Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Headhunter [20.08.21]: Kungi, atgādiniet, lūdzu, pēc kāda grafika pīļu bendes drīkst šaudīties?
Līdz 14.septembrim trešdien,sestdien,svētdien.No 15.09.-30.11. katru dienu.Īpaši aizsargājamās dabas teritorijās var būt citi termiņi.Zebrus ezerā,piemēram,drīkst medīt tikai sestdienās.
20.augusts 2021, 20:21 | links
 
mezadjadja [20.08.21]: Koroce....copTautiesi.

Strunts ar to copSnaps dzeršanu 2 metru distancē ( cirka akrobāti blin ).
Tags jauns tēma" lettzemes laimīgaja muļķu zemē )
Koroce...sastajamies aplītī,sadodamies rociņas,ij dibinam visLatvijas melno ērgļu ( vai kā viņus tur ,) glābšanas komisiju ( budžets ne mazāks par 100 stukam,startam ).
Skandejam seno lētu mantru...mēs varam...mēs esam lieli, mēs esam vareni, mēs esam bagāti,mūsu tauta necieš badu ( arī morālu ) mēs......
Koroce copTautiesi, nepametisam Ērgļus badā.

p.s. Kas tur ar tiem ērgļiem iraid....lasaties iekš www.kasjauns.lv

Za ribalku tovarisci,Za ponjimanije.
Drīkst jautāt, kādēļ Tu tā raksti? Tas nav ne dialekts, ne kāda senlatviešu valodas izpausme..
Tiešām grūti saprast kas tas ir. Un arī grūti saprast, ko ar to tekstu vispār domā.
Es saprotu, ka gribas parunāties un ja kaut kripatu izloba, tad tie Tavi teksti pat nav tik glupi kā slavenā pravieša.. Bet kādēļ? Vienkārši pasaki kāda ir tā doma šādai rakstīšanai.
20.augusts 2021, 19:12 | links
 
Koroce....copTautiesi.

Strunts ar to copSnaps dzeršanu 2 metru distancē ( cirka akrobāti blin ).
Tags jauns tēma" lettzemes laimīgaja muļķu zemē )
Koroce...sastajamies aplītī,sadodamies rociņas,ij dibinam visLatvijas melno ērgļu ( vai kā viņus tur ,) glābšanas komisiju ( budžets ne mazāks par 100 stukam,startam ).
Skandejam seno lētu mantru...mēs varam...mēs esam lieli, mēs esam vareni, mēs esam bagāti,mūsu tauta necieš badu ( arī morālu ) mēs......
Koroce copTautiesi, nepametisam Ērgļus badā.

p.s. Kas tur ar tiem ērgļiem iraid....lasaties iekš www.kasjauns.lv

Za ribalku tovarisci,Za ponjimanije.
20.augusts 2021, 17:40 | links
 
Headhunter [20.08.21]: Kungi, atgādiniet, lūdzu, pēc kāda grafika pīļu bendes drīkst šaudīties?
Trešdien, sestdien , svētdien
20.augusts 2021, 13:13 | links
 
Kungi, atgādiniet, lūdzu, pēc kāda grafika pīļu bendes drīkst šaudīties?
20.augusts 2021, 12:23 | links
 
Za poņimaņije!
20.augusts 2021, 08:46 | links
 
Mjaaaa....ponjal,nje durak,lasīt māku !!!
Bet....kāda vēl tur v piz.. cope,2 metru distancē,maskas-kaskas,savs šķīvis līdz jāņem ...koroce,njikadas copes romantikas.
Echh bija laiki...bija zivis,bez traukiem bija bail ūdeni līst peldēties :-)))

Koroce...Za ponimanije.i Za ribalku.
20.augusts 2021, 01:40 | links
 
Tautieti domātājs,!!!

Klau tautieti....es te atkal neko nerubiju.
Lab...es saprotu...ja coopPolss iraid viņa....kādi vēl tur sertifikāti,vakars pie ezera ar copes nebeidzamiem stāstiem....reiz bija.
Bet....a ja copPolss pasdzitais ( mūsu ciema pasdzitais ugundziras transportesanas tilpums iraid 3 litru burkā ) tobiss, ja tas ir mans...., kā loģiski ka es viņu uznemu ," attālināti " tobis...ievērojot visus tos covid meera noteikumus.
Koroce.....Sokratiski izsakoties... es rubīju tikai to..kā... koroce....neko nerubiju. Laikam tas nakts murgs,biedrs Pavlut onkulis vainīgs???

p.s. Koroce...Za ribalku tovarisci.

mezadjadja, 19.augusts 2021, 22:16

Tev 2 metru distance jāievēro no cita, arī saskandinot. Un graņonka katram sava un zakuska katram no sava šķīvja. Tas apmēram viss. A un tā lai vējš uz kolēģa pusi nepūš.
19.augusts 2021, 23:16 | links
 
Ir ir Alexam tā baravika, tikai paslaida, egļu baraviku slaidā līnija tā teikt, šogad akurāt tādas lasīju sūnās.

Karlis_K, 18.augusts 2021, 23:31

Nav tā baravika. Kātiņš vienmērigi slaids, bārkstains, cepurītes krāsa "sit" uz apšu bekām raksturīgo oranžo. Ēdama noteikti.
19.augusts 2021, 22:45 | links
 
Tautieti domātājs,!!!

Klau tautieti....es te atkal neko nerubiju.
Lab...es saprotu...ja coopPolss iraid viņa....kādi vēl tur sertifikāti,vakars pie ezera ar copes nebeidzamiem stāstiem....reiz bija.
Bet....a ja copPolss pasdzitais ( mūsu ciema pasdzitais ugundziras transportesanas tilpums iraid 3 litru burkā ) tobiss, ja tas ir mans...., kā loģiski ka es viņu uznemu ," attālināti " tobis...ievērojot visus tos covid meera noteikumus.
Koroce.....Sokratiski izsakoties... es rubīju tikai to..kā... koroce....neko nerubiju. Laikam tas nakts murgs,biedrs Pavlut onkulis vainīgs???

p.s. Koroce...Za ribalku tovarisci.
19.augusts 2021, 22:16 | links
 
Tautieti domātājs,!!!

Klau tautieti....es te atkal neko nerubiju.
Lab...es saprotu...ja coopPolss iraid viņa....kādi vēl tur sertifikāti,vakars pie ezera ar copes nebeidzamiem stāstiem....reiz bija.
Bet....a ja copPolss pasdzitais ( mūsu ciema pasdzitais ugundziras transportesanas tilpums iraid 3 litru burkā ) tobiss, ja tas ir mans...., kā loģiski ka es viņu uznemu ," attālināti " tobis...ievērojot visus tos covid meera noteikumus.
Koroce.....Sokratiski izsakoties... es rubīju tikai to..kā... koroce....neko nerubiju. Laikam tas nakts murgs,biedrs Pavlut onkulis vainīgs???

p.s. Koroce...Za ribalku tovarisci.
19.augusts 2021, 22:16 | links
 
Viņš var sadzert ar Tevi, bet Tu ar viņu tikai attālināti.
19.augusts 2021, 18:33 | links
 
Labdien copTautiesi !!!

Es kā prasts lauku zēns " nerubiju fisku "!!!
Kā tur tagad iraid ar tiem vakariem un antivakseriem ???

Vai es kā neaktivais nevakcinetais varu dzert snaps ar vakcinēto copmani,vai arī.... ( pa rīkli ja šis prasa uzrādīt sertifikātu,ij zuvem par barību,bul,bul, )
Izklausās jau dikti radikāli...bet...ka man būt !!!
Patiesi njaribiju fisku tautisko.

p.s. Koroce...Za ribalku tovarisci.
19.augusts 2021, 18:27 | links
 
Ir ir Alexam tā baravika, tikai paslaida, egļu baraviku slaidā līnija tā teikt, šogad akurāt tādas lasīju sūnās.
18.augusts 2021, 23:31 | links
 
Bebrs [36m]: Bebrs [29m]: 9 no 10 baravikām ir tārpainas.

Alex, 18.augusts 2021, 17:42
Tā nav baravika, apšu beka jeb mūspusē kundziņš. Baravikas briesmīg daudz nav, bet spaiņus var pielasīt, tārpaino pamaz.Apšu bekas oranžas, bet šeit brūna, apakša balta. Savos mežos vēl neesmu redzējis šogad apšu bekas.

Alex, 18.augusts 2021, 21:36
Neieskaitīts :) Paņem labāk sēņu noteicēju, savādāk būs bēdīgi :D;DDD ka tik sēne! Kurzemnieki griež!

Willy, 18.augusts 2021, 21:55

Protams! Šovakar izviļāju baraviku miltu@olu attiecībā + vēl bik pasutināju, ehh:)
18.augusts 2021, 22:18 | links
 
Bebrs [18.08.21]: Bebrs [29m]: 9 no 10 baravikām ir tārpainas.

Alex, 18.augusts 2021, 17:42
Tā nav baravika, apšu beka jeb mūspusē kundziņš. Baravikas briesmīg daudz nav, bet spaiņus var pielasīt, tārpaino pamaz.Apšu bekas oranžas, bet šeit brūna, apakša balta. Savos mežos vēl neesmu redzējis šogad apšu bekas.

Alex, 18.augusts 2021, 21:36
Neieskaitīts :) Paņem labāk sēņu noteicēju, savādāk būs bēdīgi :D

;DDD ka tik sēne! Kurzemnieki griež!
18.augusts 2021, 21:55 | links
 
Bebrs [29m]: 9 no 10 baravikām ir tārpainas.

Alex, 18.augusts 2021, 17:42
Tā nav baravika, apšu beka jeb mūspusē kundziņš. Baravikas briesmīg daudz nav, bet spaiņus var pielasīt, tārpaino pamaz.Apšu bekas oranžas, bet šeit brūna, apakša balta. Savos mežos vēl neesmu redzējis šogad apšu bekas.

Alex, 18.augusts 2021, 21:36

Neieskaitīts :) Paņem labāk sēņu noteicēju, savādāk būs bēdīgi :D
18.augusts 2021, 21:40 | links
 
Bebrs [18.08.21]: 9 no 10 baravikām ir tārpainas.

Alex, 18.augusts 2021, 17:42
Tā nav baravika, apšu beka jeb mūspusē kundziņš. Baravikas briesmīg daudz nav, bet spaiņus var pielasīt, tārpaino pamaz.
Apšu bekas oranžas, bet šeit brūna, apakša balta. Savos mežos vēl neesmu redzējis šogad apšu bekas.
18.augusts 2021, 21:36 | links
 
baravika :)

18.augusts 2021, 21:14 | links
 
9 no 10 baravikām ir tārpainas.

Alex, 18.augusts 2021, 17:42

Tā nav baravika, apšu beka jeb mūspusē kundziņš. Baravikas briesmīg daudz nav, bet spaiņus var pielasīt, tārpaino pamaz.
18.augusts 2021, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager