Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Man ir Samsung Galaxy a21s, aķis - 5000, nu nevar ne notērēt, ne izrunāt. Lādēju retāk kā reizi nedēļā. Plus vēl kamera 48 mpx. Daudz labāks par xiaomi (bija iepriekš).

andreiko, 7.februāris 2022, 14:14


...tas tāpēc, ka Tev nav draugu ne feisītī, ne tinderī, kā arī Tu laikam neesi fotogēnisks (priekš Instagramm - a kam Tev kamera 48mpix??!) ...ja Tu katru savu soli fočētu (vēl labāk filmētu) un šārētu, Tev bača ne 1 dienu nenoturētu...
8.februāris 2022, 09:43 | links
 
Man ir Samsung Galaxy a21s, aķis - 5000, nu nevar ne notērēt, ne izrunāt. Lādēju retāk kā reizi nedēļā. Plus vēl kamera 48 mpx. Daudz labāks par xiaomi (bija iepriekš).
7.februāris 2022, 14:14 | links
 
zaraza [07.02.22]: Gaidu, kad beidzot iemācīsies ekrānu hologrāfiski projicēt vai pa taisno uz redzes nervu..
:)) savā mūžā varam arī nesagaidīt
7.februāris 2022, 12:15 | links
 
podziņtelefons jau ir pats ērtākais,bet tāpat visādi watsapi ar ir vajadzīgi,un dīperim ar noder,ja vajag galaudāmo kam baterija tur nedēļu tad xiomi ir modeļi ar 6000mah bateriju,zvanīšanai un watsapam pietiek nedēļai baterija
7.februāris 2022, 12:14 | links
 
Nu es arī ļoti ilgi turējos pie podziņu telefona, ne dēļ tā ka nesaprastu tehnoloģijas, bet elementāri tupa neredzu es tai mazajā ekrānā un nevaru trāpīt pa touchscreen pogām. Nu un bonuss, ka batereja tur nedēļu. Bet nu pirms gadiem 3-4 tomēr sanāca pāriet uz smartphone, bet joprojām tas man ir tikai balss zvani un fotoaparāts. Visi Whatsapp, Facebook u.t. aplikācijas ir aktīvas un tiek lietotas, bet tikai tad, kad sēžu pie pilnekrāna PC ar pilnizmēra klaviatūru. Tel tikai hudo-bedno palasīt, kādu foto pārsūtīt, bet ne ko garāku par 5 burtiem ievadīt... Gaidu, kad beidzot iemācīsies ekrānu hologrāfiski projicēt vai pa taisno uz redzes nervu..
7.februāris 2022, 11:52 | links
 
RaimisD [07.02.22]: Willy [Vakar]: man telefons ir zvanīšanai!neticēsi!2014.g.podziņu Nokia 515!iet kā ratiņš!:DEs ar esmu stagnāts vēl tas :)
Baigi ilgi turējos pretīm jaunajām tehnoloģijām.
Uzskatīju gluži kā Tu.
Lai skatītos filmas man ir tv. Internetam ir portatīvais un lielais dzelzis. Bildēm ir spogulene. Zvanīšanai ir normāls podziņnieks. Kam man tas glaudāmais štrunts.
Pierunāja, nopirku un jau pēc mēneša pat pairst gāju ar jauno gadžetu rokā :)))
Ar citu tehnoloģiju pieņemšanu ar negāja viegli.
Uzskatīju, ka dīzeļiem ir jāstrādā uz lauka, nevis jābraukā pa pilsētu.
Tagad braucu un priecājos par sniegto dinamiku un ekonomiju.
Ar automātu autiņam līdzīgs stāsts.
Uzskatīju, ak automāts ir domāts gejiem un meitenēm. Īstam vecim jābrauc ar ručku. Tagad neesmu ne pa geju palicis, ne pa meiteni, bet braucu ar automātu un priecājos.
Bildē mans vecais podziņnieks, šancē vēl tagad :)))
;D es vēl turos!Divi automāti,2x navigatori,portatīvais filmām,lielais kompis tikai printerim,2 nokias zvanīšanai!:)ā vēl 3tv!....visam pārējam planšete!to gan staipu barsetkā kā vista cāļus!:))...bij savulaik 4ābols,bet neuzrunāja!:)...katram savs!
7.februāris 2022, 11:01 | links
 
Willy [06.02.22]: man telefons ir zvanīšanai!neticēsi!2014.g.podziņu Nokia 515!iet kā ratiņš!:D

Es ar esmu stagnāts vēl tas :)
Baigi ilgi turējos pretīm jaunajām tehnoloģijām.
Uzskatīju gluži kā Tu.
Lai skatītos filmas man ir tv. Internetam ir portatīvais un lielais dzelzis. Bildēm ir spogulene. Zvanīšanai ir normāls podziņnieks. Kam man tas glaudāmais štrunts.
Pierunāja, nopirku un jau pēc mēneša pat pairst gāju ar jauno gadžetu rokā :)))
Ar citu tehnoloģiju pieņemšanu ar negāja viegli.
Uzskatīju, ka dīzeļiem ir jāstrādā uz lauka, nevis jābraukā pa pilsētu.
Tagad braucu un priecājos par sniegto dinamiku un ekonomiju.
Ar automātu autiņam līdzīgs stāsts.
Uzskatīju, ak automāts ir domāts gejiem un meitenēm. Īstam vecim jābrauc ar ručku. Tagad neesmu ne pa geju palicis, ne pa meiteni, bet braucu ar automātu un priecājos.
Bildē mans vecais podziņnieks, šancē vēl tagad :)))
7.februāris 2022, 10:41 | links
 
Labvakar copmaņu blice.Pērnavas līcis tumša bilde,Peipuss-vairāk kā šoferis,nedzērājs,Jelgavas čomiem sveiciens.Lieta štruntīga-ar bračku kopīpašums no fātera laikiem.Mežā sagāzušies koki-apses,egles,melnalkšņi,bērzi,un pāris gadu laikā vēl būs pulka.Taisīšu meža grāvju tīrīšanu,jo tas ir pats svarīgākais,lai neaiziet postā viss mežs.Ai pakaļā,man garšo iekapāt,bračka nokodējies jau 10 gadus,lūk ,šamais, domā ,ka Beņķis grib visu nodzert,bet gribu ,lai viņš p---s,arī ielien zābakos ,paķer zāģi un papisās pa mežiem.Tāpēc ka fizisko formu jāuztur nevis trenažieru zālē,bet 5-cu paaudžu vecā senču īpašumā.Ne asakas.
6.februāris 2022, 23:53 | links
 
 
Citāti no raksta par spuldzīšu karteli
''Vēl pavisam nesen viens no patēriņa kultūras spilgtākajiem simboliem "Apple" bija spiests atzīt, ka ar programmatūras atjauninājumiem mērķtiecīgi tika bremzēta vecāku telefonu modeļu darbība. Kompānija aizbildinājās ar patērētāju interesēm – ātrdarbība esot ierobežota vien tāpēc, lai varētu "izspiest vairāk sulas" no šo ierīču akumulatoriem, kuri nu jau būs pāris gadu lietoti. Tā gan nebūtu problēma, ja patērētāji akumulatorus varētu ērti nomainīt un turpināt lietot visādi citādi aizvien derīgo ierīci. Taču vairums moderno viedtālruņu ir "aizplombēti", un baterijas nomaiņa iespējama vien ar speciāliem rīkiem un prasa zināmas iemaņas. Protams, tas ļauj ražot plānākas ierīces, taču arī pamatīgi ierobežo to mūža ilgumu. Dati liecina, ka Eiropā vidējais patērētājs jaunu viedtālruni pērk ik pēc diviem trim gadiem. Skaļākajā kolektīvajā tiesas prāvā šajā jautājumā "Apple" piekrita izmaksāt kompensācijas 500 miljonu dolāru apmērā, taču procesā ir vēl vairākas mazāka mēroga lietas.''
''Sanāksmē piedalījās jau minēto lielo ražotāju pārstāvji, kā arī vairāki citi – ungāru "Tungsram", britu "Associated Electrical Industries" un franču "Compagnie des Lampes". Sanāksmē, kas vainagojās ar gaismas dieva Fēba (Apolona) vārdā nosauktā karteļa dibināšanu, bez tādām klasiskām karteļa darbībām kā tirgus savstarpējā pārdale tika panākta arī vienošanās, kurai izrādījās ilgspēlējošas sekas, – kvēlspuldžu mūža mākslīga ierobežošana. 2500 darba stundas, ražotāju ieskatā, bija nepieņemami daudz.

1000 stundas vai soda nauda

Loģiski šķiet, ka sarežģīti ir radīt arvien labākas, efektīvākas un izturīgākas tehnoloģijas. Tā tas, protams, arī ir, taču nevajag novērtēt par zemu arī tos izaicinājumus, kas inženierus sagaida, lai ne pārāk uzkrītošā, bet prognozējamā veidā desmitgadēm ilgušo darbu kontrolēti pabojātu. Te nav runa vienkārši par defektīvu preču ražošanu un sliktu kvalitātes kontroli. Tām bija jābūt uzticami neuzticamām un "jānobeidzas" precīzi paredzētajā laikā – kartelis vienojās, ka optimālais kvēlspuldžu kalpošanas laiks būtu 1000 stundas. Un šādu paredzamu produkta sabojāšanos kvēlspuldžu gadījumā "ieprogrammēt" nemaz nebija tik vienkārši. Markuss Krajevskis, kurš Elektronikas un elektrotehnikas inženieru institūta izdevumā "IEEE Spectrum" izvērsti izklāstījis Fēba karteļa darbību, raksta: "Lai radītu spuldzi, kas uzticami izdeg pēc 1000 stundām, bija vairākus gadus "jārukā". Tipiska mājsaimniecībā izmantojama kvēlspuldze 1924. gadā bija tehnoloģiski attīstīta. Nodrošinātais apgaismojums bija vērā ņemams, darbības laiks – bieži 2500 stundas un vairāk. Lai censtos panākt sliktākus rezultātus, kartelim sistemātiski bija jāieslēdz atpakaļgaita desmitgadēm ilgušam progresam."
6.februāris 2022, 20:37 | links
 
udens2 [17:29]: es šitā nopirku vienu telefonu kas pēc modeļa jau bij vecs,un man viņš jau jauns no veikala bij tāds tormazs ka riebjāsNo paziņas dzirdēts stāsts.
Čalis pirms gadiem nopirka top telefonu. Bija ļoti apmierināts ar to. Pagāja laiks. Vecā truba sāka lagot. Bija slinkums apgūt citu jaunu ierīci un viņš nopirka tādu pašu telefonu, kā vecais. Protams par stipri zemāku cenu un tas ne sūda nevilka, bremzēja kapitāli.
Morāle.
Ja negribi vai nevari atļauties atkal jaunu top telefonu, pērc lētāku, bet jaunās paaudzes trubu. Tas būs labāks, kā vecais top modelis.

RaimisD, 6.februāris 2022, 18:31

Nu man bij precīzi tas pats,otru nopirku tādu pašu kā iepriekšējais,kas nokrita zemē un beidzās,tiesa gan modeļa cipari atšķīrās,bet principā tas pats telefons,nebij nekas jāmācās no jauna
6.februāris 2022, 19:03 | links
 
udens2 [17:29]: es šitā nopirku vienu telefonu kas pēc modeļa jau bij vecs,un man viņš jau jauns no veikala bij tāds tormazs ka riebjāsPat nebiji paspējis viņu piekrāmēt ar bildēm un čomu sūtītajiem
,, piedūriena,, video

RaimisD, 6.februāris 2022, 17:49

nē,bet laikam uzreiz atjaunojās uz jaunākajiem updeitiem:)
Tak aifons atzinās ka makslīgi palēlinot telefonu darbību cur updeitiem,tik attaisnojums bij lai pagarinātu baterijas mūžu,aha,ka tik ne arī,cilvēkam izbesī tas lēnums un nopērk jaunu
6.februāris 2022, 19:01 | links
 
RaimisD [06.02.22]: udens2 [17:29]: es šitā nopirku vienu telefonu kas pēc modeļa jau bij vecs,un man viņš jau jauns no veikala bij tāds tormazs ka riebjāsNo paziņas dzirdēts stāsts.
Čalis pirms gadiem nopirka top telefonu. Bija ļoti apmierināts ar to. Pagāja laiks. Vecā truba sāka lagot. Bija slinkums apgūt citu jaunu ierīci un viņš nopirka tādu pašu telefonu, kā vecais. Protams par stipri zemāku cenu un tas ne sūda nevilka, bremzēja kapitāli.
Morāle.
Ja negribi vai nevari atļauties atkal jaunu top telefonu, pērc lētāku, bet jaunās paaudzes trubu. Tas būs labāks, kā vecais top modelis.

Kas kuram mūsdienās ir"telefons"??man telefons ir zvanīšanai!neticēsi!2014.g.podziņu Nokia 515!iet kā ratiņš!:D
6.februāris 2022, 18:50 | links
 
Tas ir kapitālisms, lai cilvēki pirktu to, ko kapitālisms ražo citādi tas iznīks.
Ja kaut kādā jeņķu ugunsdzēsēju depo spuldzīte deg no Edisona laikiem, tad šodienas spuldzītes cik ilgam laikam domātas? Tajos laikos varēja, bet šodien nesanāk tādu spuldzīti uztaisīt? Tāpat ar telefoniem, automašīnām un citām lietām. Un tad brīnās, kur tie atkritumi rodas.
6.februāris 2022, 18:33 | links
 
udens2 [06.02.22]: es šitā nopirku vienu telefonu kas pēc modeļa jau bij vecs,un man viņš jau jauns no veikala bij tāds tormazs ka riebjās
No paziņas dzirdēts stāsts.
Čalis pirms gadiem nopirka top telefonu. Bija ļoti apmierināts ar to. Pagāja laiks. Vecā truba sāka lagot. Bija slinkums apgūt citu jaunu ierīci un viņš nopirka tādu pašu telefonu, kā vecais. Protams par stipri zemāku cenu un tas ne sūda nevilka, bremzēja kapitāli.
Morāle.
Ja negribi vai nevari atļauties atkal jaunu top telefonu, pērc lētāku, bet jaunās paaudzes trubu. Tas būs labāks, kā vecais top modelis.
6.februāris 2022, 18:31 | links
 
udens2 [06.02.22]: es šitā nopirku vienu telefonu kas pēc modeļa jau bij vecs,un man viņš jau jauns no veikala bij tāds tormazs ka riebjās
Pat nebiji paspējis viņu piekrāmēt ar bildēm un čomu sūtītajiem
,, piedūriena,, video
6.februāris 2022, 17:49 | links
 
RaimisD [15:35]: Mēs taču visi saprotam, ka ražotāja mērķis nav mūs nodrošināt ar ierīci, kas kalpos mūžīgi.Ņemsim piemēram mūsdienu viedtālruņus.
Esat ievērojuši, ka pēc 2 gadu termiņa. Tas kļūst ,,bremzētāks,,
Aboli vai andrīši nav starpības.
Pēc katras ierīces atjaunošanas tas paliek tizlāks. Es saprotu, jaunās programatūras prasa vairāk resursu. Bet tā šaize notiek arī ierīcēm ar kapitālu brīvpiekļuves atmiņas rezervi. Sazvērestības teoriju piekritējiem viss ir skaidrs, ierīcē ir iestrādāts pašiznīcināšanās algoritms. Neesmu tās piekritējs, bet ziniet, tanī kaut kas ir.

RaimisD, 6.februāris 2022, 16:49
es šitā nopirku vienu telefonu kas pēc modeļa jau bij vecs,un man viņš jau jauns no veikala bij tāds tormazs ka riebjās
6.februāris 2022, 17:29 | links
 
RaimisD [06.02.22]: Mēs taču visi saprotam, ka ražotāja mērķis nav mūs nodrošināt ar ierīci, kas kalpos mūžīgi.
Ņemsim piemēram mūsdienu viedtālruņus.
Esat ievērojuši, ka pēc 2 gadu termiņa. Tas kļūst ,,bremzētāks,,
Aboli vai andrīši nav starpības.
Pēc katras ierīces atjaunošanas tas paliek tizlāks. Es saprotu, jaunās programatūras prasa vairāk resursu. Bet tā šaize notiek arī ierīcēm ar kapitālu brīvpiekļuves atmiņas rezervi. Sazvērestības teoriju piekritējiem viss ir skaidrs, ierīcē ir iestrādāts pašiznīcināšanās algoritms. Neesmu tās piekritējs, bet ziniet, tanī kaut kas ir.
6.februāris 2022, 16:49 | links
 
udens2 [06.02.22]: pagarināsim auto mūžu.10-15k būtu ok.
Pilsētas režīmam . Paskatamies vidējo ātrumu, ja tas ir 36km/h un zemāks, tad mainām pie 8 000-10 000 nobraukuma. Tas ir aktuāli, ja neplānojat
,, nomest,, auto pēc pāris gadiem.
6.februāris 2022, 16:38 | links
 
udens2 [06.02.22]: ar biežākām eļļas maiņām mēs tikai pagarināsim auto mūžu.
Jap, atslēgas vārdi. Tieši šo es gribēju teikt. Mainiet biežāk eļļu laivas motoram, pagariniet tā kalpošanas mūžu.
6.februāris 2022, 16:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager