Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
abrakadabra [02.03.22]: 2) Pats vienlaicīgi ieliek bildi, kur administrēšanas izdevumi ir 213 tūkstoši.
Nu es tā vienkāršoti.
Biju domājis
,, noadmistrējuši,, kā notralinājuši.
Paņēmu summu kas ir ziedota un summu kas nodota cilvēkiem.
Ja ņem ieņēmumus kopā, tad notralinātās naudas ir vēl vairāk.
2.marts 2022, 14:40 | links
 
1)RaimisD izziņo, ka ziedot.lv ir notrallinājuši (tā var noprast terminu "noadministrējuši") 881 tūkstošus saziedotās naudas.
2) Pats vienlaicīgi ieliek bildi, kur administrēšanas izdevumi ir 213 tūkstoši.
Nu lab, ko nu mēs te ar mateni vai loģiku šādos grūtos laikos. Kā jau teicu, tā linča tiesa tā asiņainākā.

Līdz ar to pievienojos RimisD un izsludinu lēmumu:
Mīļie tautieši, lūdzu pārstājiet ziedot organizācijai ziedot.lv! Meklējam citas organizācijas, ja ir vēlme ziedot!
2.marts 2022, 13:25 | links
 
Ir tāds teiciens ,, Komu voina, a komu maķ rodnaja,,
Interesanti cik šis kantoris ieraus nāsīs no Ukrainai saziedotās naudas.
2.marts 2022, 11:31 | links
 

2 daļa
2.marts 2022, 10:59 | links
 

1 daļa
2.marts 2022, 10:59 | links
 
jopciks [02.03.22]: No kurienes šādi skaitļi? No kādas VID/Lursoft atskaites? Vari padalīties? Ļoti interesanti
Ņēmu no Firmas. Lv
2.marts 2022, 10:51 | links
 
Viņu pašu mājas lapā ir...
2.marts 2022, 10:46 | links
 
No kurienes šādi skaitļi? No kādas VID/Lursoft atskaites? Vari padalīties? Ļoti interesanti
2.marts 2022, 10:43 | links
 
Headhunter [02.03.22]: Par ziedotelvē - labākais ir ziedot pa tiešo, bērnu namam, slimnīcai utt, jo tad nezūd "krējumiņš" no kūkas virsmas :).
Administrēšana protams, kaut ko izmaksā, bet ne jau tik daudz cik pieprasa tas kantoris. Ja tas būtu tik sirsnīgs un labdarīgs pasākums, nav skaidrs, kādēļ viņiem vajadzīgi nekustamie īpašumi - pirkumi uzrādās pārskatos. Auto parks arī nāds nevājš, kā jau te rakstīja.
Tieši tā.
Lai uzskatāmāk nosaukšu skaitļus.
2020 gads.
Saņemtie ziedojumi un dāvinājumi 3196604 eur
Naudas maksājumi personām 2314660 eur
Noadministrējuši 881944 eur.
Neslikti priekš bezpeļņas organizācijas.
Procentu paši varat sarēķināt.
2.marts 2022, 09:44 | links
 
Par ziedotelvē - labākais ir ziedot pa tiešo, bērnu namam, slimnīcai utt, jo tad nezūd "krējumiņš" no kūkas virsmas :).
Administrēšana protams, kaut ko izmaksā, bet ne jau tik daudz cik pieprasa tas kantoris. Ja tas būtu tik sirsnīgs un labdarīgs pasākums, nav skaidrs, kādēļ viņiem vajadzīgi nekustamie īpašumi - pirkumi uzrādās pārskatos. Auto parks arī nāds nevājš, kā jau te rakstīja.
2.marts 2022, 09:17 | links
 
abrakadabra [02.03.22]: Kādu procentu ziedot.lv kapitāli nosūc no saziedotās summas? Ciparu vai diršana.
Konkrētu skaitli nosaukt nevarēšu, vari uzskatīt par diršanu.
Mūsu saziedotā summa bija pietiekoša , lai apmierinātu vienu lūgumu pēc palīdzības. Teicām, lai samaksā konkrētam cilvēkam. Man viņi atbildēja. No saziedotās naudas ir jānoņem administrēšanas izdevumi. Līdz ar to naudas nav pietiekoši. Un tas cipars, kas tika noņemts nebija mazs. Precīzi neatceros, sen tas bija.
Bet katrā ziņā viņi tālu nav altruisti, viņiem tas ir bizness.
2.marts 2022, 08:20 | links
 
abrakadabra [02.03.22]: Kādu procentu ziedot.lv kapitāli nosūc no saziedotās summas? Ciparu vai diršana.

Un vai sešpadsmit gados ko pilnīgi privāta organizācija izdarījusi VALSTS VIETĀ nav pelnījusi katram darbiniekam kaut par divām labām mašīnām? Tas pats par fonda darbinieku atpūtas braucienu?

Ja es būtu kautkāds Volvo salons, es iedotu tādiem fondiem lietošanā vislepnākos auto. Šis var būt tas gadījums?

Autokluba pasākuma ziedojuma kastītes "traģēdija" nav tāds uzpūsts zīlonis? Es kad metu sīceni kastēs, pārāk neskatos. Metāla nauda, piemēram, organiskā stikla kastes ātri saskrāpē.
Par to kantori gadiem ir visādas sliktas atsauksmes. Nejau bez iemesla tādas rodas, tomēr kāds pamats jau katram gadījumam apakšā ir. Lai nu ko, bet uzdzīvot uz citu nelaimes.. nožēlojami.. labāk jauno mašīnu vietā ekstra 10k noziedo vēl no savas puses.
Es neesmu dāsnākais ziedotājs pasaulē, lai varētu nodirst visus šos kantorus, bet nu piedodiet, nekad caur šādām iestādēm nevienam neziedoju. Ja neskaita pa retam kàdu dzīvnieku patversmi.
Daudz lielāka jēga ir konkrētam cilvēkam noziedot tik cik vajag, vai tik cik vari, nevis kopējà katlā iemest savu naudu, no kura vēl kāds pa brīdim pasmeļ savai jaunajai mašīnai..
2.marts 2022, 02:23 | links
 
Kādu procentu ziedot.lv kapitāli nosūc no saziedotās summas? Ciparu vai diršana.

Un vai sešpadsmit gados ko pilnīgi privāta organizācija izdarījusi VALSTS VIETĀ nav pelnījusi katram darbiniekam kaut par divām labām mašīnām? Tas pats par fonda darbinieku atpūtas braucienu?

Ja es būtu kautkāds Volvo salons, es iedotu tādiem fondiem lietošanā vislepnākos auto. Šis var būt tas gadījums?

Autokluba pasākuma ziedojuma kastītes "traģēdija" nav tāds uzpūsts zīlonis? Es kad metu sīceni kastēs, pārāk neskatos. Metāla nauda, piemēram, organiskā stikla kastes ātri saskrāpē.
2.marts 2022, 00:40 | links
 
Jā, un tā ziedojumu novirzīšana arī nav īsti objektīva.
Atšuva manu draugu paziņu pilnīgi ar apsurdiem ieganstiem.
1.marts 2022, 22:03 | links
 
Jā, tagad daudzi cilvēki aizdomājas par finansiālo palīdzību cietušajiem.
Ņemiet vērā. Ziedot. Lv
Ir pēdējā iestāde kur to darīt.
Paskaidrošu.
Mūsu auto klubs rīkoja pasākumu. Lai piešķirtu tusiņam jēgu. Nolēmām savākt naudu slimiem bērniem. Ok aizbraucu pie viņiem pēc ziedojumu kastes. Pēc urnas, skan tizli. Tad viņu birojs atradās Bruņinieku ielā.
Iedeva man plastmasas kasti ar atveri, visa aplīmēta ar papīriem, uzlīmēm, netīra. Visu vakaru berzu, lai nebūtu kauns uz haubes nolikt.
Ok. Pasākums notika, cilvēki nadu ziedoja.
Aizvedu kasti viņiem
Paiet 3-5dienas, zvanu, jautāju, cik savācām. Uz ko man atbildēja. Ko jūs domājat mēs tūdaļ skriesim jūsu sīceni skaitīt, gaidiet.
Pēc nedēļas paziņo, tūkstotis ar kko. Pašai administrācijai autiņi jauni, tādi vēl uz garantijas. Birojs ar izskatījās ne bēdīgi. Viņi nosūc kapitālu procentu no ziedotās naudas.
Ja gribat finasiāli palīdzēt Ukrainai, ir citas organizācijas.
Ja vienkārši gribat ziedot slimiem bērniem. Ziedojiet vietnei Palidzesim.lv
Mēs sadarbojāmies ar Ilzi. Ļoti sakarīgs cilvēks. Atbrauca uz kārtējo mūsu pasākumu, iepazīstināja ar puiku, kam bija nepieciešams dzirdes aparāts. Pavisam cita attieksme.
1.marts 2022, 21:51 | links
 
RaimisD [01.03.22]: Krāsns super !!!!
Cenu jautājiet PM.
Ļoti adekvāta.
Willy skursteņa izejas bildi iemet

Ne visi sapratīs!;D
1.marts 2022, 21:21 | links
 
Krāsns super !!!!
Cenu jautājiet PM.
Ļoti adekvāta.
Willy skursteņa izejas bildi iemet
1.marts 2022, 21:17 | links
 
RaimisD [01.03.22]: Willy [22.feb]: Par pirts skursteņiem;)iekšējā ņerža 2mm bieza(magnēts nelīp)sadegusi lupatās 5g.laikā.ārējā parastā 0,4mm.ņerža(magnēts līp) tā vesela.pa vidu armētā vate...doma pirmo metru likt čuguna!bet kur dabūt!?Willy iemet savas jaunās pirtskrāsns bildes un aprakstu. Cilvēkiem noderēs. Uztaisi ,,slēpto,, reklāmu ražotājam ;)
Jo manta tiešām laba+ par to naudu.

Jā!;D...pečka zvērīga!rīt braukšu pakaļ,bet jau tagad visiem kam rādīju baigi patīk!protams arī man!:)))tādu ražotāju noteikti iesaku!uzbūvēja 3 dienās pēc vecās parauga.sāni 8mm augša 12mm un iekšējais plaukts 20mm!!!..Kadiķi ARV Latvija!
1.marts 2022, 21:03 | links
 
Willy [22.02.22]: Par pirts skursteņiem;)iekšējā ņerža 2mm bieza(magnēts nelīp)sadegusi lupatās 5g.laikā.ārējā parastā 0,4mm.ņerža(magnēts līp) tā vesela.pa vidu armētā vate...doma pirmo metru likt čuguna!bet kur dabūt!?
Willy iemet savas jaunās pirtskrāsns bildes un aprakstu. Cilvēkiem noderēs. Uztaisi ,,slēpto,, reklāmu ražotājam ;)
Jo manta tiešām laba+ par to naudu.
1.marts 2022, 20:50 | links
 
RaimisD [01.03.22]: Jāā, interesanti šajā dzīvē notiek.
Man un pieļauju daudziem pēdējā gada laikā nācies pasijāt savu tuvoko labo paziņu, čomu rindas. Nav tā, ka es mētātos ar labām čomiskām, koleģiālām attiecībām. Gluži otrādi, es tās cienu un sargāju, neatkarīgi no tautības. Bet nestandarta situācija ieveda savas korekcijas.
Spriedīšu par konkrētiem piemēriem.
Labs čoms, cope, ballītes visas lietas. Pazinu gadus divdesmit.
Sākās šī kovida herņa. Runa bija par potēšanos. Saku viņam , sapotējies, pasargā sevi no lielām problēmām, ja vēlāk arī kādas blaknes būs, tad arī kopistiski mēģināsim tikt galā. Viņš atbildēja : ja būs lemts nomirt tad tā būs augstākā griba, bet pats labprātīgi to indi sev nešpricēšu.
Ok, es viņa viedokli pieņēmu. Bet kkādā veidā attiecības sabojājās, tikāmies retāk. Līdz vairs kopā netusejam.
Tagad atkal šī situācija ar Ukrainu. Cits sakarīgs čoms, ar zinu viņu gadu desmitus. Kādā brīdī vienkārši sāk stumt pilnīgu ahineju un aizstāvēt putinu, tipa, ko viņi lecās un apdraud. Un to saka cilvēks kura sencis ir nācis no Ukrainas. Atbrauca 70to sākumā salinieku būvēt un palika šeit dzīvot.
Un tā tās labo čomu rindas plok.
Man līdzīgi!...3-4 labākie čomi,daži no bērnudārza laikiem.nevakcinējās ne pa kam!!es vienu jonson poti uztaisīju...bet ne es viņiem,ne viņi man ne reizi neprasīja kāpēc tāda izvēle!?...un esam labākie draugi vēl šodien!:)
1.marts 2022, 20:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager