Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Esmu stradājis arī ar 10 m makšķeri, kur abas sistēmas apvienotas. Apakšā barotava ar āķiem, bet nedaudz augstāk ir "koromisla", kurai pavadiņa priekš dzīvās zivtiņas un kura riņķo ap pamatauklu apkārt. Virs tās korķis (zemūdens pluds), kas notur sistēmu stāvus ūdenī un tad seko slīdošais pludiņš. To izmantoju Varkalī, kur pie krasta ir dziļš un straume. Čakars ir..., jāstrādā uzmanīgi un rūpīgi paceļot un ielaižot sistēmu ūdenī.
8.maijs 2020, 20:33 | links
 
zvejnieki tāpat tīri labi nopelna uz jūras grunduļiem.kolosāla eksporta prece.Ukraina,Rumānija,Bulgārija vienkārši izķer saldētos grunduļus.laikam Melnajā jūra palicis švaki ar viņiem.a zivtiņa viņiem populāra.
8.maijs 2020, 20:32 | links
 
Elvism ieliktajai sistēmai noteikti ir kāda jēga un fiška uz dzīvo ēsmu! Pludiņš 1.5 metri pavadā, tālāk pavadiņa ar maili. Viss saprotams un noteikti strādā!
Par pravieša ielikto sistēmu gan nav skaidrs, kādu jēdzīgu funkciju tur pilda tas šampanieša korķis 10cm no svina. Tā pavadiņa korķa galā būs tos 10 cm no grunts, bet pavada tā pat ar visu maili būs pie pašas grunts. Un putuplasta granula to maili toč augšā necels. Kamēr tā maile dzīvīga, tikmēr viņa tur peldēs bez visa putuplasta. Ja tā būtu sistēma baltajai zivij, kā es sākotnēji nodomāju, tad vēl izskatītos daudz maz ticami. Lai gan arī, nafig to korķi. Uzģērb uz āķa to putuplasta granulu, galā tārpiņu un viss notiek bez visa korķa.
8.maijs 2020, 20:26 | links
 
Pravietis [16m]: Jā, es runāju par ēsmu - dzīvo(mailīti) un straumi, ejot uz plēsēju. Nezinu par ko Tu runā, ja izmanto barotavu. Parasti šo sistēmu izmantoju blakus guntenei ar barotavu, ja plēsējs apsēdis iebaroto vietu un baida prom citas zivis.Iepriekšējā Tavā rakstitajā nebija runa par dzīvo ēsmu plēsējam, tā pēc padomāju, ka runa ir par gruntenes sistēmu baltai zivij.
Un ejot uz plēsēju, blakus mailei Tu vēl uz āķa spraud putuplasta lodīti? Cik lielai viņai tad jābūt, lai maili noturētu augšā?

nelietotaajs, 8.maijs 2020, 20:03
Protams, ka neiet runa par liela izmēra dzīvu ēsmu. Izmantoju arī maināmos divžuburu āķus, ja nepieciešams. Pārdošanā ir aromatizētās putuplasta bumbiņas, kuras var uzspraust, ja nepieciešams vairākas arī uz pavadas. Līdzi man arī ir lielākas pašizgatavotas. Mēs te pacēlām disputu, bet varbūt Elvism vajag pludīņu sistēmai priekš samiem Daugavā. :),:).
8.maijs 2020, 20:23 | links
 
Bet padomā loģiski , ja tā ēsma , dzīvā zivs , tad ja netipiski rakņājas un knapi ceļas uz augšu no grunts mazā attālumā , neliekas aizdomīgi ? Manuprāt tas pludiņš dotu tādu domu , ka tā dzīvā ēsma izskatītos dabiskāk ? Un pludiņš varētu radīt dzīvajai ēsmai papildus stresu , velkot to uz augšu , tādā veidā tā kustētos vairāk?
8.maijs 2020, 20:13 | links
 
Pravietis [08.05.20]: Jā, es runāju par ēsmu - dzīvo(mailīti) un straumi, ejot uz plēsēju. Nezinu par ko Tu runā, ja izmanto barotavu. Parasti šo sistēmu izmantoju blakus guntenei ar barotavu, ja plēsējs apsēdis iebaroto vietu un baida prom citas zivis.
Iepriekšējā Tavā rakstitajā nebija runa par dzīvo ēsmu plēsējam, tā pēc padomāju, ka runa ir par gruntenes sistēmu baltai zivij.
Un ejot uz plēsēju, blakus mailei Tu vēl uz āķa spraud putuplasta lodīti? Cik lielai viņai tad jābūt, lai maili noturētu augšā?
8.maijs 2020, 20:03 | links
 
Tam zemūdens pludam ir jēga tad, ja reāli vēlies copēt pusūdenī, piedevām vietā, kur nav spēcīga straume. Liekas, ka krieviņi šo sistēmu izmanto samiem. Vispār sams jau vairāk ir grunts dzīvnieks (tāpat kā asaris un zanders), tāpēc īpašu jēgu tam neredzu (jo sevišķi straumjainā Daugavā). Pa pusūdeni dzīvojas lielās līdakas un dažkārt pat lielie zanderi (skat. ž Copes lietas un eholotes komandas piedzīvojumus ar jaunu supereholoti).
8.maijs 2020, 20:02 | links
 
Pravietim.tu par tām prēmijām par jūras grunduļiem labāk nepiemini.nezinu,kā būs šogad,pagāšgad maijā viena laiva nodeva mūsu kompānijai saldēšanai 11 tonnas.a pa visiem vairākus simtus tonnu.tu gribi Latvijas valsti bankrotā iedzīt?tā jau valsts kasē naudas nav.

Bjorgvins, 8.maijs 2020, 19:42

A kur ir izeja......, grunduļi ir izcili parazīti. Mani šausmina viņu invāzija. Kaut kā taču zveiniekus vajag ieinteresēt,...
8.maijs 2020, 19:57 | links
 
Jā, es runāju par ēsmu - dzīvo(mailīti) un straumi, ejot uz plēsēju. Nezinu par ko Tu runā, ja izmanto barotavu. Parasti šo sistēmu izmantoju blakus guntenei ar barotavu, ja plēsējs apsēdis iebaroto vietu un baida prom citas zivis.
8.maijs 2020, 19:53 | links
 
Pravietim.tu par tām prēmijām par jūras grunduļiem labāk nepiemini.nezinu,kā būs šogad,pagāšgad maijā viena laiva nodeva mūsu kompānijai saldēšanai 11 tonnas.a pa visiem vairākus simtus tonnu.tu gribi Latvijas valsti bankrotā iedzīt?tā jau valsts kasē naudas nav.
8.maijs 2020, 19:42 | links
 

Doma ir uz dzīvo šādi apmēram izskatās. Nav populārs sistēmas veids, gribu pamēģināt. Esmu atradis kā koka korķi apstrādāt , bet neteiktu , ka tas strādā ļoti labi.
8.maijs 2020, 19:41 | links
 
Ēsmas pacelšanai no grunts pietiek ar putuplasta granulu uz āķa vai pavadas galā. Vai arī sien āķi augstāk, virs barotavas. Ar pludu vai šampanieša korķi tas strādā, ja pavada ir nulle, tur pat pie "pluda". Pretējā gadījumā, ja garāka pavada, un pārsvarā tā arī ir, tad šai sistēmai neredzu ne kādu jēgu. Ēsma tā pat nogulsies uz grunts. Ja nu vienigi baigā straume. Tad var būt piepacelsies.
8.maijs 2020, 19:35 | links
 
Elvism [08.05.20]: Bez gudriem komentāriem jau nevar iztikt ne ? Tāpat kā veikalos... Domāti gruntenēm , ēsmas pacelšanai no grunts. Krieviski saucas Подводный поплавок.

Visvienkāršāk šī sistēma. Es uzmaucu, ja vajag vēl putuplasta lodīti uz āķa. Veikalos nopērkamos pludus ar divām kustībām var uztaisīt par zemūdens pludiņu.
8.maijs 2020, 19:24 | links
 
Mīļais cilvēk (kas šodien tikai forumā piereģistrējies), neviens negrasās tevi apsmiet vai diskriminēt. Tikai par tādu fīču (Подводный поплавок) visticamāk neviens Latvijas copes veikalnieks nav pat dzirdējis.
Neesi pamēģinājis copēt ar fīderi?
Gruntenei vulgaris vislabākais signalizators tomēr laikam ir zvaniņš (neesamības gadījumā var izlīdzēties arī ar parastu koka zariņa staklīti, kas uzkarināta uz nostieptās auklas), kāpēc sevi jāapgrūtina ar kaut kādu arhaisku zemūdens pludu un viņa montāžas pagatavošanu?
Vai tu pats sēj un pļauj labību? Un pēc tam kul graudu vārpas ar spriguli? Ei, džeki, kur lai dabū spriguli? :)))
Vislabākie sprigiļi esot ar fotokameru. Lai pats sevi apbrīnojot, varētu šo skatu iemūžināt. :)))
8.maijs 2020, 19:14 | links
 
Bez gudriem komentāriem jau nevar iztikt ne ? Tāpat kā veikalos... Domāti gruntenēm , ēsmas pacelšanai no grunts. Krieviski saucas Подводный поплавок.
8.maijs 2020, 18:51 | links
 
Droši vien tajā pašā veikalā, kur pārdod zemūdens spiningus un zemūdens laivas. Zemūdenes. :)))
8.maijs 2020, 18:31 | links
 
Varbūt kāds zin vai ir iespējams Latvijā iegādāties zemūdens pludiņus ?
8.maijs 2020, 17:51 | links
 
Vel ta padomāju, par to kalendāru. Aizeju uz copi, uz līdaku piem. Parasti, dzīvais vai spinis, esmu mēginājis apvienot, neiepatikās !
Bet arī, kaut tikai uz spini,, būtu jaizmēgina visas iespējamās ēsmas, un viņu izmēru un krāsu kombinācijas, lai varētu pateikt : šais stundās, šai datumā, pie šādiem laika apstākļiem neņem,, vai ņem tikai to un to ! Un tā ilgākā laika posmā, vienā vietā!
Pats esmu, varbūt ne tik padziļināti, bet tomēr,, pāris reizes mēginājis : piefiksēju apstākļus, kad labi sacopēju,,paiet nedēļa, cītīgi vēroju prognozes, sagaidu, kad ir nu ļoti līdzīgs laiks, kā todien,, eju, daru visu, kā tad,, un figu aplauziens konkrēts,, kas par lietu, kas ne tā,,domādams neizdomāsi !
Bet laikam jau katrs iziet tā vai savādāk tam cauri :)
8.maijs 2020, 12:33 | links
 
Farnirs, kkā jau taisa tās copes prognožu programmas. Man telefonā *Прогноз клева* aplikācija, tur noradīti - spiediens, vēja virziens / ātrums, mitruma koef., ģeomagn. aktivitates koef., mākoņainība, mēness stavoklis, saule aust / riet. geografiskā atrašanās vieta.
Kā un cik vēl faktorus tur ir izmantojuši, lai izveidotu algoritmu dies vien zin !
Cik precīzi rāda,, ar grūti pateikt, jo necopēju pēc grafika, bet tad kad ir iespēja !
8.maijs 2020, 11:40 | links
 
Farnirs. Man domāt, dikti mazs lietderības koeficents tam pasākumam! Nu varbūt, ja copē vienā vietā gadiem,, bet tad i bez dienasgrāmatas jutīsi, kad nav jēgas iet !
Jo es vēl neesmu redzējis copmani, kas apjautājies par copi, un saņēmis atbildi, ka nekas neķeras,, brauktu prom ! :)

Jon-Hill, 5.maijs 2020, 12:17


Bet nu jā, piekrītu, ka fiziskā grāmatiņā rakstīt iekšā mūsdienās , tas jau vairāk kā rituāls drīzāk un konservatīvisms, nevis kaut kas lietderīgs, gribu redzēt, kā operatīvi kāds , kurš raksta 10 gadus kaut ko kladēs vairākos sējumos varētu analizēt pārskatāmi :D, tur jau protams cilvēks no galvas drīzāk zinās, kas un kā...
Digitāli ierakstot pareizi visu, tur jau var pat grafikus taisīt un atrast info dažās sekundēs, ja pareizi saprogrammē un izplāno visu dienasgrāmatu. Tikai vēl jāizštuko kā to visu sataisīt un kurus faktorus piearkstīt, lai nav tā, ka katru reizi tas aizņem stundu visu rakstot.
8.maijs 2020, 11:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager