Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
svens76 [24m]: nelietotaajs [12:59]: Vakar pagatavoju zandarta fileju marinādē pēc Buma receptes! Pasaka! Super garšīgs!https://youtu.be/ijEszr-0lgI

šo provēji ar zandartu?ar aukstu šņabi- bomba

svens76, 1.novembris 2020, 18:39


Tad man šī recepte neder! Esmu nelietotājs! :)
1.novembris 2020, 19:03 | links
 
nelietotaajs [12:59]: Vakar pagatavoju zandarta fileju marinādē pēc Buma receptes! Pasaka! Super garšīgs!https://youtu.be/ijEszr-0lgI

šo provēji ar zandartu?

svens76, 1.novembris 2020, 18:38



Nākamo reizi pamēģināšu. Līdzīga Buma receptei, tik šķiet, ka sanāk štengrāka.
Es šo pašpikoju un pamēģināju! Ir super!

"Vislabākais zandarts ir
1.-250 gr ūdens/aukc/
2.-2.5 ēdamkarotes sāls
3.-2,5 karotes cukurs
4.-1 ēdamkarote 9% etiķis
5.-2 vidēji sagriezti sīpoli
Zandartu safilē plānās sloksnēs/laša griezums
pārklāj ar sīpolu -pārlej ar marinādi .Ja marināde pietrūkst atkārto tādās pašās proporcijās Ledusskapī iekšā uz 5-8 stundām Pēc tam izņem ārā zem auksta ūdens visu marinādi noskalo nost un visu pārlej ar eļļu/es to daru ar olīveļļu.."
1.novembris 2020, 19:01 | links
 
svens76 [01.11.20]: nelietotaajs [12:59]: Vakar pagatavoju zandarta fileju marinādē pēc Buma receptes! Pasaka! Super garšīgs!https://youtu.be/ijEszr-0lgI

šo provēji ar zandartu?
ar aukstu šņabi- bomba
1.novembris 2020, 18:39 | links
 
nelietotaajs [01.11.20]: Vakar pagatavoju zandarta fileju marinādē pēc Buma receptes! Pasaka! Super garšīgs!
https://youtu.be/ijEszr-0lgI

šo provēji ar zandartu?
1.novembris 2020, 18:38 | links
 
Vakar pagatavoju zandarta fileju marinādē pēc Buma receptes! Pasaka! Super garšīgs!
1.novembris 2020, 12:59 | links
 
Starp citu, vai asari ķeras naktī?
31.oktobris 2020, 23:01 | links
 
 
jegersz, ja Tu būtu uzrakstijis, ka Tev patīk, kad zivs bildē izsstās lielāka par pašu copmani un Tu tikai tādas taisi,,, OKi, viss kārtībā,, ir mans viedoklis un ir Tavs, abi esam izteikušies ! :)

Jon-Hill, 30.oktobris 2020, 17:28


Nu makšķerniekiem jau patīk ka zivs izskatās lielāka un tas jau ir ok, bet tur jābūt samērīgam, Karpenkova fotogrāfiju stilu ar mēs ar zinām.
Visvairāk kretinē ka pie daudzām bildēm uzrodas kāds kuram kaut kas nepatīk - nekad neizpatiksi!
30.oktobris 2020, 17:40 | links
 
jegersz, ja Tu būtu uzrakstijis, ka Tev patīk, kad zivs bildē izsstās lielāka par pašu copmani un Tu tikai tādas taisi,,, OKi, viss kārtībā,, ir mans viedoklis un ir Tavs, abi esam izteikušies ! :)
30.oktobris 2020, 17:28 | links
 
Baigi kreņķīgi, ka pašpasludinātie "stāri" katru sīku kritiku uztver tik slimīgi,,, un protams, kur nu bez zandaļu pienesējiem, roklaižiem un centīgajiem advokātiem ( tas par Tevi, Kārlīt & Co:) )
Nevienā brīdī nenoniecinot, ne viena vai otra meistrību, zanderu vai līdaku copē !!
Arī iepriekš esmu izteicis kritiku, ja bildē fonā redzu tīklus, žebērkli, mazmērus vai kko citu provokatīvu un izaicinošu (arī sievasmāti) !
Peace, Par mieru visā pasaulē, un lai cilēkiem labs prāts !
30.oktobris 2020, 17:20 | links
 
Willy [29.10.20]: svens76 [15m]: edzuss2 [8m]: Willy [13m]: svens76 [18:07]: Karlis_K [18:03]: Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.tak viss ok, es tik iesmeju par tādiem komentāriem un copēju tālāk:))ne asakas visiem!Man jau patīk tās kur fonā ir tualetes durvis,kājās cauras zeķes,sarūsējusi vanna utt...;DBet sen tādas bildes nav redzētas :D :Dnākamreiz provēšu tādu foto iztaisīt:)Ta jau labāk lielo zivi ar mazo naparņiku!;)
naparņikam tagad salst:)
29.oktobris 2020, 20:37 | links
 
svens76 [29.10.20]: edzuss2 [8m]: Willy [13m]: svens76 [18:07]: Karlis_K [18:03]: Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.tak viss ok, es tik iesmeju par tādiem komentāriem un copēju tālāk:))ne asakas visiem!Man jau patīk tās kur fonā ir tualetes durvis,kājās cauras zeķes,sarūsējusi vanna utt...;DBet sen tādas bildes nav redzētas :D :Dnākamreiz provēšu tādu foto iztaisīt:)
Ta jau labāk lielo zivi ar mazo naparņiku!;)
29.oktobris 2020, 20:28 | links
 
edzuss2 [29.10.20]: Willy [13m]: svens76 [18:07]: Karlis_K [18:03]: Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.tak viss ok, es tik iesmeju par tādiem komentāriem un copēju tālāk:))ne asakas visiem!Man jau patīk tās kur fonā ir tualetes durvis,kājās cauras zeķes,sarūsējusi vanna utt...;DBet sen tādas bildes nav redzētas :D :D
nākamreiz provēšu tādu foto iztaisīt:)
29.oktobris 2020, 20:22 | links
 
Willy [29.10.20]: svens76 [18:07]: Karlis_K [18:03]: Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.tak viss ok, es tik iesmeju par tādiem komentāriem un copēju tālāk:))ne asakas visiem!Man jau patīk tās kur fonā ir tualetes durvis,kājās cauras zeķes,sarūsējusi vanna utt...;D
Bet sen tādas bildes nav redzētas :D :D
29.oktobris 2020, 20:19 | links
 
svens76 [29.10.20]: Karlis_K [18:03]: Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.tak viss ok, es tik iesmeju par tādiem komentāriem un copēju tālāk:))ne asakas visiem!
Man jau patīk tās kur fonā ir tualetes durvis,kājās cauras zeķes,sarūsējusi vanna utt...;D
29.oktobris 2020, 20:09 | links
 
Karlis_K [29.10.20]: Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.
tak viss ok, es tik iesmeju par tādiem komentāriem un copēju tālāk:))ne asakas visiem!
29.oktobris 2020, 18:07 | links
 
Jon-Hill
Nav veikto aktivitāšu!
3 gadu laikā nevienas bildes ar vai bez roku stiepšanas, lietotājs parazīts kurš tikai kritizē, nav ko tādiem pat atbildēt.
29.oktobris 2020, 18:03 | links
 
svens76 [29.10.20]: Jon-Hill [7:33]: Bilžu sadaļā panesušas sacensības, kam garākas rokas!
Nekā personīga, un veči māk,,, bet tās monstrozās bildes.. nu tādas - nezinu pat,, bernišķīgas vai !
Spešal neliku zem bildēm šo tekstu,, tikai mans personīgais viedoklis !
Peace, ne asakas visiem ! :)

https://www.yaplakal.com/forum18/topic1078557.htmljāizceļ zivs, nevis pats copmanis. neko bērnišķīgu tur neredzu. zivs skaista, visus plankumus redz:)
Skaistu zivi, skaisti nobildēt ir jāprot. Lai tak ,, suņi rej,, , visādu klaunu pilna pasaule. :)
29.oktobris 2020, 17:58 | links
 
svens76 [29.10.20]: Jon-Hill [7:33]: Bilžu sadaļā panesušas sacensības, kam garākas rokas!
Nekā personīga, un veči māk,,, bet tās monstrozās bildes.. nu tādas - nezinu pat,, bernišķīgas vai !
Spešal neliku zem bildēm šo tekstu,, tikai mans personīgais viedoklis !
Peace, ne asakas visiem ! :)

https://www.yaplakal.com/forum18/topic1078557.htmljāizceļ zivs, nevis pats copmanis. neko bērnišķīgu tur neredzu. zivs skaista, visus plankumus redz:)
Skaistu zivi, skaisti nobildēt ir jāprot. Lai tak ,, suņi rej,, , visādu klaunu pilna pasaule. :)
29.oktobris 2020, 17:58 | links
 
Jon-Hill [29.10.20]: Izteikt viedokli par viedokli , sulīgi nolamāties un pamēdīties !!
Nu kur vēl bērnišķīgāk. Reizēm banāns ir vienkārši banāns !
esmu diezgan imūns pret visu drazu:)
29.oktobris 2020, 17:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager