Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Bet , ja reāli ZB !?
17.septembris 2021, 23:50 | links
 
Tautieti....kā tevi tur..Jon...vai Hjū...jo .

Lūdzu beidz apsaukaties...mūsu ciema tā nav pieņemts...

Tev ZB ...vai kā vēl tur...atstāj to savā ciemā...

p.s. " pasaku valstībā " varot visu...apsaukaties,apvainot citus.
Mūsu ciema sentēvu godājamais paražas to neatzīst...arī arī ar radikālām metodēm.

Tautieši...būsim pieklājīgi.

Jedem das Saine.
17.septembris 2021, 23:40 | links
 
mazadadja, Tu reāli ZB,, plEt un man po, ka tagad modē autisms un aspergers.

Saprotu, gribas parunāt,,, bet nu ,,lūdzu sakārto teikumus.
4 klase salikts pakārtots, salikts sakārtots,, paplašināts utt............
.. lai esi lasāms, jo idejas jau tjip nav sliktas !!!!!!!!!!!!!!
17.septembris 2021, 19:26 | links
 
Atliek vienigi piekrist pārējiem šī foruma apmeklētājiem, ka pārmērīga grāmatu lasīšana reizēm var kaitēt veselībai. Še ku reku uzskatāms tam piemērs!:)
17.septembris 2021, 18:30 | links
 
Tautieši.

Daudzi, jo daudzi man te pārmet... kom es te rakstu... ko es te rakstu, musinu uz lasīšanu !!!

Šeku, reku-čiki, briki, mans neliels pastāstiņš, kuru es palaikam uzrakstu dienasgrāmatas formā, i-neta 'pasaku pasaules' plašumos.

īpaš sveiciens biedram NeLietotājs.. kas man te publiski pārmet NEpatriotismu, viņa karaļvalsts zākāšanu.
Tiesa.. formāts būs ne visai atbilstoš šim forumam... bet tā noteikti nav ekonomika, nedz politika.

Latvijas Brīvības cīņas, un pusaudži tajās....noklausieties izcilo latvijas radioteātra lugu.


Latvijas Brīvības cīņas norisinājās no 1918. līdz pat 1920. gadam. Diez vai šodien daudziem zināms, ka Latvijas neatkarību palīdzēja izcīnīt arī jaunieši un bērni.
Brīvības cīņu laikā Latvijā armijā brīvprātīgi pieteicās apmēram 300 zēnu vecumā līdz 16 gadiem un apmēram 800–1000 jauniešu vecumā zem oficiālā mobilizācijai pakļauto pilsoņu vecuma - 18 gadiem.
Pieteicās arī meitenes. Daudzi no viņiem tieši piedalījās karadarbībā, arī izpildīja īpašus uzdevumus, ieskaitot izlūkošanu ienaidnieka aizmugurē.
Daudzi krita kaujās, tika ievainoti, pazuda bez vēsts, bet viņi visi izcēlās ar ievērojamu drošsirdību un pat varonību. Vai bērniem ir jākaro?
Toreiz pat neradās šāds jautājums. Skolnieki ņēma rokās šautenes un gāja. Mūsu stāsts būs par jauniešiem un bērniem, kas palīdzēja nodibināt Latvijas valstiskumu.

Radiolugas režisore Ināra Kolmane. Skaņu režisore Kristīne Zolotorenko. Lomās Jānis Kaijaks, Baiba Broka, Eduards Zilberts, Jana Čivžele, Kristaps Saulītēns, Juris Gavars, Jēkabs Bernāts, Emīls Zavelis, Elizabete Liepa, Dzintars Tilaks, Māra Eglīte, Kārlis Ploks. Lugā izmantoti vēsturnieka Ērika Jēkabsona pētījumi un materiāli. 2019. gada ieraksts.

https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/ieludz-radioteatris/arvis-kolmanis-vini-bija-tik-jauni.a125111/
17.septembris 2021, 17:38 | links
 
Tautieti Centi !!!

Iraid ir vecvārds, tas pats kas mūsdienās IR. ( rakstu apzināti )

Labāk paskaidro,kas ir tā,tavuprāt...latviešu valoda !!!

Es domāju ka Kurlande tu iereibusa kompānija dabūtu pa " rīkli " ja kādu nosauktu par " sipisnieku " domātu ka rupji apsaukajies....bet Cangladesa( tur arī katrā ciemā " baccii "- runā savam ) sipisnieks,ir vienkārši BIEZPIENS.

p.s. Tāpat nav Latvijā nekāds BREKSIS....pat senajos dizCopmana Jaunsudrabiņa Jankas copes pierakstos,tas ir PLAUDIS.....plaudi par Brekši sauc Kurlande.

Tāpat kā vēdzele- lurba
Salaka-stinte ( tas gan vācu vārds.

p.s. Mūsu ciema netālais Ķīšezers senos laikos kopā ar Juglas ezeru saucas Ropažu ezers, vēl 20 gads. sākumā vācu kartes Stingrs ezers.

Senais BabelITIS ( nevis sievišķā Bābelītes ) vācu kartes ir apzīmēts kā " Ozolkalnu-Ozolmuizas +(netālu ) ezers.

Vis plūst, viss mainās...arī tu diez vai varētu ielīst skolas 6 klases drēbes

Viesi nav domāts ciemiņi,domāts ir VIEDI ( senvards gudri )...pie visa vainīgs telefona pareizrakstība :-)))

Jedem das Seine. Katram savs.
15.septembris 2021, 22:58 | links
 
"viesu onkuli iraid" --- lūdzu, šo, latviski...
15.septembris 2021, 22:24 | links
 
Tautieti neLietotajs...

Cieņu kam ???

Nezinu kurā " burbuļi " tu dzīvo.....bet mūsu ciema dzīvi,saulainajā,laimīgaja " muļķu zemē " Latvanijas.

Tautieti NeLietotajs ( Lab kā NeLietojamais ).....

Tā arī neesmu izpratis tavu dziļi psiholoģisko domu...

Kas ir tā.....MUSU valsts,kuru tavuprāt es zaimoju !!!

Patiesi nesaprotu....paskaidro publiski...te daudz viesu onkuli iraid.

Jedem das Seine. Katram savs.
15.septembris 2021, 22:08 | links
 
Tautieti no meža!
Lūdzu pārstāj zaimot mūsu valsti un saukāt to par Latvāniju. Lūdzu izrādi cieņu!
15.septembris 2021, 19:30 | links
 
abrakadabra [15.09.21]: Reti neveiksmīgi.
Kas tieši?
15.septembris 2021, 18:51 | links
 
Reti neveiksmīgi.
15.septembris 2021, 18:28 | links
 
Tautiesi !!!!

Par ko jūs tur uztraucaties.. par ko "šūmējaties" '"cepjaties".... vienkārši uzdodiet sev vienkāršu jautājumu.......

Kā tā visa jezga ap KOVID, bēģīem, Talibiem, pat Latvānijas miljardu izzagšanu.... ietemē mani PERSONĪGI, apkārtni ap manīm.

Tāpat spīd saule.. dienu nomaina nakts, ij pēc miega no rīta gribas čurāt ;-))))

Atbilde būs....."reāli NEKĀ " ( lab, lab, cilvēki no Gobu ielas, ierobežojumi, pamatā 'haļavno 'ienākumu zaudēšana ir cits plašāks jautājums )

Cilvēks, lai arī cik viņš ārēji būtu brīvs.. nemitīgi jātur sasprindzinājumā, bailēs... neziņā, elementāra polit.... ( saucat ka gribat )

Reāli no tā visa sociālajā komunikācijā piedāvātā nav NEKĀ reāla.

Krievi nekur nenāk... viņi tukstošiem gadu dzivo mums blakus.

Bēgļi arī kaut kur... IR. Ja kāds ir reāli redzējis bēgli ( uz ielas, sev līdzās) , dodiet ziņu .

KOVID gripa, gripa kā gripa... kur ta ir tie masveida mirušie, kas kā " lielā mēra 'laikā viduslaikos mētājas kā līķi uz katra ielas stūra.

Klimaksa izmaiņas, ir sūdīgi, būs vēl sūdīgāk.. to mēs redzam kas notiek ar zivīm, gadalaikiem, ij t.t

Bet..... tam visam ir savi CĒLOŅI...mēs sev apkārt redzam tikai SEKAS.
Krieviski labi saka 'zri v korenj '... meklē cēloņus saknē.

Vis tas publiskaja telpā BlaBlaBlasisms..... lai klausas te kas dievina runātāju lielos MĒS ( allaž domāju kas ir tie MĒS ( kas ir tie MĒS, ja tur cik apkārt redzu.. neviens nepiedalās )... kā tas uz MUMS personīgi attiecas !!!!!

Atbilde ir........NEKĀ.. nedz Krievijas manevri, nedz ZiemeļKorejas spēlēšanās ar atomRotaļlietām, nedz Talibi, nedz Tramps, nedz Ušakovs.

p.s. Cilvēkiem BAILES ir pirmā numura emocijas, seksulitāte, vis parejais nāak pēc tam.

Garstāsta beigas (redz kā cmuki iraid kad klabinos no pilnvērtīgas QWERTY klavieratūras.

Jedem das Seine Katram savs
15.septembris 2021, 17:57 | links
 
2014. gada 29. marts
ŠlesoVac
https://www.youtube.com/watch?v=0DBKYy64GxA
15.septembris 2021, 13:55 | links
 
Nedaudz par statistiku :) https://www.youtube.com/watch?v=9eL3oBKFS2c&ab_channel=SilvijaUlmane
15.septembris 2021, 13:41 | links
 
paskaties spkc statistiku un zināsi

usis, 15.septembris 2021, 13:30
statistiku tak bils geic nopircis un raksta ko pac grib:)
15.septembris 2021, 13:41 | links
 
Klauss Švābs tagad antivaxeriem dieva vietā. Runā sarežģīti un izklausās gudrs. Mans kolēģis sašmigojies arī sita dūrīti galdā un visu laiku viņu citēja... Nedaudz gan putrojās, ko ir teicis Geitss un ko Švābs :)
15.septembris 2021, 13:40 | links
 
paskaties spkc statistiku un zināsi
15.septembris 2021, 13:30 | links
 
Jurğis teica ka 15% alternatīvi apdāvināto sabiedrība varot paciest, a ko ja bik lielāks cipars?

usis, 15.septembris 2021, 10:58
tad ir kā pie mums LV,mazs vakcinēto skaits,un stipra ticība visādām sazvērstības teorijām.:)

udens2, 15.septembris 2021, 12:24


It kā tā vakcīna pasargātu no saslimšanas. tāpat slimo, ar vakcīnu vai bez. Ir pazīstami cilvēki, potēti, kas pēdējās dienās saslimuši. Ar poti būs vieglāk, vai nē, tas ir nenosakāms.
15.septembris 2021, 13:12 | links
 
Jurğis teica ka 15% alternatīvi apdāvināto sabiedrība varot paciest, a ko ja bik lielāks cipars?

usis, 15.septembris 2021, 10:58

tad ir kā pie mums LV,mazs vakcinēto skaits,un stipra ticība visādām sazvērstības teorijām.:)
15.septembris 2021, 12:24 | links
 
usis [15.09.21]: Jurğis teica ka 15% alternatīvi apdāvināto sabiedrība varot paciest, a ko ja bik lielāks cipars?
Tad ciešanas izpaliek!
15.septembris 2021, 12:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager