Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
viena makšķernieka dienas lomā atļauts paturēt ne vairāk kā trīs zandartus, izņemot makšķerniekus, kuru ūdens transportlīdzekļi aprīkoti ar Lowrance LiveSight, Garmin Panoptix LiveScope vai līdzvērtīgām zivju meklēšanas tehnoloģijām, kuriem vienas dienas lomā atļauts paturēt 1 zandartu.

Pieturā tantes runāja,ka ito var iesipt tiesā :)...kā tā...vieniem ko drīkst,bet citiem nee.Āpāc,āpāc...kur demokrātija,kur vienlīdzīgās cilvēktiesības un citas kuijņas !:)
24.janvāris 2022, 15:02 | links
 
usis [24.01.22]: visā savs racionālais kodols, es ar rumu izdzeru lidz pēdejai pilei,nieka 25 eiro, nau jau spinis pa 300, bet tomēr
:)
tas savādāk:)
24.janvāris 2022, 13:58 | links
 
visā savs racionālais kodols, es ar rumu izdzeru lidz pēdejai pilei,nieka 25 eiro, nau jau spinis pa 300, bet tomēr
:)
24.janvāris 2022, 13:49 | links
 
svens76 [24.01.22]: BAigars [34m]: Redz pie kà noved, kad daudziem liekas, ka katru ieguldīto centu vajag atsist.
Ja ej no krasta paspiningot, pietiek ar 3 asariem. Ja brauc ar nomas laivu un savu eho, vajag vismaz pāris līdakas. Bet ja tev laivā ieguldīti 100k, tad bez 5 trofejas zandartiem mājās nemaz nevar braukt, sirdsapziņa neatļauj.to ieguldīto nav iespējams atsist:))))
To es ne par visiem. Bet ir daļa, jebkurā copes veidā, kuri to vienmēr cenšas izdarīt. “Nu kā es varu nepaņemt to zivi, es tak vakar nopirku spiningu pa 300€”
24.janvāris 2022, 13:44 | links
 
svens76 [24.01.22]: BAigars [34m]: Redz pie kà noved, kad daudziem liekas, ka katru ieguldīto centu vajag atsist.
Ja ej no krasta paspiningot, pietiek ar 3 asariem. Ja brauc ar nomas laivu un savu eho, vajag vismaz pāris līdakas. Bet ja tev laivā ieguldīti 100k, tad bez 5 trofejas zandartiem mājās nemaz nevar braukt, sirdsapziņa neatļauj.to ieguldīto nav iespējams atsist:))))
To es ne par visiem. Bet ir daļa, jebkurā copes veidā, kuri to vienmēr cenšas izdarīt. “Nu kā es varu nepaņemt to zivi, es tak vakar nopirku spiningu pa 300€”
24.janvāris 2022, 13:44 | links
 
BAigars [24.01.22]: Redz pie kà noved, kad daudziem liekas, ka katru ieguldīto centu vajag atsist.
Ja ej no krasta paspiningot, pietiek ar 3 asariem. Ja brauc ar nomas laivu un savu eho, vajag vismaz pāris līdakas. Bet ja tev laivā ieguldīti 100k, tad bez 5 trofejas zandartiem mājās nemaz nevar braukt, sirdsapziņa neatļauj.
to ieguldīto nav iespējams atsist:))))
24.janvāris 2022, 13:13 | links
 
Redz pie kà noved, kad daudziem liekas, ka katru ieguldīto centu vajag atsist.
Ja ej no krasta paspiningot, pietiek ar 3 asariem. Ja brauc ar nomas laivu un savu eho, vajag vismaz pāris līdakas. Bet ja tev laivā ieguldīti 100k, tad bez 5 trofejas zandartiem mājās nemaz nevar braukt, sirdsapziņa neatļauj.
24.janvāris 2022, 13:08 | links
 
willijs [24.01.22]: Nu daudziem jau laikam sievas dzen laukā no mājas ja nav tā norma pieskaldīta)))
Nabadziņi no zivīm vien pārtiek ...DDD
maneejaa saka lai dieva deeļ vairs zivis maajaas nenesu. tāpēc praktiski visu atlaižu ko noķeru:)))
24.janvāris 2022, 13:03 | links
 
O kā...

viena makšķernieka dienas lomā atļauts paturēt ne vairāk, kā trīs līdakas.
viena makšķernieka dienas lomā atļauts paturēt ne vairāk kā trīs zandartus, izņemot makšķerniekus, kuru ūdens transportlīdzekļi aprīkoti ar Lowrance LiveSight, Garmin Panoptix LiveScope vai līdzvērtīgām zivju meklēšanas tehnoloģijām, kuriem vienas dienas lomā atļauts paturēt 1 zandartu.

Tas par Pakuļu ūdenskrātuvi !

snipiens, 24.janvāris 2022, 10:41


OMG... :( Kaut ko par motoru zirgspēkiem arī varēja ierakstīt (ķip ar lielāku motoru var vairāk spotus apbraukāt)...
24.janvāris 2022, 11:13 | links
 
O kā...

viena makšķernieka dienas lomā atļauts paturēt ne vairāk, kā trīs līdakas.
viena makšķernieka dienas lomā atļauts paturēt ne vairāk kā trīs zandartus, izņemot makšķerniekus, kuru ūdens transportlīdzekļi aprīkoti ar Lowrance LiveSight, Garmin Panoptix LiveScope vai līdzvērtīgām zivju meklēšanas tehnoloģijām, kuriem vienas dienas lomā atļauts paturēt 1 zandartu.

Tas par Pakuļu ūdenskrātuvi !
24.janvāris 2022, 10:41 | links
 
snipiens [23.01.22]: O kā...

https://www.manacope.lv/fishing_tips/category/fishing_tips/tipe/no_01012022_zaude_speku_vairaki_licencetas_makskeresanas_nolikumi
Vismaz uz kādu laiku vietējie copmaņi var atpūsties no šiem sūda noteikumiem, kuriem jēga ir tik cik naudas peļņa, nevis centieni uzlabot apstākļus. Cerams vairums licencētās vietas neatsāks savu darbību, lai visi var makšķerēt brīvi pieejamos ūdeņos, kuri pieder visiem, nevis kādam konkrētam naudas tīkotājam.
23.janvāris 2022, 11:52 | links
 
 
Nelietotāj! Tev PM!
17.janvāris 2022, 19:10 | links
 
badapiicka [05.01.22]: Kādam ir makšķernieku sienas kalendārs, kur vāka bilde ir tāds košs asarīts uz zila ledus? Vnk interesētu pārējo mēnešu bildes.

DainisEl, 5.janvāris 2022, 18:10
Kaut kas tamlīdzīgs bija, tikšu mājās paskatīšos (šodien ap 20:00)
Super. varbūt vari atsūtīt pm ar kopējo mēnešu bildi?
5.janvāris 2022, 18:53 | links
 
Kādam ir makšķernieku sienas kalendārs, kur vāka bilde ir tāds košs asarīts uz zila ledus? Vnk interesētu pārējo mēnešu bildes.

DainisEl, 5.janvāris 2022, 18:10

Kaut kas tamlīdzīgs bija, tikšu mājās paskatīšos (šodien ap 20:00)
5.janvāris 2022, 18:49 | links
 
Kādam ir makšķernieku sienas kalendārs, kur vāka bilde ir tāds košs asarīts uz zila ledus? Vnk interesētu pārējo mēnešu bildes.
5.janvāris 2022, 18:10 | links
 
Ezs87 [04.01.22]: Sveiki kungi. Kāds nezin metāla virpotāju rīgā. Vēlams vidzemes priekšpilsētā. Vajadzība neliela un salīdzinoši vienkārša, tapēc tālu nekur negribās meklēt.
Ir viens labs virpotājs. Lasi PM
4.janvāris 2022, 14:33 | links
 
Sveiki kungi. Kāds nezin metāla virpotāju rīgā. Vēlams vidzemes priekšpilsētā. Vajadzība neliela un salīdzinoši vienkārša, tapēc tālu nekur negribās meklēt.
4.janvāris 2022, 13:01 | links
 
Willy [03.01.22]: RaimisD [2.jan]: basks [Vakar]: Šogad īpaši sūdīga zemledus cope! Var teikt, ka savā pusgadsimta copmaņa laikā vissliktākā. Pat uz pirmā ledus nekā jēdzīga nebija. Ne upēs, ne ezeros. Asaris galīgi nolīdis pagrīdē. - Kādi iemesli, minējumi?Baltezeros nedēļas sākumā un pagājušās beigās labi asarus atvilkušies, smuka izmēra. Bišķi nestandarta vietās gan. Asari iegājuši bija tālu no dziļumiem. Čoms metrā ķēra un tie nebija standarta krastinieki līdz 100g.Ē !Raimi kas par .ujņu?....pm Tavu izlasīju bet atbildēt nevaru jo rāda,ka esi mani nobloķējis!ceru ka netīšām!;D
Sorry, nejauši :). Pirmā janvāra koordinācijas traucējumi :)))
4.janvāris 2022, 08:31 | links
 
Willy [03.01.22]: RaimisD [Vakar]: basks [Vakar]: Šogad īpaši sūdīga zemledus cope! Var teikt, ka savā pusgadsimta copmaņa laikā vissliktākā. Pat uz pirmā ledus nekā jēdzīga nebija. Ne upēs, ne ezeros. Asaris galīgi nolīdis pagrīdē. - Kādi iemesli, minējumi?Baltezeros nedēļas sākumā un pagājušās beigās labi asarus atvilkušies, smuka izmēra. Bišķi nestandarta vietās gan. Asari iegājuši bija tālu no dziļumiem. Čoms metrā ķēra un tie nebija standarta krastinieki līdz 100g.Ē !Raimi kas par .ujņu?....pm Tavu izlasīju bet atbildēt nevaru jo rāda,ka esi mani nobloķējis!ceru ka netīšām!;D

;)))
3.janvāris 2022, 23:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager