Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Mani mulsina, ka uz muguras nevar saskatīt spuras - dzeloņus. Bet pievienojos, ka tas varētu būt deviņadatu stagars, jo ja tas būtu trīs adatu stagars, tad dzeloņus foto noteikti varētu redzēt, jo tie ir lielāki.
13.maijs 2020, 17:52 | links
 
Izskatās deviņadatu stagars.
13.maijs 2020, 14:33 | links
 
Kautkas līdzīgs kazragam ,bet varbūt kļūdos
13.maijs 2020, 14:31 | links
 

Sveiki, vēršos pie jums pēc palīdzības. Dīķī, kas savienots ar upi ievietoju murdu, un tajā noķēru šādas zivis. Vēlētos uzzināt, kas tā pa zivi. Cerams, ka varēsiet man palīdzēt.
13.maijs 2020, 14:07 | links
 
Es domaju par privātiem dīķiem kuros nav līdaku..... rudenī domāju izmeginat ar nelielu skaitu izdzīvos izdzīvos ..... viens tests ir.... pagaidām viss notiek tur 3gadus atpakaļ ielaisti zandarti vēl dzīvi
9.maijs 2020, 18:45 | links
 
coperis14 [09.05.20]: Sveiki,interesē tie cilvēki kas savos dīķos ielaiduši zandartus,kā jums tie uzvedas?
Slikti, jo laikam ar ,, vienu laidienu,, ir par maz.Zinot, ka pēc bior datiem līdz ,, normālam,, izmēram izaug no 5-10%. Tā, ka paskaiti, cik ielaidi un cik pēc gadiem četriem būs labākā gadījumā palikuši.
9.maijs 2020, 14:33 | links
 
Sveiki,interesē tie cilvēki kas savos dīķos ielaiduši zandartus,kā jums tie uzvedas?
9.maijs 2020, 13:41 | links
 
Bums. Bet tad jābrauc uz Rīgu. Vai Jūrmalu.
9.maijs 2020, 11:49 | links
 
Tāds jautājums zinošiem ļaudīm. Man divām makšķerēm pārlūzis plastmasas gredzens, kuru skrūvējot nostiprina spoli. Visām ok, bet divām pagalam. Vienai bija ļoti vārgs, otrs it kā karpu kāts, derēja tā kā drusku labāks, bet ... Kādi ieteikumi ? Pagaidām vienai spole pietīta ar izolācijas lentu, otrai saskrūvējams savilcējs, bet abi varianti ne visai ...
9.maijs 2020, 09:26 | links
 
jā,Latvijā jūras grundulis nav iecienītākā zivs.tā pati reņģe ir daudz populārāka.tie ir senie ēšanas paradumi.tas grundulis te parādījās samērā nesen.nu bet manis nosauktajās valstīs viņš ir ļoti populārs.par izmestajiem grunduļiem.iespējams kādā brīdī ir bijis par daudz zvejas rīkos.vai nu arī kāda cita ķibele.cik es zinu,pagāšgad nav bijis maksimums.bija pietrūcis.
9.maijs 2020, 08:58 | links
 
zvejnieki tāpat tīri labi nopelna uz jūras grunduļiem.kolosāla eksporta prece.Ukraina,Rumānija,Bulgārija vienkārši izķer saldētos grunduļus.laikam Melnajā jūra palicis švaki ar viņiem.a zivtiņa viņiem populāra.

Bjorgvins, 8.maijs 2020, 20:32

turklāt mūsējiem garšas kvalitāte labāka esot.
8.maijs 2020, 22:24 | links
 
Pravietis [08.05.20]: Nelietotaaj,

Tā bija atbilde Tev.
Es izlasīju.
8.maijs 2020, 22:13 | links
 
Nelietotaaj,

Tā bija atbilde Tev.
8.maijs 2020, 22:06 | links
 
Lokās kā jau īsts čekists! Sākuma vienu, tad pilnigi ko citu! Klauns!:)
8.maijs 2020, 21:58 | links
 
Es taču nenoliedzu Elvism uzskates līdzekļa funkcionalitāti pie ideāliem apstākļiem. Neviens nevar apstrīdēt likumsakarības par pavadas garuma lietderīgumu, runājot , proti, 1,0 - 1,5 m. Sistēmas funkcionalitāti iespaido arī cik spēcīga (mainīga) straume, ir vai nav zāles tuvumā, cik liela, spēcīga ir dzīvā zivtiņa un tt. Ja zivtiņa pievarēs pretstraumi un aptīsies ap pamatauklu pirms svina, pats saproti....? Tādēļ katrai copes vietai mēs piemērojamies ar konkrētām sistēmām (pavadu garumiem). Ja runā par manu sistēmu, tad teicu, ka tā ir palīgsistēma konkrētos apstākļos, ar cerību gūt labumu (noķert plēsēju) apstākļos, ja copē balto zivi. Par dzīvo zivtiņu runājot, strādāju ar tievajiem āķiem, kas zacepa gadījumos lūzt un praktiski neko nesver. Problemātiskāk ir ar divžuburniekiem, bet tas nav obligāti. Pavadu, ar putuplasta bumbiņu(ām) ar āķi un svaru(zivtiņu) praktiski izmēģini ūdenī. Uz pirkstiem es nevaru parādīt.
8.maijs 2020, 21:46 | links
 
Tak apirsās tas Pravietis, kā jau te ierasts! Ko jūs vispār viņā klausaties! Viņš pat vimbu nejēdz noķert, bet visam viņam ir sistēmas, 10m makšķeres, 200l mucas utt! Dirsējs, ne kas vairāk! Tak ar neapbruņotu aci redzams, ka pravietis atkal irš!
Viņš mucā savas sistēmas nolīdzsvarojot!:)))
Tu maili arī galā spraud, kad līdzvaro??? Ja nē, tad ko tu tur līdzvaro!? Āksts gatavais!:)
Un nav divu domu, ka visszinis ielikto sistēmu bij domajis brekšu uc ķeršanai. Uz tadu sistēmu uz dzīvo?:))))))
Tik pēc tam sāka izvairīties un mētāties_fantazēt par citām sistēmām, kad saprata, ka apirsās!
Pravieti! Tu kāaaaaartējo reizi parādīji, kāds pļūtīzers tu esi!
Labāk neraksti NEKO!
Jā, un grunduļu tēviņi noteikti visi iet bojā pēc vaislas!:))))
Tev ar zilas tabletītes beigušās, tā pat kā luteram!?:)
8.maijs 2020, 21:45 | links
 
Pravietis [08.05.20]: Elvism ieliktajai sistēmai noteikti ir kāda jēga un fiška uz dzīvo ēsmu! Pludiņš 1.5 metri pavadā, tālāk pavadiņa ar maili. Viss saprotams un noteikti strādā!
Par pravieša ielikto sistēmu gan nav skaidrs, kādu jēdzīgu funkciju tur pilda tas šampanieša korķis 10cm no svina. Tā pavadiņa korķa galā būs tos 10 cm no grunts, bet pavada tā pat ar visu maili būs pie pašas grunts. Un putuplasta granula to maili toč augšā necels. Kamēr tā maile dzīvīga, tikmēr viņa tur peldēs bez visa putuplasta. Ja tā būtu sistēma baltajai zivij, kā es sākotnēji nodomāju, tad vēl izskatītos daudz maz ticami. Lai gan arī, nafig to korķi. Uzģērb uz āķa to putuplasta granulu, galā tārpiņu un viss notiek bez visa korķa.

nelietotaajs, 8.maijs 2020, 20:26
Savas sistēmas es izgatavoju pirms copes un nolīdzsvaroju 200 litru mucā ar ūdeni, tādēļ man nav jāzīlē copes laikā, kas notiek apakšā pie grunts. Es taču Tev neko neuzspiežu. Ja uzskati, ka necels tad, lai paliek pa tavam. Šīs man ir palīgsistēmas, tad kad plēsējs aplencis iebaroto vietu, sēž zālēs, kuļ ūdeni un atbaida balto zivi.
Es jau nesaku, ka uzspied! Tikai gribēju izprast Tavas ieliktās vizualizētās un aprakstītās sistēmas funkcionalitāti copejot uz dzīvo. Tur Tu rakstīji, ka nepieciešamības gadījumā uz Āķa vēl uzliec putuplasta lodīti!
Ja tur uzliek maili (vienalga cik mazu vai lielu), ko tā putuplasta lodīte uz āķa tur palīdz? Āķis uz maili ar noteikti, ka nav mazāks par 6-8#, un arī kaut ko sver.
Bez strīda, vienkārši gribēju saprast, kā var efektīvi strādāt šāda sistēma uz dzīvo! Funkcionalitāti neredzu.
Uz balto zivi, teorētiski jā.
8.maijs 2020, 21:06 | links
 
zvejnieki tāpat tīri labi nopelna uz jūras grunduļiem.kolosāla eksporta prece.Ukraina,Rumānija,Bulgārija vienkārši izķer saldētos grunduļus.laikam Melnajā jūra palicis švaki ar viņiem.a zivtiņa viņiem populāra.

Bjorgvins, 8.maijs 2020, 20:32


Ja es pareizi saprotu, tad izskalotie grunduļi ir tēviņi, kas pēc nārsta atdevuši vaislu vēlāk iet bojā un tiek izskaloti krastā. Protams, ka nekādas epidemijas nav. Par minēto "buļļu" biznesu Tev labāk tas ir zināms. Ja es pareizi saprotu, tad tā nav tā pieprasītākā zivs, lai visi viņu ēstu. Tirgus, škiet, ir piesātināts ar bundžam arī Latvijā. Ihteologs neesmu, bet pēc rīcībā esošās informācijas rodas iespaids, ka grunduļu ir tik daudz, ka viņi ir lieli vaininieki tam, ka joprojām samazinās foršās zivis, un nav pieņemti vajadzīgie mēri , lai situāciju uzlabotu.
8.maijs 2020, 20:58 | links
 
Elvism ieliktajai sistēmai noteikti ir kāda jēga un fiška uz dzīvo ēsmu! Pludiņš 1.5 metri pavadā, tālāk pavadiņa ar maili. Viss saprotams un noteikti strādā!
Par pravieša ielikto sistēmu gan nav skaidrs, kādu jēdzīgu funkciju tur pilda tas šampanieša korķis 10cm no svina. Tā pavadiņa korķa galā būs tos 10 cm no grunts, bet pavada tā pat ar visu maili būs pie pašas grunts. Un putuplasta granula to maili toč augšā necels. Kamēr tā maile dzīvīga, tikmēr viņa tur peldēs bez visa putuplasta. Ja tā būtu sistēma baltajai zivij, kā es sākotnēji nodomāju, tad vēl izskatītos daudz maz ticami. Lai gan arī, nafig to korķi. Uzģērb uz āķa to putuplasta granulu, galā tārpiņu un viss notiek bez visa korķa.

nelietotaajs, 8.maijs 2020, 20:26

Savas sistēmas es izgatavoju pirms copes un nolīdzsvaroju 200 litru mucā ar ūdeni, tādēļ man nav jāzīlē copes laikā, kas notiek apakšā pie grunts. Es taču Tev neko neuzspiežu. Ja uzskati, ka necels tad, lai paliek pa tavam. Šīs man ir palīgsistēmas, tad kad plēsējs aplencis iebaroto vietu, sēž zālēs, kuļ ūdeni un atbaida balto zivi.
8.maijs 2020, 20:45 | links
 
Bjorgvins [08.05.20]: zvejnieki tāpat tīri labi nopelna uz jūras grunduļiem.kolosāla eksporta prece.Ukraina,Rumānija,Bulgārija vienkārši izķer saldētos grunduļus.laikam Melnajā jūra palicis švaki ar viņiem.a zivtiņa viņiem populāra.
Pagājušo gadu Pāvilostā vietējais stāstīja, ka to grunduļu zvejniekiem mēdz būt tik daudz, ka viņus vairs pat neņem pretī ārzemju pārstrādātāji. Tad arī parādās tie pilnie krasti ar izskalotiem grunduļiem, un vietējie domā, ka noticis kaut kas saistībā ar ekoloģiju!:)
No viņiem, itkā, taisot zivju miltus.?
8.maijs 2020, 20:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager