Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Salūts copmaņiem!:))vai Varkaļu kanālā drīkst copēt??
paldies
16.maijs 2020, 19:46 | links
 
Varbūt kāds zina kur šis ir? Kas par dīķi? https://m.youtube.com/watch?v=gZsXaF8MW3M
16.maijs 2020, 12:27 | links
 
Pravietis [14.05.20]: Protams, vispirms es izmēģinātu magnetu veikalā ar līdzīgu spoli, vai tas strādā.....
Ar Tevi ne kad nav garlaicīgi! Māki uzjautrināt!:)
14.maijs 2020, 17:26 | links
 
Gribu atbalstīt latviešu ražotājus tapēc vēlējos pajautāt vai bez N-G barības ir vel kāda latvijā ražotā barība?

Ja kadam ir bijusi pirede ar N-G barību es to ļoti gribētu izlasīt.

Paldies!
14.maijs 2020, 17:17 | links
 
Vajadzētu padomu - stāsts sekojošs: pagājušā rudenī pakāsu Engurē spiningu ar spoli, pārkrita pār bortu un momentā nogrima. Spinis sirdij tuvs, rezultatīvs, tādu modeli vairs neražo. Daudz izbraukājām krustu šķērsu, it kā dziļums neliels, bet baigā duļķe plus nopuvušās lēpes, rezultātā neatradām. Tagad domāju, varbūt ar kaut kādu metāla meklētāju vai tamlīdzīgi varētu mēģināt. Kādas jūsu domas, idejas?

Headhunter, 13.maijs 2020, 22:33


Jānosusina ezers, kad saulē sakaltīs dūņas varēs pastaigāties meklējumos:).
Joks.
Engure nav dziļš. Ja tajā brīdī nebija ar ko aizķert, tad vismaz kādā auklas galā iesiet smagāku vizuli , otrā kādu plastmasas pudeli, un aizbraukt uz krasta bāzi, vai nu grābekli vai citur rīkus sadabūt un braukt atpakaļ.
Pēc tik ilga laika, bezcers.
14.maijs 2020, 13:13 | links
 
ES parasti izmantoju šādai lietai niodīma magnetu/meklēšanas magnēts/ Sasmakā atradu ne tikai bori bet arī vizuļus ar npujušie āķiem Man ir uz 150 kg Tikai jāskatās lai pie kāda tanka vai seifa nepierauj -tad ir ko stīvēties


bums, 14.maijs 2020, 07:50

Ja tavam niodīmam apakšā pieliktu 1 kv.m. lielu metāla plāksni un pie tās ķertos klāt metāla priekšmeti, tad varētu pieļaut varbūtību, ka ir jēga meklēt spoli. Zēni pareizi saka, ka spolei ir maz metāla daļu, lai to magnēts pievilktu klāt, savādāk sanāks meklēt adatu siena šķūnī. Protams, vispirms es izmēģinātu magnetu veikalā ar līdzīgu spoli, vai tas strādā.....
14.maijs 2020, 11:52 | links
 
bračkam ir tāds magnēts - bet nu gadi pagājuši, gan jau čau tām spolēm..
14.maijs 2020, 11:24 | links
 
Jā laikam katram sanāk ko noslīcināt...man viļņos veinreiz smuki salikts kāts ar shimano spoli un vobleri izkrita no turētāja...un otrs aizgāj velcējot, kad bija laba cope un nolūza turētājs pie stiprinājuma..daiwa aizgāja :)
14.maijs 2020, 11:23 | links
 
Es čomam kātu izcēlu kurš bija pievilcies aiz voblera āķa Protams vispirms pacēlu vobleri pēc tam pašu spini Protams cūcene ,bet mēģināt vērts
14.maijs 2020, 11:22 | links
 
Spiningam un spolei pamaz dzelzs detaļu, diez vai pieraus tas magnēts. Spole pamatā no kaut kādiem alumīnija, magnija un kādiem tik vēl sakausējumiem....
14.maijs 2020, 11:13 | links
 
ES parasti izmantoju šādai lietai niodīma magnetu/meklēšanas magnēts/ Sasmakā atradu ne tikai bori bet arī vizuļus ar npujušie āķiem Man ir uz 150 kg Tikai jāskatās lai pie kāda tanka vai seifa nepierauj -tad ir ko stīvēties
14.maijs 2020, 07:50 | links
 
Pie reizes manu dzelteno Moras urbīti pameklējiet...
Sanāca reiz kādā padsmitā Janvāra dienā peldsezonu atklāt.
14.maijs 2020, 07:19 | links
 
Headhunter [13.05.20]: metāla detektori kuri strādā zem ūdens. ja atceries vietu, tad domāju atrast nebūtu grūti. tik kā dabūt laukā no ūdens, tas jāpaštuko

svens76, 13.maijs 2020, 22:48


Vietu +/- zinu, dziļums tur max 80cm. Varbūt vari ieteikt, kur tos detektorus meklēt? Ideālā gadījumā iznomāt, jo melnajos racējos it kā netaisos ierakstīties :)[/quote]https://www.rimcimci.lv/lv/catalog/3416.html

variants
14.maijs 2020, 00:20 | links
 
Headhunter [13.05.20]: metāla detektori kuri strādā zem ūdens. ja atceries vietu, tad domāju atrast nebūtu grūti. tik kā dabūt laukā no ūdens, tas jāpaštuko

svens76, 13.maijs 2020, 22:48


Vietu +/- zinu, dziļums tur max 80cm. Varbūt vari ieteikt, kur tos detektorus meklēt? Ideālā gadījumā iznomāt, jo melnajos racējos it kā netaisos ierakstīties :)[/quote]par to kur meklēt gan nepateikšu
14.maijs 2020, 00:06 | links
 
metāla detektori kuri strādā zem ūdens. ja atceries vietu, tad domāju atrast nebūtu grūti. tik kā dabūt laukā no ūdens, tas jāpaštuko

svens76, 13.maijs 2020, 22:48[/quote]

Vietu +/- zinu, dziļums tur max 80cm. Varbūt vari ieteikt, kur tos detektorus meklēt? Ideālā gadījumā iznomāt, jo melnajos racējos it kā netaisos ierakstīties :)
13.maijs 2020, 23:45 | links
 
Man ar tur guļ viens špinis.izmēģinājos visādi ,rezultāts0
13.maijs 2020, 23:06 | links
 
Headhunter [13.05.20]: Vajadzētu padomu - stāsts sekojošs: pagājušā rudenī pakāsu Engurē spiningu ar spoli, pārkrita pār bortu un momentā nogrima. Spinis sirdij tuvs, rezultatīvs, tādu modeli vairs neražo. Daudz izbraukājām krustu šķērsu, it kā dziļums neliels, bet baigā duļķe plus nopuvušās lēpes, rezultātā neatradām. Tagad domāju, varbūt ar kaut kādu metāla meklētāju vai tamlīdzīgi varētu mēģināt. Kādas jūsu domas, idejas?
ir metāla detektori kuri strādā zem ūdens. ja atceries vietu, tad domāju atrast nebūtu grūti. tik kā dabūt laukā no ūdens, tas jāpaštuko
13.maijs 2020, 22:48 | links
 
Vajadzētu padomu - stāsts sekojošs: pagājušā rudenī pakāsu Engurē spiningu ar spoli, pārkrita pār bortu un momentā nogrima. Spinis sirdij tuvs, rezultatīvs, tādu modeli vairs neražo. Daudz izbraukājām krustu šķērsu, it kā dziļums neliels, bet baigā duļķe plus nopuvušās lēpes, rezultātā neatradām. Tagad domāju, varbūt ar kaut kādu metāla meklētāju vai tamlīdzīgi varētu mēģināt. Kādas jūsu domas, idejas?
13.maijs 2020, 22:33 | links
 
pēc trīsadatu stagara izskatās, bildes nevisai... , bērnībā par KAZRAGU saucām, Pēterupē ( kas ietek pie Saulkrastiem jūras līcī ) to bija papilnam...

antons12, 13.maijs 2020, 21:48

.. un ja ar upi savienots... tad jau drīzāk 3-adatu... Vismaz vienā bildē palielinot kautkas vieglāk saskaitāms, arī itkā izplatītāka zivs. Manas domas, bet ihtiologi jau zinās labāk...
13.maijs 2020, 21:52 | links
 
pēc trīsadatu stagara izskatās, bildes nevisai... , bērnībā par KAZRAGU saucām, Pēterupē ( kas ietek pie Saulkrastiem jūras līcī ) to bija papilnam...
13.maijs 2020, 21:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager