Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
man arii ir taada situaacija uz doto briidi... bet saci ir saci, bet vienkaarsha cope ir un paliek vienkaarsha cope
ok nesaaksim veel toc pleesties ;D
7.septembris 2008, 22:56 | links
 
andz cik butis tev skaitotos pietiekami?
7.septembris 2008, 22:54 | links
 
labi nesakat vel kauties!
nu andz ta padoma cik man lidz burtniekam un man vel tikai 15 taka iztieku no mammas naudas! un soreiz gadas ka vinjai nav lieki 70ls ko iedot!
7.septembris 2008, 22:52 | links
 
tu straadaa, es nee! atshkiriibu saskati? sacensiibas ir sacensiibas, bet tusinsh ir un tomeer paliek tusinsh! nav man galvenaas zivis, bet tukshaa ar negribas palikt! domaa ka Gatis, Rotins baigi laimiigie jutaas ka atbrauca pie manis un neko nenokeera? nu ok Gatim kkas traapiijaas, bet nekas dizsh. vienmeer jau gribas pie kaadas fishas tikt, it iipashi ka tu taas nevari nokert ikdienaa!
7.septembris 2008, 22:49 | links
 
nu skatiisies kaa ar copi, ta jau sarunaas, bet 100% negarenteeju ka tikshu!
7.septembris 2008, 22:46 | links
 
Un kā domā cik km. mums jābrauc uz Lilasti, Burtnieku un citiem pasākumiem? Negrib nebrauc, džeks piedāvā tusiņu, paldies viņam par to, kas gribēs aizbrauks...
7.septembris 2008, 22:46 | links
 
neesmu es galinieks un augumaa nevienam nebraucu! bet padomaa kaads man gabals jaavaalee, tomeer kaadu fishu prieksh panas gribas nokert! un pasha nokerta zivs vienmeer labaak garsho nekaa cita :)
7.septembris 2008, 22:44 | links
 
nu bet es domaju ja brauc butis tas ir svarigi jo vairak jo labak! bet nedaudz piekritu arcam!
7.septembris 2008, 22:44 | links
 
nezinu jo isti si gadu neizprotu pagaisgad piem saka njemt septembra pedeja ned pa 1-5 pa dienu a sogad jau tagad 14 nu precizak vakar un tas ir metot 30m bet pa nakti neka a citiuem atkal pa nakti daudz
es aizbrauksu rit un nakam 7dien un dosu zinju ka ir bet vislabak jau butu ja brauktu oktobra pirmaja vai otraja ned un piem pie tevis tad taja septembra pedeja ned!
7.septembris 2008, 22:43 | links
 
andza nebrauc aigaigaram augumā, neviens nebrauc uz pasākumu pēc zivīm. Kas Tu kāds gaļenieks? Cik kg. Bušeniekā ta pa visiem vasarā savilkām???
7.septembris 2008, 22:42 | links
 
nu es nezinu cik kg bet zinu ka 2h var 30-60 butis tas ir pa tumsu oktobri pa dienu var kadas 20 pa visu!
nu parekini pats ja viena bute no 200-800gr!
7.septembris 2008, 22:40 | links
 
ko pa septembra peedeejo nedeelu saki?
7.septembris 2008, 22:39 | links
 
cik KG var nokert? nebraukshu es 300km dazu zivju peec!
7.septembris 2008, 22:35 | links
 
nu istaja laika ja uznak bars pa tumsu 2as stundas var dabut no 30-60butim ta doma pats talak! un parsvara lielas
7.septembris 2008, 22:34 | links
 
nesapratu!
7.septembris 2008, 22:33 | links
 
nu paga, paga, cik ta var savilkt?
7.septembris 2008, 22:31 | links
 
nu tapec jau saku braucat oktobra pirmajas vai otrajas brivdienas un dabusiet tos 5kg
7.septembris 2008, 22:31 | links
 
aigar 10 bushu deel es uz ventspili netaisos braukt! ta tev buus jaabrien juuraa un jaakabina vinas man virsuu, lai buutu vismaz 4kg! :D
7.septembris 2008, 22:24 | links
 
nu ok ta peec 2 nedeelaam pie manis! jaacer ka uz to laiku buus palicis veesaaks un uudens liidz ar to arii ;) bet nu jau ir iespeeja kaadu zalsvaarci dabuut un uz to laiku alantiem un sapaliem ar vajadzeetu zveeraa nemt!
7.septembris 2008, 22:19 | links
 
tak liecies mieraa nevajag neko pirkt! man jau taads mazs akiits bija, bet pashlaik pietiek! 2-4 ah 6v ja izlaadeejies uziec uz 10 min palaadeeties un vari iekurbuleet atkal moci! juus jau peedeejaa reizee ka bijaat pie manis 2 reizes vinu tukshu izlaidaat :)
7.septembris 2008, 22:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager