Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Tautieši !!!

GarTexta lasāma vārda " kustīgi " jālasa " lustīgi "

Lustīga dzīvošana...technologiju laikmeta :-(((
25.septembris 2021, 19:41 | links
 
Tautieti Doomaatajs !!!

Njazinu kādas jogas Adanas pozas jūs tur laiva dzert alu....

Bet tā miršana par vietu...ir gana extrema.

p.s. Sen,sen,apm gada 1988taja viena ekipāža ar diviem kustīgiem studentiem laivojam parasta padumijas gumijas pūšļi pa Ventu ( kauc kur pirms Skrundas )

Viss būtu ciki-piki,bet...kustīgajiem studentiem,attiecīgi kustīgs prātā uznāca kustīga domā...pamiezt par laivas bortam.

Ij protams ka sinhroni kustīgi par vienu bortu..

Ļoti kustīga laivas " ovveris " ( apgāšanās ) ar devīzi " glābjas kas var " uzpeldot krastā slapjiem,un rāpjoties stāvā Ventas krastā,kas protams bija ļoti kustīgi dubļainās :-)))

Rezultāts,mēs trijatā pilnīgi slapju,pilnīgi dubļaini vieta X,bez jebkādiem sērkociņiem un ugunskura.
Paveicās....nosacīti netālu pie ugunskura bija cita,sveša studentu kompānija...kas iedeva paēst,ko sausu uzvilkt,un spickas ugunskuram.

Kopš tā laika pat sapņi atceros viesis vectēva vārdus....

Nemīz nekad puika laivai par bortu...
Ij kad mēģināju ko racionāli iebilst,vecfaters allaž teica " Nemaci smurgulim vecam laivotajam laiva dirst :-))

Tā man gāja...no tā jums būs mācīties,kā lustīgi laiva uzvesties :-)))

Jedem das Seine. Katram savs....laivas " ovveris "
25.septembris 2021, 19:38 | links
 
domātāj :)))))), tik nianse: alus bez šņabja - nauda vējā :)
25.septembris 2021, 18:39 | links
 
Coptautieti, Mežaveci!
Lai dzertu alu nav nepieciešama laiva un makšķere, pietiek ar alu.
25.septembris 2021, 16:03 | links
 
Buks;ir tāda smēre makšķeru grafīta kopšanai,man ar vienam kātam bij problemas ar izjaukšanu ,smēre palīdzēja.Ja baigi stingrs var ar ļoti smalku smilšpapiru nedaudz paslipēt....Silikons ari palīdz.
25.septembris 2021, 11:53 | links
 
copTautiesi !!!

Ij tā anekdotes par tēmu...

Ir saprotams nopirkt vīrietim zivi...viņš vismaz paeed no tās.

Bet....kāpēc vīrietim pirkt makskeri,ja viņš ar to katras brīvdienas sēdes laiva un dzers alu !!!

p.s. Tas laikam sieviešu viedoklis,vai to kas neatšķir zvejnieku no makšķernieks.

Jedem das Saine. Katram savs
25.septembris 2021, 11:39 | links
 

24.septembris 2021, 17:51 | links
 
Dadzis12 [24.09.21]: Sveiki, Burtnieka ezerā ar benzīna dzinējiem drīkst parvietoties? Vai tikai ar elektro?
Drīkst
24.septembris 2021, 11:46 | links
 
Sveiki, Burtnieka ezerā ar benzīna dzinējiem drīkst parvietoties? Vai tikai ar elektro?
24.septembris 2021, 10:56 | links
 
Domāju par to C & R.
Mednieki varētu šaut un tad medījumu stiept uz reanimāciju ...
Krieviem teiciens - karpa nav ēdiens, bet draugs. Iedomājies - draugu vismaz 50m stiep aiz lūpas, apguldi uz mīksta matracīša, kamēr nosver, nomēri ... un savainoto lūpu nosmērē. Un tad palaid - Andri - pēc gada Tevi aiz gada atkal vilkšu ... Ļoti humāni ...
23.septembris 2021, 21:27 | links
 
Labvakar.. tālie , uin reizē tik tuvie CopTautieši ;-)))

Kas paliek pēc mums...ļaužu atmiņas, tas ko viņi ir redzējuši mumsos... kaf mēs vēl bijām viņu acīm redzami !!!

Klimstot pa "pasaku pasaules " tumšajām dzīlēm, atradu kādu jauku, ij man šķietami patiesu nekralogu.



Viņš bij labu vecāku bērns, viņa tēvs bij krievu komisārs Jelgavā; jaunumā viņš labi mācījās, it īpaši viņš zināja daudz svešas valodas, bet viņš tapa SLINKS ( izcēlumi mani ) pie sava prāta, un visur bīdamies, ka cilvēki viņam savu BRĪVESTĪBU [var] atņemt
Viņš vairāk kā 20 gadus apkārt staigāja, daudzreizēm visu Kurzemi un pāris reizes arī Vidzemi kājām izstaigājis.
Godīgs lasītājs kas zina pats to būs redzējis ar kuļu ar grāmatām pa ceļu staigājam. (..)
Lai nu kapā atron to mieru, ko viņš virs zemes gan visur meklēja, bet ne kur neatrada." (Nekrologs, publicēts laikrakstā "Latviešu Avīzes", 1825. gada 21. maijā)
22.septembris 2021, 18:28 | links
 
Super, viss bumbās. Ieliku savienojuma vietu starp ledu un pēc 30 minūtēm gatavs. Cimdus arī vilku:)
BUKS, 19.septembris 2021, 21:42


Man ar vienreiz palīdzēja sildīšana/dzesēšana(vispār to iesaku visos gadījumos ja kas iesprūst), iepriekš arī skrūvspīlēs toreiz spiedu :)) protams ar gumijas starplikām.
19.septembris 2021, 21:48 | links
 
Karlis_K [19.09.21]: Es apakšējo posmu apliktu ar ledu un ietītu dvielī, augšējo posmu uzmanīgi pasildītu ar fēnu. Bet parasti jau jāizjauc pie upes :)
Tur jau tie sūdi, ka pēc copes nekas nesanāca. Vedu mājās neizjauktu.
19.septembris 2021, 21:43 | links
 
raihs [19.09.21]: BUKS [19:30]: raihs [24m]: BUKS [41m]: Vīri, varbūt kāds zin kā izjaukt divdaļīgo spiningu nesalaužot? Šorīt saliku un izjaukt vairs nesanāk :))Saliki slapjā laikā un aukstu... :) Smaga tēma-es esmu pat skrūvspīlēs licis... Grūti izstāstīt- divi dalībnieki, katram viena roka uz vienas daļas, otra-uz otras. Abi saliek rokas pamīšus uz abām kāta daļām. Viena roka griež vienā virzienā, otrā- otrā. Parasti sanāk...Nesanāk :(Bļin... Varbūt šis?
https://youtu.be/BBBHCrMQTG8
Super, viss bumbās. Ieliku savienojuma vietu starp ledu un pēc 30 minūtēm gatavs. Cimdus arī vilku:)
19.septembris 2021, 21:42 | links
 
Es apakšējo posmu apliktu ar ledu un ietītu dvielī, augšējo posmu uzmanīgi pasildītu ar fēnu. Bet parasti jau jāizjauc pie upes :)
19.septembris 2021, 21:00 | links
 
BUKS [19.09.21]: raihs [24m]: BUKS [41m]: Vīri, varbūt kāds zin kā izjaukt divdaļīgo spiningu nesalaužot? Šorīt saliku un izjaukt vairs nesanāk :))Saliki slapjā laikā un aukstu... :) Smaga tēma-es esmu pat skrūvspīlēs licis... Grūti izstāstīt- divi dalībnieki, katram viena roka uz vienas daļas, otra-uz otras. Abi saliek rokas pamīšus uz abām kāta daļām. Viena roka griež vienā virzienā, otrā- otrā. Parasti sanāk...Nesanāk :(
Bļin... Varbūt šis?
https://youtu.be/BBBHCrMQTG8
19.septembris 2021, 19:40 | links
 
raihs [19.09.21]: BUKS [41m]: Vīri, varbūt kāds zin kā izjaukt divdaļīgo spiningu nesalaužot? Šorīt saliku un izjaukt vairs nesanāk :))Saliki slapjā laikā un aukstu... :) Smaga tēma-es esmu pat skrūvspīlēs licis... Grūti izstāstīt- divi dalībnieki, katram viena roka uz vienas daļas, otra-uz otras. Abi saliek rokas pamīšus uz abām kāta daļām. Viena roka griež vienā virzienā, otrā- otrā. Parasti sanāk...
Nesanāk :(
19.septembris 2021, 19:30 | links
 
raihs [19.09.21]: BUKS [25m]: Vīri, varbūt kāds zin kā izjaukt divdaļīgo spiningu nesalaužot? Šorīt saliku un izjaukt vairs nesanāk :))Saliki slapjā laikā un aukstu... :) Smaga tēma-es esmu pat skrūvspīlēs licis... Grūti izstāstīt- divi dalībnieki, katram viena roka uz vienas daļas, otra-uz otras. Abi saliek rokas pamīšus uz abām kāta daļām. Viena roka griež vienā virzienā, otrā- otrā. Parasti sanāk...
Tieši tā, slapju un aukstu :). Paldies, mēģināšu!
19.septembris 2021, 19:15 | links
 
BUKS [19.09.21]: Vīri, varbūt kāds zin kā izjaukt divdaļīgo spiningu nesalaužot? Šorīt saliku un izjaukt vairs nesanāk :))
Saliki slapjā laikā un aukstu... :) Smaga tēma-es esmu pat skrūvspīlēs licis... Grūti izstāstīt- divi dalībnieki, katram viena roka uz vienas daļas, otra-uz otras. Abi saliek rokas pamīšus uz abām kāta daļām. Viena roka griež vienā virzienā, otrā- otrā. Parasti sanāk...
19.septembris 2021, 19:13 | links
 
Vīri, varbūt kāds zin kā izjaukt divdaļīgo spiningu nesalaužot? Šorīt saliku un izjaukt vairs nesanāk :))
19.septembris 2021, 18:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager