Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
Labrīt!
Gribu iegādāties krēslu copei!
Var būt kādam ir šāds? Kādas atsauksmes?
Paldies!
https://www.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/bilng.html

nelietotaajs, 9.aprīlis 2020, 09:12

Man ir Premium Fishing by Norfin, tests ne mazāk bija par 110 kg. un nopirkt "Salmo" var pa 100 eur. Analogs, iespējams brenda cena. Auduma materiāli abiem izskatās līdzīgi. Plusi. Siltās naktīs, ( pametot zem kājām spaini, vai alus kasti ), var izlaist un ērti gulēt :). Iesaku, izturīgs un kvalitatīvs. Trūkumi - liels svars un lietainā laikā samirkst.
https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk01nukq2zSdvFfDYB1y2UbgV03EygA:1586428181402&q=premium+fishing+by+norfin&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwiuwdrBkdvoAhWi-ioKHdZ5B8gQsAR6BAgKEAE&biw=1280&bih=869#imgrc=S8K4zatAHHVFOM
9.aprīlis 2020, 13:50 | links
 
Labrīt!
Gribu iegādāties krēslu copei!
Var būt kādam ir šāds? Kādas atsauksmes?
Paldies!
https://www.ss.com/msg/lv/entertainment/hunting-fishing/fishing-tackles-and-tackles/accessories/bilng.html
9.aprīlis 2020, 09:12 | links
 
elgreko [08.04.20]: Artx2 neaizmirsti noalgot advokātu.sen tā nebiju smējies,paldies tev
Ņem par labu! Advokātu jau esmu noalgojis! Man par advokātu pieteicās visiem labi zināmais Lutera kungs! Tam tg grūti laiki, došu iespēju nopelnīt! Par to prasīja piecas pakas griķu un vienu pudeli Royal spirtu. Bet beigās novienojāmies tik par trim pakām griķu un atdošu viņam visas zivju galvas no vimbām ko aizvakar saķēru. Zupu vārīšot! :)
8.aprīlis 2020, 17:22 | links
 
Artx2 neaizmirsti noalgot advokātu.sen tā nebiju smējies,paldies tev
8.aprīlis 2020, 17:10 | links
 
Kas diez tas par cāli? Tas cope93 ir tas pats cope....?
Vai arī Mārtiņš modies no ieilgušā plosta?
Izskatās gan dikti nelāgi. Šķiet puika ir tā satraucies par pandēmiju, ka salietojies dezinfekcijas līdzekļus ne tikai pēc to noteiktā pielietojuma!:)
8.aprīlis 2020, 17:02 | links
 
Pacelt ti vati no zāliena suņa kaciņu un iestumt sev aiz vaiga dandāli :)
8.aprīlis 2020, 16:56 | links
 
MV-F [08.04.20]: KL 157.pants. Neslavas celšana. (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu
izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī
mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar
naudas sodu.
Super!
Tad šodien pat interneta niks Arx2 cels apsūdzību pret interneta nikiem Pravietis, diametrs, cope, elgreko uc lietotājvārdiem par neslavas celšanu!:)
8.aprīlis 2020, 16:45 | links
 
Citāts no LSN.LV

Iekšlietu ministrs arī uzsvēra - nav adekvāti, ka VDD publiskajā telpā tiek nozākāts. Savukārt, runājot par tā dēvēto viltus ziņu izplatību, ministrs brīdināja, ka dažādu komentāru un naida runas rakstītāji tiek uzmanīti, bet dienesti spēj pret tiem vērsties. "Vēlētos norādīt cilvēkiem, kuriem niez pirksti rakstīt komentārus [..] - jūs monitorē. Mēs jūs atradīsim," pauda Ģirģens.
8.aprīlis 2020, 16:08 | links
 
BĒRNUDĀRZS!

orests, 8.aprīlis 2020, 15:40

Būs jāpiekrīt... :)
8.aprīlis 2020, 15:54 | links
 
BĒRNUDĀRZS!
8.aprīlis 2020, 15:40 | links
 
KL 157.pants. Neslavas celšana. (1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu
izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī
mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), — soda ar piespiedu darbu vai ar
naudas sodu.
8.aprīlis 2020, 15:29 | links
 
Ir arī citas instances kas ar pārlieku lielajiem gudriniekiem intrnetā ātri vien var tikt galā,ja jau copeslietu administrators snauž.
8.aprīlis 2020, 15:16 | links
 
Nē, lohs tu esi. :)
8.aprīlis 2020, 14:18 | links
 
Ir tāda sajūta ka atgriezies Cope7.....

elgreko, 8.aprīlis 2020, 09:25
Var mainīt uzvārdu, niku, da jebko citu. Diagnozi šajā gadījumā nav iespējams. Zāles var dot remisiju uz zināmu laiku. Iespējams to varēja novērot, kad tika mainīts niks no cope 7......99 uz Artx2. Neizslēdzu iespēju, ka šajā laikā bez zāļu lietošanas varēja iestāties arī "skaidrais brīdis". Bet tas viss ir tikai uz kādu laika periodu. Remisijas periods beidzās un viss, diemžēl, atkal ir nostājies iepriekšēja stāvoklī, šobrīd arī ar murgu klātbūtni. Nezinot par dalībniekiem pilnīgi neko, Pacients sāk runāt par zāles pļāvējiem, par to, ka viņi ir nulles, par to ka es dzīvoju bomžatņikā un dot vēl man rekomendācijas kā (rakstot grāmatas) nopelnīt " lieku kapeiciņu". Atkal iedomas par to, ka viņš ir administrators, ilgstoši draud man ar izrēķināšanos brīdinājumu veidā, izslēgšanu. Par vajāšanas maniju nemaz nerunājot. Tiek izkropļoti, pārfrāzēti mani pēdējie komenti Vimbu daļā, uzskatot, ka es meloju, jo man īstenībā bijusi slikta cope, jo neesmu spējis vest zivis mājās ar tačku, un tt. Nevienu manu komentu vājinieks nespēj atstāt neievērotu. Vajāšanas mānija kopš p.g. maija mēneša turpinās un tā arī nekad nepazudīs un to nevar noslēpt. Maini nikus kaut vai katru dienu.

Pravietis, 8.aprīlis 2020, 10:12


Pravieti! Tu esi idiots un daiļdirsējs! Raksti tupus tekstus, par kuriem pēc tam pats taisnojies! Lai tavi vārdi netiktu pārprasti, tad tu, luni, pacenties rakstīt tā, lai viņus nevar pārprast! Zinot tavu pofigismu pret MN ievērošanu, no tevis visu var sagaidīt!
Par tavu vajāšanas māniju, kuru tu katru rītu pirms ejot aiz savas bomžu būdas pamīzēt, ar nazīti ieskrāpē durvju stenderē, vispār smiekls nāk! Tu katru reizi atskaties, kad izej no savas būdas, mašīnas utt? Tevi ļooootii vajā, ja? Ak tu nabadziņš! Uķi puķi! :)) Paraudi vēl nedaudz, gan kāds pažēlos! :) Tev ir mazohistiskas noslieces. Brīžiem šķiet, ka tu apzināti raksti to visu uiņu, lai izsauktu uzmanību uz sevi un izprovocētu vārdu apmaiņu!
Un, ja visus tavus "Zelta" citātus un atzinumus apkopotu, varētu norēkties ne pa jokam!
Tu esi neaprakstāms dīvainītis, kurš, tā pat kā alkoholiķi ne kad neatzīs, ka ir alkoholiķi, arī tev liekas, ka tas ko tu raksti un kā uzvedies šķiet ok. Bet no malas tu esi rēcīgs un reāli uzbāzīgi apnicīgs! Tā pēc nebrīnies, ka par tevi ierēc!
Un, jā, es atzīstos. Esmu Cope..., esmu Artx, esmu Klte, esmu irsejs, esmu arī administrators, elgreko, zorge07 un protams arī tavs copes čoms diametrs.!
Piedod! :)
8.aprīlis 2020, 13:27 | links
 
usis [08.04.20]: Pēc pašizolācijas ieviešanas Maskavā alkohola noiets pieaudzis par 40%.Domāju Rīgā ne mazāk.
Tā kā šajā tautas nodzirdīšanas globālistu plānā ir vērojams progress..

Malgomajfisk, 8.aprīlis 2020, 10:44
Tiesi preteji, katastrofali krities, tas no izplatītāju puses skatoties
:)
Beidz, negrauj antohas dzēruma delīrija sapņu pasauli
8.aprīlis 2020, 11:10 | links
 
Pēc pašizolācijas ieviešanas Maskavā alkohola noiets pieaudzis par 40%.Domāju Rīgā ne mazāk.
Tā kā šajā tautas nodzirdīšanas globālistu plānā ir vērojams progress..

Malgomajfisk, 8.aprīlis 2020, 10:44

Tiesi preteji, katastrofali krities, tas no izplatītāju puses skatoties
:)
8.aprīlis 2020, 10:56 | links
 
Pēc pašizolācijas ieviešanas Maskavā alkohola noiets pieaudzis par 40%.Domāju Rīgā ne mazāk.
Tā kā šajā tautas nodzirdīšanas globālistu plānā ir vērojams progress..
8.aprīlis 2020, 10:44 | links
 
Pandēmija kā nekā,jautri dzīvojam...:)
8.aprīlis 2020, 10:19 | links
 
Ir tāda sajūta ka atgriezies Cope7.....

elgreko, 8.aprīlis 2020, 09:25

Var mainīt uzvārdu, niku, da jebko citu. Diagnozi šajā gadījumā nav iespējams. Zāles var dot remisiju uz zināmu laiku. Iespējams to varēja novērot, kad tika mainīts niks no cope 7......99 uz Artx2. Neizslēdzu iespēju, ka šajā laikā bez zāļu lietošanas varēja iestāties arī "skaidrais brīdis". Bet tas viss ir tikai uz kādu laika periodu. Remisijas periods beidzās un viss, diemžēl, atkal ir nostājies iepriekšēja stāvoklī, šobrīd arī ar murgu klātbūtni. Nezinot par dalībniekiem pilnīgi neko, Pacients sāk runāt par zāles pļāvējiem, par to, ka viņi ir nulles, par to ka es dzīvoju bomžatņikā un dot vēl man rekomendācijas kā (rakstot grāmatas) nopelnīt " lieku kapeiciņu". Atkal iedomas par to, ka viņš ir administrators, ilgstoši draud man ar izrēķināšanos brīdinājumu veidā, izslēgšanu. Par vajāšanas maniju nemaz nerunājot. Tiek izkropļoti, pārfrāzēti mani pēdējie komenti Vimbu daļā, uzskatot, ka es meloju, jo man īstenībā bijusi slikta cope, jo neesmu spējis vest zivis mājās ar tačku, un tt. Nevienu manu komentu vājinieks nespēj atstāt neievērotu. Vajāšanas mānija kopš p.g. maija mēneša turpinās un tā arī nekad nepazudīs un to nevar noslēpt. Maini nikus kaut vai katru dienu.
8.aprīlis 2020, 10:12 | links
 
Ir tāda sajūta ka atgriezies Cope7.....
8.aprīlis 2020, 09:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager