Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
naloxon04 [26.11.21]: Abavniek, vai es kaut ko uztveru saasināti? Pilnīgi mierīgi. Neviena slikta vārda neesmu teicis. ) nav jēgas te konfliktēt, priekš kam to darīt? Kāpēc jābrauc virsū? Jāsaglabā miers. Es šo to skatos no ieteikumiem. Paldies.
Es ceru, ka neaizskāru. Labi, ka viss kārtībā. Un labi, ka priekšā ziema, kad visi varēs sakopot savas domas :D
26.novembris 2021, 22:29 | links
 
Abavniek, vai es kaut ko uztveru saasināti? Pilnīgi mierīgi. Neviena slikta vārda neesmu teicis. ) nav jēgas te konfliktēt, priekš kam to darīt? Kāpēc jābrauc virsū? Jāsaglabā miers. Es šo to skatos no ieteikumiem. Paldies.
26.novembris 2021, 22:25 | links
 
naloxon04 [26.11.21]: Ir vietas, kas strādā un beidz strādāt un tad jāmeklē cita vieta. Šogad gribēju uz Bārtu aizbraukt. Karoč, pateikšu tā, Abavniek! Tieši Tev, lai Tev mierīga sirds! Es esmu 15 gadīgs tizlenis, kas grib nopirkt kātu par fūtera naudu! -:)
Paldies, es naktīs guļu diezgan mierīgi tāpat. Bet tādā vecumā uztvert pamatotu kritiku saasināti ir pieņemami.
Kā jau teicu, padomi Tev te bija pietiekami, bet līdz šim izskatās, no tā izlobījis neesi pilnīgi neko. Un ja reiz esi no sākuma jau izlēmis, ko pirkt... Kādēļ vispār jautā padomus.. Tāpat taču paliki pie sava, ka Tev vajag to. Nopirksi tādu un būs viss labi.
26.novembris 2021, 22:19 | links
 
Ir vietas, kas strādā un beidz strādāt un tad jāmeklē cita vieta. Šogad gribēju uz Bārtu aizbraukt. Karoč, pateikšu tā, Abavniek! Tieši Tev, lai Tev mierīga sirds! Es esmu 15 gadīgs tizlenis, kas grib nopirkt kātu par fūtera naudu! -:)
26.novembris 2021, 22:13 | links
 
Abavnieks [26.11.21]: naloxon04 [14m]: Bildes maz lieku. Šogad līdakās biju reizes 3. Nākošgad domāju atsākt, pārsvarā cope no krasta un vobleriem. Var jau skatīties bildes un izdarīt savus secinājumus, un braukt virsū. Man vienalga, es netaisos strīdēties. Paldies visiem, kas ko ieteica gan te, gan pm. -:)Nu tā bez apvainojumiem, bet Tavi teksti tiešām bieži ir grūti saprotami. Tad Tu saki, ja ir baigi labais asaru gads, un tad Tu saki, ka asaru nav un iesakiet vietu, kaut vai 200 km no Rīgas kur aizbraukt paķert asari... Nu kaut kā tā reiz rakstīji.
Brīžiem šķiet, ka raksti rakstīšanas pēc un Tev nav vairāk par 15 gadiem..
Bet iespējams es vienkārši neesmu uz viena viļņa ar Tevi :D
Katrā ziņā man Tava ideālā kāta meklējumi ir ļoti ieinteresējuši, ka gaidīšu, ko tad beigās nopirksi. To Tev arī novēlu un lai daudz līdakas!
Es arī gaidīšu kādu kātu džeks paņems par 300e!:)un kura ieteikumu paklausījis!
26.novembris 2021, 22:04 | links
 
naloxon04 [26.11.21]: Bildes maz lieku. Šogad līdakās biju reizes 3. Nākošgad domāju atsākt, pārsvarā cope no krasta un vobleriem. Var jau skatīties bildes un izdarīt savus secinājumus, un braukt virsū. Man vienalga, es netaisos strīdēties. Paldies visiem, kas ko ieteica gan te, gan pm. -:)
Nu tā bez apvainojumiem, bet Tavi teksti tiešām bieži ir grūti saprotami. Tad Tu saki, ja ir baigi labais asaru gads, un tad Tu saki, ka asaru nav un iesakiet vietu, kaut vai 200 km no Rīgas kur aizbraukt paķert asari... Nu kaut kā tā reiz rakstīji.
Brīžiem šķiet, ka raksti rakstīšanas pēc un Tev nav vairāk par 15 gadiem..
Bet iespējams es vienkārši neesmu uz viena viļņa ar Tevi :D
Katrā ziņā man Tava ideālā kāta meklējumi ir ļoti ieinteresējuši, ka gaidīšu, ko tad beigās nopirksi. To Tev arī novēlu un lai daudz līdakas!
26.novembris 2021, 21:58 | links
 
Bildes maz lieku. Šogad līdakās biju reizes 3. Nākošgad domāju atsākt, pārsvarā cope no krasta un vobleriem. Var jau skatīties bildes un izdarīt savus secinājumus, un braukt virsū. Man vienalga, es netaisos strīdēties. Paldies visiem, kas ko ieteica gan te, gan pm. -:)
26.novembris 2021, 21:46 | links
 
Willy, moderate fast un līdz 2,40.
26.novembris 2021, 21:36 | links
 
naloxon04 [22.11.21]: Paldies, nu līdz 300e pagaidām varu atļauties. Testam jābūt apmēram līdz 35 g. Akcija vidēja ātra, jo var gan tvičot, gan mierīgi ietīt. Man primāri ir tāls iemetiens un laba izspēle.
Nekļūsti smieklīgs!saprastu ja meklētu sievu!...ar 300e budžetu jebkurā copes bodē Tev pārdevējs visu sīki izstāstīs un pat rokā iedos paturēt jebkuru kātu!...tikai skatoties uz lomiem, šaubos vai pats saproti ko gribi...
26.novembris 2021, 21:28 | links
 
Un no šitiem Jūs mācaties un tālāk populizējiet C&R,kā nevajag būt gaļeniekiem,kā nav labi lietot kukanus,kā nevajag piesist saldētavas ar filejām.:)

https://www.youtube.com/watch?v=icrh4HLPJIo
26.novembris 2021, 18:16 | links
 
Paldies, nu līdz 300e pagaidām varu atļauties. Testam jābūt apmēram līdz 35 g. Akcija vidēja ātra, jo var gan tvičot, gan mierīgi ietīt. Man primāri ir tāls iemetiens un laba izspēle.
22.novembris 2021, 23:27 | links
 
naloxon04 [22.11.21]: Kad tu pats ar tādu kātu spiningosi, tad varēsi arī ieteikt. Un, ja pārliecināsi, tad es varbūt paņemšu ar. -:)
Kāds jautājums, tāda atbilde.
Nu ņem kaut ko no zenaka, no evergrīna, no grafītlīdera, no yamagas, croixiem. Visi lieliski kāti, garumi rakstīti uz kāta, to sapratīsi cik garu pašam vajag.
Tas ja cena ir vienalga.

Ja tomēr nav vienalga, tad precizē vismaz plus mīnus summu, firmu uz kuru skaties, testu vai mānekļus uz ko mētāsi, dīpus, vai parastās mailes, tvičosi vai mierīgi vilksi.

A citādi izskatās - vienkārši kaut ko iesakiet ieteikšanas pēc.
Nekā personīga, bet kaut kādus atskaites punktus tomēr ir noderīgi minēt
22.novembris 2021, 23:18 | links
 
naloxon04 [22.11.21]: Abavnieks, nu šis galīgi nesimpatizē!!
Kāts met un ir jūtīgs. Tas, ko Tev vajag. Un domāju, vīlies nebūsi kātā :)
22.novembris 2021, 23:06 | links
 
Kad tu pats ar tādu kātu spiningosi, tad varēsi arī ieteikt. Un, ja pārliecināsi, tad es varbūt paņemšu ar. -:)
22.novembris 2021, 22:45 | links
 
Uzliki dārgāko pēc cenas un ieliki. Es šitā arī māku pajokot.
22.novembris 2021, 22:31 | links
 
Abavnieks, nu šis galīgi nesimpatizē!!
22.novembris 2021, 22:30 | links
 
naloxon04 [22.11.21]: Budžets vienalga kāds, galvenais, ka kāts met un jutīgs.
https://www.eboat.lv/lv/makskeresanai/kati/zenaq/bamboo-work/spinings-zenaq-duro-87-bamboo-work-rg
22.novembris 2021, 22:11 | links
 
Budžets vienalga kāds, galvenais, ka kāts met un jutīgs.
22.novembris 2021, 22:00 | links
 
Sveiciens spinimgistiem! Šogad lieliski izdevās asaru cope no krasta! Nājošgad vēlos atgriezties pie līdakām. Tā kā šķiet, ka pašam rezultatīvāk uz vobleriem, tad gribētu iegādāties jaunu kātu ar akciju MF, bet galvenais, lai kāts nav īss un tālu var iemest no krasta. Varbūt ir kādi ieteikumi?
22.novembris 2021, 17:24 | links
 
bums [21.11.21]: Varbūt kādam ir info kur var iegādāties naktstārpus? Saviem abiem "dīleriem" rakstīju un pat atbildi nesaņēmu... Ss un šeit ar nav manīts neviens sludinājums...

Abavnieks, 21.novembris 2021, 12:12
Es te pāris simtus iepirku vēdzeļu copei ,bet laikam tik daudz nevajadzēs ieliku zemes kastē uz ziemas guļu .ja nedabūsi kādus 50 varu nopārdot
Okey, otrdien sazināsies. Varbūt sanāks vēl dabūt.
Paldies
21.novembris 2021, 13:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager