Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Krusstev...tu reāli nerubi fisku,vai kas ar tevi !!!!

Šeit ir sadaļa kur visi runā par visu.

Ja tu ķer barakudas,vai grundulis....ej tak....uz to sadaļu ij ķer cik uziet.

Vai arī tev ar vecumu ," sienas brūk virsū " ij vizulis vainīgs....kā cope pa tukšo:-)))

Tak esi reāls un saprototos pret citiem.

Kur,kas tev seiten dara pāri...sekseri....vakseri....vatniki...pretVaksacijas klubs no Gobu ielas :-))))

Es tak te nelamajos un nevienam nedraud kauc kur aizrauties.

p.s. Ar migro onkuli Krusttēvs Djadja tiksies tiesa.
Prasība par draudu izteikšanu ( saruna tiek ierakstīta ) neslavas celšanu,un klāju ņirgāšanos par slimu cilvēku.

Jeden das Saine Katram savs.
25.augusts 2021, 19:27 | links
 
Tu, varētu beigt dzert, cienīt CL foruma apmeklētājus un aiztīties naher uz to savu ciemu!
25.augusts 2021, 18:31 | links
 
Tautieši !!!

Njazinu ka jūsu ciema,bet mūsējā sentēvu tikumi,likumi tiek turēti augstā godā.

Arī par nepatiesiem apvainojumiem " bazaru ," ir publiski ciema centrā ir jāatbild,ar sodu pie publiskā " kauns staba "

Mūsu ciema jau iraid no tā " humāna galā
Radikālākas senču ticības vietas,piem. Masacka, kāda vietējo iemīļotā taverna,par nepatiesu aprunāšana ( bazaru ) tiek paudis iedauzits ar tabureti.

Senajiem Greeki ir teikuši
" Ak laiki,ak tikumi "

p.s. Godasim savā ciemā senču likumus,ij tikumus :-)))

Jeden das Seine. Katram savs.
25.augusts 2021, 18:21 | links
 
Headhunter [25.08.21]: Atliek tikai novēlēt mežavecim labu veselību un cerēt, ka ātrāk izveseļosies un beigs pieplūtīt visās tēmās....
Par vēlu viņam veselību novelēt. Tas, diemžēl ir nekvalitatīva alkahola un pat odikolona seku izraisīts neatgriezenisks process.:(
25.augusts 2021, 18:06 | links
 
CopTautiesi !!!

Koroce....blizze ( tuvāk ) pie tēmas biedri Sklifosovski :-)))

NRA.lv. šodienas labs raksts par to ka Latvijā,salīdzinot ar Igauniju,Zviedriju ir kovid trako mājā,masku paradīze,ij t.t.

Kādam,lasām,mācāmies lasīt biedri, sekseri,vakseri,vatniki,antiVaksacijas piekritēji ;-)))

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
25.augusts 2021, 17:28 | links
 
Tautieti motorHead.

Nju nepatīk....

Anekdotisku atkārtosies.

" Nepatīk, NEED,teica biedrs Čapajevs,savām adjutantsm Petjkam,kad viņš izrādīja nepatiku pret Leonīdu Iljicu Brežņevu :-))))
Apmer tā.

Jeden das Seine Katram savs.

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
25.augusts 2021, 17:18 | links
 
Atliek tikai novēlēt mežavecim labu veselību un cerēt, ka ātrāk izveseļosies un beigs pieplūtīt visās tēmās....
25.augusts 2021, 09:08 | links
 
Tautieti Abraa!!!

Zin es IRC biju nosacīti maz,neatceros ka to vietu pat sauc.
Atmiņas ka no 118 vietas,viņi satikās Vecrīgā,Alberta laukumā,pie kroga.
Tad man atkarības :-))) sākums bija fundamentāli.lv ( sievietes vainīgas,iemanījās tur )
Ij tad...mega chats :-))) sex.lv ( no seksa gan tur nekā nebija,arī nafig nebija vajadzīgs )
Tā vēl pa OHO es gana esmu nozīmējis,tantes kaitinadams :-)))

Tā kā mana izVirtuala dzīvē ir sena un raiba.

Savus chats pavadītais gadus nedzirdēti :-)))
25.augusts 2021, 01:55 | links
 
Gribi teikt, ka IRCā biji jau kā Sirejilus?
25.augusts 2021, 01:37 | links
 
Precizējums. ( jo...mobilais tālrunis,ij netā pareizrakstība ,)

Pareizi būs. NRA.lv
24.augusts 2021, 23:09 | links
 
copTautiesi !!!

Nav ko te nedoties,apsaukaties..
Dodamies uz mēs.lv
Izlasām šovakara rakstu,
" Par 40 miljonu izsniegšanu tikai " izredzētajiem tautai " ij seiten paburbulojam :-)))

p.s.Saviesigas vietas es starteju ar vismaz 20 gadu vecu mīlu,no chatu laikiem " Sirelius".

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
24.augusts 2021, 23:07 | links
 
Tautieti Ralf.

Man jau šķiet ka nepaceļot privāto pakaļu no krēsla,paldies mājas lapas,

Salmo

Copes nams

p.s.ari šejienes pirkšanas,pārdošanas sadaļā,p laikam parādās enkuri.
Lai zinātu ko pirkt,tev jāzin kas tev īsti vajadzīgs.

Lai veicas enkuroties:-)))
24.augusts 2021, 02:13 | links
 
Sveiki! Vai kāds var ieteikt kur nopirkt enkuru? Respektivi, kada veikala viņi ir uz vietas.. paldies
23.augusts 2021, 23:49 | links
 

Kaut ko aizdomīgu ķeram......
22.augusts 2021, 15:31 | links
 

Pensionāru budžeta variants ar bioateju uz klāja.
22.augusts 2021, 14:34 | links
 
Labdien copTautiesi.

Tags sastajamies aplītī,sadodamies rociņas,uzasinam akisus,ij....

Iekš tvnet.lv izlasāma šodienas rakstu
" Kas nosaka mūsu dzīvi,gēni vai apkārtējā vidē 50 uz 50 "

Izlasām ( vismaz sākumu,v piz..,visas tās i- netā glupibu abonēšanas ) ij dalāmies pardomas, tie 50mit,vai tomēr tie citi 50mit vainīgi.
Kādam vienmēr jābūt vainīgas :-)))

Za ponjimanije,Za ribalku tovarisci.
22.augusts 2021, 12:02 | links
 
mezadjadja [20.08.21]: Tautieti Abavnieks !!!

CopTautieti Abavnieks, mēģināšu tev inviduali paskaidrot,ko,kāpēc es šitā un tā rakstu,lasi uzmanīgi ( protams ja vairāk kā 5 rindkopas izlasīt super ziņu portālos kas jauns.lv,vakara ziņas,ij t.t.
1.kart....Manis dziļie vēstījumi nav adresēti kādam konkrēti,piem...biedri Abavnieks....ij t.t.
2.kart....si ir sadaļa ," par visu ko....." saprotu ka necmuki butu,ja es savus dziļi psiholoģiskos rakstus likti sadaļas " zuši " " mušas " vai " Brekši-keksi "
3.kart....kapec cilvēki kauc ko raksta ( ja vien prot rakstīt ),tas nji gan jāizprot katram pašam sev,piem izlasot uzticamā partijas biedra Hitlera " main kampf ", šumeru " leģenda par Gilgamesu " ,ziidu Bībeli ( ar savu prastumu,ij klaji vardarbību sajūsmina ziidu " vecā derība " ),vai...japāniešu jauku :-))),piem.
Noklaudzeja durvis
Dziedāja lakstīgala
Noguleju copi ( baigā poha,ij ciemiņš atnāca, " neklovsPetrovichs"

Anekdotes.....Kad Petjka izrādīja klāju nepatiku pret Leonīdu Iljicu Brežņevu,biedrs Čapajevs,aizrādīja viņam
" Nepatīk.....NEED ". :-)))

Jeden ist Saine. Katram savs.

Za ponjimanije tovarisci,Za ribalku :-)))))
Paldies :)
21.augusts 2021, 02:30 | links
 
Tautieti Abavnieks !!!

CopTautieti Abavnieks, mēģināšu tev inviduali paskaidrot,ko,kāpēc es šitā un tā rakstu,lasi uzmanīgi ( protams ja vairāk kā 5 rindkopas izlasīt super ziņu portālos kas jauns.lv,vakara ziņas,ij t.t.
1.kart....Manis dziļie vēstījumi nav adresēti kādam konkrēti,piem...biedri Abavnieks....ij t.t.
2.kart....si ir sadaļa ," par visu ko....." saprotu ka necmuki butu,ja es savus dziļi psiholoģiskos rakstus likti sadaļas " zuši " " mušas " vai " Brekši-keksi "
3.kart....kapec cilvēki kauc ko raksta ( ja vien prot rakstīt ),tas nji gan jāizprot katram pašam sev,piem izlasot uzticamā partijas biedra Hitlera " main kampf ", šumeru " leģenda par Gilgamesu " ,ziidu Bībeli ( ar savu prastumu,ij klaji vardarbību sajūsmina ziidu " vecā derība " ),vai...japāniešu jauku :-))),piem.
Noklaudzeja durvis
Dziedāja lakstīgala
Noguleju copi ( baigā poha,ij ciemiņš atnāca, " neklovsPetrovichs"

Anekdotes.....Kad Petjka izrādīja klāju nepatiku pret Leonīdu Iljicu Brežņevu,biedrs Čapajevs,aizrādīja viņam
" Nepatīk.....NEED ". :-)))

Jeden ist Saine. Katram savs.

Za ponjimanije tovarisci,Za ribalku :-)))))
20.augusts 2021, 22:55 | links
 

Bērni Ludzā izklaidējas. Uzkāpa pilsdrupās no 5 reizes, pirms tam krita.
20.augusts 2021, 22:34 | links
 
Nav tā baravika. Kātiņš vienmērigi slaids, bārkstains, cepurītes krāsa "sit" uz apšu bekām raksturīgo oranžo.
Bebrs, 19.augusts 2021, 22:45


Neredzu tur bārkstis jebšu pareizāk zvīņas kātiņam, baravikām raksturīgo bēšīgo tīklojumu gan ;) re nupat feisī sēņu grupā viens ielicis identisku, arī cepure līdzīgā tonī:
https://bit.ly/3D4jVFD
Pašam ar ne reizi vien gadījies ka ieraugu nu tipiska apšubekas cepure, bet tikai kad apskati kātu saproti ka baravika.
20.augusts 2021, 22:20 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager