Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Pravietis [8m]: Pravieti
Tev ar mežaveci vajadzētu tikties, pie viņa, mežā. Jums būtu par ko parunāt!:)
Protams, ja tu pats tas neesi, kā te kaut kad izskanēja...
Tava viena no problēmām ir tā, ka tu visu uztver saasināti. Pat tad, kad tev nav taisnība.
Un es tak neteicu ka tu fočēt nemāki. Pat nezināju, ka fotogrāfēji tu! Rakstīju, ka ne kad neesmu starp moliem redzējus tīklus. Ja tas tā ir, tad protams piekrītu.. tas ir nonsens!
Tevi ir apsēduši kloni!? Pats vainīgs!

nelietotaajs, 10.oktobris 2021, 23:51

Ja neesi klons un esi vecis, tad ieliec atskaiti jūras nodaļā par svētdienas copi. No teksta sapratu, ka solīji to izdarīt. Beidz nodarboties ar herņu kā punķu tapa.Es nesolīju atskaiti ielikt bet gan rakstīju, ka taisos svētdien uz jūru! Mācies lasīt! Rakstīt, cik redzu, māki!
Bet, kas attiecas uz jūras copi, tad sorrý, plāni mainījās. Par cik sestdien labi žanis Daugavā kodās, tad nosliecos par labu šai zivij. Jūras cope man patīk, bet zandarts man vienmēr būs primārāks! Butēs vēl paspēšu. Atskaiti (arī šodienas) vari lasīt forumā!
Visu labu!

nelietotaajs, 11.oktobris 2021, 00:14


Paldies par labā vēlējumiem. Mans ieteikums - izvairies no samākslotās indulgences izrādīšanas un nemāci otru pret viņa gribu copēt, ja viņš to nelūdz. Ko esmu vēlējies, to esmu apguvis un tava palīdzība man nav vajadzīga. Zemtekstus, riebeklības (padkolkas) es protu atšķirt no pozitīvas komunikācijas. Pacentīsimies viens otru turpmāk neapgrūtināt. Visu gaišu.
11.oktobris 2021, 00:28 | links
 
Pravietis [11.10.21]: Pravieti
Tev ar mežaveci vajadzētu tikties, pie viņa, mežā. Jums būtu par ko parunāt!:)
Protams, ja tu pats tas neesi, kā te kaut kad izskanēja...
Tava viena no problēmām ir tā, ka tu visu uztver saasināti. Pat tad, kad tev nav taisnība.
Un es tak neteicu ka tu fočēt nemāki. Pat nezināju, ka fotogrāfēji tu! Rakstīju, ka ne kad neesmu starp moliem redzējus tīklus. Ja tas tā ir, tad protams piekrītu.. tas ir nonsens!
Tevi ir apsēduši kloni!? Pats vainīgs!

nelietotaajs, 10.oktobris 2021, 23:51

Ja neesi klons un esi vecis, tad ieliec atskaiti jūras nodaļā par svētdienas copi. No teksta sapratu, ka solīji to izdarīt. Beidz nodarboties ar herņu kā punķu tapa.
Es nesolīju atskaiti ielikt bet gan rakstīju, ka taisos svētdien uz jūru! Mācies lasīt! Rakstīt, cik redzu, māki!
Bet, kas attiecas uz jūras copi, tad sorrý, plāni mainījās. Par cik sestdien labi žanis Daugavā kodās, tad nosliecos par labu šai zivij. Jūras cope man patīk, bet zandarts man vienmēr būs primārāks! Butēs vēl paspēšu. Atskaiti (arī šodienas) vari lasīt forumā!
Visu labu!
11.oktobris 2021, 00:14 | links
 
Tautieši !!!

Ko jūs te muldeties...kā būtu...ja būtu.

Pretī prezi..." īstenā tautas dela Levits " pilij ir no krastmalas saskatāmi tīkli ar karodziņiem ( pamatoti domāju ka domāti..biedriem lašiem )

Vienkārši jūsu veselībai piemērots laikā,paņemta no kaimiņus Vasjas velo...ij nobraucot pa " Usak-kow premenadi no Vecrīgas līdz Jumpravmuizai ( aiz Doles )
Turpat var sastapt arī kādus MJ, vai dzīvotājs,ar kuriem var aprunāties...kas,kā..

Tāpat old school " djadkas " veiksmīgi makšķerē no AB dambja.

Kā teicis Edžus Liepiņš...

Vajag tikai rakt.

Za ribalku tovarisci.
11.oktobris 2021, 00:08 | links
 
Pravieti
Tev ar mežaveci vajadzētu tikties, pie viņa, mežā. Jums būtu par ko parunāt!:)
Protams, ja tu pats tas neesi, kā te kaut kad izskanēja...
Tava viena no problēmām ir tā, ka tu visu uztver saasināti. Pat tad, kad tev nav taisnība.
Un es tak neteicu ka tu fočēt nemāki. Pat nezināju, ka fotogrāfēji tu! Rakstīju, ka ne kad neesmu starp moliem redzējus tīklus. Ja tas tā ir, tad protams piekrītu.. tas ir nonsens!
Tevi ir apsēduši kloni!? Pats vainīgs!

nelietotaajs, 10.oktobris 2021, 23:51


Ja neesi klons un esi vecis, tad ieliec atskaiti jūras nodaļā par svētdienas copi. No teksta sapratu, ka solīji to izdarīt. Beidz nodarboties ar herņu kā punķu tapa.
11.oktobris 2021, 00:07 | links
 
Biedri NeLietotajs !!! un citi copes atkarīgie :-)))

Nju negribas man te apsaukaties..tu sitadus,tu tāds...a vot man lielāks...akjitis.

Es makskereju...mūsu ciema ezera,laikam no gadiem 7niem ( skolā sāku iet,mamma ar lielajiem zēniem ļāva iet no pagalma prom )

Par zivīm....nav mūsdienās lielas jēgas iet uz copi...jo zivju nav....jeb drizak,drīzāk galīgi nav ( te spēle zemapziņas nostaļģijas...kā bija toreiz...kā mēs ar bambusa katiem bez spolēm vilkam piem.karusas uz gr. 300 kas neskaitījās nekas sevišķs).

Par copes eksotisku,meditāciju pie ugunskura...lieta laba..bet rodas jautājums...kāda jēga ir no tās milzīgās kaudzes ar " pribambasiem " !!! kurus es laimīgā kārtā esmu atdāvinājis par 95 proc.

Par šejienes būšanām.
Šī nav sadaļā " zusi-bussi " vai "keksi- Brekši " kuras, ja es ko seitLidzigu rakstītu...mani varētu uzskatīt par piedrazotaju.

Kas vēl īsumā no pašreklāma !!! viss pa vecam...zanderi bedres tas pašas...zušus vietas arīdzan ( sen,sen, bij' tas laiks )..…tikai pašas zjuves njera...pie tam arī mūsu ciema copes guru njera.

Za ribalku tovarisci.
11.oktobris 2021, 00:00 | links
 
Pravieti
Tev ar mežaveci vajadzētu tikties, pie viņa, mežā. Jums būtu par ko parunāt!:)
Protams, ja tu pats tas neesi, kā te kaut kad izskanēja...
Tava viena no problēmām ir tā, ka tu visu uztver saasināti. Pat tad, kad tev nav taisnība.
Un es tak neteicu ka tu fočēt nemāki. Pat nezināju, ka fotogrāfēji tu! Rakstīju, ka ne kad neesmu starp moliem redzējus tīklus. Ja tas tā ir, tad protams piekrītu.. tas ir nonsens!
Tevi ir apsēduši kloni!? Pats vainīgs!
10.oktobris 2021, 23:51 | links
 
CL no laika gala nav paticis temats - Tikli. Acīmredzot, radīts jauns klons, ar uzlabotākām, rafinētākām, intelektuālākām darba metodēm, kas manā skatījumā atgādina vēl lielāku bioloģisko atkritumu un sociāli bīstamāku prototipu par iepriekšējo, kas ar to nodarbojas. Bezpreģels iet augumā , jo tagad jau tieku vainots falsifikācijā (labi , ka ne fotomontāžā). CL darba metode līdzšinējā - katrs mans komentārs tiek pārvērsts par farsu. Tāda ir CL dubultmorāle, t.sk. parādīt cīņu pret ekoloģijas piesārņotājiem, popularizēt zivju resursu saglabāšanu, bet no otras puses apspiest jebkuru pašiniciatīvu pašdarbības veidā no dalībnieku puses, ja tā vērsta pret cilvēkiem, kas ieinteresēti turpināt attīstītā sociālisma laikā perfekti piekopto dīkdienību, bezdarbību un iespējamo nelikumību atbalstīšanu, noklusējot par to publicitāti. Tāds priekštats rodas. Liekiet reiz aiz auss. Lētu spēlīti ar mani esiet iesākuši..... Ja domājiet, ka man nav vairāk fotogrāfiju, tad maldāties. Augstās skolās esmu mācīts, kā piesegt savu vārīgo vietiņu. Profesionāli esmu macīts kā nodrošināties ar pierādījumiem. Ja nāksies tiesāties par to, ka izplatu dezinformāciju, tad gatavojiet laicīgi "skanošo". Fotogrāfiju man ir diezgan, lai pēc tām eksperts varētu noteikt patieso lietu (tīklu) atrašanos dabā. Liecinieki arī ir. Tāds ir mans brīdinājums......Foto uzņēmumi ir veikti no Bolderājas mola puses. Saskaitīju iespējamos četrus tīklus. No Vecdaugavas puses tīklu skaitu noteikt nevarēju lielā attāluma dēļ, bet arī tie atradās kanāla (starp inženiertehnikajām būvēm - moliem ) teritorijā, bet ne upes krastā. Ne jau tīklu skaits nosaka administratīvo un kriminālatbildību. Pietiek ar vienu.
10.oktobris 2021, 23:07 | links
 
mezadjadja [10.10.21]: Biedri- pasažieri NeLietotajs.

Es Nenacu ..šai vietai...apsaukaties...ar copes krāninjiem merities

Esi pieklājības...kā es,kā tautā iemīļots dakteris ( nejauc ar diplomētu mediķi )
Allažu sāku pacientam pie snaps pudeles ( dakteresanas neiztrūkstoši atribūts ),cieši skatoties acīs ( tautiskā hipnoze )

Tu vēlies par to parunāt !!

Jedem das Seine. Katram savs.
Man ar tevi runāt nav par ko. Ar makšķerēšanu tev nav nekā kopīga, bet tava attieksme un manieres man nav pieņemamas.
Tev labāk būtu sarunāties vienatnē ar vardēm savā meža purvājā un tām stastīt pasakas par muļķu zemi un Latvāniju, nevis to uzstājīgi paust publiski!
Lai tev rīt jaukas paģiras!
10.oktobris 2021, 22:58 | links
 
Biedri- pasažieri NeLietotajs.

Es Nenacu ..šai vietai...apsaukaties...ar copes krāninjiem merities

Esi pieklājības...kā es,kā tautā iemīļots dakteris ( nejauc ar diplomētu mediķi )
Allažu sāku pacientam pie snaps pudeles ( dakteresanas neiztrūkstoši atribūts ),cieši skatoties acīs ( tautiskā hipnoze )

Tu vēlies par to parunāt !!

Jedem das Seine. Katram savs.
10.oktobris 2021, 22:43 | links
 
mezadjadja [10.10.21]: Tu reāli Zaj...ar savu nekonkrēti bazaru par sapņu zemem- zemenēm.
mežaveci
tu reāli za.... ar savu Latvāniju un muļķu zemi. Tu esi reāls neveiksminieks, ja dzīvo ar tādām sajūtām un attieksmi!
10.oktobris 2021, 22:27 | links
 
mezadjadja [10.10.21]: Biedri NeLietotajs...

Koroce....teikšu tev tā konkrētāk ( IzVirtuala vidē ,skaidrā prātā tas ir man netipiski )

Tu reāli Zaj...ar savu nekonkrēti bazaru par sapņu zemem- zemenēm.

Kam reāli jeb...kā kurš dzīvo !!!
Pirtī,arī i-neta visi ir vienādi pliki.

Gribi ko reāli runāt,ierosinu tēmu..nevis kā skolas puselis čukstus,siekaloties,kā tev 1987 gada 1 septembrī,lielie ccalli, atņēma mammas doto baranku.

Hau ....es visu pateicu :-)))
Mežaveci
Iekopē vēl trešo reizi savu tekstu un tad prom, uz savu sapņu zemi.
Beidz dzert un uzvedies korekti!
Un es nerunāju par baranku, bet gan par tavu publisko, necienīgo izrunāšanos pret zemi, kurā dzīvo! Neapmierina politiķi? Valsts pie tā nav vainīga! Pats tādus ievēlēji vai neievēlēji! Neapmierina valsts? Tad tinies! Robežas ir vaļā uz visām pusēm!
Pretīgi lasīt tavus šķobītos tekstus, vēl jo vairāk zinot, ka tas ir feiks, jo re ka šeit sarakstīji pilnigi citā stilā! Un ja vēl tu šitā, par šo valsti....
Mūsu ciemā tā nav pieņemts! Domāju, ka nevienā ciemā tā nav pieņemts!
10.oktobris 2021, 22:22 | links
 
Biedri NeLietotajs...

Koroce....teikšu tev tā konkrētāk ( IzVirtuala vidē ,skaidrā prātā tas ir man netipiski )

Tu reāli Zaj...ar savu nekonkrēti bazaru par sapņu zemem- zemenēm.

Kam reāli jeb...kā kurš dzīvo !!!
Pirtī,arī i-neta visi ir vienādi pliki.

Gribi ko reāli runāt,ierosinu tēmu..nevis kā skolas puselis čukstus,siekaloties,kā tev 1987 gada 1 septembrī,lielie ccalli, atņēma mammas doto baranku.

Hau ....es visu pateicu :-)))
10.oktobris 2021, 22:03 | links
 
Biedri NeLietotajs...

Koroce....teikšu tev tā konkrētāk ( IzVirtuala vidē ,skaidrā prātā tas ir man netipiski )

Tu reāli Zaj...ar savu nekonkrēti bazaru par sapņu zemem- zemenēm.

Kam reāli jeb...kā kurš dzīvo !!!
Pirtī,arī i-neta visi ir vienādi pliki.

Gribi ko reāli runāt,ierosinu tēmu..nevis kā skolas puselis čukstus,siekaloties,kā tev 1987 gada 1 septembrī,lielie ccalli, atņēma mammas doto baranku.

Hau ....es visu pateicu :-)))
10.oktobris 2021, 22:03 | links
 
Neskaitāmiem tīkliem tur vietas par maz. Tas tā.... precizitātei!
Bet, ja nopietni, tad ne kad tieši starp moliem neesmu redzējis tur tīklus! Tur, kur tieši mols sākas, Daugavā...tur jā, tīkli stāvēja arī vasarā gan vienā, gan otrā pusē un tur tiem atrasties nav aizliegts.
Var jau būt, bet tomēr vedinās domāt vai foto ir korekts. Vai te nav fotogrāfijas rakursa jautājums. Var būt kaut ko nezinu, bet tur pat makšķerēt ir aizliegts, bet te... neskaitāmi tīkli.
10.oktobris 2021, 21:43 | links
 
mezadjadja [10.10.21]: Tautieti Pravietis !!!

Ja tīkliem ir markieris- karodziņš,tad DRIKST.
Mūsu " muļķu zemē " visu DRIKST.

Mūsu ciema netālajā Ķīšu ezera,stāv marķēti tīkli...no pavasara līdz ledum...neviens ārā neņem,varbūt pārbauda.
Saucas " kontrolēta zivju resursu pārbaude "

p.s. Intereses pēc palasies ( šķiet arī šajā portālā archiva ),kā saņemot jaunus modigus ehalotus...Vides dienests atklāja daudz...ļoti daudz
( pie tūkstotis )nelegāluss uz grunts esošus nēģu kur???murdus tepat Daugava....piederēja kādam tur zvejnieku artelim " mīlot zives " :-)))...
Ij kas....nekas...viss kārtībā..tauta pablaustijas...ij " visi gali ūdenī "

Muļķu zemē viss pa vecam...viss kluss,visi muļķi duss.
Mežaceci!
Var būt tev ir pēdējais laiks tīties prom no zemes, ko tu regulēri lamā par Latvāniju un muļķu zemi un doties uz laimīgo zemi? Domaju, ka jā!
Tu esi nožēlojams savā publiskajā attieksmē pret valsti kurā dzīvo!
10.oktobris 2021, 21:25 | links
 
Biedri Jūliuss!!

Ko es...vecs,kašķīgs alkoholiķis :-))) tā pa retam aizkliboju uz musu ciema ezeru...ij ugunskura blāzma,sildoties iekšēji.. ar vecajiem atceramies...kā bija...kā senāk bez apakšbikses bija bail ūdeni iet iekšā...vot zives bija....

Jedem das Seine. Katram savs
10.oktobris 2021, 21:24 | links
 
Tautieti Pravietis !!!

Ja tīkliem ir markieris- karodziņš,tad DRIKST.
Mūsu " muļķu zemē " visu DRIKST.

Mūsu ciema netālajā Ķīšu ezera,stāv marķēti tīkli...no pavasara līdz ledum...neviens ārā neņem,varbūt pārbauda.
Saucas " kontrolēta zivju resursu pārbaude "

p.s. Intereses pēc palasies ( šķiet arī šajā portālā archiva ),kā saņemot jaunus modigus ehalotus...Vides dienests atklāja daudz...ļoti daudz
( pie tūkstotis )nelegāluss uz grunts esošus nēģu kur???murdus tepat Daugava....piederēja kādam tur zvejnieku artelim " mīlot zives " :-)))...
Ij kas....nekas...viss kārtībā..tauta pablaustijas...ij " visi gali ūdenī "

Muļķu zemē viss pa vecam...viss kluss,visi muļķi duss.

mezadjadja, 10.oktobris 2021, 20:55


Pats ar pabļaustījies? Droši, ka nē, tev taču pašam savs.
10.oktobris 2021, 21:00 | links
 
Tautieti Pravietis !!!

Ja tīkliem ir markieris- karodziņš,tad DRIKST.
Mūsu " muļķu zemē " visu DRIKST.

Mūsu ciema netālajā Ķīšu ezera,stāv marķēti tīkli...no pavasara līdz ledum...neviens ārā neņem,varbūt pārbauda.
Saucas " kontrolēta zivju resursu pārbaude "

p.s. Intereses pēc palasies ( šķiet arī šajā portālā archiva ),kā saņemot jaunus modigus ehalotus...Vides dienests atklāja daudz...ļoti daudz
( pie tūkstotis )nelegāluss uz grunts esošus nēģu kur???murdus tepat Daugava....piederēja kādam tur zvejnieku artelim " mīlot zives " :-)))...
Ij kas....nekas...viss kārtībā..tauta pablaustijas...ij " visi gali ūdenī "

Muļķu zemē viss pa vecam...viss kluss,visi muļķi duss.
10.oktobris 2021, 20:55 | links
 

Daugavgrīvas artērijas uz ūdensgalvu (starp moliem) kuģu ceļa abās pusēs salikti neskaitāmi tīkli.....
10.oktobris 2021, 19:39 | links
 

Rudens
9.oktobris 2021, 21:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager