Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Farnirs. Man domāt, dikti mazs lietderības koeficents tam pasākumam! Nu varbūt, ja copē vienā vietā gadiem,, bet tad i bez dienasgrāmatas jutīsi, kad nav jēgas iet !
Jo es vēl neesmu redzējis copmani, kas apjautājies par copi, un saņēmis atbildi, ka nekas neķeras,, brauktu prom ! :)

Jon-Hill, 5.maijs 2020, 12:17


Doma man nav veidot fizisku dienasgrāmatu, bet gan iekš excel. Nu to jau daru, bet mēģinu saprast, kā lai labāk pasniedz tos datus. Visideālākais būtu, ja piemēram fiksē datus no vairākiem gadiem, kur viss pierakstīts un tad pareizi izdomājot, kā tie tiek pasniegti uztaisīt iespēju piemēram sagrupēt lomus pēc svara vai arī sagrupēt spiedienu vai ūdens svārstības viena kolonā un tad redzēt visas likumsakarības.
Piemēram būtu iespēja grupēt pēc sugas , pēc ēsmas, pēc spiediena, pēc svārtībām u.t.t. bet liekās tāds čakars, tur reāli tik daudz faktorus vajag iekļaut un vēl lielāks čakars ir tad, ja vienā reizē ir daudz zivis, tad kā lai vienā līnijā iekš excel es tur ierakstu piemēram tās 20 zivis un katrai tur savu aprakstu lieku ? :D Un tā izdarot, viņas nevarēs grupēt kolonnā, bet ja grupētu kolonnā, tad atkal vispārējie dati par to dienu būs tikai uz vienas līnijas, pārējās būs tukšas un tad zivis grupēsies neuzrādot info no kuras dienas tas ir.

Būtu jāsaprogrammē kaut kas iekš excel VBA , lai vispār tā dienasgrāmata būtu funkcionējoša un noderīga. Bet nu jā, jūtu, ka būs čakars.. Kaut gan būtu vieglāk kaut kādu gatavu programmu jau izmantot, kāds nezin kādu labu ?

Vispār, tajā spēlē Propilkki2 bija normāla digitālā lomu uzskaite un visu ļoti ērti varēja pārskatīt un grupēt, mo6 kaut kā var izlobīt to sistēmu no PP2 un savus reālos dzīves datus vadīt tur iekšā ... :D
8.maijs 2020, 11:20 | links
 
Kur Jelgavā labi var paspiningot līdakas no krasta?

8Edgars6, 5.maijs 2020, 15:03

Lielupē
6.maijs 2020, 17:57 | links
 
Kad valsts sāks maksāt prēmijas? Paziņa, zvejnieks šajās dienās ar tīkliem izcēla 350 kg. grundulu. Varam iedomāties, cik vērtīgu ikru parazīti apēd. Interesanti vai zīdītājiem grundulis iet pie sirds.
6.maijs 2020, 15:00 | links
 
Kur Jelgavā labi var paspiningot līdakas no krasta?
5.maijs 2020, 15:03 | links
 
Man reiz Peipusā viens čalis stāstija tādus brīnumus.....Atbrauc vecis ar javiņu,pastaigā gar ezera krastu un aizbrauc.Nākošreiz tas pats vecis atbrauc,nonāk pie ezera,iemet makšķeri,tūlīt izvelk vienu karpu,pēc īsa brīža otru.Javai pa pederi un aizbrauc.Tas par mani,25gadus ar javiņu nobraukāju uz copi.
5.maijs 2020, 13:23 | links
 
Ziberts. Tur žurnālisti kko bija (neorientējoties makšķerēšanas noteikumos ) sarakstijuši ! Tagad TAS klīst no mutes, mutē :)
Lasi makšķerēšanas noteikumus.
5.maijs 2020, 12:23 | links
 
Farnirs. Man domāt, dikti mazs lietderības koeficents tam pasākumam! Nu varbūt, ja copē vienā vietā gadiem,, bet tad i bez dienasgrāmatas jutīsi, kad nav jēgas iet !
Jo es vēl neesmu redzējis copmani, kas apjautājies par copi, un saņēmis atbildi, ka nekas neķeras,, brauktu prom ! :)
5.maijs 2020, 12:17 | links
 
Cope no laivām.
Cilvēki runā, ka liegums makšķērēt no laivām Lielupē esot pagarināts līdz 1.jūnijam ! Tā ir taisnība ? .. citi atkal saka ka sezonas atklāšanā esot bijis pilns ar laivām. Kā tad tur īsti ir ?
5.maijs 2020, 12:07 | links
 
Farnirs [04.05.20]: Labs vakars! Kā jūs copes dienasgrāmatas veidojat ? Kādus faktorus iekļaujat ? Kuri ir svarīgi ?

Līdz šim nekad nebiju dokumentējis savas gaitas, bet šogad uznāca luste. Būtu interesanti dzirdēt, kā jūs taisat savas dienasgrāmatas.

Gribās saprast, kuri faktori ir svarīgāki un kurus var izlaist.

Piemēram, vai ir jēga vispār iekļaut vēja ātrumu, ja piemēram makšķerē dziļumā. Un vai iekļaut gaisa spiedienu ir vērts, ja nesalīdzina ar iepriekšējo dienu vai stundu gaisa spiedienu ( -vai krītas , vai ceļas, vai paliek vienmērīgs )
Pēdējā rindkopā pats atbildēji uz sevis uzdotajiem jautājumiem, nekad nākamā gadā nebūs tāds laiks un apstākļi kā iepriekšējā gadā un ir vēl daudz faktiru kurus nevari pat iedomāties, kas ietekmē , kaut vai nokrišņu daudzums un līmeņu svārstības. Kas ietekmē, gan ūdens temperatūru, gan visu pārējo.
Darīt jau vari, bet lielas jēgas tam nav.
5.maijs 2020, 10:15 | links
 
farnirs...raksti visu...vēja virzienu,stiprumu,spiedienu,mēnes fāzes,laika tipu.,saule spīd vai lietus līst.Es tā rakstiju 15gadus par savu karpu copi.
5.maijs 2020, 10:10 | links
 
Labdien, copmaņi.
Piemājas dīķis ap 0.5ha. Dzīvo karpas, līņi, karūsas un 5gab lieli amūri 7+ kg.
Novēroju, ka ik pa laikam kāda neliela 300-700 gram līdaka aiziet bojā. Šodien arī viena, peldēja ar vēderu uz augšu saliekusies un kirdik babah. Izvilku, nu tāda knapa, tieva. Varētu būt, ka viņām nav ko ēst? Kādas Jūsu domas?

lasis777, 4.maijs 2020, 21:00

Da viņas i kukaiņus ēd, pat lielās mēdz tā darīt.
Drīzāk slima.
4.maijs 2020, 22:49 | links
 
Labs vakars! Kā jūs copes dienasgrāmatas veidojat ? Kādus faktorus iekļaujat ? Kuri ir svarīgi ?

Līdz šim nekad nebiju dokumentējis savas gaitas, bet šogad uznāca luste. Būtu interesanti dzirdēt, kā jūs taisat savas dienasgrāmatas.

Gribās saprast, kuri faktori ir svarīgāki un kurus var izlaist.

Piemēram, vai ir jēga vispār iekļaut vēja ātrumu, ja piemēram makšķerē dziļumā. Un vai iekļaut gaisa spiedienu ir vērts, ja nesalīdzina ar iepriekšējo dienu vai stundu gaisa spiedienu ( -vai krītas , vai ceļas, vai paliek vienmērīgs )

Farnirs, 4.maijs 2020, 22:04

Es personīgi to nedaru, bet zinu kādu, kas skrupulozi pierakstīja pēdējo sīkumu.
Mēness fāzes, mākoņu daudzumu utt.
4.maijs 2020, 22:48 | links
 
Biedri, kuri filmē copi. Varbūt varat ieteikt kādu kameru izvēlēties no gopro sērijas. Saprotu, ka filmēšana un montāža baigi ķēpīgs process, bet vai nav skaisti iemūžināt copes un padalīties? Kā arī kaut ko apgūt no jauna. Doma ir gopro kamera un stiprinājums pie galvas.

naloxon04, 4.maijs 2020, 18:56

iesaku papētīt iespējas iegādaties papildu akumulatorus, citādi var sanākt, ka ir kamera, bet elektrības nav.
Man oriģinālais aķis no SJ500 nonīka pēc dažām copes reizēm.
4.maijs 2020, 22:46 | links
 
Labs vakars! Kā jūs copes dienasgrāmatas veidojat ? Kādus faktorus iekļaujat ? Kuri ir svarīgi ?

Līdz šim nekad nebiju dokumentējis savas gaitas, bet šogad uznāca luste. Būtu interesanti dzirdēt, kā jūs taisat savas dienasgrāmatas.

Gribās saprast, kuri faktori ir svarīgāki un kurus var izlaist.

Piemēram, vai ir jēga vispār iekļaut vēja ātrumu, ja piemēram makšķerē dziļumā. Un vai iekļaut gaisa spiedienu ir vērts, ja nesalīdzina ar iepriekšējo dienu vai stundu gaisa spiedienu ( -vai krītas , vai ceļas, vai paliek vienmērīgs )
4.maijs 2020, 22:04 | links
 
ingo250 [04.05.20]: Šis ļoti labs pamācoš un video karpu makšķerniekiem! Iesaku noskatīties!!!
https://youtu.be/IV0AYsnAZGw
4.maijs 2020, 21:01 | links
 
Labdien, copmaņi.
Piemājas dīķis ap 0.5ha. Dzīvo karpas, līņi, karūsas un 5gab lieli amūri 7+ kg.
Novēroju, ka ik pa laikam kāda neliela 300-700 gram līdaka aiziet bojā. Šodien arī viena, peldēja ar vēderu uz augšu saliekusies un kirdik babah. Izvilku, nu tāda knapa, tieva. Varētu būt, ka viņām nav ko ēst? Kādas Jūsu domas?
4.maijs 2020, 21:00 | links
 
Šis ļoti labs pamācoš un video karpu makšķerniekiem! Iesaku noskatīties!!!
4.maijs 2020, 21:00 | links
 
Skaidrs. Paldies. Man pats galvenais, lai kamera ir pēc iespējas ērtāk lietojama.
4.maijs 2020, 19:46 | links
 
Biedri, kuri filmē copi. Varbūt varat ieteikt kādu kameru izvēlēties no gopro sērijas. Saprotu, ka filmēšana un montāža baigi ķēpīgs process, bet vai nav skaisti iemūžināt copes un padalīties? Kā arī kaut ko apgūt no jauna. Doma ir gopro kamera un stiprinājums pie galvas.

naloxon04, 4.maijs 2020, 18:56


man ir gan GoPro 7, gan SONY XDR 3000.... SONY daudz labāka stabilitāte, skaņa, kas, principā, arī ir galvenais!!!
4.maijs 2020, 19:34 | links
 
Biedri, kuri filmē copi. Varbūt varat ieteikt kādu kameru izvēlēties no gopro sērijas. Saprotu, ka filmēšana un montāža baigi ķēpīgs process, bet vai nav skaisti iemūžināt copes un padalīties? Kā arī kaut ko apgūt no jauna. Doma ir gopro kamera un stiprinājums pie galvas.
4.maijs 2020, 18:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager