Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Sveiki! Vai ir kāds sūtījis copes inventāru no Ukrainas Fanatik firmas uz LV un ja ir, tad kādas ir aptuvenās pasta un muitas izmaksas preci saņemot? (silikona manekli, āķi, aukla utt.)
Paldies.
11.novembris 2020, 14:04 | links
 
Sakarīgu vobleru klāsts ir lielāks Skaistkalnes ielā, kātu izvēle labāka varētu būt Prūšu ielā, sen gan neesmu bijis.
UģisC ir pārvācies pie eholotēm tur visa siena nolikta ar vobleriem, man liekās cena bija sakarīgāka kā Skaistkalnes ielā, bet tur tēma vairāk uz lašiem, ir arī orbiti, bet nebūs nekādi seklie vobleri kā BentMinnow, jackall deka hamakuru...

Davis-Di, 10.novembris 2020, 22:40

Tātad... uz konsultāciju viss labāk braukt pie Uģa uz eholotēm (un pēc kāda voblera, jo taču nebūs smuki prasīt konsultāciju un neko nepirkt).
Un tad jāapciemo pēc tam prūšu/skaistkalnes veikali.
Paldies par Tavu komentāru! :)
Pēc
11.novembris 2020, 06:21 | links
 
ZODIAC [Vakar]: Sveiki, copmaņi!
Varbūt būsiet tik laipni un padalīsieties savā pieredzē ar tvičošanu?
Kādus kātus izmantojat ?
Iecienītākie vobleri? (Dažādos dziļumos)
Pašlaik par kātu nav īsti skaidrības... Cik lasīju internetā, tad iesaka Medium fast.
Uz vobleriem skatos pagaidām uz kādu no Orbit, vai Zipbaits, bet varbūt jūs variet ieteikt kaut ko vēl? :)
Būšu pateicīgs par katru atbildi !Kāts reāli ir jāskatās, kāds pašam patīk. Man patīk twicham ciets, ass, ātrs. Zinu, kam vēl tādi patīk. Zinu, ka tas nav "pareizi". Itkā vajag iedot voblerim oriģinālo spēli. Ar cietu to ne vienmēr var izdarīt. Bet par to var diskutēt ilgi un sava taisnība abām pusēm.

Kāda jēga ieteikt dažādiem dziļumiem voblerus? Ar vienu kātu visus nevar izraustīt tāpat.
Ieteikt voblerus.. Nu pilnīgi visi populārie mailes tipa, strādās.

Orbit labs vobleris. Klasika. Ko tur vēl piebilst. Starp citu, arī no tā paša zipbaits.

Bet ja grasies nopirkt vienu vobleri, tad par zipbaits cenu labāk nopērc 3 lj.

Ja grasies braukt uz minētajiem Vitāliju veikaliem, lēti nebūs, tas ir skaidrs, bet prece kvalitatīva . Vai Tev to vajag, skaties pats. Jo cik noprotu, tvičojis neesi, līdz ar to nav vobleri, sanāks padaudz atstāt peso, bet katram sava izpratne par daudz. Katrā ziņā tur Tev ieteiks, ko paņemt.

Pa lielam kaut ko kaut nedaudz konkrēti ieteikt ir grūti un bezjēdzīgi, nezinot ne kur ķersi, ko ķersi, pa cik vari "ieķert" to un to, utt.
Sanāk - iesakiet kaut ko twicham. Varbūt līdz 6g mānekļiem, varbūt līdz 40g mānekļiem.

Bez uzbrauciena!

Abavnieks, 10.novembris 2020, 23:18

Paldies par ieteikumiem.
Mērķa zivis- līdaka, asaris.
Budžets kātam 150-200 eur.
Līdz 28g :)
11.novembris 2020, 06:18 | links
 
Mailo [10.11.20]: Sāc ar Vitāliju. Prūšu ielā pedējā laikā saimniekam nav garstāvokļa. Laikam tā pēc, ka šo blēdībās pieķēra sacensībās. Tur es vairs nebraucu.
Prūšu ielā esmu bijis vienreiz, jo pirmo iepaidu var atstāt tikai vienreiz
11.novembris 2020, 01:37 | links
 
ZODIAC [10.11.20]: Sveiki, copmaņi!
Varbūt būsiet tik laipni un padalīsieties savā pieredzē ar tvičošanu?
Kādus kātus izmantojat ?
Iecienītākie vobleri? (Dažādos dziļumos)
Pašlaik par kātu nav īsti skaidrības... Cik lasīju internetā, tad iesaka Medium fast.
Uz vobleriem skatos pagaidām uz kādu no Orbit, vai Zipbaits, bet varbūt jūs variet ieteikt kaut ko vēl? :)
Būšu pateicīgs par katru atbildi !
Kāts reāli ir jāskatās, kāds pašam patīk. Man patīk twicham ciets, ass, ātrs. Zinu, kam vēl tādi patīk. Zinu, ka tas nav "pareizi". Itkā vajag iedot voblerim oriģinālo spēli. Ar cietu to ne vienmēr var izdarīt. Bet par to var diskutēt ilgi un sava taisnība abām pusēm.

Kāda jēga ieteikt dažādiem dziļumiem voblerus? Ar vienu kātu visus nevar izraustīt tāpat.
Ieteikt voblerus.. Nu pilnīgi visi populārie mailes tipa, strādās.

Orbit labs vobleris. Klasika. Ko tur vēl piebilst. Starp citu, arī no tā paša zipbaits.

Bet ja grasies nopirkt vienu vobleri, tad par zipbaits cenu labāk nopērc 3 lj.

Ja grasies braukt uz minētajiem Vitāliju veikaliem, lēti nebūs, tas ir skaidrs, bet prece kvalitatīva . Vai Tev to vajag, skaties pats. Jo cik noprotu, tvičojis neesi, līdz ar to nav vobleri, sanāks padaudz atstāt peso, bet katram sava izpratne par daudz. Katrā ziņā tur Tev ieteiks, ko paņemt.

Pa lielam kaut ko kaut nedaudz konkrēti ieteikt ir grūti un bezjēdzīgi, nezinot ne kur ķersi, ko ķersi, pa cik vari "ieķert" to un to, utt.
Sanāk - iesakiet kaut ko twicham. Varbūt līdz 6g mānekļiem, varbūt līdz 40g mānekļiem.

Bez uzbrauciena!
10.novembris 2020, 23:18 | links
 
Pag. Uģis vairs nav uz Vienības gatves? Pārvācies?

Mailo, 10.novembris 2020, 22:43


Vienības gatves veikals šancē, bet Uģis sēž eholotēs - izskatās ar vērienu to tēmu attīsta.
10.novembris 2020, 22:50 | links
 
Davis-Di [10.11.20]: Sakarīgu vobleru klāsts ir lielāks Skaistkalnes ielā, kātu izvēle labāka varētu būt Prūšu ielā, sen gan neesmu bijis.
UģisC ir pārvācies pie eholotēm tur visa siena nolikta ar vobleriem, man liekās cena bija sakarīgāka kā Skaistkalnes ielā, bet tur tēma vairāk uz lašiem, ir arī orbiti, bet nebūs nekādi seklie vobleri kā BentMinnow, jackall deka hamakuru...
Pag. Uģis vairs nav uz Vienības gatves? Pārvācies?
10.novembris 2020, 22:43 | links
 
Sakarīgu vobleru klāsts ir lielāks Skaistkalnes ielā, kātu izvēle labāka varētu būt Prūšu ielā, sen gan neesmu bijis.
UģisC ir pārvācies pie eholotēm tur visa siena nolikta ar vobleriem, man liekās cena bija sakarīgāka kā Skaistkalnes ielā, bet tur tēma vairāk uz lašiem, ir arī orbiti, bet nebūs nekādi seklie vobleri kā BentMinnow, jackall deka hamakuru...
10.novembris 2020, 22:40 | links
 
Sāc ar Vitāliju. Prūšu ielā pedējā laikā saimniekam nav garstāvokļa. Laikam tā pēc, ka šo blēdībās pieķēra sacensībās. Tur es vairs nebraucu.
10.novembris 2020, 22:28 | links
 
Sveiki, copmaņi!
Varbūt būsiet tik laipni un padalīsieties savā pieredzē ar tvičošanu?
Kādus kātus izmantojat ?
Iecienītākie vobleri? (Dažādos dziļumos)
Pašlaik par kātu nav īsti skaidrības... Cik lasīju internetā, tad iesaka Medium fast.
Uz vobleriem skatos pagaidām uz kādu no Orbit, vai Zipbaits, bet varbūt jūs variet ieteikt kaut ko vēl? :)
Būšu pateicīgs par katru atbildi !

ZODIAC, 10.novembris 2020, 20:27


Brauci pie viena vai otra Vitālija Skaistkalnes ielā vai Prūšu ielā
10.novembris 2020, 22:24 | links
 
Kas zin kas ķeras svētes ūpe ka iebraukt Jelgava pie tilta? Šodien braucu pilns ar copmaņiem
10.novembris 2020, 22:01 | links
 
Sveiki, copmaņi!
Varbūt būsiet tik laipni un padalīsieties savā pieredzē ar tvičošanu?
Kādus kātus izmantojat ?
Iecienītākie vobleri? (Dažādos dziļumos)
Pašlaik par kātu nav īsti skaidrības... Cik lasīju internetā, tad iesaka Medium fast.
Uz vobleriem skatos pagaidām uz kādu no Orbit, vai Zipbaits, bet varbūt jūs variet ieteikt kaut ko vēl? :)
Būšu pateicīgs par katru atbildi !
10.novembris 2020, 20:27 | links
 
Pirmās līdakas nonārstoja jau februāra sākumā, tie ir nākošā gada nārsta ikri. Bet manā pusē karūsas vispār nenonārstoja, karpas un līņi nonārstoja daļēji. Nesaprotami, jo vasarā bij it kā pietiekoši vienmērīgi karsta. Pāris dienas atpakaļ noķēru karūsu pāri kg, vēders kā futbolbumba, pārbāzta ar ikriem.
8.novembris 2020, 21:59 | links
 
Toms97 [08.11.20]: Šodien arī paņēmu vienu 63cm, Kuldīgas pusē. Pilna ar ikriem.
Līdakas tas viens, bet ka smukai raudai noķertai, ikri jau kā pavasarī gan bija pārsteigums
8.novembris 2020, 21:43 | links
 
Šodien arī paņēmu vienu 63cm, Kuldīgas pusē. Pilna ar ikriem.
8.novembris 2020, 21:32 | links
 
Šodien pēc kāda ilgāka perioda sanāca izkost vienu vietējo ezeriņu., rezultatā 9 līdakas 3 mēra 52, 57 67 cm, par cik bija arī pasūtījums no mājām ka zivi vajag, mēri tika patuurēti, kaut to 52 dzīvināju dzīvionaju, nē nav dzīvotājs, labi paņēmu,
Bet mazais ar pieņiem, a lielākajām jau normāli ikri iekšā,
jautājums tas man te ezerā tikai jau sākušas ikrus ražot,m vai tā visur?
8.novembris 2020, 21:12 | links
 
Kā Buļļupē ar asariem?
2.novembris 2020, 13:22 | links
 
Kā Buļļupē ar asariem?
2.novembris 2020, 13:18 | links
 
nelietotaajs [01.11.20]: svens76 [24m]: nelietotaajs [12:59]: Vakar pagatavoju zandarta fileju marinādē pēc Buma receptes! Pasaka! Super garšīgs!https://youtu.be/ijEszr-0lgI

šo provēji ar zandartu?ar aukstu šņabi- bomba

svens76, 1.novembris 2020, 18:39

Tad man šī recepte neder! Esmu nelietotājs! :)
var arī bez šnabja
1.novembris 2020, 19:25 | links
 
Tad man šī recepte neder! Esmu nelietotājs! :)

nelietotaajs, 1.novembris 2020, 19:03

Der arī bez šnabja ;)
1.novembris 2020, 19:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager