Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Mēģini noskaidrot kam mežs pieder, ja kādam no fondiem,kas uzpērk ,tad neviens par tevi neinteresēsies, ja kādam no apkārtējo māju īpašniekiem, tad par neatļautām darbībām var būt problēmas.
15.aprīlis 2020, 12:22 | links
 
Tikai pēc tam nevienam nestāsti par to vietu, garantēti, ka kāds izpļāpāsies un visu sadirsīs...
15.aprīlis 2020, 12:12 | links
 
Gkirsis [15.04.20]: Sveiki,

Gribēju uzjautāt, kā citi labiekārto copes vietu no krasta. Esmu noskatījis labu vietu, ezers ir valsts, bet krastā ir privātīpašums (mežs).

Pie vietas piebraucu ar laivu un teorētisku visu laiku dzīvojos pa Tauvas joslu un itkā privātīpašumā nelienu.

Ar labiekārtošanu saprotu, ka vajadzētu iztīrīt niedru joslu + attīrīt krastu, lai var uztaisīt telti utt.

vai šādu labiekārtošanu var darīt bez saskaņošanas ar zemes īpašnieku?
Es mēģinātu dabūt rokā īpašnieku un visu izrunāt, jo, kā jau minēja te, principā neko tādu tu tur nedrīksti darīt.
15.aprīlis 2020, 12:12 | links
 
Sveiki,

Gribēju uzjautāt, kā citi labiekārto copes vietu no krasta. Esmu noskatījis labu vietu, ezers ir valsts, bet krastā ir privātīpašums (mežs).

Pie vietas piebraucu ar laivu un teorētisku visu laiku dzīvojos pa Tauvas joslu un itkā privātīpašumā nelienu.

Ar labiekārtošanu saprotu, ka vajadzētu iztīrīt niedru joslu + attīrīt krastu, lai var uztaisīt telti utt.

vai šādu labiekārtošanu var darīt bez saskaņošanas ar zemes īpašnieku?

Gkirsis, 15.aprīlis 2020, 11:58

Teorētiski nē, pa tauvas joslu var pārvietoties, citas darbības jāsaskaņo, jo tā ir īpašnieka zeme.
15.aprīlis 2020, 12:09 | links
 
Sveiki,

Gribēju uzjautāt, kā citi labiekārto copes vietu no krasta. Esmu noskatījis labu vietu, ezers ir valsts, bet krastā ir privātīpašums (mežs).

Pie vietas piebraucu ar laivu un teorētisku visu laiku dzīvojos pa Tauvas joslu un itkā privātīpašumā nelienu.

Ar labiekārtošanu saprotu, ka vajadzētu iztīrīt niedru joslu + attīrīt krastu, lai var uztaisīt telti utt.

vai šādu labiekārtošanu var darīt bez saskaņošanas ar zemes īpašnieku?
15.aprīlis 2020, 11:58 | links
 
Cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Tekstā pirms pēdējās rindkopas ir virsraksts ;
"Trekna nagla Latvijas zārkā"

Alkohola lietošana jauniešu vidū joprojām ir plaši izplatīta. Ārkārtas situācijas laikā rādītāji tikai pasliktināsies, jo jauni cilvēki lielāko dienas daļu pavada interneta vidē, kur aktīva alkohola reklāma savienojumā ar ātru iespēju to iegādāties attālināti sekmēs tā lietošanas apjomu pieaugumu. Saeimas lēmums diemžēl ir trekna nagla Latvijas zārkā, un sekas mēs izjutīsim vēl ilgi pēc ārkārtas situācijas beigām.

https://www.la.lv/analfabets-38-gadu-vecuma

Sociopāt, ko gribi ?
12.aprīlis 2020, 22:05 | links
 
Tas arguments par to, ka tagad bērni to varēs iegādāties ir vienkārši dzelžains Tev...
12.aprīlis 2020, 21:49 | links
 
"Trekna nagla Latvijas zārkā". Vai tad, kad atļāva pārdot alkoholu internetā to nezināja.........smieklīgi. Un vēl šis demokrātiskais leksikons..."liela daļa sabiedrības neprot lietot alkoholu atbildīgi"..., ja to var iegādāties attālināti, tad jarēķinās ar sekām, ka sāks dzert pat bērni. Cik izglītības jāapgūst, lai to saprastu. Interesanti tikai, kas tika lobēts, un kā sauc jauno nācijas miljonāru.
https://www.tvnet.lv/6946375/viedoklis-alkohola-tirgosanu-interneta-nedriksteja-pielaut
12.aprīlis 2020, 21:34 | links
 
Sveiki. Vai var kur iegādāties šādu parikti priekš piepūšamās laivas lai varētu forši spiningus uz velci nolikt?

aga, 12.aprīlis 2020, 13:42

Dulkana ,Maskavas iela
12.aprīlis 2020, 18:28 | links
 

Sveiki. Vai var kur iegādāties šādu parikti priekš piepūšamās laivas lai varētu forši spiningus uz velci nolikt?
12.aprīlis 2020, 13:42 | links
 
Kaulainā ar izkapti ASV pļauj "labi", un ne tikai. Atgādinājums Jēzus augšāmcelšanās pirmajā dienā tiem ideoloģijas piekritējiem , kas atbalstīja dabisko cilvēku atlases principu. Tādu CL portālā bija ne mazums. Tagad apsveriet un pafilozofējiet pie sevis klusu, "kas būtu, ja būtu" , proti, nebūtu nekas darīts. Vai nebūtu gadījumā tā, ka Jūs un Jūsu piederīgie, jau gulētu "pandēmijas tranšejā" bez kapa plāksnes.
12.aprīlis 2020, 13:17 | links
 
Kariņš ieteica lieldienās visiem rādīt savas olas...
10.aprīlis 2020, 23:16 | links
 
Pēteris Kļava par domātspējīgajiem ( 4%) Latvijā, par debīlismu, aprobežotību un prezidentu, kā arī citām lietām, kas varētu varbūt kādu interesēt, kam patīk pavingrināt smadzenes. Iesaku.
https://www.youtube.com/watch?v=yl4V7ZrTPUU
9.aprīlis 2020, 22:39 | links
 
Ja vajag ērtu, bet vieglu (ja tālu jāstiepj uz muguras) , tad laikam nav nekā labāka par šo https://www.anglingdirect.co.uk/fox-duralite-chair Nu varbūt vienīgais , kas pietrūks, ka nevar ieriktēt guļus. Toties izturēs jebkura veča svaru Un tas pie 3,2kg pašsvara. Esmu vairāk kā apmierināts. Vispār izbrīna ka reti kurš taisa ērtu un vieglu. ''Krutie'' parasti sver virs 7kg.
9.aprīlis 2020, 17:30 | links
 
Pravieti, vai tad mājā, vienam izlaisties divguļamajā, nav ērtāk?

BrunoL, 9.aprīlis 2020, 16:45


Man ir sēdošā telts , bet tad guļot kājas ir ārā no telts. No vēja, tripera rudens pusē aizsargā labi, tīkls priekšā, knišļi, odi arī mutē nelien :). Bēda viena, pazemina un paildzina pieciršanas brīdi naktī, jo esmu naktinieks. Tāds tas mīnuss.
9.aprīlis 2020, 16:59 | links
 
Paldies par komentiem!
Beigās tomēr nopirku Premium fishing by NORFIN Salmo bodē!

nelietotaajs, 9.aprīlis 2020, 16:30

Apsveicu ar pirkumu. Nenožēlosi, īsts "gruntīga" copmaņa krēsls.:). Es to nevaru izmantot vienīgi butēs, jo neskatoties, ka man ir rati, tie ir smagi pārvietošanai un aizņem daudz vietas, un manas copes vietas parasti ir labu gabalu nost no "pingvīnu" apmetnēm. Bet savādāk ieriktēties nelīdzenās vietās, skaidrajās, siltajās naktīs (negrimst arī mīkstās vietās), vienkārši super. Ja ir sīks "triperītis" var uzmest arī plānu plēvi. Pagaidām nav pelējuma arī.
9.aprīlis 2020, 16:53 | links
 
Pravieti, vai tad mājā, vienam izlaisties divguļamajā, nav ērtāk?
9.aprīlis 2020, 16:45 | links
 
Paldies par komentiem!
Beigās tomēr nopirku Premium fishing by NORFIN Salmo bodē!
9.aprīlis 2020, 16:30 | links
 
Raihuci,tevi vēl notur?Drīz jau būs apakšā kāds ķeblīts jāiestumj...:)
9.aprīlis 2020, 15:35 | links
 
Jā, šie ir labi krēsli cenas ietvaros.
9.aprīlis 2020, 15:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager