Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Visi mājās ?
2.septembris 2021, 23:14 | links
 
Tautieti Snipiens !!!!

Kadas vēl v piz.. copes gudrības ????

Es tādas esmu saskatijies no bērnības, reālā praksē pie udeņiem.

Nekādu gudrību tur nav.

p.s. Cilvēkam var iemācīt kaut ko, tiki tad.. kad viņš vēlas to iemācīties.
Bernards Šovs.
2.septembris 2021, 17:48 | links
 
Mežadzjadzja ieteikšu padomu, neiekrīti azartā ar rakstīšanu.
Cik agrāk te lasīts, viens otrs azartsks rakstītājs ir izmests pār žogu.
Vai tad Tev to vajag?
Raksti normālas lietas, citiem neuzklūpi.
Ja nevari paciest citu rakstīto kādu muļķibu vai netaisnību, labāk norij to krupi, un neko neraksti pretī.
Cieni gan sevi, gan ciutus.
2.septembris 2021, 16:17 | links
 
Tautiesi !!!!! ipasi Tautieti BUMS, NO BaMa ;-)))

Ta taks ir ta... tauta saukta 'mailite ', ka tur pareizi zinatniski.. njainterese.....viike, ausleja !!!

Gardum garda zivs, kad nak pavasaari milziga bara musu ciema dzimtaja ezera Kisezers.

Tad to sentevu copes vieta X ( Mezaparka piestatne ) var saket.... loti daudz..... pillu spainiti kg vismaz 3 apm 2 st laika.

Zivs lai ari nosaciti siika, bet bezgala garsiga..gan kaltejot voblinas, gan cepjot, marinejot.

p.s. Allaz japievers uzmanibu ka izvietota zivs mute.... piem si.. mailite, mute uz augsu, nem udens virsejos slanos, linis, breksis, karpa, mute uz leju--- rokas pa zemi, dunam .

Za ponjimanije, za ribalku tovarisci.

mezadjadja, 1.septembris 2021, 16:48


Vīķei, auslejai... nav novērots, ka būtu tauku spura. Salakai (arī ezera) gan tāda ir. Bildē labi saskatāma. Tā pēc šoreiz Tavs komentārs nevietā!
2.septembris 2021, 14:49 | links
 
Par praktiskām lietām.

Kur tik šķidrs copes- tūrisma kajaku piedāvājums,tas viss sezonas beigās.

Esmu nogruntejies uz fisherman 12. Universāls,apskaties netā.

Pa kādi 300 EU var pameklēt lietotu.

Bet tas tā....kad nākamgad došos ( ja došos ) kāda lielāka expedicijas uz dienām vismaz.....nedēļu.

Tad rentejas pirkt,atmaksājas,nevis īrēt.
Vienīgi tuvumā pie ūdeņiem nav kur viņu turēt..tuvākais laivu kooperativs Jugla....talku jābrauc...no mājām evakuēties baigais vakars,vienīgi ja brauc expedicijas
Rīgas HES- Vecriga-Kundzinsala-Milgravis-Jaunciema baznica- siltais kanāls.

Var arī no Juglas upes braukt caur ezeru uz Ķīšezeru.

Gaujas kanāls ( būs riktīgi aizdirsts,gadus 20 atpakaļ jau bija īsta kanalizācija ) Ķīšezers

Agrāk pa izrakto kanālu no Gaujas līdz Daugavai pludināja baļķus,tas bija ļoti sen.

Jeden das Seine. Katram savs. ( airis )
1.septembris 2021, 23:26 | links
 
Tautieti Snipiens.

Kas ir tās copes lietu gudrības...paskaidro..njisaprotu.

Pēdējā laika- gados vispār esmu old school- minimālisma piekritejs.

Ja saka dižais copes guru,biedrs Genichs ( izcili copes rādītāji )

Maksimums zivju,baudas,atpūtas,pret minimāliem ieguldījumiem.
1.septembris 2021, 23:11 | links
 
Tautieti Krusttēvs.

Njazinu ka jūsu ciema...bet mūsējā...ja tu kādu publiski apsauc,piem.tava gadījumā " lohs " tev to vajag apskaidrot ( pēc
" ponjatijam " OBISNOVATJ....
Ja tu to nevari....tad tev var sanākt ai,ai,ai...vai,vai,vai.
Vienkārši nevajag bez " pontovo " nepareizi runāt,jeb tautiski " par bazaru ir jāatbild...īpaši attiecībā uz nepazīstamu pilsoņi.

p.s. Vai esi kauc mazākajā mana vārda dzirdejis- redzējis kauc ko aizskarošu,rupju !!!

Labāk izstasti te visiem cooTautiesiem....kas ir tās

LOHS !!!!!!
Kāpēc ne FRAJERS
KATALA
SMOTRJASIJS

Kā jūsu ciemā ar sitadam lietām notiekas.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 22:06 | links
 
Tautieti Snipiens !!!

Nezinu kā jūsu ciema...bet mūsu netālajā Ķīšezerā nekādā mailite ne pēc kā cita kā pēc zivs neooz.
Jūs man piedod,lauku zēnam....bet pat Cangladesas " cuhnjas " kur nekad nav bijusi, un nebūs elektrība...neesmu dzirdējis tādus vārdus.

Repsis ( bija senos laikos Dinamika tāds kokejists Repsis )

Ezera sāka !!!

Da mailite ka mailite...taga viņu retums,ziemā vispār nav,nārsto milzīga barā pavasarī.

Navu es nje ihtiandrs,nje ihtiilogs...prasts " copmanis vulgaris "

Jeden das Saine. Katram savs.
1.septembris 2021, 21:56 | links
 
Tautieti Bums no BaMa !!!

Mūsu ciema nav pieņemts katrai mailitei dibenu bucot,un jautāt kā viņu sauc.

Mazulīte,ij mailite.....

Jeden das Seine. Katram savs.

p.s. Man laukos ( Zemgale ) makskerauklu sauca par " zilku " citur un mūsu ciema to sauca par " lesku " un nekad par " zilku "
Kāda skuja atšķirībā....njisaprotu.

Jeden das Seine. Katram savs.

mezadjadja, 1.septembris 2021, 20:17


Eļementarno Vatson...sorri ģaģa iz ļesa :).Ne viena cita,izņemot mazulīti mailīti ,kura ezera salaka ,nesmaržo pēc svaigiem gurķiem.Tak što neplēs matus,jo šoreiz ir atšķirība!
1.septembris 2021, 21:03 | links
 
Tautieti Bums no BaMa !!!

Mūsu ciema nav pieņemts katrai mailitei dibenu bucot,un jautāt kā viņu sauc.

Mazulīte,ij mailite.....

Jeden das Seine. Katram savs.

p.s. Man laukos ( Zemgale ) makskerauklu sauca par " zilku " citur un mūsu ciema to sauca par " lesku " un nekad par " zilku "
Kāda skuja atšķirībā....njisaprotu.

Jeden das Seine. Katram savs.
1.septembris 2021, 20:17 | links
 
Jebitit matos Ausleja ir ausleja vīķe ir vīķe ezera salaka ir ezera salaka rēpsis ir rēpsis Tās visas ir dažādas zivis

Ausleja
Leucaspius delineatus

Vīķe
Alburnus alburnus

REPSIS
Coregonus albula
1.septembris 2021, 19:19 | links
 
Tautiesi !!!!! ipasi Tautieti BUMS, NO BaMa ;-)))

Ta taks ir ta... tauta saukta 'mailite ', ka tur pareizi zinatniski.. njainterese.....viike, ausleja !!!

Gardum garda zivs, kad nak pavasaari milziga bara musu ciema dzimtaja ezera Kisezers.

Tad to sentevu copes vieta X ( Mezaparka piestatne ) var saket.... loti daudz..... pillu spainiti kg vismaz 3 apm 2 st laika.

Zivs lai ari nosaciti siika, bet bezgala garsiga..gan kaltejot voblinas, gan cepjot, marinejot.

p.s. Allaz japievers uzmanibu ka izvietota zivs mute.... piem si.. mailite, mute uz augsu, nem udens virsejos slanos, linis, breksis, karpa, mute uz leju--- rokas pa zemi, dunam .

Za ponjimanije, za ribalku tovarisci.
1.septembris 2021, 16:48 | links
 
Paldies, Bums!
1.septembris 2021, 15:41 | links
 
1.septembris 2021, 15:26 | links
 
man liekas ka runa iet par Sņetok Ezeru salaka
1.septembris 2021, 15:22 | links
 
Sveiki! “Sņežok” kā latviski būtu pareizi, runājot par zivīm…?
1.septembris 2021, 14:46 | links
 
CopTautiesi !!!

Iz vēstures.....

Kad krievu cars Peteris 1. iebruka postLivonija,lai IZCIRSTU " logu uz Eiropu,tad viņš pa ceļam aizliedza kara zirgus peldinat Gauja,pie Carnikavas.
Jo redz upē dzīvojot CUSKAS !!!

p.s Nju nez,nez vai Krievija nepazina negūs - " Minoga "

Za pravdu matusku,Za ribalku.
27.augusts 2021, 22:47 | links
 
Bebrs [27.08.21]: Par karpu - teksts tika uzrakstīts karpa(amūrs). Es to saprotu, ka karpa un amūrs, tādā veidā rakstot tiek, uzskatīts par vienu un to pašu. Tūlīt kāds bļaus, ka es ne tā sapratu :D
Tu ne tā saprati! Kā jau visi mēs :D
27.augusts 2021, 21:50 | links
 
Bebrs [27.08.21]: Jūras nēģis ir liels retums, par tādu Ventā esmu dzirdējis no zvejniekiem tik vienreiz, no Ventas, tādu ap 1.5 kg. Var teikt tas pats nēģis, tik lielāks.
Atkārtošos vēlreiz, nēģis ienākot upēs nebarojas, tam ienākot saldūdenī atrofējas barības sistēma, un kā kādreiz teica kogeļova, pēc nārsta tāpat nomirst.
Par ko ir runa..b. ( ne kā pravietis saka - par ko iet runa)

Es biju dzirdējis, bet likās mīti. Palasījos un tiešām tādi ir. Mūžu dzīvo mūžu mācies
27.augusts 2021, 21:49 | links
 
Par karpu - teksts tika uzrakstīts karpa(amūrs). Es to saprotu, ka karpa un amūrs, tādā veidā rakstot tiek, uzskatīts par vienu un to pašu. Tūlīt kāds bļaus, ka es ne tā sapratu :D
27.augusts 2021, 21:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager