, ja esi krievs pat normālā darbā neiekārtosies.
19.marts 2022, 14:29 | links
 
Pat turki kas lūdzās uz krievu tūristiem. Tie bija lielākie feikā zelta un kažokādu pircēji. Tagad tos dzen no veikala ārā.
19.marts 2022, 14:23 | links
 
RaimisD [08.03.22]: Stāstīju dēlam, ka bija laiki, kad varēja pa purnu atrauties tikai par to, ka esi latvietis vai krievs. Atnākt mājās no skolas un nesakauties ar krieviem pieturā tas bija retums. Kautiņi rajons pret rajonu, skola pret skolu. Neticēja, ka tik debīli laiki varēja būt.
Spriežot pēc attiecībām darba kolektīvos, sarunām gaidot rindā pie kases, ēstuvēs utt.
Ar nožēlu secinu, ka tādus laikus piedzīvos arī jaunā paaudze.
Runājām pirms kāda laika. Teicu, ka jaunā paaudze var saskarties ar problēmām tikai dēļ tā, ka ir Latvietis vai krievs.
Pamazām tas sāk sākties.
Latviešu bērni nevēlas sēsties pie viena sola ar krieviem.
Šķiet viņus ,vai sabiedrību kopumā maz interesē vai tas krievs atbalsta putinu vai nē.
https://www.apollo.lv/7479953/berni-skolas-sola-atsakas-sesties-blakus-krievvalodigajiem-ka-cinities-ar-rusofobiju-bernu-vidu-skaidro-nils-sakss-konstantinovs
19.marts 2022, 14:20 | links
 
MT9 [14.03.22]: Vai kāds pateiks kur var redzēt temperatūru upēs?

Praviets, 14.marts 2022, 13:57
Viena no vietām, kur šo to var redzēt...
https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464
Paldies. Es gāju turpat uz novērojumu staciju. Tur rāda tikai būdiņas un koordinātas. Biju aizmirsis, ka viss ir vienkāršāk.
14.marts 2022, 14:26 | links
 
Vai kāds pateiks kur var redzēt temperatūru upēs?

Praviets, 14.marts 2022, 13:57


Kuras upes tevi interesē? Volga? Maskva reka?...?
14.marts 2022, 14:09 | links
 
Vai kāds pateiks kur var redzēt temperatūru upēs?

Praviets, 14.marts 2022, 13:57

Viena no vietām, kur šo to var redzēt...
https://www.meteo.lv/hidrologijas-operativa-informacija/?nid=464
14.marts 2022, 14:07 | links
 
Vai kāds pateiks kur var redzēt temperatūru upēs?
14.marts 2022, 13:57 | links
 
Davis-Di [10.03.22]: Atceros, ka bērnībā šitās balles un diskotēkas bija kā izklaide. Speciāli novilkām visu nakti un tad uz rīta pusi gājām kautiņus skatīties, bija jautri. Pēctam varēja izkritušus telefonus un makus meklēt. Parasti gan centàmies atrast saimniekus, tā bija nākamā izklaides daļa. Zvanījām uz kādu no saglabātajiem nr un centāmies izsecināt, kur pālī saimnieks varētu gulēt :DD
BAigars, 10.marts 2022, 01:37

Es ar benefon max (NMT mobīlais) esmu suni sitis kas klūp virsū, nerunājot par to ka kāds ir arī pa skaustu dabūjis ar to.
Bet tu te runā par pazaudētiem telefoniem un makiem ...
Tad mums bija gadi 12 14, nevienu ar telefoniem nesitām :D
10.marts 2022, 11:04 | links
 
Atceros, ka bērnībā šitās balles un diskotēkas bija kā izklaide. Speciāli novilkām visu nakti un tad uz rīta pusi gājām kautiņus skatīties, bija jautri. Pēctam varēja izkritušus telefonus un makus meklēt. Parasti gan centàmies atrast saimniekus, tā bija nākamā izklaides daļa. Zvanījām uz kādu no saglabātajiem nr un centāmies izsecināt, kur pālī saimnieks varētu gulēt :DD
BAigars, 10.marts 2022, 01:37


Es ar benefon max (NMT mobīlais) esmu suni sitis kas klūp virsū, nerunājot par to ka kāds ir arī pa skaustu dabūjis ar to.
Bet tu te runā par pazaudētiem telefoniem un makiem ...
10.marts 2022, 02:40 | links
 
Atceros, ka bērnībā šitās balles un diskotēkas bija kā izklaide. Speciāli novilkām visu nakti un tad uz rīta pusi gājām kautiņus skatīties, bija jautri. Pēctam varēja izkritušus telefonus un makus meklēt. Parasti gan centàmies atrast saimniekus, tā bija nākamā izklaides daļa. Zvanījām uz kādu no saglabātajiem nr un centāmies izsecināt, kur pālī saimnieks varētu gulēt :DD
10.marts 2022, 01:37 | links
 
Katram savs stāsts. Daudzas balles pilsētā un laukos. Kā likums, ap 3-5 no rīta grūtgalvji sāk sist viens otram zobus laukā. Lielākā daļa diskotēkas apmeklētāju gan parasti ar nožēlu uz to visu noskatījās. Visos šajos mednieku stāstos kaut kā izpaliek tā cilvēju jūra, kas noskātījās uz kautiņu dalībniekiem kā uz idotiem. Arī mikrorajonos.
10.marts 2022, 01:11 | links
 
Willy [20:34]: 3.gadi profenē Ogrē runčos...nebij vakara bez kautiņa!Un tie kas negāja uz klopi automātā tika ieskaitīti mīzējos. Varbūt viņi vienkārši domāja ar galvu.
Paštukoja.
Ir liela varbūtība, ka man ielauzīs galvu, sadurs. Ja nē, tad var sašņorēt menti. Automātā milicijas uzskaite. Augstskolā sūdu tiksi. Man to vajag, nē.
Un čalis kļūst par mīzēju.
Es gāju, tik tagad, pēc desmitiem gadu, retrospektīvā izvērtējot, saproti, ka viss nav tik viennozīmīgi.

RaimisD, 9.marts 2022, 21:22


Katram savs stāsts, esmu zaļumbalē arī ķieģeli mašīnas logā dabūjis no letiņiem :D

Kas attiecas uz Krievvalodīgajiem, tad padalīšos ar vienu stāstu, lai arī esmu dabūjis pa galvu un arī pietiekoši pieklopējis!
Rajons kurā dzīvoju ir viens no viss latviskākajiem Rīgā, visi krievi bija zināmi, kopā spēlējām gan nousu, gan futbolu, bet ik pa laikam no Zolitūdes un Ziepniekkalna ienāca jauni, kas nezināja esošo kārtību, bija bērnu apzagšanas, kautiņi, un par visu diezgan bargi tika sodīti no mūsu puses!
Īsti pat neatceros par ko bija konflikts, bet mani pārķēra viens krievvalodīgais ar savu un plus vietējo braņdžu, ~15 pret mani vienu, kad vietējie ieraudzīja par kuru ir stāsts, tad lai arī viņš aiz viņu mugurām bļāva, lai mani sit un piekauj, viņi viņu izgrūda priekšā un pateica, ka vienīgais ko viņi darīs ir ka pieskatīs 1:1, tajā mirklī vairāki sitieni viņam pa galvu, iegrūdu setā ar galvu, sitiens pa pakausi, muguru, lai piezemējas, sitiens ar kāju + nospļāvos un aizgāju tālāk! Un uz to noskatījās ~15 viņa līdzgaitnieku.

Morāle "savējos nepametam" ir tikai sauklis, ja jūt un zina, ka dabūs pretī arī pēc laika, neviens necīnīsies un bikses būs pilnas, bet barā protams varoņi!

hvz ~25 gadus, vecs stāsts un neattiecinu uz esošiem krievvalodīgajiem.
10.marts 2022, 00:16 | links
 
Tāda anekdote tikko no jūtuba.
Krievu gūsteknis zvana mātei no Ukrainas.
Mammu, te tavs dēls.
Nē, pa televizoru teica, ka man ir meita.
9.marts 2022, 23:41 | links
 
Vai tiešām mūsdienu jaunieši lieto ko vairāk kā mēs savā laikā? Tik cik visàdi elektroniskie mēsli tagad.
Bet tā pati zàle, lsd, kāda ripiņa, bija gan pirms 20 gadiem, gan tagad. Nemanu savu jauniešu (to, ar kuriem ikdienā strādāju) vidū kādas būtiskas atšķirības. Es pat teiktu, ka lielāks procents neko jaunu neizdomā un lieto tikai alko. 80to 90to gadu jaunieši tomēr vairāk kādu narkotisko vielu pamēģināja.
9.marts 2022, 23:27 | links
 
usis [09.03.22]: A kas jumsim no tā, zils, rozā, trans, nu ir procenti, bija, būs.
Kāmēr viņi sēž savās četrās sienās, lai bāž ko kam un kur vien grib, bet ja to sāk kladzināt publiski.. labi, ka mūsdienu pasaulē vēl ir 70to 80to gadu cilvēki, kas tādiem reizēm ierāda vietu.
9.marts 2022, 23:23 | links
 
Abavnieks [09.03.22]: usis [49m]: Ok, jādzer, jākaujas, zaķi uz to pavelkas, paskatiet uz austrumiem, cik tālu atīstījušies tādā stilā.Labāk krāsot nadziņus, papīpēt elektronisko, iemaukt kādu sintētisko šaibu un ar krāsotu seju teikt - esmu vīrietis. Kaut gan nu jau tas tāds stiepts jēdziens, ka tik kāds ekstāzē pamīca.
Un sievietēm jā, tādi patīk, tie ir tie, kas aizstāvēs.

Nevajag pārspīlēt, ka tagad skolās būtu jādod šņabis brokastīs, lai visi sit viens otru nost. Jebkuram adekvāti domājošam skaidrs, ka pārmērīga lietošana ir kaitīga.

Bet sabiedrības tendence tomēr ir tāda, ka lēnām viss kļūst par normu, es runāju par vīriešu pārsievišķošanos. Vai tas ir labi, to jau katram spriest pašam. Bet priecājos, ka manā draugu un paziņu lokā nav tādu salātu, pediņu un neviens ar krāsotiem nagiem uz copi neierodas.
Beidzot arī tu esi sācis runāt sakarīgu valodu, man prieks.
9.marts 2022, 23:22 | links
 
A kas jumsim no tā, zils, rozā, trans, nu ir procenti, bija, būs.
9.marts 2022, 23:13 | links
 
Nu ir jau arī tā, ka tas tagad ir moderni, būt par netradicionāli....
9.marts 2022, 23:00 | links
 
BAigars [09.03.22]: Kas tagad? Tagad, goda vārds, biežām nākas redzēs kā 16 gadīgi puikas laizās savā starpā
Fubla to pat negribas komentēt, bet pāris teikumi.
Reinča stāsta. No mana dārziņa viens ir transpersona. Es pazinu šī, šīs personas vecākus. Tēvs, kuilis kam testosterons tek pa lūpu kaktiņiem, māte meiča, kas gatava atdoties traktoram, jo tas ir vīriešu dzimtes. Un te pēkšņi dēls transpersona, bled transpersona Karl ! Kkas dabā nogājis greizi.
9.marts 2022, 22:49 | links
 
usis [09.03.22]: Ok, jādzer, jākaujas, zaķi uz to pavelkas, paskatiet uz austrumiem, cik tālu atīstījušies tādā stilā.
Labāk krāsot nadziņus, papīpēt elektronisko, iemaukt kādu sintētisko šaibu un ar krāsotu seju teikt - esmu vīrietis. Kaut gan nu jau tas tāds stiepts jēdziens, ka tik kāds ekstāzē pamīca.
Un sievietēm jā, tādi patīk, tie ir tie, kas aizstāvēs.

Nevajag pārspīlēt, ka tagad skolās būtu jādod šņabis brokastīs, lai visi sit viens otru nost. Jebkuram adekvāti domājošam skaidrs, ka pārmērīga lietošana ir kaitīga.

Bet sabiedrības tendence tomēr ir tāda, ka lēnām viss kļūst par normu, es runāju par vīriešu pārsievišķošanos. Vai tas ir labi, to jau katram spriest pašam. Bet priecājos, ka manā draugu un paziņu lokā nav tādu salātu, pediņu un neviens ar krāsotiem nagiem uz copi neierodas.
9.marts 2022, 22:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager