Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki,

Varbūt kāds var padalīties ar pieredzi, kādi ir jūsu medīgākie vibi/ratlini tieši uz līdaku ziemā (vai arī tādi, kas ķer visas plēsīgās)? Ne Aliexpresa varianti :)

Paldies.
15.decembris 2021, 15:16 | links
 
Paskatījos delfos tikko, Verstapens uzvarējis pēdējā aplī, bet ja nebūtu avārijas un drošības mašīnas, tad laikam, jau, ka nekā.
12.decembris 2021, 16:42 | links
 
Domaataajs [12.12.21]: Domaataajs [58m]: 1.formulas tēmā, ja drīkst...:)
Nedaudz kaut ko nesaprotu. Lasu Delfos rakstu par to, ka Verstapens izcinijis pirmo starta vietu, bet Hamiltons otro. Un te izgriezums no šī raksta:
"Verstapena pārstāvētā komanda nolēma trasē pirmo laist nīderlandieša komandas biedru Serhio Peresu. Peress turējās priekšā Verstapenam un taisnēs uz aizvēja rēķina palīdzēja komandas biedram būt ātrākam. Verstapena aplis bija ļoti ātrs un Hamiltons ar to nespēja konkurēt."
Jautajums.. kā Verstapens varēja uzrādīt labāko apļa laiku, ja viņš turējās aiz Peresa? :)))

nelietotaajs, 12.decembris 2021, 09:53
Kaut kādā taisnē acīmredzot pie vienāda ātruma turējās Peresam cieši aizmugurē, iespējams.
A ko mēs patiesībā par to zinām, nebūdami aerodinamikas speciālisti. Un viena lieta ir kvalifikācija,otra sacensības. Tā ir smalka tehnika.Par airodinamiku un aizvējiem daudz maz saprotu! Pats esmu autosportā 4 gadus bijis.
Es vairāk par to, ka nesaprotu... kā Verstapens varēja uzradīt labāko apļa laiku, ja viņam priekšā turējās viņa komandas biedrs un veidoja viņam aizvēju taisnēs! :) Tak tā vai šitā, apli pirmais nobrauca Peres! :)

nelietotaajs, 12.decembris 2021, 13:38
Godīgi teikšu, ka pēdējā laikā sekoju līdzi tikai presē.
Tikko paskatījos jūtubā, nu tur vismaz tā neparādīja, ka Verstapens aiz Peresa cieši būtu braucis, jeb ne to skatījos?
https://www.youtube.com/watch?v=S_jdcUVtaTU
Es šo Delfos uzlasīju:

https://www.delfi.lv/auto/motorusports/verstapens-izcina-pole-position-abu-dabi-hamiltons-otrais.d?id=53859585
12.decembris 2021, 15:44 | links
 
Domaataajs [58m]: 1.formulas tēmā, ja drīkst...:)
Nedaudz kaut ko nesaprotu. Lasu Delfos rakstu par to, ka Verstapens izcinijis pirmo starta vietu, bet Hamiltons otro. Un te izgriezums no šī raksta:
"Verstapena pārstāvētā komanda nolēma trasē pirmo laist nīderlandieša komandas biedru Serhio Peresu. Peress turējās priekšā Verstapenam un taisnēs uz aizvēja rēķina palīdzēja komandas biedram būt ātrākam. Verstapena aplis bija ļoti ātrs un Hamiltons ar to nespēja konkurēt."
Jautajums.. kā Verstapens varēja uzrādīt labāko apļa laiku, ja viņš turējās aiz Peresa? :)))

nelietotaajs, 12.decembris 2021, 09:53
Kaut kādā taisnē acīmredzot pie vienāda ātruma turējās Peresam cieši aizmugurē, iespējams.
A ko mēs patiesībā par to zinām, nebūdami aerodinamikas speciālisti. Un viena lieta ir kvalifikācija,otra sacensības. Tā ir smalka tehnika.Par airodinamiku un aizvējiem daudz maz saprotu! Pats esmu autosportā 4 gadus bijis.
Es vairāk par to, ka nesaprotu... kā Verstapens varēja uzradīt labāko apļa laiku, ja viņam priekšā turējās viņa komandas biedrs un veidoja viņam aizvēju taisnēs! :) Tak tā vai šitā, apli pirmais nobrauca Peres! :)

nelietotaajs, 12.decembris 2021, 13:38

Godīgi teikšu, ka pēdējā laikā sekoju līdzi tikai presē.
Tikko paskatījos jūtubā, nu tur vismaz tā neparādīja, ka Verstapens aiz Peresa cieši būtu braucis, jeb ne to skatījos?
https://www.youtube.com/watch?v=S_jdcUVtaTU
12.decembris 2021, 14:35 | links
 
Domaataajs [12.12.21]: 1.formulas tēmā, ja drīkst...:)
Nedaudz kaut ko nesaprotu. Lasu Delfos rakstu par to, ka Verstapens izcinijis pirmo starta vietu, bet Hamiltons otro. Un te izgriezums no šī raksta:
"Verstapena pārstāvētā komanda nolēma trasē pirmo laist nīderlandieša komandas biedru Serhio Peresu. Peress turējās priekšā Verstapenam un taisnēs uz aizvēja rēķina palīdzēja komandas biedram būt ātrākam. Verstapena aplis bija ļoti ātrs un Hamiltons ar to nespēja konkurēt."
Jautajums.. kā Verstapens varēja uzrādīt labāko apļa laiku, ja viņš turējās aiz Peresa? :)))

nelietotaajs, 12.decembris 2021, 09:53
Kaut kādā taisnē acīmredzot pie vienāda ātruma turējās Peresam cieši aizmugurē, iespējams.
A ko mēs patiesībā par to zinām, nebūdami aerodinamikas speciālisti. Un viena lieta ir kvalifikācija,otra sacensības. Tā ir smalka tehnika.
Par airodinamiku un aizvējiem daudz maz saprotu! Pats esmu autosportā 4 gadus bijis.
Es vairāk par to, ka nesaprotu... kā Verstapens varēja uzradīt labāko apļa laiku, ja viņam priekšā turējās viņa komandas biedrs un veidoja viņam aizvēju taisnēs! :) Tak tā vai šitā, apli pirmais nobrauca Peres! :)
12.decembris 2021, 13:38 | links
 
1.formulas tēmā, ja drīkst...:)
Nedaudz kaut ko nesaprotu. Lasu Delfos rakstu par to, ka Verstapens izcinijis pirmo starta vietu, bet Hamiltons otro. Un te izgriezums no šī raksta:
"Verstapena pārstāvētā komanda nolēma trasē pirmo laist nīderlandieša komandas biedru Serhio Peresu. Peress turējās priekšā Verstapenam un taisnēs uz aizvēja rēķina palīdzēja komandas biedram būt ātrākam. Verstapena aplis bija ļoti ātrs un Hamiltons ar to nespēja konkurēt."
Jautajums.. kā Verstapens varēja uzrādīt labāko apļa laiku, ja viņš turējās aiz Peresa? :)))

nelietotaajs, 12.decembris 2021, 09:53

Kaut kādā taisnē acīmredzot pie vienāda ātruma turējās Peresam cieši aizmugurē, iespējams.
A ko mēs patiesībā par to zinām, nebūdami aerodinamikas speciālisti. Un viena lieta ir kvalifikācija,otra sacensības. Tā ir smalka tehnika.
12.decembris 2021, 13:18 | links
 
Palasi par tēmu "slipstream", ja ir interese. Tur būs Tev atbilde ;)

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Slipstream

Protams, delfu mašīntulkojumi parasti neizceļas ar izcilu sniegumu.
12.decembris 2021, 10:33 | links
 
1.formulas tēmā, ja drīkst...:)
Nedaudz kaut ko nesaprotu. Lasu Delfos rakstu par to, ka Verstapens izcinijis pirmo starta vietu, bet Hamiltons otro. Un te izgriezums no šī raksta:
"Verstapena pārstāvētā komanda nolēma trasē pirmo laist nīderlandieša komandas biedru Serhio Peresu. Peress turējās priekšā Verstapenam un taisnēs uz aizvēja rēķina palīdzēja komandas biedram būt ātrākam. Verstapena aplis bija ļoti ātrs un Hamiltons ar to nespēja konkurēt."
Jautajums.. kā Verstapens varēja uzrādīt labāko apļa laiku, ja viņš turējās aiz Peresa? :)))
12.decembris 2021, 09:53 | links
 
Kāds varbūt zin kāda situācija ir daugavā ar vēdzeli ? Ostas rajons, ķengarags, tv tornis ? Kur labāk mēģināt ?
10.decembris 2021, 14:51 | links
 
Heijā! Paralēli gatavojoties ledus sezonas atklāšanai domas jau par vasaras copi- vajadzētu portatīvu izkapti, zāļu pļaušanai no laivas! Internets izložāts, neko normālu neatradu, tāpat skatījos dažos copes lietu katalogos… varbūt kāds var kaut ko ieteikt!?

pikeHunter, 9.decembris 2021, 23:48


https://www.pescamaniagroup.com/catalog/Roncola-3-8-thread-Ignesti-

Pieliec izturīgu lētu 4m saliekamu sačoka kātu un vālē.
10.decembris 2021, 09:53 | links
 
Heijā! Paralēli gatavojoties ledus sezonas atklāšanai domas jau par vasaras copi- vajadzētu portatīvu izkapti, zāļu pļaušanai no laivas! Internets izložāts, neko normālu neatradu, tāpat skatījos dažos copes lietu katalogos… varbūt kāds var kaut ko ieteikt!?
9.decembris 2021, 23:48 | links
 
vispār jau tiem štučkiem ir jābūt iekšā piedurknēs, saite caur muguru (tā kā maziem bērniem cimdiņus sien pie gumijas) nemaz netraucē makšķerēt, bet ja vajag, tad ātri dabūjami.

arī nav nācies pielietot, un ceru arī, ka nebūs, jo pēdējos gadus uz plāna ledus nelienu... :)
29.novembris 2021, 21:37 | links
 
Paldies ka pabrīdinājāt.Jāuztaisa tests,vēlreiz paldies.

Vairis3, 29.novembris 2021, 19:48


Kāpēc tā teicu? Vienkārši redzot tos metāla stienīšus iekausētus plastmasā, tāda nelaba aizdoma ka tie var vienkārši pie slodzes izlūzt ārā, ja tie ir kādas pārbaudītas firmas tad ok, bet ja lētais variants...nu nu, var gadīties slikts iznākums.
Par to peldēšan virs ūdens - logiski staigājot tie karājas priekšā šņorēs, bet kar ielūzti tiem jābūt turpat virs ūdens pa tvērienam, ja tie būs smagi un nogrimuši kaut kur zem ūdens pie vēdera, nečammāsies taču zem ūdens meklējot, ar kādu roku taču jāpieturas.
Man nav gadījies nekad pielietot praksē, tāpēc 100% neaprakstīšu scenāriju.
29.novembris 2021, 21:21 | links
 
Paldies ka pabrīdinājāt.Jāuztaisa tests,vēlreiz paldies.
29.novembris 2021, 19:48 | links
 
Beidzot nopirku.

Alex, 27.novembris 2021, 20:35


Iesaku pārbaudīt uz izturību pirms kāp ledus (imitēt vilkšanos uz ledus). Nopietni, tas nav joks. Kā ari lai peldētu pa ūdens virsmu, citādi būs jāmeklē kaut kur zem ūdens uz dullo.
Tas manā skatījumā kā būtu jābūt.
Drošība 1 vietā.
29.novembris 2021, 17:44 | links
 

Beidzot nopirku.
27.novembris 2021, 20:35 | links
 
https://eholotes.lv/spininga-kati/spinings-major-craft-soul-stick-sts-762m/ tādu noskatīju, liekas pietiekams garums, lai no krasta mētātu. Fast akcija, tātad tvičot varēs, ieapējams arī līganāk izspēlēt, jo nav extra fast. Lai nu kā, bet nav iespējams pielāgot universālu kātu katram vobleram. -:D liekas ņemšu šo.
26.novembris 2021, 23:21 | links
 
Da nē, viss kārtībā! Labi, ka izdevās novērst nevajadzīgu konfliktu. Varbūt es kaut kur ne tik pareizi uzrakstīju. Man karstgalvība jau dažus gadus kā pārgājusi. Varu arī par sevi pasmieties. Bet, ja par tēmu, tad vai var ņemt kātu vobleriem ar fast akciju? Extra fast, tad cik saprotu ir par asu. Gribējās jau moderate, bet maz kas atrodams. -:D ja var, tad es kaut ko noskatījos, varēsies ar Williju pasmieties. -:D
26.novembris 2021, 22:36 | links
 
Abavnieks [7m]: naloxon04 [5m]: Abavniek, vai es kaut ko uztveru saasināti? Pilnīgi mierīgi. Neviena slikta vārda neesmu teicis. ) nav jēgas te konfliktēt, priekš kam to darīt? Kāpēc jābrauc virsū? Jāsaglabā miers. Es šo to skatos no ieteikumiem. Paldies.Es ceru, ka neaizskāru. Labi, ka viss kārtībā. Un labi, ka priekšā ziema, kad visi varēs sakopot savas domas :DLabās domas!...ejat veči gulēt,rīt tak sestdiena!visi uz copi!:)

Willy, 26.novembris 2021, 22:32

Kāda vēl cope, medības :)
26.novembris 2021, 22:36 | links
 
Abavnieks [26.11.21]: naloxon04 [5m]: Abavniek, vai es kaut ko uztveru saasināti? Pilnīgi mierīgi. Neviena slikta vārda neesmu teicis. ) nav jēgas te konfliktēt, priekš kam to darīt? Kāpēc jābrauc virsū? Jāsaglabā miers. Es šo to skatos no ieteikumiem. Paldies.Es ceru, ka neaizskāru. Labi, ka viss kārtībā. Un labi, ka priekšā ziema, kad visi varēs sakopot savas domas :D
Labās domas!...ejat veči gulēt,rīt tak sestdiena!visi uz copi!:)
26.novembris 2021, 22:32 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager