Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Dadzis12. Paskaties šo:

https://www.youtube.com/watch?v=DifHcg0YV30
14.janvāris 2021, 20:33 | links
 
 
Labs ir, paldies par ieteikumiem!
13.janvāris 2021, 13:30 | links
 
 
Tādi ir Rotenbergera MAP gāzei un arī tie pie maziem plusiem var sākt šaudīt liesmu, tā ka var ņemt arī lēto galu kas ir komplektā ar balonu.
13.janvāris 2021, 10:49 | links
 
Par baloniem. Slēpju sildīšanai iesaku balonus, kuru darbību neietekmē “gāzelēšana”. Parastie ar vienmērīgu liesmu darbojas tikai vienā stāvoklī. Kā maini, tā liesma “raustās” - tad ar baigo švunku, vai vispār dziest.
13.janvāris 2021, 10:42 | links
 
..varat ieteikt kādu plus/mīnus gāzes lodlampu?..
badapiicka, 13.janvāris 2021, 03:29


https://m79.lv/elektroinstrumenti/elektroinstrumenti/deglis-kemper-t1047-ar-gaze-supergas-102t1047-joinedit23243951

Līdzi jānēsā špickas, jo nav pjezo. (līdz ar to nav kam plīst). Baloni jebkurā būvmateriālu veikalā. Tie kas ar vītni.
13.janvāris 2021, 07:48 | links
 
Gribu nostrādāt savas koka slēpes- varat ieteikt kādu plus/mīnus gāzes lodlampu? Es nezinu, kādai markai kas kā, kāda kvalitāte, lētāka ir ok vai labāk nedaudz dārgāka, neko uber nevajag, galvenais, lai nenojūk pēc pārdesmit reižu svilināšanas un var atrast maināmus balonus- tā nu tizli sanāca, ka visu laiku atliku, domāju gan jau kaut kad, bet tad hlop, depiņš un co aizvērās i nenopirkt, hehh. Netā ir, bet es no tās tehnikas necik daudz nezinu, it sevišķi, ja acu priekšā tikai maza bildīte ar knapu vai nekādu aprakstu.
13.janvāris 2021, 03:29 | links
 
Es vakar nočakarējos 1,5 stundas,bet sanāca,tagad nav vispār.Ekrāna augšējā labajā stūrī nospiedu tos trīs punktiņus un tad iestatījumus.Man izleca uzraksts, ka mani kontrolē kaut kāda programma.Es pat nevaru pateikt kā,bet sanāca viņu atslēgt.
12.janvāris 2021, 01:36 | links
 
Es cookies izdzēsu, tāpat tas logs metās. Man tā liekas, ka programētāji te konkrēti ko samuhļījuši. Ne par velti googl chrome raksta - vietne nav droša.
11.janvāris 2021, 22:44 | links
 
 
Ja turpinās progresēt,var izaugt kaut kas ļoti labs ziemas sportā
http://sportacentrs.com/ziemas_sports/sleposana/10012021-eiduka_ar_fenomenalu_pedejo_posmu_pirma_n
11.janvāris 2021, 07:46 | links
 
aluspinte [10.01.21]: klau, vai man vienīgajam pārslēdzoties uz jaunu lapu/tēmu/sadaļu visu laiku izmet to "CopesLietas.lv lūdz Jūsu piekrišanu izmantot Jūsu personas datus šādos nolūkos:" logu?!? Tač jau spiedu, bet vēl un vēl... nesaprotu. Cik ta viņiem vajag tās "piekrišanas"?!!...

badapiicka, 7.janvāris 2021, 16:51
ne tikai tev, man ar bet datorversijā, no telefona ir ok

hecs7, 7.janvāris 2021, 17:33

admins nevar izskaidrot ka cookies jāizdzēš. vai vislabāk visa pārlūkošanas vēsture. admins kautko atkal klusē. uz baniem par c&r gan naski darbojās kādreiz.
Googlē ieraksti- how to clean all cookies (ierīces marka) tev tur smuku instrukciju parādīs un nebūs jāgaida admins. Vismaz man pēc cookies dzēšanas vairs nemetas paziņojums.
10.janvāris 2021, 18:28 | links
 
Kā zivtiņas uzvedas ūdenī
https://www.youtube.com/watch?v=wsxSMVSSZWw
10.janvāris 2021, 18:01 | links
 
klau, vai man vienīgajam pārslēdzoties uz jaunu lapu/tēmu/sadaļu visu laiku izmet to "CopesLietas.lv lūdz Jūsu piekrišanu izmantot Jūsu personas datus šādos nolūkos:" logu?!? Tač jau spiedu, bet vēl un vēl... nesaprotu. Cik ta viņiem vajag tās "piekrišanas"?!!...

badapiicka, 7.janvāris 2021, 16:51
ne tikai tev, man ar bet datorversijā, no telefona ir ok

hecs7, 7.janvāris 2021, 17:33


admins nevar izskaidrot ka cookies jāizdzēš. vai vislabāk visa pārlūkošanas vēsture. admins kautko atkal klusē. uz baniem par c&r gan naski darbojās kādreiz.
10.janvāris 2021, 00:26 | links
 
Glicerīnu uz riņķiem un viss notiek... tikai diezgan bieži ir jāpārsmērē.
Arī aukai labs- tā pliek peldošāka. Sen atpakaļ man to ieteica viens mušiņotājs.
9.janvāris 2021, 23:35 | links
 
Sveiciens! Rīt jābrauc uz upi, bet veikalā bija palikusi tikai silikona smēre, nevis aerosols. Tādu ir jēga apsmērēt ap riņkiem, lai nesalst ciet?
9.janvāris 2021, 22:58 | links
 
Bled, kas tā par sūda pielāgoto reklāmu lec virsū visulaiku mobilajā versijā? Nav izturams.

jenots13, 9.janvāris 2021, 22:33

Uzslied pārvaldīt un piekrist visur un apstiprināt.
9.janvāris 2021, 22:37 | links
 
Bled, kas tā par sūda pielāgoto reklāmu lec virsū visulaiku mobilajā versijā? Nav izturams.
9.janvāris 2021, 22:33 | links
 
ulvis84 [09.01.21]: Lapai, kura nenormāli lago, met visu laiku reklāmas, iedots 15k? Pipec. . .
Ir taku gaužām vienkārši. Uztaisi nelagojošu alternatīvu, salasi līdzvērtīgu auditorijas apjomu un sniedz dokumentus fondam! Neaizmirsti - tikai nekādas reklāmas!
9.janvāris 2021, 18:29 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager