Vienkārši runājam par visu ko!

Tas, kas nav citās tēmās!
parazutis [29.dec]: Ir aizdomas, ka šodien vai rīt TV3 ziņas bũs par trofejas zivīm un čipošanu
raada jau
29.decembris 2023, 20:28 | links
 
Ir aizdomas, ka šodien vai rīt TV3 ziņas bũs par trofejas zivīm un čipošanu
29.decembris 2023, 20:17 | links
 
udens2 [29.dec]: BrunoL [12:30]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!nu barikādēs vēl iet nevarēju, to mans sencis darīja ar pilnu atdevi. bet kritizēt kad darām ko nepareizi, nevajag, jo mums ir savs mērķis uz ko ejam. tici man, neesmu vairs tajā vecumā, lai atvēru muti klausītos" vecmeistaru" stāstos kā gājis copē kādreiz. dzīvoju šodienai un rītdienai. pagātne jau sen pagājusi

svens76, 29.decembris 2023, 12:34Zin,tie vecmeistari gandrīz vienmēr ir nenormaļie dirsēji:D
esam jau to viedumu kad filtrējam "diršanu":)))
29.decembris 2023, 16:05 | links
 
BrunoL [12:30]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!nu barikādēs vēl iet nevarēju, to mans sencis darīja ar pilnu atdevi. bet kritizēt kad darām ko nepareizi, nevajag, jo mums ir savs mērķis uz ko ejam. tici man, neesmu vairs tajā vecumā, lai atvēru muti klausītos" vecmeistaru" stāstos kā gājis copē kādreiz. dzīvoju šodienai un rītdienai. pagātne jau sen pagājusi

svens76, 29.decembris 2023, 12:34
Zin,tie vecmeistari gandrīz vienmēr ir nenormaļie dirsēji:D
29.decembris 2023, 15:53 | links
 
BrunoL [29.dec]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Olekte viņam...agrāk TO vienkārši par ficuku sauca... :DDD

malači veči, ka ņemās... atceros MRK (kurš ktm atcerās atšifrējumu?? :) ) laikus. Cik varējām izdarījām... tagad nākamajiem karogs rokā!!
29.decembris 2023, 14:50 | links
 
Sveiciens copmaņiem.Sasodīts,prātoju kāda nodarbe būtu līdzīga copes azartam.Neko citu neizpīpēju kā skuķu lenkšanu stūķu laikos.Adrenalīns,azarts,piķa bik ieguldīšana ,nu un ,,ķer un atlaid,,.Jaunā gadā-lai miers uz Zemes un cilvēkiem labs prāts un veselīga sarakste forumā.
29.decembris 2023, 13:53 | links
 
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!
BrunoL, 29.decembris 2023, 12:30


Tur jau problēma arī slēpjās. Nenodarījāt darbiņu līdz galam. Tava paaudze Latvijas neatkarību atjaunoja, par ko zemu liecu galvu jūsu priekšā, bet diktatūru neatgrieza. Saprotu, ka es vēl biju maziņš, līdz ar ko piemerotu kandidātu izvēle bija visai ierobežota. ...bet nu kaut kādu pagaidu marioneti vismaz lidz manam briedumam...
29.decembris 2023, 13:41 | links
 
BrunoL [29.dec]: Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!
nu barikādēs vēl iet nevarēju, to mans sencis darīja ar pilnu atdevi. bet kritizēt kad darām ko nepareizi, nevajag, jo mums ir savs mērķis uz ko ejam. tici man, neesmu vairs tajā vecumā, lai atvēru muti klausītos" vecmeistaru" stāstos kā gājis copē kādreiz. dzīvoju šodienai un rītdienai. pagātne jau sen pagājusi
29.decembris 2023, 12:34 | links
 
Sena tautas gudrība vēsta- Nemēri visu ar savu olekti!
Ne jau katru dienu pankokus cep, ne jau katru dienu cope. Tāpat “petrovič” apciemo. Mani nesatrauc tas, ka kāds copmanis paņem lieku asti. Varbūt 10 reizes bijis tukšpadsmit. Uz visu savienoto trauku, tas mazāk kā piliens jūrā. Vēl būtiska lieta, no paaudzes paaudzē kļūstam slinkāki un, kā lai tas nebūtu, pārtikušāki un priekš pannas tik kaut ko īpašu.
Lasu, daļa rakstnieku noilgošies pēc policejiskas kontroles, diktatūras, padomijas družžiņiku laikiem!!! Ja paši nedzīvosim pēc nerakstītiem dabas likumiem, nekāda kontrole te nelīdzēs.
VVD galvenais uzdevums nav “plika” makšķernieku kontrole kā pašvaldību municipāļiem, bet gan visaptveroša vides uzraudzība. Uz šīs zemītes esam vienā virknē sieti, sākot ar vissīkāko mikroorganismu līdz pašam negausīgākajam plēsējam- homo sapiens.
P.S.
Sven, mēs bijām uz barikādēm, pienācis jūsu laiks izmēst staļļus un nemaldīties 3 priedēs!
29.decembris 2023, 12:30 | links
 
Mānekļus es arī regulāri bildēju, bet par to mani FB bloķē, nevis gūstu kādu plusiņu no tā :))

MT9, 29.decembris 2023, 12:24


Ļaunais FB, nezināju ka viņi tādi gurmāni :D
29.decembris 2023, 12:27 | links
 
Mānekļus ar zivīm vajag bildēt, savādāk sanāk ka mājas virtuvi reklamē :D

Davis-Di, 29.decembris 2023, 12:23

Mānekļus es arī regulāri bildēju, bet par to mani FB bloķē, nevis gūstu kādu plusiņu no tā :))
29.decembris 2023, 12:24 | links
 
Tā, nu ka žigli copes bodes man reklāmas līgumus par big baita reklamēšanu! Pietiek tikai Ikomasa kungu atbalstīt! :D

MT9, 29.decembris 2023, 11:57


Mānekļus ar zivīm vajag bildēt, savādāk sanāk ka mājas virtuvi reklamē :D
29.decembris 2023, 12:23 | links
 
Redzot Oskara metrus, Wilgura līdakām piekrauto ufimku, Svena megažaņus, katrs, kas iepriekš pat dzirdējis nebija par džigu, dropu, bigbaitu vai džerku, pieņem čelendžu un skrien perkt aperātus kādus vien var atļauties, lai parādītu kā spēj. 'Bet ES varu šitā - es varu tāpat - es esmu vēl krutāks'. Pie nemainīga kretīnu daudzuma populācijā cerēt, ka 'makšķernieku sabiedrībā' to īpatsvars būs savādāks, ir vairāk kā naivi. Tākā vēlreiz - tā telefonspaidīšana ir ļaunums, zivjuatskaites ir ļaunums, Armanda raidījumi ir ļaunums. Nolemti.

Jurik, 29.decembris 2023, 06:50

Tā, nu ka žigli copes bodes man reklāmas līgumus par big baita reklamēšanu! Pietiek tikai Ikomasa kungu atbalstīt! :D
29.decembris 2023, 11:57 | links
 
Cope321 [0:20]: svens76 [6m]: Cope321 [4m]: svens76 [11m]: Cope321 [11m]: Paldies Svenam par to, ka vispār cenšas kaut ko uzlikt uz papīra. Kontrole no dienestu puses būs limitēta visu laiku. Tajā pašā laikā foruma dalībniekiem (ieskaitot mani) ir iespēja pašiem aktīvāk pielikt roku kontroles uzlabošanai. Maksimāli ziņot un, iespēju robežās, biežāk iesaistīties pārkāpumu novēršanā.
Pieļauju, ka visiem pārkāpējiem un gaļas ieguves speciālistiem nav vēlmes un laika šajā forumā pat ieskatīties. Tādēļ cepamies te daļēji jēdzīgi.
Piedāvāju foruma vietā sākt runāt publiski par savām idejām caur kādu esošo biedrību vai dibināt jaunu. Citi mūsu vietā neko tāpat nedarīs un zelta vidusceļš ir atrodams normālās klātienes diskusijās, jo pieredzes apmaiņā tikai rodas idejas turpmākai virzībai.
Ņemam piemēru no Svena!mums vesela domu biedru grupa cīnās, konsultējas, dara. forumā te viņi nav aktīvi, bet visi sabiedrībā zināmi labi copmaņi. un izskatās ka lēnām , bet būs progress uz labo pusiTas ir pat vairāk kā pozitīvi. Didzis Ustups cerams, ka arī ir tieši iesaistīts, jo viņa vārdam pēdējos gados ir liela nozīme daudzu projektu virzībā.arī viņšTad tam visam ir nākotne. Prieks to apzināties!
Labi, ka viņš vispār pārņēma ihtioloģijas jomas vadību, jo Māris Plikšs savulaik vienkārši darīja savu darbu un jaunu projektu virzība nebija ļoti jūtama.+

svens76, 29.decembris 2023, 00:21


Es biju piedāvājis pamarķēt Babītē līdakas, lai papētītu kur un kā migrē tās līdakas, bet tas kungiem nelikās interesanti.
29.decembris 2023, 11:48 | links
 
Jurik [29.dec]: bij tāds teiciens- "valstij jāsāk ar sevi":)))

svens76, 29.decembris 2023, 11:02

Šamā gadījumā piemērotāks ir teiciens 'D** darbs un materiāli'. Jāsāk no skaistas tīras baltas lapas. Pirms tam tik vecajiem jānomirst.
visam savs laiks. nekas nav mūžīgs
29.decembris 2023, 11:41 | links
 
bij tāds teiciens- "valstij jāsāk ar sevi":)))

svens76, 29.decembris 2023, 11:02


Šamā gadījumā piemērotāks ir teiciens 'D** darbs un materiāli'. Jāsāk no skaistas tīras baltas lapas. Pirms tam tik vecajiem jānomirst.
29.decembris 2023, 11:33 | links
 
Jurik [29.dec]: tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40

Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.

nu redzi, arī ja katrs pieskatīs savu perimetru, tad jau būs labāk:) pieņemsim vietējie hesos jau pazīst saminieku auto un viņi tiek "pieskatīti", vairs arī tā nezīmējas:))) visam pamatā ir organizācija un komunicēšana
29.decembris 2023, 11:32 | links
 
Jurik [29.dec]: tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40

Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
bij tāds teiciens- "valstij jāsāk ar sevi":)))
29.decembris 2023, 11:02 | links
 
Jurik [29.dec]: tieši tā, jo vairāk tu ķer to zivi, jo mazāk viņu gribas paturēt. vismaz vairumam tā notiek. cope vienkārši ir ļoti labs brīvā laika pavadīšanas veids, un jo vairāk brīvā laika, jo cilvēks priecīgāks.kas var būt labāks par pozitīvām emocijām svaigā gaisā, kā doks iesaku visiem šo fantastisko hobiju:)))
svens76, 29.decembris 2023, 08:40

Nu nē. Tu. Tu neesi 'ekonomiski aktīvs, 43gadi, 1500bruto, ISCED2-3, 1,7bērni ģimenē' līdz ar to nav nekāda pamata savu dzīves ceļu pārnest uz citiem. Un vispār to pozitīvismu atstāj Danilānam!

Ja iebrauc peļķē kur ir 3 copmaņi laivās, kamēr Tu marķē un mēri, otrā laivā skalda divmetrīgus samus lai atsistu laivu un eho, bet trešajā, kurā vakar bija 8x30cm heki, džeks fotogrāfē otro un sūta bildes uz videsos.

Ir apsveicami, ja esi ap sevi izveidojis domubiedru/draugu loku, kura perimetrā spēj nosargāt tās vērtības, bet tur ārā viss ir slikti. Nolemti.
esmu pozitīvāks nekā spēj iedomāties, tāpēc arī viegli komunicēt un darīt lietas
29.decembris 2023, 10:30 | links
 
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager