Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Cik tomēr cilvēks ir ietekmējams. Atkarībā no tā, kādā informatīvajā vidē tas atrodas. Redzētais, dzirdētais pilnībā formē tā apziņu un rīcību.
Un sūdu tu viņu pārliecināsi. Nekādi argumenti nelīdz.
Ieteiktu tiem kas nespēj analītiski domāt. Objektīvi izvērtēt situāciju. Labāk skataties porņukus, youtube prikolus utt. Vismaz tādā veidā jūs mazāk sačakarēsiet dzīvi sev un citiem.
1.marts 2022, 19:38 | links
 
Jāā, interesanti šajā dzīvē notiek.
Man un pieļauju daudziem pēdējā gada laikā nācies pasijāt savu tuvoko labo paziņu, čomu rindas. Nav tā, ka es mētātos ar labām čomiskām, koleģiālām attiecībām. Gluži otrādi, es tās cienu un sargāju, neatkarīgi no tautības. Bet nestandarta situācija ieveda savas korekcijas.
Spriedīšu par konkrētiem piemēriem.
Labs čoms, cope, ballītes visas lietas. Pazinu gadus divdesmit.
Sākās šī kovida herņa. Runa bija par potēšanos. Saku viņam , sapotējies, pasargā sevi no lielām problēmām, ja vēlāk arī kādas blaknes būs, tad arī kopistiski mēģināsim tikt galā. Viņš atbildēja : ja būs lemts nomirt tad tā būs augstākā griba, bet pats labprātīgi to indi sev nešpricēšu.
Ok, es viņa viedokli pieņēmu. Bet kkādā veidā attiecības sabojājās, tikāmies retāk. Līdz vairs kopā netusejam.
Tagad atkal šī situācija ar Ukrainu. Cits sakarīgs čoms, ar zinu viņu gadu desmitus. Kādā brīdī vienkārši sāk stumt pilnīgu ahineju un aizstāvēt putinu, tipa, ko viņi lecās un apdraud. Un to saka cilvēks kura sencis ir nācis no Ukrainas. Atbrauca 70to sākumā salinieku būvēt un palika šeit dzīvot.
Un tā tās labo čomu rindas plok.
1.marts 2022, 19:30 | links
 
Ja rīt brauc dod vakarā ziņu kas un kā okei?

straume21, 1.marts 2022, 19:18

Es pār tiltu braukšu, ne ar makšķeri, bet ko redzēšu, paziņošu.
Mazajās upēs ūdens krīt, un ir diezgan tīrs.
1.marts 2022, 19:23 | links
 
Ja rīt brauc dod vakarā ziņu kas un kā okei?
1.marts 2022, 19:18 | links
 
Kāds var pateikt kas notiek Staļģenē ir kāds bijis kā ar līmeni kādā krāsā ūdens ir vērts braukt meijginat ko noķert

straume21, 1.marts 2022, 18:14

ūdens ir, un straume arī, kafija vairs varētu arī nebūt, rītvakar domāju, ka būšu redzējis.
Bet domāju, ka vēl var pagaidīt.
1.marts 2022, 19:02 | links
 
Kāds var pateikt kas notiek Staļģenē ir kāds bijis kā ar līmeni kādā krāsā ūdens ir vērts braukt meijginat ko noķert
1.marts 2022, 18:14 | links
 
Es redēju Peldpirts Daugavas krastā - https://www.lieliskadavana.lv/davanas-gimenei?categories=175

Zinu, ka ir arī Āgenskalnā, pašā viducī, saucas Nāras pirts - tur var ar kompāniju doties.
28.februāris 2022, 11:12 | links
 
Varbut kads var padalities ar idejam vai projektiem ka uzbuvet no kiegela un koka labu kupinatavu?
23.februāris 2022, 20:30 | links
 
Lai pievienotos informatīvajai konferencei: http://meet.google.com/dvr-jqza-ycv
23.februāris 2022, 19:46 | links
 


Copes grupa "Āķis Lūpā" turpina iknedēļas video konferenču sēriju.

Šīs nedēļas tēma: Lašveidīgo zivju makšķerēšana.
Copes paveida pamati, inventārs, taktika u.c. nianses.
Kad? Jau šo trešdien (23.02.22) plkst. 20:00 pēc Latvijas laika.
Studijā viesojas un dalās pieredzē @zeltabaarda

Konferences iekšējās kārtības noteikumi un norises plāns:
Video konferences kārtība:
. Piedalās konferences vadītājs, eksperti un interesenti.
. Konferences vadītājs iepazīstina interesentus ar šī vakara tēmu, ekspertu un iekšējās kārtības noteikumiem.
. Konference notiek intervijas stilā, kur konferences vadītājs intervē ekspertu, uzdod interesentu jautājumus, kas iesūtīti mūsu sociālajos tīklos (Instagram - @copesgrupa, “Āķis Lūpā” WhatsApp grupā) vai tiešsaites laikā, nospiežot trīs vertikāli izvietotos punktus labajā pusē, ekrāna lejasdaļā un izvēloties “Ziņojumi zvana laikā”.
. Pievienoties konferencei iespējams, sekojot uzaicinājuma saitei, kas tiks publicēta neilgi pirms norādītā konferences sākuma komentāru sadaļā vai kā atsevišķa publikācija.
. Pēc pievienošanās momentāni ir jāizslēdz sava video un audio dalība, audio kvalitātes uzlabošanas nolūkos. To atļauts ieslēgt konferences izskaņā, pēc eksperta intervijas, lai uzdotu ar tēmu saistītus jautajumus, kas radušies konferences gaitā.
. Kategoriski aizliegts pārtraukt konferences vadītāju, ekspertu vai citus dalībniekus.
. Konferences vadītājs patur iespēju noņemt dalībniekus no konferences bez brīdinājuma, par iekšējo noteikumu pārkāpumiem vai neadekvātu uzvedību.

Konference norisinās lietotnē Google meet. To ērti lietot gan no datora, gan mobilā tālruņa.
Laipni lūgti pievienoties visi interesenti.
Tiekamies dabā, pie ūdeņiem un video konferencē!

Copes grupa "Āķis Lūpā"

#ĀķisLūpā #Copesgrupa #LielaisLoms #ParCopiLV #CashAFish #ManaCope #SalmonFishing #Salaca #Gauja
23.februāris 2022, 09:39 | links
 
Davis-Di [22.02.22]: Psrs laikos stāvvadus lika mājām čuguna-tādu vajadzētu.ap160mm varētu būt tie

Willy, 22.februāris 2022, 21:23

Tieši tādu arī meklēšu!
Lielākā daļa izmesta, zinu ir mezgli kaut kādi, kas nebija aizvesti, bet man šķiet es kādus divus trubas gabalus noliku kaut kur, katram gadījumam.
Pm!
22.februāris 2022, 22:11 | links
 
Psrs laikos stāvvadus lika mājām čuguna-tādu vajadzētu.ap160mm varētu būt tie

Willy, 22.februāris 2022, 21:23


Tieši tādu arī meklēšu!
Lielākā daļa izmesta, zinu ir mezgli kaut kādi, kas nebija aizvesti, bet man šķiet es kādus divus trubas gabalus noliku kaut kur, katram gadījumam.
22.februāris 2022, 22:02 | links
 
Psrs laikos stāvvadus lika mājām čuguna-tādu vajadzētu.ap160mm varētu būt tie
22.februāris 2022, 21:23 | links
 
Davis-Di [22.02.22]: Esmu runājis ar tirgotājiem par keramiku...šie neiesaka pirtij

Willy, 22.februāris 2022, 21:06

Ok, tik sīki nezinu!
Cik tev diametru vajag?
Bildē baigi resna izskatās, man šķiet kaut kur vēl mētājās ~1,5m 160mm vai 200mm , bet jāmeklē.
Mana ir 160mm ārējais....pirms tam bij 8mm bieza melnā met.truba-tā kādus 6-7gadus turēja
22.februāris 2022, 21:20 | links
 
160 būtu ok!;)

Willy, 22.februāris 2022, 21:18


Rīt pa gaismu pameklēšu, ceru ka nav aiz malkas :D
Ja atradīšu padošu ziņu PM, bet neko nesolu.
22.februāris 2022, 21:19 | links
 
Davis-Di [22.02.22]: Esmu runājis ar tirgotājiem par keramiku...šie neiesaka pirtij

Willy, 22.februāris 2022, 21:06

Ok, tik sīki nezinu!
Cik tev diametru vajag?
Bildē baigi resna izskatās, man šķiet kaut kur vēl mētājās ~1,5m 160mm vai 200mm , bet jāmeklē.
160 būtu ok!;)
22.februāris 2022, 21:18 | links
 
Esmu runājis ar tirgotājiem par keramiku...šie neiesaka pirtij

Willy, 22.februāris 2022, 21:06


Ok, tik sīki nezinu!
Cik tev diametru vajag?
Bildē baigi resna izskatās, man šķiet kaut kur vēl mētājās ~1,5m 160mm vai 200mm , bet jāmeklē.
22.februāris 2022, 21:16 | links
 
Davis-Di [22.02.22]: Par pirts skursteņiem;)iekšējā ņerža 2mm bieza(magnēts nelīp)sadegusi lupatās 5g.laikā.ārējā parastā 0,4mm.ņerža(magnēts līp) tā vesela.pa vidu armētā vate...doma pirmo metru likt čuguna!bet kur dabūt!?

Willy, 22.februāris 2022, 20:48

Nav dzirdēts, ka vēl kur čuguna tirgo. Papēti keramiskos!
Esmu runājis ar tirgotājiem par keramiku...šie neiesaka pirtij
22.februāris 2022, 21:06 | links
 
Par pirts skursteņiem;)iekšējā ņerža 2mm bieza(magnēts nelīp)sadegusi lupatās 5g.laikā.ārējā parastā 0,4mm.ņerža(magnēts līp) tā vesela.pa vidu armētā vate...doma pirmo metru likt čuguna!bet kur dabūt!?

Willy, 22.februāris 2022, 20:48


Nav dzirdēts, ka vēl kur čuguna tirgo. Papēti keramiskos!
22.februāris 2022, 21:02 | links
 

Par pirts skursteņiem;)iekšējā ņerža 2mm bieza(magnēts nelīp)sadegusi lupatās 5g.laikā.ārējā parastā 0,4mm.ņerža(magnēts līp) tā vesela.pa vidu armētā vate...doma pirmo metru likt čuguna!bet kur dabūt!?
22.februāris 2022, 20:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager