Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
A kā ir ar to ūdensizturīgo maku, ko var kaklā iekārt? Kāds lieto copē?
Drīzāk skatos uz kaut ko tādu, nepirks jau kādu katerpilleru par treknām pengām.

andreiko, 8.februāris 2022, 23:18
Man ir tas kaklā karamais,nekāda vaina,ziemā ar izmantoju ar dīperi
8.februāris 2022, 23:42 | links
 
A kā ir ar to ūdensizturīgo maku, ko var kaklā iekārt? Kāds lieto copē?
Drīzāk skatos uz kaut ko tādu, nepirks jau kādu katerpilleru par treknām pengām.
8.februāris 2022, 23:18 | links
 
Samsung xcover. Nav tāds klucis kā Cat, vairākas reizes ir bijis ūdenī, arī pusstundu un viss ok. Daļēji arī triecienizturīgs, camera arī tīri ok.
8.februāris 2022, 23:15 | links
 
Par 100% piekrītu, telefonam jābūt ūdens izturīgām.
Kā arī savam telefonam ar diviem urbumiem gumijas aizsarg vāciņā pierikteju iespēju to iekārt kaklā- vai mazums copmaņi tos nogremdejuši.
8.februāris 2022, 21:51 | links
 
archs [08.02.22]: Sveiki!Ir šāda štelle nopērkama pie mums kautkur?
Cemmerēšanai? Uz Juglas apendecītu taisies?
8.februāris 2022, 21:30 | links
 

Sveiki!Ir šāda štelle nopērkama pie mums kautkur?
8.februāris 2022, 19:47 | links
 
daddy_j [08.02.22]: Aga!:) Skatos atvēsināšanās pie Eiņa nākusi Tev par labu!;D

Willy, 8.februāris 2022, 14:43

Jā, katra, uzsveru, KATRA copes reize, kaut ko iemāca... :)
Galvenais lai aparātiņš sauss!;DDD
8.februāris 2022, 15:11 | links
 
Aga!:) Skatos atvēsināšanās pie Eiņa nākusi Tev par labu!;D

Willy, 8.februāris 2022, 14:43


Jā, katra, uzsveru, KATRA copes reize, kaut ko iemāca... :)
8.februāris 2022, 15:00 | links
 
Nevis Izvirtuļi, bet Telefonvirtuļi! :):):)
8.februāris 2022, 15:00 | links
 
daddy_j [08.02.22]: Ar sievu runāju-pieradusi!;D

Willy, 8.februāris 2022, 14:01

tā kā tas zobārsts - es pabeigšu, viņa izspļaus un tad parunāsim... )Ko
Aga!:)Skatos atvēsināšanās pie Eiņa nākusi Tev par labu!;D
8.februāris 2022, 14:43 | links
 
Ar sievu runāju-pieradusi!;D

Willy, 8.februāris 2022, 14:01


tā kā tas zobārsts - es pabeigšu, viņa izspļaus un tad parunāsim... )
8.februāris 2022, 14:31 | links
 
daddy_j [08.02.22]: RaimisD [46m]: svens76 [33m]: copmanim svarīgi lai telefons ir mitrumizturīgsTieši tā. Ļoti pat svarīgi. Darbojoties ar diperi bieži tas mētājās sniegā vai tiek mērcēts lietū.
Bija tāds gadījums. Pamatīgā vējā atsējos pie meldriem. Copēju, uzliku telefonu lādēties. Vads garš, neievēroju, ka tas bija pārmests pāri meldriem. Projām ejot atsējos un dzirdu raksturīgu plunkšķi.
Telefons paliek lādēšanas vada galā. Arā vilku uzmanīgāk, kā kilogramīgu asari uz 0.08 auklas :). Paveicās, štekers noturēja un telefonam ar ne vainas."austiņa"copē un protams pie stūres arī ir ok!sevišķi ja daudz jārunā!
Gadījās pat metru sarunas laikā izcelt!:)

Willy, 8.februāris 2022, 13:22

- tāa, tāa...vēl drusku... pagaidi, kamēr pabeigšu, lai neizspļauj... nez ko sarunas partneris padomāja... :D
Ar sievu runāju-pieradusi!;D
8.februāris 2022, 14:01 | links
 
RaimisD [46m]: svens76 [33m]: copmanim svarīgi lai telefons ir mitrumizturīgsTieši tā. Ļoti pat svarīgi. Darbojoties ar diperi bieži tas mētājās sniegā vai tiek mērcēts lietū.
Bija tāds gadījums. Pamatīgā vējā atsējos pie meldriem. Copēju, uzliku telefonu lādēties. Vads garš, neievēroju, ka tas bija pārmests pāri meldriem. Projām ejot atsējos un dzirdu raksturīgu plunkšķi.
Telefons paliek lādēšanas vada galā. Arā vilku uzmanīgāk, kā kilogramīgu asari uz 0.08 auklas :). Paveicās, štekers noturēja un telefonam ar ne vainas."austiņa"copē un protams pie stūres arī ir ok!sevišķi ja daudz jārunā!
Gadījās pat metru sarunas laikā izcelt!:)

Willy, 8.februāris 2022, 13:22


- tāa, tāa...vēl drusku... pagaidi, kamēr pabeigšu, lai neizspļauj... nez ko sarunas partneris padomāja... :D
8.februāris 2022, 13:54 | links
 
RaimisD [08.02.22]: svens76 [33m]: copmanim svarīgi lai telefons ir mitrumizturīgsTieši tā. Ļoti pat svarīgi. Darbojoties ar diperi bieži tas mētājās sniegā vai tiek mērcēts lietū.
Bija tāds gadījums. Pamatīgā vējā atsējos pie meldriem. Copēju, uzliku telefonu lādēties. Vads garš, neievēroju, ka tas bija pārmests pāri meldriem. Projām ejot atsējos un dzirdu raksturīgu plunkšķi.
Telefons paliek lādēšanas vada galā. Arā vilku uzmanīgāk, kā kilogramīgu asari uz 0.08 auklas :). Paveicās, štekers noturēja un telefonam ar ne vainas.
"austiņa"copē un protams pie stūres arī ir ok!sevišķi ja daudz jārunā!
Gadījās pat metru sarunas laikā izcelt!:)
8.februāris 2022, 13:22 | links
 
svens76 [08.02.22]: copmanim svarīgi lai telefons ir mitrumizturīgs
Tieši tā. Ļoti pat svarīgi. Darbojoties ar diperi bieži tas mētājās sniegā vai tiek mērcēts lietū.
Bija tāds gadījums. Pamatīgā vējā atsējos pie meldriem. Copēju, uzliku telefonu lādēties. Vads garš, neievēroju, ka tas bija pārmests pāri meldriem. Projām ejot atsējos un dzirdu raksturīgu plunkšķi.
Telefons paliek lādēšanas vada galā. Arā vilku uzmanīgāk, kā kilogramīgu asari uz 0.08 auklas :). Paveicās, štekers noturēja un telefonam ar ne vainas.
8.februāris 2022, 13:06 | links
 
andreiko [08.02.22]: Da nē, es bildēju tikai savu suņuku (reizēm), a telefonu ņemu lētu un jaudīgu. Pēdējo piecu gadu laikā copes dēļ esmu nomainījis telefonus četrus. Ta samirkst slapjās drēbēs (un sāk klepot), ta ūdeni iekrīt, ta pats pazaudēju (pana prātā). Šitas samsungs bija baisi lēts (tagad dārgāki, es ņēmu 220.lv par 120 eirām), ja kas notiek, nav žēl nomainīt. Dzīvē nesapratīšu tos, kas telefonam tērē 500 - 2000 eiras. Piedevām pats esmu bijis arī sakarnieks (armijā) un telefonists pēc armijas četrus gadus. Telefons, bļin ir vajadzīgs zvanīšanai un (copes laikā) internetam (sports, vāze). Tāpēc ņemu ar lielu ekrānu (6,5 collas), lai, piemēram, sēžot ar fīderi, var palūrēt arī lielo sportu (pč futenē utml.).
copmanim svarīgi lai telefons ir mitrumizturīgs
8.februāris 2022, 12:39 | links
 
Da nē, es bildēju tikai savu suņuku (reizēm), a telefonu ņemu lētu un jaudīgu. Pēdējo piecu gadu laikā copes dēļ esmu nomainījis telefonus četrus. Ta samirkst slapjās drēbēs (un sāk klepot), ta ūdeni iekrīt, ta pats pazaudēju (pana prātā). Šitas samsungs bija baisi lēts (tagad dārgāki, es ņēmu 220.lv par 120 eirām), ja kas notiek, nav žēl nomainīt. Dzīvē nesapratīšu tos, kas telefonam tērē 500 - 2000 eiras. Piedevām pats esmu bijis arī sakarnieks (armijā) un telefonists pēc armijas četrus gadus. Telefons, bļin ir vajadzīgs zvanīšanai un (copes laikā) internetam (sports, vāze). Tāpēc ņemu ar lielu ekrānu (6,5 collas), lai, piemēram, sēžot ar fīderi, var palūrēt arī lielo sportu (pč futenē utml.).
8.februāris 2022, 12:25 | links
 
a kam Tev kamera 48mpix??!)

daddy_j, 8.februāris 2022, 09:43

vot šo es arī nespēju saprast... kāda mārrutka pēc ir vajadzīgas abnormālas izškirtspējas bildes, ja tāpat tās pilnā kvalitātē nespēj parādīt standarta monitori, izprintēt standarta printeri utml.... nemaz nerunājot par to, ka bildes sanāk ļoti "smagas", desmitos MB, kas apgrūtina to pārsūtīšanu, upload/download, vietu aizņem utt.

zaraza, 8.februāris 2022, 10:43

vajag,vai nē,būtība jau nav opciju pirkt ar 12mp,ieej iveikalā un paskaties,ir sacensība kuram vairāk megapikseļu,kaut kādiem jau pāri pa 100 jau ir
8.februāris 2022, 12:21 | links
 
a kam Tev kamera 48mpix??!)

daddy_j, 8.februāris 2022, 09:43

vot šo es arī nespēju saprast... kāda mārrutka pēc ir vajadzīgas abnormālas izškirtspējas bildes, ja tāpat tās pilnā kvalitātē nespēj parādīt standarta monitori, izprintēt standarta printeri utml.... nemaz nerunājot par to, ka bildes sanāk ļoti "smagas", desmitos MB, kas apgrūtina to pārsūtīšanu, upload/download, vietu aizņem utt.

zaraza, 8.februāris 2022, 10:43


Plakāts vēlēšanām - visu zivju makšķernieki - savienojieties??! :)
8.februāris 2022, 11:05 | links
 
a kam Tev kamera 48mpix??!)

daddy_j, 8.februāris 2022, 09:43


vot šo es arī nespēju saprast... kāda mārrutka pēc ir vajadzīgas abnormālas izškirtspējas bildes, ja tāpat tās pilnā kvalitātē nespēj parādīt standarta monitori, izprintēt standarta printeri utml.... nemaz nerunājot par to, ka bildes sanāk ļoti "smagas", desmitos MB, kas apgrūtina to pārsūtīšanu, upload/download, vietu aizņem utt.
8.februāris 2022, 10:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager